X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy Bezplemnikowcy - TESE/mTESE
Odpowiedz

Bezplemnikowcy - TESE/mTESE

Oceń ten wątek:
  • Babyboom Ekspertka
    Postów: 242 112

    Wysłany: 28 maja 2015, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Kobitki,

    A my szykujemy się do mTESE w polowie czerwca...strasznliwie sie boje i ciesze zarazem..

    Ania_84, Joaszo, zyzka lubią tę wiadomość

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 28 maja 2015, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My mamy w Novum wizyte 7 lipca :) o godzinie 12 :) I wizyta w spraqiw AID :)

    Baby boom trzymam kciuki :)

    zyzka lubi tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Babyboom Ekspertka
    Postów: 242 112

    Wysłany: 28 maja 2015, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super Ania, a jak tam Twoje badanie drożności?

    Ania_84 lubi tę wiadomość

  • Babyboom Ekspertka
    Postów: 242 112

    Wysłany: 28 maja 2015, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BETTY0703 wrote:
    To napisz co i jak to wszystko wyglada.My we wrzesniu zaczynamy stymulacje hormonalna a w grudniu biopsja.Ja juz chcialam teraz ale dr.W powiedzial ze mozna zaczac dopiero 3 miesiace po ostatniej biopsji wiec musielismy sie wstrzymac do wrzesnia bo bedziemy wtedy w Polsce.Trzymam za Was kciuki.


    To tak samo bylo u nas dlatego ciągnelo się to wszystko baaaardzo długo, też czekalismy po pierwszej biopsji na regeneracje przed stymulacja. Potem stymulacja 6 tyg ale efekt byl kiepski wiec kolejne 6 i znowu bez szalu wiec zmiana na zastrzyk i dopiero po nim ruszylo. Tak więc życze Wam żeby u Was to zadzialalo elegancko od razu ale liczcie się z tym, że to może się troche przesunąć niestety:/

    My szykujemy się na polowe czerwca. Mamy ogromna liste badan do zrobienia. Jak masz jakieś pytania to pisz napiszę co wiem :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 maja 2015, 18:23

  • Babyboom Ekspertka
    Postów: 242 112

    Wysłany: 28 maja 2015, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Betty, tak się zastanawiam jak to możliwe, że wszystkie hormony w normie zwłaszcza FSH i nie znalezli w biopsji. Myslalam ze przy normie FSH to szanse na znalezienie w TESE są ogromne. Tłumaczył to jakos dr?

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 28 maja 2015, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Babyboom wrote:
    Super Ania, a jak tam Twoje badanie drożności?
    jeszcze nie zorbione jakos nie mialam przkeonania a do tego lekarza.. i na 7 lipca mamy I wizyte w Novum :) wtedy juz na spokojnie wszytsko ustalimy :)

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • BETTY0703 Znajoma
    Postów: 22 6

    Wysłany: 7 czerwca 2015, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Babyboom wrote:
    Betty, tak się zastanawiam jak to możliwe, że wszystkie hormony w normie zwłaszcza FSH i nie znalezli w biopsji. Myslalam ze przy normie FSH to szanse na znalezienie w TESE są ogromne. Tłumaczył to jakos dr?
    Hej dziewczyny dawno tutaj nie zagladalam bo bylismy z mezem na urlopie w Maroku.
    Babyboom u nas caly problem polega na tym ze my nie mieszkamy w pl i nasze leczenie w Novum wyglada tak ze kontaktujemy sie dr Wolskim przez email a jak widzisz na bocianie jego odpowiedzi sa bardzo krotkie.Badanie hormonow meza zrobilismy w listopadzie w Novum ale wyniki byly dopiero w styczniu i jak zadzwonilismy do dr.powiedzial nam tylko ze wszystko w normie i ze kwalifikujemy sie do biopsji wiec jak nam to powiedzial nie zaglebialismy sie zeby nam je wyslal tylko odrazu bukowalismy wizyte na biopsje na koniec marca.
    Dr nic nam nie mowil ze cos jest za niskie lub za wysokie.
    Mi sie wydaje ze to u mojego meza jest skutek po wszystkich operacjach i dlatego moze nie ma plemnikow.

  • Babyboom Ekspertka
    Postów: 242 112

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Betty zazdroszcze urlopu!!!:)
    No właśnie takie zdalne leczenie jest trudne bardzo,wiem cos o tym bo my tez zdalnie trochę,mimo ze nie jestesmy za granica ale 5h drogi do kliniki mamy.

    Ja juz mam strasznego piętra przed tym mTESE i im bliżej tym bardziej panikuje,sni mi się to po nocach:( boje się rozczarowania bo ten testosteron nie napawa optymizmem..

    Ciekawe co u pozostalych dziewczyn, tak ucichlo tu u nas..

  • BETTY0703 Znajoma
    Postów: 22 6

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 00:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Babyboom wrote:
    Betty zazdroszcze urlopu!!!:)
    No właśnie takie zdalne leczenie jest trudne bardzo,wiem cos o tym bo my tez zdalnie trochę,mimo ze nie jestesmy za granica ale 5h drogi do kliniki mamy.

    Ja juz mam strasznego piętra przed tym mTESE i im bliżej tym bardziej panikuje,sni mi się to po nocach:( boje się rozczarowania bo ten testosteron nie napawa optymizmem..

    Ciekawe co u pozostalych dziewczyn, tak ucichlo tu u nas..
    Babyboom glowa do gory i musi byc dobrze.Musisz myslec optymistycznie.Bede trzymac za Was kciuki.My we wrzesniu bedziemy w pl i umowilam sie z dr W na wizyte zeby rozpoczac stymulacje,jak bedzie ok to zeby na poczatku stycznia moj maz mogl miec mtese.
    jak u Was wyglada wizyta u dr W?Omawia wam wszystkie wyniki czy nie?
    bo my jak robilismy hormony to jak maz do niego zadzwonil po wyniki powiedzial tylko ze wszystko ok i mozna podchodzic do biopsji.Ale wynikow tez nam nie wyslal na email wiec tak naprawde nigdy ich nie widzielismy.Po biopsji kiedy weszlismy do niego do gabinetu to powiedzial ze plemnikow nie znaleziono i ze musimy czekac na wyniki z tkanki.Kiedy zapytalam go czy jest jakas szansa to powiedzial ze o tym bedziemy rozmawiac po odebraniu wynikow tkanki.Kiedy napisalam do niego emaila o wynikach tkanki napisal tylko ze nie ma plemnikow,jest tkanka rozrodcza.kolejny krok to mtese.Jestem troszke nie pocieszona ze nie wyjasni wszystkiego czarno na bialym bo przeciez nie kazdy konczyl medycyne.

  • BETTY0703 Znajoma
    Postów: 22 6

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 00:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wlasnie ciekawe co u pozostalych dziewczyn ostatnio nikt nie pisze.

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane ja nie pisze bo praca mnie pochłania :)

    choc u nas za dużo sie nie zmieniło :)
    czekamyna wizyte w Novum

    co do wizyt u dr Wolskiego.. my zawsze jezdzilismy do niego. raz tylko dzowniłam.. choc i wtedy wyjal sobei wyniki Michala i analizowal ze mna.. jak jezdzilismy to zawsze przegladal hhoromony dopytywal sie mnie Michala czy widzi jakies zmiany ..generlanie zawsze wszystko krok po kroku nam wyjasnial.. :)

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Babyboom Ekspertka
    Postów: 242 112

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas jak chodzi o wizyty to podobnie jak i Betty, raczej za dużo nie mówił. Chociaż jak pytany to odpowiada bez większych problemów,ale my mieliśmy 2wizyty tylko a tak to mój m przez tel tylko rozmawiał wiec ja tylko na wizycie dopytywalam i tez nie zawsze wszystko się pamięta wtedy. Generalnie ja zakładałam zawsze ze dr wie co robi i jak mówi tyle co mówi to widocznie nie ma co więcej dyskutować w temacie bo cóż ma powiedzieć, kwalifikujemy się do mTESE i tyle...a wyniki hormonow jak macie dobre to uznal ze nie ma co komentowac najwyrazniej. Mi cały czas nie daje spokoju niski test i chyba zadzwonimy dzisiaj jeszcze dopytac

  • BATTINKA Autorytet
    Postów: 1616 1788

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu84 kochana tu cię znalazłam. Co słychać u Was? Idzie juz coś do przodu?
    Pozdrawiam!

    Ania_84 lubi tę wiadomość

    3i49tgf6plfmlliy.png
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 10 czerwca 2015, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BATTINKA wrote:
    Aniu84 kochana tu cię znalazłam. Co słychać u Was? Idzie juz coś do przodu?
    Pozdrawiam!
    Hej kochana :) 7 lipca mamy wizyte w novum :) wtedy bedziemy juz konkretnie dzialac :0 wybor dawcy i takie tam :D

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 czerwca 2015, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny, mój ma wyniki kariotypu, AZF I CFTR. Wszystko wyniki prawdłowe. To dobrze czy źle?? ;/ wszystkie wyniki prawidłowe a plemników nie ma ;/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 czerwca 2015, 11:16

    Ania_84 lubi tę wiadomość

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 11 czerwca 2015, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to super czyl;i zwieksza sie szansa na znalezlienie ich :)

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 czerwca 2015, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki Aniu bo już sama nie wiedziałam a do lekarza idziemy dopiero w lipcu :)

  • zyzka Autorytet
    Postów: 284 263

    Wysłany: 12 czerwca 2015, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joaszo wrote:
    hej dziewczyny, mój ma wyniki kariotypu, AZF I CFTR. Wszystko wyniki prawdłowe. To dobrze czy źle?? ;/ wszystkie wyniki prawidłowe a plemników nie ma ;/
    A przechodził emek jakieś operacje w przeszłości? Mój też ma wszystkie wyniki w normie,ale operacja przepukliny i skrętu jądra daje możliwość,że ma niedrozny nasieniowod,bo plemniki w jądrze były :)

    zyzka
  • zyzka Autorytet
    Postów: 284 263

    Wysłany: 12 czerwca 2015, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Możecie zrobić jeszcze badanie z krwi na inhibine b- ona może powiedzieć czy plemniki są produkowane oraz zrobić jeszcze raz badanie nasienia ze zbadaniem enzymu alfa glukozydazy,który jak jest go malutko w ejakulacie to wskazuje na niedrożność :)

    zyzka
  • zyzka Autorytet
    Postów: 284 263

    Wysłany: 12 czerwca 2015, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na inhibine b czeka się ok.3-4 tygodni, na alfe ok.2 tygodni. Tylko nie wszędzie robią te badania niestety...

    zyzka
‹‹ 59 60 61 62 63 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ