X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy Bezplemnikowcy - TESE/mTESE
Odpowiedz

Bezplemnikowcy - TESE/mTESE

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 września 2022, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jesteśmy po III prenatalnym 🤰🏻
    Dzidziuś piękny, idealny 🤍 nawet troszeczkę pokazał buźkę 🤍 przepływy i wszystko piękne i uwaga ułożony główkowo, czyli dobre przeczucie miałam, ze się przekręcił 😉
    I uwaga waga 1392 g 🤍

    Pan doktor na początku zapytał czy wszystko dobrze i czy dzidzi rośnie dobrze, bo brzuch mam na 20tc a nie na 29 🤯🤍🙉

    Ananasova lubi tę wiadomość

  • Baniusia Autorytet
    Postów: 1139 300

    Wysłany: 16 września 2022, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gmagda wrote:
    Jesteśmy po III prenatalnym 🤰🏻
    Dzidziuś piękny, idealny 🤍 nawet troszeczkę pokazał buźkę 🤍 przepływy i wszystko piękne i uwaga ułożony główkowo, czyli dobre przeczucie miałam, ze się przekręcił 😉
    I uwaga waga 1392 g 🤍

    Super. Może odetchniesz teraz na kilka dni 😊.

    Ja wprost przeciwnie. Zaczynam się stresować, bo wiem, że na tej wizycie lekarz zleci mi znów krzywą cukrową 😩. A ja nie chcę, ale wiem, że muszę ją zrobić.

    Moja sąsiadka za 2 tygodnie rodzi. Przez ciążę cukrzycową przytyla jedynie 3 kg. Jej córka jest mniejsza niż normy przewidują. No ale podobno zdrowa.

    Starania od 2020. Ovi
    1 procedura: transfer 2x3 dniowce - beta 0
    2 procedura: transfer 1 x 3 dniowiec - beta 0
    3 procedura: transfer moruli z 5 dnia - beta 0
    4 procedura: transfer 7BC - beta 0
    Zmiana kliniki na Invicta.
    5 procedura: transfer 04.05.2022 2BB + Encorton + Neoparin + Relanium + 1/2 Ovitrelle
    ~7dpt - beta 44 🙏
    ~ 9dpt - beta 151🙏
    ~ 11dpt - beta 377🙏
    ~ 13dpt - beta 850 🙏
    ~ 15 dpt - beta 2131 🙏🥰
    ~ 26 dpt - jest ❤
    Nifty pro - Niskie ryzyka.
    Pappa - Niskie ryzyka
    Córka ❤️👧❤️
    02.01.2023. Jesteś już na świecie ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 września 2022, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baniusia wrote:
    Super. Może odetchniesz teraz na kilka dni 😊.

    Ja wprost przeciwnie. Zaczynam się stresować, bo wiem, że na tej wizycie lekarz zleci mi znów krzywą cukrową 😩. A ja nie chcę, ale wiem, że muszę ją zrobić.

    Moja sąsiadka za 2 tygodnie rodzi. Przez ciążę cukrzycową przytyla jedynie 3 kg. Jej córka jest mniejsza niż normy przewidują. No ale podobno zdrowa.

    Dasz radę z tą krzywą, trzymam kciuki za Ciebie 🤍
    Dla dzidzi wszystko 🤰🏻 Ja na kilka dni przed pobieraniem krwi się denerwuje, a jakoś przeżyłam to tez dasz radę, a ta cytrynowa glukoza nie jest taka zła.

    Dużo kobiet ma tą cukrzyce, kuzynka mojego męża tez miała, ale jakoś dała radę, wiadomo, ze wygodniej jak możesz sobie jeść co chcesz, a nie musisz mierzyć cukru, pilnować diety, ale mam nadzieje, ze będzie dobrze u Ciebie. 🥹

    Wiecie co mnie uderzyło na wyjściu z gabinetu.
    Pacjentka która była przede mną nie przyszła na wizytę. Wychodząc położna do lekarza powiedziała ,, tamta pacjentka nie przyszła, bo poroniła” wolałabym tego nie słyszeć, mogłam wyjść 3 sekundy wcześniej…
    Strasznie mnie bolą takie rzeczy.

  • lindalia Autorytet
    Postów: 2320 1375

    Wysłany: 16 września 2022, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przy przyjęciu do szpitala w 41 tygodniu położne i lekarze przed badaniem zawsze mówili, że dzidzia chyba malutka się szykuje, bo mam malutki brzuch, a tu zonk - 4 kilo w brzuchu 😄

    Gmagda, ale fajnie, że wszystko ok, to uspokaja. Przynajmniej na kilka dni. :) tak właśnie sobie uświadomiłam, że może urodzisz w Mikołajki 😄

    Baniusia, mam wrażenie, że niedawno robiłaś krzywa, a tu znowu. 🙄 Też mi Twoja ciąża szybko leci.

    Ananasova, ja mam pai hetero i miałam heparynę od dnia transferu do końca ciąży. Zalecenia od genetyka.

  • Baniusia Autorytet
    Postów: 1139 300

    Wysłany: 16 września 2022, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gmagda wrote:
    Dasz radę z tą krzywą, trzymam kciuki za Ciebie 🤍
    Dla dzidzi wszystko 🤰🏻 Ja na kilka dni przed pobieraniem krwi się denerwuje, a jakoś przeżyłam to tez dasz radę, a ta cytrynowa glukoza nie jest taka zła.

    Dużo kobiet ma tą cukrzyce, kuzynka mojego męża tez miała, ale jakoś dała radę, wiadomo, ze wygodniej jak możesz sobie jeść co chcesz, a nie musisz mierzyć cukru, pilnować diety, ale mam nadzieje, ze będzie dobrze u Ciebie. 🥹

    Wiecie co mnie uderzyło na wyjściu z gabinetu.
    Pacjentka która była przede mną nie przyszła na wizytę. Wychodząc położna do lekarza powiedziała ,, tamta pacjentka nie przyszła, bo poroniła” wolałabym tego nie słyszeć, mogłam wyjść 3 sekundy wcześniej…
    Strasznie mnie bolą takie rzeczy.

    Pewnie, że dam radę. Muszę zresztą przyznać, że w tej ciąży zjadłam tylko 2 batoniki i flipsy czekoladowe. Wogole mnie do słodkiego nie ciągnie. Śledziki, paluszki słone, zupa ogórkowa lub kapusniak, ogórek kiszony lub małosolny na każdej kanapce. Ale słodkie to nie. Teraz tylko przy przeziębieniu kapkę miodu dodaje do tych moich naparów ziołowych.

    No, takie informacje bolą. Śledzę sobie wątki miesięczne. Tam implementacje są bardzo często ostatnio, aż się serce raduje. Po kilku dniach widzę, że ponad połowa to cb lub poronienia. To tak boli, mimo, że to nie o mnie chodzi. Gdybym nie przeszła tej drogi sama, to bym na pewno tego tak nie przeżywała.

    @Lindalia, @Gmagda kazali wam się lekarze w III trymestrze szczepić na krztusiec, grypę i covid?

    Starania od 2020. Ovi
    1 procedura: transfer 2x3 dniowce - beta 0
    2 procedura: transfer 1 x 3 dniowiec - beta 0
    3 procedura: transfer moruli z 5 dnia - beta 0
    4 procedura: transfer 7BC - beta 0
    Zmiana kliniki na Invicta.
    5 procedura: transfer 04.05.2022 2BB + Encorton + Neoparin + Relanium + 1/2 Ovitrelle
    ~7dpt - beta 44 🙏
    ~ 9dpt - beta 151🙏
    ~ 11dpt - beta 377🙏
    ~ 13dpt - beta 850 🙏
    ~ 15 dpt - beta 2131 🙏🥰
    ~ 26 dpt - jest ❤
    Nifty pro - Niskie ryzyka.
    Pappa - Niskie ryzyka
    Córka ❤️👧❤️
    02.01.2023. Jesteś już na świecie ❤️
  • Baniusia Autorytet
    Postów: 1139 300

    Wysłany: 16 września 2022, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lindalia wrote:

    Baniusia, mam wrażenie, że niedawno robiłaś krzywa, a tu znowu. 🙄 Też mi Twoja ciąża szybko leci.

    Ale ten czas to wzgledny jest. Mi sie strasznie dłuży. Pamiętam jak przygotowywaliście się do biopsji. A tu synowi zaraz pół roku strzeli 😊

    Starania od 2020. Ovi
    1 procedura: transfer 2x3 dniowce - beta 0
    2 procedura: transfer 1 x 3 dniowiec - beta 0
    3 procedura: transfer moruli z 5 dnia - beta 0
    4 procedura: transfer 7BC - beta 0
    Zmiana kliniki na Invicta.
    5 procedura: transfer 04.05.2022 2BB + Encorton + Neoparin + Relanium + 1/2 Ovitrelle
    ~7dpt - beta 44 🙏
    ~ 9dpt - beta 151🙏
    ~ 11dpt - beta 377🙏
    ~ 13dpt - beta 850 🙏
    ~ 15 dpt - beta 2131 🙏🥰
    ~ 26 dpt - jest ❤
    Nifty pro - Niskie ryzyka.
    Pappa - Niskie ryzyka
    Córka ❤️👧❤️
    02.01.2023. Jesteś już na świecie ❤️
  • lindalia Autorytet
    Postów: 2320 1375

    Wysłany: 16 września 2022, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na covid się szczepiłam, a i tak rodziłam na oddziale zakaznym z chorobą.
    Na grypę nie, a z krztuściem się zgapiłam i zapytałam lekarza za późno, ale bardzo chciałam.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 września 2022, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na covid i grypę szczepić się na pewno nie będę, a jeżeli chodzi o krztusiec to pewnie się zaszczepie, bo kiedyś nawet widziałam na którejś kartce z badaniami od lekarki szczepienie na krztusiec 28-36tc .

  • Baniusia Autorytet
    Postów: 1139 300

    Wysłany: 17 września 2022, 03:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spać nie mogę 🥺. Mój M także. Zabrał psiaka 0 3:00 na spacer.

    Czyli szczepienia te to standard. Mi zależy, aby przekazać córce przeciwciała do wszystkich chorób, ktore mogę. Ciekawe tylko czy mozna hurtem czy to trzeba odczekać między szczepieniami. Dowiem się na wizycie 😊

    Starania od 2020. Ovi
    1 procedura: transfer 2x3 dniowce - beta 0
    2 procedura: transfer 1 x 3 dniowiec - beta 0
    3 procedura: transfer moruli z 5 dnia - beta 0
    4 procedura: transfer 7BC - beta 0
    Zmiana kliniki na Invicta.
    5 procedura: transfer 04.05.2022 2BB + Encorton + Neoparin + Relanium + 1/2 Ovitrelle
    ~7dpt - beta 44 🙏
    ~ 9dpt - beta 151🙏
    ~ 11dpt - beta 377🙏
    ~ 13dpt - beta 850 🙏
    ~ 15 dpt - beta 2131 🙏🥰
    ~ 26 dpt - jest ❤
    Nifty pro - Niskie ryzyka.
    Pappa - Niskie ryzyka
    Córka ❤️👧❤️
    02.01.2023. Jesteś już na świecie ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 września 2022, 08:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baniusia wrote:
    Spać nie mogę 🥺. Mój M także. Zabrał psiaka 0 3:00 na spacer.

    Czyli szczepienia te to standard. Mi zależy, aby przekazać córce przeciwciała do wszystkich chorób, ktore mogę. Ciekawe tylko czy mozna hurtem czy to trzeba odczekać między szczepieniami. Dowiem się na wizycie 😊

    Ja w ciąży boje sie szczepień na grypę, mam kilka przypadków w rodzinie na przykład mój tata, który zaszczepił sie na grypę i nigdy w życiu nie był tak chory jak po tej szczepionce.
    Wiec jak ja sobie pomyśle, ze miałabym być tak obłożnie chora w ciąży gdzie praktycznie prócz paracetamolu nic nie możesz wziąć to chyba podziękuje.
    Co do covida zapytam lekarki co sadzi na ten temat, ale raczej podziękuje.

  • Krysia23 Autorytet
    Postów: 622 513

    Wysłany: 17 września 2022, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też mam obawy przed tą szczepionką na grypę, kiedyś słyszałam, że jak się już raz zaszczepisz to już do końca życia trzeba. I osoby, które się zaszczepiły mówiły, że po tej szczepionce były najbardziej chore.
    Nam właśnie doktor zaproponował, żeby się zaszczepić teraz na grypę, mój mąż bardzo rzadko choruje, nawet jak miałam covida, to on nie miał żadnych objawów. Więc chyba sobie odpuścimy to szczepienie.
    Natomiast w sprawie WZW powiedział, że mąż mógłby się doszczepić.

    Rezonans przełożony został z wtorku na niedzielę 😢

    23.06.22 - Diagnoza - Azoospermia
    10.11.22 - Biopsja mTESE z równoczesną punkcją i zapłodnieniem (brak plemników, 18 komórek)
    15.11.22 - ❄️❄️❄️❄️
    27.12.22 - transfer 4.1.1 - EG + AH, cykl sztuczny
    6dpt - II, 7dpt - 65, 9dpt - 187, 11dpt - 432, 13dpt - 1115, 20dpt - 10135, widoczny pęcherzyk, 29dpt - 🤍🤍
    7tc - 🤍💔 9tc - 💔
    👼🏼💕👼🏼 Czekają na nas 🌈🌈🌈
    Bóg nigdy nie da mi więcej, niż mogę znieść.
    Szkoda, że tak bardzo we mnie wierzy...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 września 2022, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysia23 wrote:
    Ja też mam obawy przed tą szczepionką na grypę, kiedyś słyszałam, że jak się już raz zaszczepisz to już do końca życia trzeba. I osoby, które się zaszczepiły mówiły, że po tej szczepionce były najbardziej chore.
    Nam właśnie doktor zaproponował, żeby się zaszczepić teraz na grypę, mój mąż bardzo rzadko choruje, nawet jak miałam covida, to on nie miał żadnych objawów. Więc chyba sobie odpuścimy to szczepienie.
    Natomiast w sprawie WZW powiedział, że mąż mógłby się doszczepić.

    Rezonans przełożony został z wtorku na niedzielę 😢

    Ech, czyli czekamy dalej na wieści 👍

  • Baniusia Autorytet
    Postów: 1139 300

    Wysłany: 17 września 2022, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysia23 wrote:

    Rezonans przełożony został z wtorku na niedzielę 😢

    A czemu to tak? Sami przekładają?

    Odnośnie szczepionek to widać zależy, jakie kto na doświadczenie. Ja tam się raz szczepiłam, raz nie. Zeleży jak mi się chciało. Moi rodzice podobnie. Ja grypę przeszłam raz w życiu w podstawówce a moi rodzice to chyba nigdy a przynajmniej nie pamiętam. No i ponieważ nie mam złych wspomnień ze szczepieniem i grypą, to i nie chce, aby Inga miała.

    Już i tak zafundowałam jej niedoczynność tarczycy. Endokrynolog mówi, że córka na 95% odziedziczy a syn na 5 %. Bo u dziewczyny wahania hormonalne są co miesiąc, a u facetów rosną sobie powoli i jak faceci dojrzeją to powoli opadają. Nie ma takiech wahań jak u kobiet.

    No i jeszcze pewnie zafundowałam jej operację pęcherzyka żółciowego. Po linii kobiecej u nas idzie. Ja miałam wycinany, moja mama, moja babcia.

    Na szczęście żadnych nowotworów i tym podobnych nie było. Prześledziłam rodzinę mamy do 4 pokoleń wstecz a rodzinę ojca do 3 pokoleń . Co najwyżej kilku cukrzyków się znalazło. To idzie przeżyć. 😊

    Starania od 2020. Ovi
    1 procedura: transfer 2x3 dniowce - beta 0
    2 procedura: transfer 1 x 3 dniowiec - beta 0
    3 procedura: transfer moruli z 5 dnia - beta 0
    4 procedura: transfer 7BC - beta 0
    Zmiana kliniki na Invicta.
    5 procedura: transfer 04.05.2022 2BB + Encorton + Neoparin + Relanium + 1/2 Ovitrelle
    ~7dpt - beta 44 🙏
    ~ 9dpt - beta 151🙏
    ~ 11dpt - beta 377🙏
    ~ 13dpt - beta 850 🙏
    ~ 15 dpt - beta 2131 🙏🥰
    ~ 26 dpt - jest ❤
    Nifty pro - Niskie ryzyka.
    Pappa - Niskie ryzyka
    Córka ❤️👧❤️
    02.01.2023. Jesteś już na świecie ❤️
  • Krysia23 Autorytet
    Postów: 622 513

    Wysłany: 17 września 2022, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Umówiliśmy tą wizytę online, a potem dostaliśmy maila że na to badanie potrzeba 30 min a nie 20 jak umówiliśmy (na stronie nie dało się wybrać konkretnego badania ani czasu) i że mogą nam zaproponować termin dopiero w niedzielę 🤷🏼‍♀️

    23.06.22 - Diagnoza - Azoospermia
    10.11.22 - Biopsja mTESE z równoczesną punkcją i zapłodnieniem (brak plemników, 18 komórek)
    15.11.22 - ❄️❄️❄️❄️
    27.12.22 - transfer 4.1.1 - EG + AH, cykl sztuczny
    6dpt - II, 7dpt - 65, 9dpt - 187, 11dpt - 432, 13dpt - 1115, 20dpt - 10135, widoczny pęcherzyk, 29dpt - 🤍🤍
    7tc - 🤍💔 9tc - 💔
    👼🏼💕👼🏼 Czekają na nas 🌈🌈🌈
    Bóg nigdy nie da mi więcej, niż mogę znieść.
    Szkoda, że tak bardzo we mnie wierzy...
  • Baniusia Autorytet
    Postów: 1139 300

    Wysłany: 17 września 2022, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysia23 wrote:
    Umówiliśmy tą wizytę online, a potem dostaliśmy maila że na to badanie potrzeba 30 min a nie 20 jak umówiliśmy (na stronie nie dało się wybrać konkretnego badania ani czasu) i że mogą nam zaproponować termin dopiero w niedzielę 🤷🏼‍♀️

    W gruncie rzeczy niedziela znów nie tak daleko. Podobno na endoprotezę stawu biodrowego trzeba czekać do 2026 😔

    Starania od 2020. Ovi
    1 procedura: transfer 2x3 dniowce - beta 0
    2 procedura: transfer 1 x 3 dniowiec - beta 0
    3 procedura: transfer moruli z 5 dnia - beta 0
    4 procedura: transfer 7BC - beta 0
    Zmiana kliniki na Invicta.
    5 procedura: transfer 04.05.2022 2BB + Encorton + Neoparin + Relanium + 1/2 Ovitrelle
    ~7dpt - beta 44 🙏
    ~ 9dpt - beta 151🙏
    ~ 11dpt - beta 377🙏
    ~ 13dpt - beta 850 🙏
    ~ 15 dpt - beta 2131 🙏🥰
    ~ 26 dpt - jest ❤
    Nifty pro - Niskie ryzyka.
    Pappa - Niskie ryzyka
    Córka ❤️👧❤️
    02.01.2023. Jesteś już na świecie ❤️
  • Krysia23 Autorytet
    Postów: 622 513

    Wysłany: 17 września 2022, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakbyśmy od razu umówili na niedzielę to bym była wniebowzięta, że tak szybko 😁 a tak mnie boli, że trzeba czekać te pięć dni dłużej 😪

    23.06.22 - Diagnoza - Azoospermia
    10.11.22 - Biopsja mTESE z równoczesną punkcją i zapłodnieniem (brak plemników, 18 komórek)
    15.11.22 - ❄️❄️❄️❄️
    27.12.22 - transfer 4.1.1 - EG + AH, cykl sztuczny
    6dpt - II, 7dpt - 65, 9dpt - 187, 11dpt - 432, 13dpt - 1115, 20dpt - 10135, widoczny pęcherzyk, 29dpt - 🤍🤍
    7tc - 🤍💔 9tc - 💔
    👼🏼💕👼🏼 Czekają na nas 🌈🌈🌈
    Bóg nigdy nie da mi więcej, niż mogę znieść.
    Szkoda, że tak bardzo we mnie wierzy...
  • Ananasova Autorytet
    Postów: 600 566

    Wysłany: 17 września 2022, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lindalia wrote:

    Ananasova, ja mam pai hetero i miałam heparynę od dnia transferu do końca ciąży. Zalecenia od genetyka.
    Właśnie za sprawa waszych rad wykupiłam konsultacje na stronie i porozmawiałam sobie z panią genetyk przez telefon omawiając wyniki badań :) na maila wysłała mi zalecenia także na pewno będę się czuła bezpieczniej :)

  • Ananasova Autorytet
    Postów: 600 566

    Wysłany: 17 września 2022, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysia23 wrote:
    Jakbyśmy od razu umówili na niedzielę to bym była wniebowzięta, że tak szybko 😁 a tak mnie boli, że trzeba czekać te pięć dni dłużej 😪
    Wiem co czujesz … każdy dzień zwłoki mega wkurza dobrze, ze to tylko 5 dni :) dacie rade 🥰✊

  • Baniusia Autorytet
    Postów: 1139 300

    Wysłany: 18 września 2022, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Znowu schudłam kilogram zamiast przytyć😔.
    Mimo, że od kilku dni wstaje w środku nocy i jem.

    Starania od 2020. Ovi
    1 procedura: transfer 2x3 dniowce - beta 0
    2 procedura: transfer 1 x 3 dniowiec - beta 0
    3 procedura: transfer moruli z 5 dnia - beta 0
    4 procedura: transfer 7BC - beta 0
    Zmiana kliniki na Invicta.
    5 procedura: transfer 04.05.2022 2BB + Encorton + Neoparin + Relanium + 1/2 Ovitrelle
    ~7dpt - beta 44 🙏
    ~ 9dpt - beta 151🙏
    ~ 11dpt - beta 377🙏
    ~ 13dpt - beta 850 🙏
    ~ 15 dpt - beta 2131 🙏🥰
    ~ 26 dpt - jest ❤
    Nifty pro - Niskie ryzyka.
    Pappa - Niskie ryzyka
    Córka ❤️👧❤️
    02.01.2023. Jesteś już na świecie ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 września 2022, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baniusia wrote:
    Znowu schudłam kilogram zamiast przytyć😔.
    Mimo, że od kilku dni wstaje w środku nocy i jem.

    Nie przejmuj się, przecież mała dobrze rośnie.
    Chyba, ze przyczyną są te problemy z cukrem Twoje.
    Kiedy Ty masz wizytę u lekarza ? ☺️

‹‹ 567 568 569 570 571 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ