X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy Bezplemnikowcy - TESE/mTESE
Odpowiedz

Bezplemnikowcy - TESE/mTESE

Oceń ten wątek:
  • Baniusia Autorytet
    Postów: 1136 300

    Wysłany: 18 września 2022, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gmagda wrote:
    Nie przejmuj się, przecież mała dobrze rośnie.
    Chyba, ze przyczyną są te problemy z cukrem Twoje.
    Kiedy Ty masz wizytę u lekarza ? ☺️

    No właśnie to mnie pociesza, że wg USG wszystko cacy. Inga rosnie. Bębenek rośnie. Tylko na wadze maleje.
    To pewnie dlatego, że odstawiłam 99,5% słodkości.

    Mówi się, że na słodkie to córka a na kwaśne i słone to syn. No u mnie się nie sprawdza.

    Wizyta w najbliższy piątek, piąteczek, piątunio 🙂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 września 2022, 20:01

    Starania od 2020. Ovi
    1 procedura: transfer 2x3 dniowce - beta 0
    2 procedura: transfer 1 x 3 dniowiec - beta 0
    3 procedura: transfer moruli z 5 dnia - beta 0
    4 procedura: transfer 7BC - beta 0
    Zmiana kliniki na Invicta.
    5 procedura: transfer 04.05.2022 2BB + Encorton + Neoparin + Relanium + 1/2 Ovitrelle
    ~7dpt - beta 44 🙏
    ~ 9dpt - beta 151🙏
    ~ 11dpt - beta 377🙏
    ~ 13dpt - beta 850 🙏
    ~ 15 dpt - beta 2131 🙏🥰
    ~ 26 dpt - jest ❤
    Nifty pro - Niskie ryzyka.
    Pappa - Niskie ryzyka
    Córka ❤️👧❤️
    02.01.2023. Jesteś już na świecie ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 września 2022, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baniusia wrote:
    No właśnie to mnie pociesza, że wg USG wszystko cacy. Inga rosnie. Bębenek rośnie. Tylko na wadze maleje.
    To pewnie dlatego, że odstawiłam 99,5% słodkości.

    Mówi się, że na słodkie to córka a na kwaśne i słone to syn. No u mnie się nie sprawdza.

    Wizyta w najbliższy piątek, piąteczek, piątunio 🙂

    O to super, ja dopiero w kolejny wtorek ! 🤯 oby ten tydzień się nie dłużył.

    Znowu mam ogromne cycki. Dziś leżąc na bólu musiałam sobie ucisnąć pierś, wstaje a tu mokra plama, taki wyciek… hormony szaleją.
    Ogólnie jesteśmy po imprezie wczoraj, nawet nie tańczyliśmy, a jestem jak z krzyża zdjęta.
    Tak mnie bolą plecy, podbrzusze, chyba nawet imprezy siedzące po kilka godzin już nie są dla mnie, bo odczuwam to dziś konkretnie.

    Ogólnie zaczął się III trymestr i czuje się coraz gorzej, obawiam się co będzie dalej.

  • utd Przyjaciółka
    Postów: 68 104

    Wysłany: 21 września 2022, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gmagda i Baniusia, najszczersze gratulację :)

    Być może mnie odrobine kojarzycie, rok temu w październiku miałem biopsję MTESE w Novum, która chyba dość dobrze poszła, plemniki znaleziono:

    J-P-2:
    8 - 7
    9 - 5

    J-P-3:
    8 - 12
    9 - 13

    J-L-1:
    8-1
    10-1

    J-L-2:
    8 - 1
    9 - 2

    Na przełomie marca/kwietnia podeszliśmy z żoną do pierwszej procedury w Novum, było trochę perturbacji typu torbiel jajnika przed startem. Niestety pomimo AMH powyżej 3 stymulacja poszła słabo, przed punkcją liczyliśmy na trzy komórki, pobrano jednak tylko dwie. Zapłodniły się i potem transfer 3 dniowca. Ten co był transferowany rozwijał się dość szybko, drugi zarodek natomiast rozwijał się wolniej, ale rzekomo przyspieszył, doktor polecił by zostawić do obserwacji do 5 dnia. Niestety 6 dnia że nie rozwinął się do blastocysty. Zarodek transferowany niestety się nie przyjął, beta 0. Jeszcze przed transferem wiadomo było o małym polipie endometrialnym. Później polip został usunięty, wykryto jakiś lekki stan zapalny i zastosowano antybiotyk.


    Obecnie jesteśmy po/w trakcie drugiej procedury w Novum. Wczoraj odbyła się punkcja, pobrano 16 oocytów, wynika że wszystkie co były widoczne. Dziś telefon, mamy - 8 zapłodnionych, 15 komórek było dojrzałych ale zapłodniło się 8, 1 z tych 15 się zdegenerowała. 23.09 zaplanowany transfer. No i teraz clue, jestem przerażony że jednak przez te moje biopsyjne plemniki może się nie udać :( Choć liczę na to że jednak trochę ich było, jeśli dobrze pamiętam na poprzedniej procedurze wykorzystali jeden pakiet, mamy jeszcze chyba z 11-12 słomek.

    Być może część doktor odda nam do hodowli do 5tego dnia, na pewno będę się o to pytał, ale oczywiście jestem przerażony że wszystkie padną. Trzymajcie proszę kciuki! Niech będę przykładem kolejnego bezplemnikowca co ma dzieci :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 września 2022, 12:01

    👩33, 🧔 33
    08.2020 - azospermia
    10.2021 - m-TESE, Novum - mamy plemniki
    11.2021 - pierwsza wizyta IVF - torbiel,
    02.2022 - punkcja torbieli
    04.2022 - I IVF, Novum, (AMH 3.16) 2 komórki, 2 zarodki, 1 podany, 2 zostawiony do 5 doby ❌04.2022 - beta 0 ❌
    06.2022 - histeroskopia, usunięcie polipa, stany zapalne w endo, amotaks
    09.2022 - II IVF (AMH 2.74) 16 komórek, 8 zarodków, 1 ❌,❄️❄️(M2, M3), ❄️❄️❄️❄️(4.1.1., 4.1.2, 4.2.2, 4.2.3)
    10.2022 - puste jajo ❌
    01.2023 - krio - cykl naturalny, ovitrele, niepękające pęcherzyki, torbiel krwotoczna, torbiel surowicza - transfer odwołany, 02.2023 - krio - cykl sztuczny, słabe endo 7mm - transfer odwołany
    03.2023 - krio - cykl naturalny, ovitrele, transfer bl. 4.1.1 - beta 0 ❌
    04.2023 - krio - cykl sztuczny, transfer M2
    ~ 10 dpt - II ~ 11 dpt - 500~ 13 dpt - 3 370~ 17 dpt - 10 192 ~ 25 dpt - jest ❤️
    06.2023 Pappa - Niskie ryzyka, 80-90% syn 💙
  • lindalia Autorytet
    Postów: 2319 1374

    Wysłany: 21 września 2022, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Utd, odwołując się do historii z tego forum i wiedzy własnej, trzymałabym się tego, aby ciagneli hodowle do piątej doby. Przy azoo myślę, że tak jest najlepiej.
    Trzymam kciuki, dawaj znać!

  • Krysia23 Autorytet
    Postów: 618 512

    Wysłany: 21 września 2022, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć!
    Kurczę, ja się co chwila łapię na myśleniu, że jak będziemy mieć plemniki to ciąża i dzieci (dzieci!) To już tylko formalność 😢
    Przykro mi, że ta pierwsza procedura nie przyniosła oczekiwanych rezultatów, ale już widać, że teraz jest lepiej. Macie 8 zapłodnionych komórek, to 8 szans na dziecko 🤞 dobrze by było, gdyby faktycznie podtrzymali je do 5 dnia, ale Novum ma najlepszych embriologów, więc na pewno znają się na rzeczy i wybiorą dla Was najlepiej rokującego zarodka, tak samo jak wybrali najlepsze plemniki do zapłodnienia 😊
    Trzymam kciuki i czekam z niecierpliwością na wieści 🍍
    Przeczytałam starsze posty i widzę, że u Ciebie doktor Wolski też zastosował ta samą procedurę co lekarz u mojego męża, i podanie HCG obniżyło FSH.

    23.06.22 - Diagnoza - Azoospermia
    10.11.22 - Biopsja mTESE z równoczesną punkcją i zapłodnieniem (brak plemników, 18 komórek)
    15.11.22 - ❄️❄️❄️❄️
    27.12.22 - transfer 4.1.1 - EG + AH, cykl sztuczny
    6dpt - II, 7dpt - 65, 9dpt - 187, 11dpt - 432, 13dpt - 1115, 20dpt - 10135, widoczny pęcherzyk, 29dpt - 🤍🤍
    7tc - 🤍💔 9tc - 💔
    👼🏼💕👼🏼 Czekają na nas 🌈🌈🌈
    Bóg nigdy nie da mi więcej, niż mogę znieść.
    Szkoda, że tak bardzo we mnie wierzy...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2022, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @utd

    Druga stymulacja bardzo ładny wynik u nas z 15 chyba tez zapłodniło się 7 już nawet nie pamietam 🙉
    Mniejsza z tym : z 15 zapłodnionych uzyskaliśmy 4 blastocysty także trzymam kciuki 😌👍

    Uważam tak jak @lindalia : dla mnie tylko hodowla do 5 doby, po 3 dobie hodowli wchodzi czynnik męski, który u nas wszystkich występuje.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 września 2022, 13:55

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2022, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ech dziewczyny, a ja zaziębiona, wiedziałam, ze tak będzie, w sobotę trochę zmarzłam i mnie zawiało. Zaczęło się od bólu gardła dziś w nocy to masakra teraz jest już lepiej. Mleko miód czosnek, herbatki, ale czuje już ból głowy, jak zawsze rzuci mi się pewnie na zatoki, całe szczęście nie mam kaszlu, kataru gorączki i mam nadzieje, ze tak zostanie.
    Może na noc wezmę sobie paracetamol żeby jakoś przespać.

    Jak byście miały jakieś sposoby jak zwalczyć to dziadostwo to dawajcie znać, na gardło to prenalen biorę.

  • Krysia23 Autorytet
    Postów: 618 512

    Wysłany: 21 września 2022, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mogę polecić propolis, jeśli nie jesteś alergikiem ;)
    My jemy taki z Forever Bee w tabletkach. Właśnie też muszę odgrzebać bo szykuje się mentalnie na pierwsze przeziębienie, i tak już długo wytrzymałam XD

    23.06.22 - Diagnoza - Azoospermia
    10.11.22 - Biopsja mTESE z równoczesną punkcją i zapłodnieniem (brak plemników, 18 komórek)
    15.11.22 - ❄️❄️❄️❄️
    27.12.22 - transfer 4.1.1 - EG + AH, cykl sztuczny
    6dpt - II, 7dpt - 65, 9dpt - 187, 11dpt - 432, 13dpt - 1115, 20dpt - 10135, widoczny pęcherzyk, 29dpt - 🤍🤍
    7tc - 🤍💔 9tc - 💔
    👼🏼💕👼🏼 Czekają na nas 🌈🌈🌈
    Bóg nigdy nie da mi więcej, niż mogę znieść.
    Szkoda, że tak bardzo we mnie wierzy...
  • lindalia Autorytet
    Postów: 2319 1374

    Wysłany: 21 września 2022, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gmagda wrote:
    Ech dziewczyny, a ja zaziębiona, wiedziałam, ze tak będzie, w sobotę trochę zmarzłam i mnie zawiało. Zaczęło się od bólu gardła dziś w nocy to masakra teraz jest już lepiej. Mleko miód czosnek, herbatki, ale czuje już ból głowy, jak zawsze rzuci mi się pewnie na zatoki, całe szczęście nie mam kaszlu, kataru gorączki i mam nadzieje, ze tak zostanie.
    Może na noc wezmę sobie paracetamol żeby jakoś przespać.

    Jak byście miały jakieś sposoby jak zwalczyć to dziadostwo to dawajcie znać, na gardło to prenalen biorę.

    Ja jak miałam covida przed porodem i była temperatura ponad 39 to mąż robil mi taki napar rozgrzewający(zawsze pomagała mi saszeta teraflu czy innego frrvexa, no ale ciąży nie wolno): do bardzo ciepłej ale nie wrzącej wody lub herbaty wciskał mi jedna lub dwie cytryny. Bardzo rozgrzewa i mi osobiście pomaga.

    Na gardło od lat u mnie tylko płukanie woda z solą 3 razy dziennie. Przechodzi od razu.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2022, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny 🤍
    Ja pije tez ciepłą wodę z miodem i cytryną, mam wrażenie, ze po tym mi trochę ból gardła ulżył.

    W domu taki bajzel, a ja nie mam siły nic zrobić, zostaje mi łóżeczko i odpoczynek 🤰🏻

    Jeszcze ten ból więzadeł wrócił, chodzę zgarbiona, ale co się dziwić, ostatnio porządnie brzuch przyśpieszył.

  • Baniusia Autorytet
    Postów: 1136 300

    Wysłany: 21 września 2022, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Gmagda, wiem przez co przechodzisz. Sama byłam dopiero co przeziębiona + katar. Brałam paracetamol 2 razy dziennie. Na noc ten mocniejszy. Piłam lipę z miętą i miodem. Wszystko mi przeszlo po 3 dniach. Bylam w szoku, że tak szybko bo się przygotowałam na tydzień kataru i ze 2 dni gorączki. Myślę, że to te ziółka 🙂

    Moja teściowa zbiera co roku sama lipę i miętę i ja suszy. Dała mi zapas w ostatnie święta. No i tak leżała sobie aż do zeszłego tygodnia, kiedy w końcu zaparzyłam. Tak mi zasmakowało,że piję codziennie 🙂

    Gmagda lubi tę wiadomość

    Starania od 2020. Ovi
    1 procedura: transfer 2x3 dniowce - beta 0
    2 procedura: transfer 1 x 3 dniowiec - beta 0
    3 procedura: transfer moruli z 5 dnia - beta 0
    4 procedura: transfer 7BC - beta 0
    Zmiana kliniki na Invicta.
    5 procedura: transfer 04.05.2022 2BB + Encorton + Neoparin + Relanium + 1/2 Ovitrelle
    ~7dpt - beta 44 🙏
    ~ 9dpt - beta 151🙏
    ~ 11dpt - beta 377🙏
    ~ 13dpt - beta 850 🙏
    ~ 15 dpt - beta 2131 🙏🥰
    ~ 26 dpt - jest ❤
    Nifty pro - Niskie ryzyka.
    Pappa - Niskie ryzyka
    Córka ❤️👧❤️
    02.01.2023. Jesteś już na świecie ❤️
  • Baniusia Autorytet
    Postów: 1136 300

    Wysłany: 21 września 2022, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    utd wrote:
    Gmagda i Baniusia, najszczersze gratulację :)

    Obecnie jesteśmy po/w trakcie drugiej procedury w Novum. Wczoraj odbyła się punkcja, pobrano 16 oocytów, wynika że wszystkie co były widoczne. Dziś telefon, mamy - 8 zapłodnionych, 15 komórek było dojrzałych ale zapłodniło się 8, 1 z tych 15 się zdegenerowała. 23.09 zaplanowany transfer. No i teraz clue, jestem przerażony że jednak przez te moje biopsyjne plemniki może się nie udać :( Choć liczę na to że jednak trochę ich było, jeśli dobrze pamiętam na poprzedniej procedurze wykorzystali jeden pakiet, mamy jeszcze chyba z 11-12 słomek.

    Dziękujemy ❤️. Trzymamy również kciuki za was ✊️✊️

    Biopsyjne plemniki dają tak samo upragnione dzieci, jak pozyskane naturalnie. Co udowadniam ja, Lindalia, Gmagda i wiele par przed nami, którym się udało a udało chyba niemal wszystkim.

    Nie jest to takie proste. Niektórzy mają szczęście za 1 razem, inni za drugim, jeszcze inni za 5 😊. Bywają tacy, że czekają na szczęście po 11 lat. To chyba rekordziści, ale nie życzę Wam takich rekordów.

    Trzymamy kciuki i czekamy na info co tam się udało wyhodować.

    P.S. Też jestem zwolenniczką 5 dnia, choć statystyki między ciążą z 3 czy 5 dnia pokazują, że nie ma to znaczenia.

    utd lubi tę wiadomość

    Starania od 2020. Ovi
    1 procedura: transfer 2x3 dniowce - beta 0
    2 procedura: transfer 1 x 3 dniowiec - beta 0
    3 procedura: transfer moruli z 5 dnia - beta 0
    4 procedura: transfer 7BC - beta 0
    Zmiana kliniki na Invicta.
    5 procedura: transfer 04.05.2022 2BB + Encorton + Neoparin + Relanium + 1/2 Ovitrelle
    ~7dpt - beta 44 🙏
    ~ 9dpt - beta 151🙏
    ~ 11dpt - beta 377🙏
    ~ 13dpt - beta 850 🙏
    ~ 15 dpt - beta 2131 🙏🥰
    ~ 26 dpt - jest ❤
    Nifty pro - Niskie ryzyka.
    Pappa - Niskie ryzyka
    Córka ❤️👧❤️
    02.01.2023. Jesteś już na świecie ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2022, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baniusia wrote:
    @Gmagda, wiem przez co przechodzisz. Sama byłam dopiero co przeziębiona + katar. Brałam paracetamol 2 razy dziennie. Na noc ten mocniejszy. Piłam lipę z miętą i miodem. Wszystko mi przeszlo po 3 dniach. Bylam w szoku, że tak szybko bo się przygotowałam na tydzień kataru i ze 2 dni gorączki. Myślę, że to te ziółka 🙂

    Moja teściowa zbiera co roku sama lipę i miętę i ja suszy. Dała mi zapas w ostatnie święta. No i tak leżała sobie aż do zeszłego tygodnia, kiedy w końcu zaparzyłam. Tak mi zasmakowało,że piję codziennie 🙂

    Kochana z tego co czytam picie lipy w ciąży niewskazane !
    Mięta jak najbardziej, ale lipa absolutnie, chyba ze z lekarzem konsultowałaś.

    Ja mam nadzieje, ze mi przejdzie chociaż kurde długo się trzymałam, bo w rodzinie co chwile ktoś był i jest dalej chory, a ja zdrowa az do teraz😫

  • Baniusia Autorytet
    Postów: 1136 300

    Wysłany: 21 września 2022, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gmagda wrote:
    Kochana z tego co czytam picie lipy w ciąży niewskazane !
    Mięta jak najbardziej, ale lipa absolutnie, chyba ze z lekarzem konsultowałaś.

    Ja mam nadzieje, ze mi przejdzie chociaż kurde długo się trzymałam, bo w rodzinie co chwile ktoś był i jest dalej chory, a ja zdrowa az do teraz😫

    Nie wiedziałam 🥺. Nawet nie przypuszczałam 🙁. Właśnie sobie zaparzyłam. No nic. Wyleję i zrobię sobie inną. Dobrze, że mam lada dzień wizytę to sprawdzimy czy u Ingi wszystko dobrze.

    Starania od 2020. Ovi
    1 procedura: transfer 2x3 dniowce - beta 0
    2 procedura: transfer 1 x 3 dniowiec - beta 0
    3 procedura: transfer moruli z 5 dnia - beta 0
    4 procedura: transfer 7BC - beta 0
    Zmiana kliniki na Invicta.
    5 procedura: transfer 04.05.2022 2BB + Encorton + Neoparin + Relanium + 1/2 Ovitrelle
    ~7dpt - beta 44 🙏
    ~ 9dpt - beta 151🙏
    ~ 11dpt - beta 377🙏
    ~ 13dpt - beta 850 🙏
    ~ 15 dpt - beta 2131 🙏🥰
    ~ 26 dpt - jest ❤
    Nifty pro - Niskie ryzyka.
    Pappa - Niskie ryzyka
    Córka ❤️👧❤️
    02.01.2023. Jesteś już na świecie ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2022, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baniusia wrote:
    Nie wiedziałam 🥺. Nawet nie przypuszczałam 🙁. Właśnie sobie zaparzyłam. No nic. Wyleję i zrobię sobie inną. Dobrze, że mam lada dzień wizytę to sprawdzimy czy u Ingi wszystko dobrze.

    Właśnie z tymi herbatami i ziołami jest różnie bardzo.
    Ja zawsze sprawdzam wszystko, bo na różne herbatki mam czasem ochotę 🙉

  • lindalia Autorytet
    Postów: 2319 1374

    Wysłany: 21 września 2022, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja piłam lipę! I to bardzo bardzo dużo, właśnie taką zbierana przez tatę. Praktycznie cały trzeci trymestr przepiłam lipą. :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2022, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lindalia wrote:
    Ja piłam lipę! I to bardzo bardzo dużo, właśnie taką zbierana przez tatę. Praktycznie cały trzeci trymestr przepiłam lipą. :D

    Ja przeczytałam tyle; Herbatka lipowa wykazuje działanie napotne, co zwiększa ukrwienie skóry. Z tego też powodu herbata z lipy w ciąży jest niewskazana. Może dojść bowiem do odpływu krwi z łożyska, mogącym skutkować niedotlenieniem dziecka. Istnieje wtedy zwiększone ryzyko poronienia.

    To może ja nie mam racji :)

  • Baniusia Autorytet
    Postów: 1136 300

    Wysłany: 21 września 2022, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gmagda wrote:
    Ja przeczytałam tyle; Herbatka lipowa wykazuje działanie napotne, co zwiększa ukrwienie skóry. Z tego też powodu herbata z lipy w ciąży jest niewskazana. Może dojść bowiem do odpływu krwi z łożyska, mogącym skutkować niedotlenieniem dziecka. Istnieje wtedy zwiększone ryzyko poronienia.

    To może ja nie mam racji :)

    Też to przeczytałam, dlatego trochę się zmartwiłam.

    Pociesza mnie jedynie, że to muszą 1- 2 łyżeczki suszonego kwiata a ja dodawałam dokładnie po 4 kwiaty i 4 liście lipy. No i za dużo się nie napociłam.

    Kurde, tyle ma zajebistych działań lipa, szczególnie te przeciwgorączkowe, przeciwkatarowe, przeciwbólowe, uspokajające i nasenne, że aż żal nie pić tego cudu szczególnie w ciąży 😊.

    Z drugiej strony zastanawiam się czy lepiej pić lipę przez tydzień czy gorączkować przez tydzień.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 września 2022, 20:22

    Starania od 2020. Ovi
    1 procedura: transfer 2x3 dniowce - beta 0
    2 procedura: transfer 1 x 3 dniowiec - beta 0
    3 procedura: transfer moruli z 5 dnia - beta 0
    4 procedura: transfer 7BC - beta 0
    Zmiana kliniki na Invicta.
    5 procedura: transfer 04.05.2022 2BB + Encorton + Neoparin + Relanium + 1/2 Ovitrelle
    ~7dpt - beta 44 🙏
    ~ 9dpt - beta 151🙏
    ~ 11dpt - beta 377🙏
    ~ 13dpt - beta 850 🙏
    ~ 15 dpt - beta 2131 🙏🥰
    ~ 26 dpt - jest ❤
    Nifty pro - Niskie ryzyka.
    Pappa - Niskie ryzyka
    Córka ❤️👧❤️
    02.01.2023. Jesteś już na świecie ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2022, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzebaby było podpytać lekarza jak to faktycznie jest, ogólnie myśle, ze w małych ilościach raz na czas to chyba nie zaszkodzi.
    Nie martw się; widzisz ze lindalia piła tyle czasu i wszystko jest dobrze to spokojnie:)

    Ja całe szczęście nie gorączkuje.
    Ogólnie ja przy chorobie raczej gorączek nie miewam, wyjątkiem był covid.
    Czekam na zmianę pogody, bo ta teraz mnie wykończy. Babie lato jest piękne 🤍 i byle jakoś dotrwać do końca ciąży. Wieczór znowu mnie męczą skurcze, tylko nie wiem czy to skurcze braxtona czy po prostu brzuch mi twardnieje, bo mały dokazuje w brzuchu, nie potrafię odróżnić tego.

  • Baniusia Autorytet
    Postów: 1136 300

    Wysłany: 22 września 2022, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gmagda wrote:
    Trzebaby było podpytać lekarza jak to faktycznie jest...

    Jutro podpytam 😊, ale też uważam, że trzeba podejść do tego zdroworozsądkowo.

    Starania od 2020. Ovi
    1 procedura: transfer 2x3 dniowce - beta 0
    2 procedura: transfer 1 x 3 dniowiec - beta 0
    3 procedura: transfer moruli z 5 dnia - beta 0
    4 procedura: transfer 7BC - beta 0
    Zmiana kliniki na Invicta.
    5 procedura: transfer 04.05.2022 2BB + Encorton + Neoparin + Relanium + 1/2 Ovitrelle
    ~7dpt - beta 44 🙏
    ~ 9dpt - beta 151🙏
    ~ 11dpt - beta 377🙏
    ~ 13dpt - beta 850 🙏
    ~ 15 dpt - beta 2131 🙏🥰
    ~ 26 dpt - jest ❤
    Nifty pro - Niskie ryzyka.
    Pappa - Niskie ryzyka
    Córka ❤️👧❤️
    02.01.2023. Jesteś już na świecie ❤️
‹‹ 568 569 570 571 572 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ