X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy Bezplemnikowcy - TESE/mTESE
Odpowiedz

Bezplemnikowcy - TESE/mTESE

Oceń ten wątek:
  • Krysia23 Autorytet
    Postów: 623 513

    Wysłany: 21 listopada 2022, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martynaaa92 wrote:
    Rozumiem, wlasnie te kanaliki mi dają nadzieje, ale pytanie czy znów nie złudna 🥲 no nic

    Krysia a jeśli chodzi o AID czy ten proces wyboru był jakiś żmudny i ciężki? Jeśli mogę zapytać ile zapłaciliście za materiał dawcy do IVF? 🙂

    U nas nie był żmudny, bo tak długo zwlekałam z tą decyzją że musieliśmy wybrać spośród tych, co byli w klinice 😁 a był wśród nich taki, który nam odpowiadał w pełni, więc wybór był prosty.
    Zapłaciliśmy 1500zl.

    23.06.22 - Diagnoza - Azoospermia
    10.11.22 - Biopsja mTESE z równoczesną punkcją i zapłodnieniem (brak plemników, 18 komórek)
    15.11.22 - ❄️❄️❄️❄️
    27.12.22 - transfer 4.1.1 - EG + AH, cykl sztuczny
    6dpt - II, 7dpt - 65, 9dpt - 187, 11dpt - 432, 13dpt - 1115, 20dpt - 10135, widoczny pęcherzyk, 29dpt - 🤍🤍
    7tc - 🤍💔 9tc - 💔
    👼🏼💕👼🏼 Czekają na nas 🌈🌈🌈
    Bóg nigdy nie da mi więcej, niż mogę znieść.
    Szkoda, że tak bardzo we mnie wierzy...
  • Martynaaa92 Przyjaciółka
    Postów: 95 76

    Wysłany: 21 listopada 2022, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysia23 wrote:
    U nas nie był żmudny, bo tak długo zwlekałam z tą decyzją że musieliśmy wybrać spośród tych, co byli w klinice 😁 a był wśród nich taki, który nam odpowiadał w pełni, więc wybór był prosty.
    Zapłaciliśmy 1500zl.

    Przynajmniej tyle dobrego 🙃 trzymam kciuki za pozytywny test 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻

  • Ananasova Autorytet
    Postów: 600 566

    Wysłany: 21 listopada 2022, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Gmagda dziewczyno!! Trzymam kciuki za jutro 🥰🥰🥰🥰 trzymaj się i dawaj znać jak się macie jak dojdziesz do siebie 🤗🤗🤗

  • Ananasova Autorytet
    Postów: 600 566

    Wysłany: 21 listopada 2022, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martynaaa92 wrote:
    Rozumiem, wlasnie te kanaliki mi dają nadzieje, ale pytanie czy znów nie złudna 🥲 no nic

    Krysia a jeśli chodzi o AID czy ten proces wyboru był jakiś żmudny i ciężki? Jeśli mogę zapytać ile zapłaciliście za materiał dawcy do IVF? 🙂
    Skoro dr Wolski dał nadzieje to trzymajcie się jej :)
    Nam niestety się nie powiodło i tez zaplodnilismy dawcą. U nas to była trochę bardziej skomplikowana sprawa bo zamawialiśmy słomki najpierw do AID inseminacji a później finalnie do ivf. Coś plus minus 2k nas wyszło za słomkę tylko ze my zamawialiśmy z ESB przez Klinikę .
    Trzymam za was kciuki✊✊✊

    Martynaaa92 lubi tę wiadomość

  • Martynaaa92 Przyjaciółka
    Postów: 95 76

    Wysłany: 21 listopada 2022, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ananasova wrote:
    Skoro dr Wolski dał nadzieje to trzymajcie się jej :)
    Nam niestety się nie powiodło i tez zaplodnilismy dawcą. U nas to była trochę bardziej skomplikowana sprawa bo zamawialiśmy słomki najpierw do AID inseminacji a później finalnie do ivf. Coś plus minus 2k nas wyszło za słomkę tylko ze my zamawialiśmy z ESB przez Klinikę .
    Trzymam za was kciuki✊✊✊

    Dzięki pięknie 🙏🏻 Ja tez trzymam za cała procedurę 🙏🏻🙏🏻🙏🏻

    Ananasova lubi tę wiadomość

  • Baniusia Autorytet
    Postów: 1139 300

    Wysłany: 21 listopada 2022, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ananasova wrote:
    @Gmagda dziewczyno!! Trzymam kciuki za jutro 🥰🥰🥰🥰 trzymaj się i dawaj znać jak się macie jak dojdziesz do siebie 🤗🤗🤗

    Ja się dołączam 😊😊✊️✊️👶👶

    Nie wiem czy @Gmagda jest nadal z nami, bo jej wpisy widnieją pod "nick nieaktualny". No ale może zajrzy zdać krótką relację, jak już ochłonie 🙂

    Starania od 2020. Ovi
    1 procedura: transfer 2x3 dniowce - beta 0
    2 procedura: transfer 1 x 3 dniowiec - beta 0
    3 procedura: transfer moruli z 5 dnia - beta 0
    4 procedura: transfer 7BC - beta 0
    Zmiana kliniki na Invicta.
    5 procedura: transfer 04.05.2022 2BB + Encorton + Neoparin + Relanium + 1/2 Ovitrelle
    ~7dpt - beta 44 🙏
    ~ 9dpt - beta 151🙏
    ~ 11dpt - beta 377🙏
    ~ 13dpt - beta 850 🙏
    ~ 15 dpt - beta 2131 🙏🥰
    ~ 26 dpt - jest ❤
    Nifty pro - Niskie ryzyka.
    Pappa - Niskie ryzyka
    Córka ❤️👧❤️
    02.01.2023. Jesteś już na świecie ❤️
  • Aga10 Ekspertka
    Postów: 130 58

    Wysłany: 21 listopada 2022, 23:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baniusia wrote:
    Ja się dołączam 😊😊✊️✊️👶👶

    Nie wiem czy @Gmagda jest nadal z nami, bo jej wpisy widnieją pod "nick nieaktualny". No ale może zajrzy zdać krótką relację, jak już ochłonie 🙂
    I ja tez 😊 Powodzenia jutro! Trzymamy mocno kciuki za Ciebie i Malenstwo 🤞🤞 Daj znac koniecznie jak sie czujesz

  • Bezowa Znajoma
    Postów: 25 1

    Wysłany: 21 listopada 2022, 23:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martynaaa92 wrote:
    Rozumiem, wlasnie te kanaliki mi dają nadzieje, ale pytanie czy znów nie złudna 🥲 no nic
    Cześć, poczytuje tutaj wątek od niedawna ale od dawna walczymy i chciałam dodać kilka słów otuchy. Mój mąż w tym roku też miał m-tese u Wolskiego i po zabiegu jak i na wizycie kontrolnej lekarz nie był zbyt wylewny. Nie chciał powiedzieć czy znalazł plemniki i kazał czekać na histopatologie. Więc nasze nastawienie było że raczej nic się nie znajdzie. Wyniki otrzymaliśmy po 3tygodniach, lekarz sam zadzwonił i otrzymaliśmy informację że plemniki się znalazły choc w badaniach nasienia nie bylo ani jednego od dluzszego czasu. Czy będą zdatne do zapłodnienia to się dopiero okaże.

    Azoospermia
    On i ona mutacją w genie CFTR

    2020rok - pojedyncze plemniki w nasieniu
    2021rok- decyzja o invitro z użyciem tych kilku plemnikow które miały być w nasieniu.
    06.2021- Oocyty pobrane a plemników brak.
    07.2021- Rozpoczęcie stymulacji M. przez ówczesnego lekarza ale bez efektów
    11.2021- m-tese w ówczesnej klinice. Nie znaleziono ani jednego plemnika
    03.2022- stymulacje u Wolskiego
    10.2022- m-tese w Novum z sukcesem
    2023- I wszystko po nic?
  • Mommy12 Przyjaciółka
    Postów: 115 123

    Wysłany: 22 listopada 2022, 05:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baniusia wrote:
    Ja się dołączam 😊😊✊️✊️👶👶

    Nie wiem czy @Gmagda jest nadal z nami, bo jej wpisy widnieją pod "nick nieaktualny". No ale może zajrzy zdać krótką relację, jak już ochłonie 🙂

    Jestem dziewczyny, coś mi się stało z kontem, ale jestem ,,nowa” 😀 musiałam wejść tu ponownie na świeżo … 😳
    jestem dziękuje za pamięć i trzymanie kciuków.
    Ja już nie śpię, leżę i oczekuje, staram się nie denerwować, ale to trudne do ogarnięcia…
    Mam nadzieje, ze dam radę i oczywiście się odezwę jak już się ogarnę 🫶

    Prawdopodobnie z mężem się pożegnam dość wczas, potem on dostanie małego na kangurowanie, a my zobaczymy się dopiero po południu w godzinach odwiedzin.

    Trudne to wszystko dla człowieka, który ostatni raz mial pobyt w szpitalu jak sam się rodził… 🙈😳

    Ananasova lubi tę wiadomość

    LUTY - pierwsza procedura
    MARZEC - pierwszy i udany transfer 4BB
    LISTOPAD - synuś na świecie 🤍
  • Ananasova Autorytet
    Postów: 600 566

    Wysłany: 22 listopada 2022, 06:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mommy12 wrote:
    Jestem dziewczyny, coś mi się stało z kontem, ale jestem ,,nowa” 😀 musiałam wejść tu ponownie na świeżo … 😳
    jestem dziękuje za pamięć i trzymanie kciuków.
    Ja już nie śpię, leżę i oczekuje, staram się nie denerwować, ale to trudne do ogarnięcia…
    Mam nadzieje, ze dam radę i oczywiście się odezwę jak już się ogarnę 🫶

    Prawdopodobnie z mężem się pożegnam dość wczas, potem on dostanie małego na kangurowanie, a my zobaczymy się dopiero po południu w godzinach odwiedzin.

    Trudne to wszystko dla człowieka, który ostatni raz mial pobyt w szpitalu jak sam się rodził… 🙈😳
    Dasz rade ze wszystkim! Ani się nie obejrzysz i będziecie razem z Małym w domku🥰
    ✊✊✊

    Mommy12 lubi tę wiadomość

  • Krysia23 Autorytet
    Postów: 623 513

    Wysłany: 22 listopada 2022, 07:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda, trzymam kciuki, żeby wszystko poszło dobrze 🤞🥰 już będziecie się dziś tulić razem 🤗

    Mommy12 lubi tę wiadomość

    23.06.22 - Diagnoza - Azoospermia
    10.11.22 - Biopsja mTESE z równoczesną punkcją i zapłodnieniem (brak plemników, 18 komórek)
    15.11.22 - ❄️❄️❄️❄️
    27.12.22 - transfer 4.1.1 - EG + AH, cykl sztuczny
    6dpt - II, 7dpt - 65, 9dpt - 187, 11dpt - 432, 13dpt - 1115, 20dpt - 10135, widoczny pęcherzyk, 29dpt - 🤍🤍
    7tc - 🤍💔 9tc - 💔
    👼🏼💕👼🏼 Czekają na nas 🌈🌈🌈
    Bóg nigdy nie da mi więcej, niż mogę znieść.
    Szkoda, że tak bardzo we mnie wierzy...
  • Krysia23 Autorytet
    Postów: 623 513

    Wysłany: 22 listopada 2022, 07:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bezowa wrote:
    Cześć, poczytuje tutaj wątek od niedawna ale od dawna walczymy i chciałam dodać kilka słów otuchy. Mój mąż w tym roku też miał m-tese u Wolskiego i po zabiegu jak i na wizycie kontrolnej lekarz nie był zbyt wylewny. Nie chciał powiedzieć czy znalazł plemniki i kazał czekać na histopatologie. Więc nasze nastawienie było że raczej nic się nie znajdzie. Wyniki otrzymaliśmy po 3tygodniach, lekarz sam zadzwonił i otrzymaliśmy informację że plemniki się znalazły choc w badaniach nasienia nie bylo ani jednego od dluzszego czasu. Czy będą zdatne do zapłodnienia to się dopiero okaże.

    Cześć!
    Super, że udało się znaleźć plemniki! Długa droga za Wami 😔
    Przygotowujesz się do stymulacji?

    23.06.22 - Diagnoza - Azoospermia
    10.11.22 - Biopsja mTESE z równoczesną punkcją i zapłodnieniem (brak plemników, 18 komórek)
    15.11.22 - ❄️❄️❄️❄️
    27.12.22 - transfer 4.1.1 - EG + AH, cykl sztuczny
    6dpt - II, 7dpt - 65, 9dpt - 187, 11dpt - 432, 13dpt - 1115, 20dpt - 10135, widoczny pęcherzyk, 29dpt - 🤍🤍
    7tc - 🤍💔 9tc - 💔
    👼🏼💕👼🏼 Czekają na nas 🌈🌈🌈
    Bóg nigdy nie da mi więcej, niż mogę znieść.
    Szkoda, że tak bardzo we mnie wierzy...
  • lindalia Autorytet
    Postów: 2320 1375

    Wysłany: 22 listopada 2022, 07:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mommy Gmagda, czesc w nowej odsłonie 😆 powodzenia! Trzymamy kciuki. ❤️

    Mommy12 lubi tę wiadomość

  • Baniusia Autorytet
    Postów: 1139 300

    Wysłany: 22 listopada 2022, 08:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mommy12 wrote:
    Jestem dziewczyny, coś mi się stało z kontem, ale jestem ,,nowa” 😀 musiałam wejść tu ponownie na świeżo … 😳
    jestem dziękuje za pamięć i trzymanie kciuków.
    Ja już nie śpię, leżę i oczekuje, staram się nie denerwować, ale to trudne do ogarnięcia…
    Mam nadzieje, ze dam radę i oczywiście się odezwę jak już się ogarnę 🫶

    Prawdopodobnie z mężem się pożegnam dość wczas, potem on dostanie małego na kangurowanie, a my zobaczymy się dopiero po południu w godzinach odwiedzin.

    Trudne to wszystko dla człowieka, który ostatni raz mial pobyt w szpitalu jak sam się rodził… 🙈😳

    Spokojnie jak na wojnie 😊. Ja jestem po 5 operacjach. Nigdy nie było tak żeby mnie coś bolało. A 1 operację kręgoslupa miałam jako 10 letnie dziecko. Wtedy przeciwbólowych była morfina. Spokojnie - podawali ją domięśniowo a nie dożylnie.

    Tylko pamiętaj, jak zaczynają schodzić przeciwbólowe od razu wołaj o kolejne. Nigdy nikt z tym problemu nie robił. Wprost przeciwnie. Zawsze sami się dopytywali czy nie trzeba przeciwbólowych.

    Okres rekonwalescencji też nie boli, ale jest upierdliwy. Chcesz sama coś zrobić, to nie można bo świeży szew i trzeba prosić o pomoc. Najmilej zapewne będziesz będziesz wspominać zmianę opatrunku. Czasem blizna może swędzieć a Ty nie możesz się podrapać. Pani zmieniająca opatrunek musi rane przemyć i jednocześnie ją "drapie". Może to głupie, ale zmiany opatrunku wspominam najlepiej 😊

    Poza tym bardziej zazdroszczę, że już dziś rodzisz 😝. O której masz operację?

    Przy okazji u mnie wszystko dobrze. Wczoraj 1 raz widziałam ruchy dziecka na zewnątrz, jak brzuch się ruszał. Ma niecałe 2 kg, ale czasem jak kopnie to aż mnie zgina. Co to będzie za 4 tyhodnie Nadal nic nie przytyłam - te 70 dag już zgibiłam. Sikanie 30 razy dziennie i w nocy mnie wyczerpuje, chodzę niewyspana od tygodni. Wyprawka za to niemal gotowa- brakuje kołderki i pościeli do łóżeczka.

    Starania od 2020. Ovi
    1 procedura: transfer 2x3 dniowce - beta 0
    2 procedura: transfer 1 x 3 dniowiec - beta 0
    3 procedura: transfer moruli z 5 dnia - beta 0
    4 procedura: transfer 7BC - beta 0
    Zmiana kliniki na Invicta.
    5 procedura: transfer 04.05.2022 2BB + Encorton + Neoparin + Relanium + 1/2 Ovitrelle
    ~7dpt - beta 44 🙏
    ~ 9dpt - beta 151🙏
    ~ 11dpt - beta 377🙏
    ~ 13dpt - beta 850 🙏
    ~ 15 dpt - beta 2131 🙏🥰
    ~ 26 dpt - jest ❤
    Nifty pro - Niskie ryzyka.
    Pappa - Niskie ryzyka
    Córka ❤️👧❤️
    02.01.2023. Jesteś już na świecie ❤️
  • Baniusia Autorytet
    Postów: 1139 300

    Wysłany: 22 listopada 2022, 08:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bezowa wrote:
    Cześć, poczytuje tutaj wątek od niedawna ale od dawna walczymy i chciałam dodać kilka słów otuchy. Mój mąż w tym roku też miał m-tese u Wolskiego i po zabiegu jak i na wizycie kontrolnej lekarz nie był zbyt wylewny. Nie chciał powiedzieć czy znalazł plemniki i kazał czekać na histopatologie. Więc nasze nastawienie było że raczej nic się nie znajdzie. Wyniki otrzymaliśmy po 3tygodniach, lekarz sam zadzwonił i otrzymaliśmy informację że plemniki się znalazły choc w badaniach nasienia nie bylo ani jednego od dluzszego czasu. Czy będą zdatne do zapłodnienia to się dopiero okaże.

    Witaj. Super, że plemniki się znalazły. Macie jakieś info ile słomek zamtożono? Albo może jakieś info o ilości lub o jakim ruchu są plemniki?
    Najważniejsze, że są. Połowa drogi już za wami. Rozumiem, że będziecie niedługo ruszać że stymulacją?

    A możesz coś więcej o waszych mutacjach w CTFR?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 listopada 2022, 08:12

    Starania od 2020. Ovi
    1 procedura: transfer 2x3 dniowce - beta 0
    2 procedura: transfer 1 x 3 dniowiec - beta 0
    3 procedura: transfer moruli z 5 dnia - beta 0
    4 procedura: transfer 7BC - beta 0
    Zmiana kliniki na Invicta.
    5 procedura: transfer 04.05.2022 2BB + Encorton + Neoparin + Relanium + 1/2 Ovitrelle
    ~7dpt - beta 44 🙏
    ~ 9dpt - beta 151🙏
    ~ 11dpt - beta 377🙏
    ~ 13dpt - beta 850 🙏
    ~ 15 dpt - beta 2131 🙏🥰
    ~ 26 dpt - jest ❤
    Nifty pro - Niskie ryzyka.
    Pappa - Niskie ryzyka
    Córka ❤️👧❤️
    02.01.2023. Jesteś już na świecie ❤️
  • Mommy12 Przyjaciółka
    Postów: 115 123

    Wysłany: 22 listopada 2022, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Narazie kroplówka, badania, ktg.
    I leżymy 😌

    Jeżeli chodzi o klimat w szpitalu to narazie jest super, wszyscy są mega mili, położone każda jedna anioł 🥰 okaże się wszystko później na oddziale.

    Same mnie pytały czego się boje to rozwieją wszystkie wątpliwości, a jeżeli chodzi o ból to podają środki przeciwbólowe na żądanie :)

    Baniusia, lindalia lubią tę wiadomość

    LUTY - pierwsza procedura
    MARZEC - pierwszy i udany transfer 4BB
    LISTOPAD - synuś na świecie 🤍
  • Aga10 Ekspertka
    Postów: 130 58

    Wysłany: 22 listopada 2022, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny beta 0 7dpt wiec niestety nie udalo sie. Zastanawiam sie tylko co moge jeszcze zrobic zeby zwiekszyc szanse przy kolejnym transferze. Dodalam neoparin i acard na wlasna reke I jak widac nie pomoglo. Czy powinnam jeszcze zrobic jakies inne badania? Ciesze sie ze mamy 6 mrozaczkow bo cos czuje ze nie bedzie latwo jesli jest problem z zagniezdzeniem

    Baniusia lubi tę wiadomość

  • Baniusia Autorytet
    Postów: 1139 300

    Wysłany: 22 listopada 2022, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga10 wrote:
    Dziewczyny beta 0 7dpt wiec niestety nie udalo sie. Zastanawiam sie tylko co moge jeszcze zrobic zeby zwiekszyc szanse przy kolejnym transferze. Dodalam neoparin i acard na wlasna reke I jak widac nie pomoglo. Czy powinnam jeszcze zrobic jakies inne badania? Ciesze sie ze mamy 6 mrozaczkow bo cos czuje ze nie bedzie latwo jesli jest problem z zagniezdzeniem

    Chciałbym zacytować a nie polubić 😐

    No za 1 razem to mało komu się udaje. Być może to czysta statystyka. Zwyczajnie uda się za drugim. Tego gorąco życzę.

    A przypomnij co już nasz zrobione z dodatkowych badań. Może jakaś ochrona zarodka by się przydała, tak jak u mnie.
    Nasz jakieś choroby immuno (np. Hashimoto)?

    Starania od 2020. Ovi
    1 procedura: transfer 2x3 dniowce - beta 0
    2 procedura: transfer 1 x 3 dniowiec - beta 0
    3 procedura: transfer moruli z 5 dnia - beta 0
    4 procedura: transfer 7BC - beta 0
    Zmiana kliniki na Invicta.
    5 procedura: transfer 04.05.2022 2BB + Encorton + Neoparin + Relanium + 1/2 Ovitrelle
    ~7dpt - beta 44 🙏
    ~ 9dpt - beta 151🙏
    ~ 11dpt - beta 377🙏
    ~ 13dpt - beta 850 🙏
    ~ 15 dpt - beta 2131 🙏🥰
    ~ 26 dpt - jest ❤
    Nifty pro - Niskie ryzyka.
    Pappa - Niskie ryzyka
    Córka ❤️👧❤️
    02.01.2023. Jesteś już na świecie ❤️
  • Bezowa Znajoma
    Postów: 25 1

    Wysłany: 22 listopada 2022, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O nasieniu wiemy tylko tyle że jest i że lekarz jest zadowolony ze stymulacji. Niestety mój mąż sam prowadził z nim rozmowę więc szczegółów nie znam.
    Stymulacje miałam w zeszłym roku i mam zamrozynych 11 oocytow w poprzedniej klinice. Niestety nie zostały zapłodnione bo w próbce nasienia męża nie znalazły się żadne plemniki a mowy o dawcy nie było ponieważ przed punkcja pojedyncze plemniki w nasieniu były. Jeszcze ten sam lekarz próbował stymulować męża lekami do pierwszej m-tese ale bezskutecznie. I wtedy natrafiłam na to forum i stwierdziłam, że ostatnia deska ratunku jest dla nas dr Wolski.
    Mąż jak i ja mamy mutacją w genie CFTR, klinika zaproponowała nam badanie PGT-M i wtedy przyszła opinia od genetyków, którzy stwierdzili na podstawie badań krwi naszych i naszych rodziców, że w naszym przypadku nie ma ryzyka że dziecko urodzi się z mukowiscydoza. Zaufaliśmy temu ale nadal mamy obawy.
    Niedługo mamy wizytę u ginekologa w Novum i wtedy, mam nadzieję, dowiemy się jak dalej nasza historia się potoczy. Mam nadzieję że moje Oocyty nadają się jeszcze do zapłodnienia chociaż są zamrożone. Zostanie kwestia ich przetransportowania do Novum.

    Azoospermia
    On i ona mutacją w genie CFTR

    2020rok - pojedyncze plemniki w nasieniu
    2021rok- decyzja o invitro z użyciem tych kilku plemnikow które miały być w nasieniu.
    06.2021- Oocyty pobrane a plemników brak.
    07.2021- Rozpoczęcie stymulacji M. przez ówczesnego lekarza ale bez efektów
    11.2021- m-tese w ówczesnej klinice. Nie znaleziono ani jednego plemnika
    03.2022- stymulacje u Wolskiego
    10.2022- m-tese w Novum z sukcesem
    2023- I wszystko po nic?
  • lindalia Autorytet
    Postów: 2320 1375

    Wysłany: 22 listopada 2022, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga10 wrote:
    Dziewczyny beta 0 7dpt wiec niestety nie udalo sie. Zastanawiam sie tylko co moge jeszcze zrobic zeby zwiekszyc szanse przy kolejnym transferze. Dodalam neoparin i acard na wlasna reke I jak widac nie pomoglo. Czy powinnam jeszcze zrobic jakies inne badania? Ciesze sie ze mamy 6 mrozaczkow bo cos czuje ze nie bedzie latwo jesli jest problem z zagniezdzeniem
    Malo komu udaje się za pierwszym strzałem... Możesz zrobić badania na trombofilię z testdna.pl, to najszybsze co możesz sprawdzić do kolejnego podejścia.
    Głębsza diagnostykę immuno zaczęłabym później.

‹‹ 605 606 607 608 609 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ