X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy Bezplemnikowcy - TESE/mTESE
Odpowiedz

Bezplemnikowcy - TESE/mTESE

Oceń ten wątek:
  • zyzka Autorytet
    Postów: 284 263

    Wysłany: 12 czerwca 2015, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki za Was wszystkie kochane!!szczególnie Babyboom za mtese!!! Jeżu wiem co to za stres....
    Ja w niedziele wracam z urlopu,w poniedziałek pierwsze podglądanie i za jakieś 2 tygodnie odbieram moje 2 mrozaczki... Dziewczyny wierze,ze za niedługo Wy będziecie odbierać swoje cudeńka i oglądać wypasne testy,ten rok 2015 obfituje w ciąże,wiec nie może być inaczej!!

    zyzka
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 czerwca 2015, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    po wizycie u urologa było niby wszystko ok

  • zyzka Autorytet
    Postów: 284 263

    Wysłany: 14 czerwca 2015, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale żaden urolog czy androlog nie jest w stanie stwierdzić czy nasieniowody są drożne,tylko specjalistyczne badanie z wprowadzeniem kontrastu jest w stanie coś powiedzieć,aczkolwiek w Polsce ciężko o to,raczej takich zabiegów nie wykonują...:(

    zyzka
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 czerwca 2015, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nosz kur... to mnie pocieszyłaś zyzka.
    no nic - poczekamy na wizytę u lekarki i zobaczymy co ona nam dalej będzie radzić.

  • Babyboom Ekspertka
    Postów: 242 112

    Wysłany: 14 czerwca 2015, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joaszo, genetyka ok to juz bardzo dużo, hormony w normie to juz całkiem fajnie,no nie ma bata tylo musi być dobrze..i będzie na pewno:)

  • Maka Autorytet
    Postów: 2316 3079

    Wysłany: 14 czerwca 2015, 23:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joaszo u nas podobnie. Wszystko ok ale plemniora ni jednego :-(

    ckaik0s3070dl07t.png
  • zyzka Autorytet
    Postów: 284 263

    Wysłany: 15 czerwca 2015, 00:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś rozmawiałam z mamą i poprosiła, żebym nie rezygnowala z emkiem z konsultacji za granicą w sprawie tego udrazniania..jak nam nie wyjdzie po tym transferze,to chyba zacznę coś działać w tym kierunku,może uda się dokonać jakiejś konsultacji z klinika w Berlinie, gdzie podobno się tym zajmują... Ona się boi,że stymulacje i punkcje rozwala mi jajniki,leki wątrobę itd...a nawet jak się uda teraz to i tak w planie przecież nie jedno...zawsze marzyła mi się trójka,a taki plan z ivf to dluuuga droga.. Może warto podczas prób zobaczyć czy coś u emka się nie da zrobić..już sama nie wiem..:( smutne to,że chłop zdrowy,wszystko ok,a tu taki dramat...:(

    Joaszo lubi tę wiadomość

    zyzka
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 czerwca 2015, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zyzka myślę że mama ma dużo racji :) trzeba by próbować, zwłaszcza że jak mówisz marzy Wam się trójeczka ;)
    ja marzyłam o dwójce, ale dziś już błagam los choć o możliwość jednego :( i na tym poprzestanę pewnie - ale świadomość że nie można mieć nawet jednego jest bezlitosna ;/

  • Maka Autorytet
    Postów: 2316 3079

    Wysłany: 15 czerwca 2015, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zyzka a czy Ty słyszałaś o dr Dobronskim, który w Warszawie udraznia? Bo my się zastanawiamy czy by pierw do niego nie uderzyć..

    ckaik0s3070dl07t.png
  • zyzka Autorytet
    Postów: 284 263

    Wysłany: 17 czerwca 2015, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maka Wy tez myślicie o tym ?? Ja słyszałam, że u nas w Polsce mikrochirurgia bardzo kuleje i chyba taki zabieg wolałabym wykonać za granicą, gdzie robią je codziennie. Ja mam znajomą ginekolog w Szwajcarii i już dowiedziała się o prywatnej klinice w Zurychu, gdzie jakiejś światowej sławy urolog chirurg wykonuje takie operacje. Tylko kosztuje to kupe pieniędzy...ok.20 tys zł... W berlinie Gessen też robią,ale tam nikogo nie mamy, kto by nam pomógl... Narazie będę wysyłać skany badań emka i jeżeli będzie chciał wziąść nasz przypadek to umówimy się na konsultację i wycieczkę do Zurychu :D Zobaczymy,jakby nam dał chociaż 50% szans, że plemniki się pojawią i będzie szansa wtedy na naturalsa to wchodzimy w to bez gadania i robimy zabieg na zimę a IVF narazie odłożymy.Nawet jak byśmy musieli czekać na dobre parametry nasienia rok lub więcej, chyba się opłaca...idealnie by było jakbym zaszla w ciąże teraz z ivf... kto wie może teraz z mrozakami się uda, trzymajcie kciuki !!!!!!!!!!

    Ania_84 lubi tę wiadomość

    zyzka
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 czerwca 2015, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zyzka trzymamy :)

  • Babyboom Ekspertka
    Postów: 242 112

    Wysłany: 20 czerwca 2015, 07:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zyzka tez bym tak robiła:) jak tylko finanse nie są przeszkodą nie do przejścia to chyba warto spróbować

  • Maka Autorytet
    Postów: 2316 3079

    Wysłany: 20 czerwca 2015, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zyzka tak, też myślimy. U nas w biopsji są ale malutko... A jak u Was?

    ckaik0s3070dl07t.png
  • zyzka Autorytet
    Postów: 284 263

    Wysłany: 21 czerwca 2015, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maka nie wiem ile miał po biopsji,lekarz tylko powiedział,że dużo i ze ruchliwe i zamrożone mieliśmy 4 slomki,jedną wykorzystaliśmy juz na to podejście. Wszystko pięknie nam mówi,że możliwa rzeczywiście ta niedroznosc,bo cała reszta jest ok.tylko,żeby ta niedroznosc była w takim miejscu,żeby dało się udroznic i uwolnić chłopaków..eh narazie czekamy na odpowiedź znajomej bo wysłałam jej wyniki badań.

    Babyboom lubi tę wiadomość

    zyzka
  • zyzka Autorytet
    Postów: 284 263

    Wysłany: 21 czerwca 2015, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Babyboom kiedy macie mieć wyniki od histopatologa?

    zyzka
  • Babyboom Ekspertka
    Postów: 242 112

    Wysłany: 22 czerwca 2015, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Zyzka, około 3 tyg od zabiegu wiec jeszcze niecałe 2 tyg.

    Jednak człowiek jest tak skonstruowany ze do samego końca ma nadzieje że się uda. Nie wiem dlaczego, ale ja czuje jakoś ze coś tam musi być..

    zyzka lubi tę wiadomość

  • zyzka Autorytet
    Postów: 284 263

    Wysłany: 28 czerwca 2015, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Babyboom jesteście bardzo dzielni a wiara czyni cuda !!! Myślę o Was i zaciskam mocno, jeszcze tydzień czekania?

    zyzka
  • BETTY0703 Znajoma
    Postów: 22 6

    Wysłany: 29 czerwca 2015, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Babyboom trzymam kciuki za Was,bedzie dobrze.Napisz jak to wszystko wyglada i do czego musimy sie przygotowac psychicznie.

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 4 lipca 2015, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane ..ja ostatnio malo bo nic sie nie dzieje u nas :)

    zrobilismy badania szczeka mi opadla ..

    w czwartek mezu mial miec zastrzyk ale stwierdzilismy ze sprobujemy w sobote zrobic badania i nie bralismy zeby nie falszowac wynikow..

    no i Tsetsosteron..masakra spadl do 228 .. a bylo juz tak pieknie.. 400-500
    alee..( 08.04.2015 -486)

    FSH spadlo do 15,50 najnizszy wynik jaki mial (08.04.2015 - 38,39)
    LH 5,80 (08.04.2015 - 11,98 )

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • mycha28 Autorytet
    Postów: 1145 1372

    Wysłany: 5 lipca 2015, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu FSH ladnie spadlo naprawde :-) a co teraz z tym testosteronem?

    Ania_84 lubi tę wiadomość

    Wojtus 2530 g, 50 cm <3 Szymus 2380 g, 50 cm <3
    201602151781.png
‹‹ 60 61 62 63 64 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ