X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy Bezplemnikowcy - TESE/mTESE
Odpowiedz

Bezplemnikowcy - TESE/mTESE

Oceń ten wątek:
  • Krysia23 Autorytet
    Postów: 618 512

    Wysłany: 25 listopada 2022, 06:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka,
    Lekarz pewnie będzie chciał drugi seminogram, przy okazji tego seminogramu możesz zrobić fruktozę i alfa glukozydaze.
    Raczej niskie FSH jest lepsze niż za wysokie, pewnie dostaniesz FSH w zastrzykach.
    Z tego co czytałam, jest duża szansa, że plemniki się pojawią ;)
    A prolaktynę powtórz, bo u mojego męża też wyszła podwyższona, a krew pobierał na drugi dzień po wyniku "0 plemników". Potem już za każdym razem była w normie, prolaktyna jest bardzo zależna od stresu właśnie 🙂

    23.06.22 - Diagnoza - Azoospermia
    10.11.22 - Biopsja mTESE z równoczesną punkcją i zapłodnieniem (brak plemników, 18 komórek)
    15.11.22 - ❄️❄️❄️❄️
    27.12.22 - transfer 4.1.1 - EG + AH, cykl sztuczny
    6dpt - II, 7dpt - 65, 9dpt - 187, 11dpt - 432, 13dpt - 1115, 20dpt - 10135, widoczny pęcherzyk, 29dpt - 🤍🤍
    7tc - 🤍💔 9tc - 💔
    👼🏼💕👼🏼 Czekają na nas 🌈🌈🌈
    Bóg nigdy nie da mi więcej, niż mogę znieść.
    Szkoda, że tak bardzo we mnie wierzy...
  • anett Ekspertka
    Postów: 213 68

    Wysłany: 25 listopada 2022, 07:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Damian19 wrote:
    Witam jestem nowy.
    Z zona staramy sie o dziecko od 12 miesiecy bez skutecznie. Przyszła pora na badania, zrobiłem seminogram i wyszlo ze mam 0 plemników Azospermia, załamka. Zaraz po tym zrobiłem badania hormonów i tez nie za ciekawie bo wyszło:
    Testosteron 459 zakres 249-836 w normie
    TSH 2,360 zakres 0.270-4,20 w normie
    FSH 1.65 zakres 1.50-12,40 Niskie (duża ilosc ludzi na forum zazwyczaj ma ponad norme dlatego zaczeło mnie to zastaniawiac czemu tak nisko)
    LH 4,62 zakres 1,70-9.60 w normie
    Estriadiol 16.40 zakres 11,30-43,20 w normie
    Prolaktyna 618 zakres 86-324 (bardzo wysoka prawie 2x)
    Mam juz ustaloną wizytę ale to jeszcze troche czasu musze czekać cięzko z terminami.
    I Teraz pytanie czy zrobic 2 raz ten seminogram za 2 tygodnie tak jak piszą żeby powtórzyć czy zająć się najpierw hormonami które nie wyglądaja najlepiej?
    Czy ta Azoospermia może być spowodowana tymi hormonami ? czy przy ustawieniu tych hormonów może się to zmienić?

    Hej
    Seminogram powtórzcie, bo każdy lekarz będzie wymagał 2 x
    Hormony nie są złe. Lepiej za niskie FSH niż za wysokie. Mój miał też niskie FSH i brał zastrzyki, ale to tylko w celu ewentualnego poprawienia plemników przed biopsja mtesa. ( Nigdy lekarz nam nie wspomniał że niskie FSH moze być przyczyną azoo)
    Prolaktyne powtórz jak pisze Krysia, może przez stres wyszła taka wysoka.
    Możecie jeszcze pomyślec o zrobieniu genetyki,
    (Kariotyp, AZF, i CFTR ? Nie pamiętam czy to się tak dokładnie nazywa, poprawcie mnie dziewczyny jeśli źle napisałam 😄).

    U kogo się planujesz leczyć ? Jest mało specjalistów w Polsce którzy ogarniają temat azoo ( my straciliśmy sporo czasu przez urologów/andrologow na pseudoleczenie) dlatego ważne jest żebyście trafili w dobre ręce 🙂

    Nie miałes jakiejś operacji w dzieciństwie?
    Wnętrostwo, wodniaki itp?

    Zawsze pozostaje do zrobienia biopsja/tese/ mtese i in vitro

    starania od 2016 roku
    ona 32 lata
    on 33 lat
    azoospermia
    2022 r - m-tese Novum
    I procedura - Novum, 1 transfer 2-dniowy - beta 0
    II procedura - In Vimed, 2 zarodki
    23.02 transfer
    7dpt - 6,3
    12 dpt 108
    14 dpt 298
    18 dpt 2500 - jest pęcherzyk ciązowy
    26 dpt - zarodek z sercem
  • Damian19 Debiutantka
    Postów: 14 0

    Wysłany: 25 listopada 2022, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anett wrote:
    Hej
    Seminogram powtórzcie, bo każdy lekarz będzie wymagał 2 x
    Hormony nie są złe. Lepiej za niskie FSH niż za wysokie. Mój miał też niskie FSH i brał zastrzyki, ale to tylko w celu ewentualnego poprawienia plemników przed biopsja mtesa. ( Nigdy lekarz nam nie wspomniał że niskie FSH moze być przyczyną azoo)
    Prolaktyne powtórz jak pisze Krysia, może przez stres wyszła taka wysoka.
    Możecie jeszcze pomyślec o zrobieniu genetyki,
    (Kariotyp, AZF, i CFTR ? Nie pamiętam czy to się tak dokładnie nazywa, poprawcie mnie dziewczyny jeśli źle napisałam 😄).

    U kogo się planujesz leczyć ? Jest mało specjalistów w Polsce którzy ogarniają temat azoo ( my straciliśmy sporo czasu przez urologów/andrologow na pseudoleczenie) dlatego ważne jest żebyście trafili w dobre ręce 🙂

    Nie miałes jakiejś operacji w dzieciństwie?
    Wnętrostwo, wodniaki itp?

    Zawsze pozostaje do zrobienia biopsja/tese/ mtese i in vitro

    Nie miałem żadnych operacji
    Mieszkam Aktualnie w Warszawie, jest ktos godny do polecenia ?
    USG jąder będzie także potrzebne ?
    a czy drugi Seminogram zrobić w innej placówce ? bo ten co zrobiłem był w Diagnostyce w Warszawie
    A pierwsza jak narazie mam teleporade w Invicta bo terminy odległe a chciałbym wiedzieć cos na już :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 listopada 2022, 09:34

  • Krysia23 Autorytet
    Postów: 618 512

    Wysłany: 25 listopada 2022, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Damian19 wrote:
    Nie miałem żadnych operacji
    Mieszkam Aktualnie w Warszawie, jest ktos godny do polecenia ?
    USG jąder będzie także potrzebne ?
    a czy drugi Seminogram zrobić w innej placówce ? bo ten co zrobiłem był w Diagnostyce w Warszawie
    A pierwsza jak narazie mam teleporade w Invicta bo terminy odległe a chciałbym wiedzieć cos na już :)

    O to jak jesteś z Warszawy, to możesz się od razu umówić do doktora Wolskiego ☺️ na znanym lekarzu są terminy na wtorek, szkoda czasu i pieniędzy bo i tak pewnie wylądujesz u niego 😏
    Powtórz w jakiejś klinice leczenia niepłodności 🙂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 listopada 2022, 10:08

    23.06.22 - Diagnoza - Azoospermia
    10.11.22 - Biopsja mTESE z równoczesną punkcją i zapłodnieniem (brak plemników, 18 komórek)
    15.11.22 - ❄️❄️❄️❄️
    27.12.22 - transfer 4.1.1 - EG + AH, cykl sztuczny
    6dpt - II, 7dpt - 65, 9dpt - 187, 11dpt - 432, 13dpt - 1115, 20dpt - 10135, widoczny pęcherzyk, 29dpt - 🤍🤍
    7tc - 🤍💔 9tc - 💔
    👼🏼💕👼🏼 Czekają na nas 🌈🌈🌈
    Bóg nigdy nie da mi więcej, niż mogę znieść.
    Szkoda, że tak bardzo we mnie wierzy...
  • anett Ekspertka
    Postów: 213 68

    Wysłany: 25 listopada 2022, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Damian19 wrote:
    Nie miałem żadnych operacji
    Mieszkam Aktualnie w Warszawie, jest ktos godny do polecenia ?
    USG jąder będzie także potrzebne ?
    a czy drugi Seminogram zrobić w innej placówce ? bo ten co zrobiłem był w Diagnostyce w Warszawie
    A pierwsza jak narazie mam teleporade w Invicta bo terminy odległe a chciałbym wiedzieć cos na już :)

    Zdecydowanie dr Wolski w takim razie. Jak w Novum będzie długi termin to on przyjmuje na Wilanowie jeszcze, sprawdź na znany lekarz. Najwyżej później skieruje was do Novum jeśli zaleci biopsję. Tak USG jąder zrób wcześniej

    starania od 2016 roku
    ona 32 lata
    on 33 lat
    azoospermia
    2022 r - m-tese Novum
    I procedura - Novum, 1 transfer 2-dniowy - beta 0
    II procedura - In Vimed, 2 zarodki
    23.02 transfer
    7dpt - 6,3
    12 dpt 108
    14 dpt 298
    18 dpt 2500 - jest pęcherzyk ciązowy
    26 dpt - zarodek z sercem
  • Krysia23 Autorytet
    Postów: 618 512

    Wysłany: 25 listopada 2022, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A to jak nie masz USG jąder, a masz telewizytę to w sumie i tak musisz iść na wizytę do urologa czy androloga, to tym bardziej lepiej iść od razu do Wolskiego to on sobie zrobi na wizycie ;)

    23.06.22 - Diagnoza - Azoospermia
    10.11.22 - Biopsja mTESE z równoczesną punkcją i zapłodnieniem (brak plemników, 18 komórek)
    15.11.22 - ❄️❄️❄️❄️
    27.12.22 - transfer 4.1.1 - EG + AH, cykl sztuczny
    6dpt - II, 7dpt - 65, 9dpt - 187, 11dpt - 432, 13dpt - 1115, 20dpt - 10135, widoczny pęcherzyk, 29dpt - 🤍🤍
    7tc - 🤍💔 9tc - 💔
    👼🏼💕👼🏼 Czekają na nas 🌈🌈🌈
    Bóg nigdy nie da mi więcej, niż mogę znieść.
    Szkoda, że tak bardzo we mnie wierzy...
  • Damian19 Debiutantka
    Postów: 14 0

    Wysłany: 25 listopada 2022, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wolski bedzie w stanie zrobić na miejscu te usg ?
    usg ultrasonograficzne to jest to Usg?

  • Krysia23 Autorytet
    Postów: 618 512

    Wysłany: 25 listopada 2022, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiedyś na forum naszego bociana pisał, że nie trzeba robić przed wizytą USG bo zrobi na wizycie 😊

    23.06.22 - Diagnoza - Azoospermia
    10.11.22 - Biopsja mTESE z równoczesną punkcją i zapłodnieniem (brak plemników, 18 komórek)
    15.11.22 - ❄️❄️❄️❄️
    27.12.22 - transfer 4.1.1 - EG + AH, cykl sztuczny
    6dpt - II, 7dpt - 65, 9dpt - 187, 11dpt - 432, 13dpt - 1115, 20dpt - 10135, widoczny pęcherzyk, 29dpt - 🤍🤍
    7tc - 🤍💔 9tc - 💔
    👼🏼💕👼🏼 Czekają na nas 🌈🌈🌈
    Bóg nigdy nie da mi więcej, niż mogę znieść.
    Szkoda, że tak bardzo we mnie wierzy...
  • Baniusia Autorytet
    Postów: 1136 300

    Wysłany: 25 listopada 2022, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Damian19, widzę, że wszystkie odpowiedzi już masz. Hormony zrobione, USG będzie na miejscu zrobione, dr W został polecony. Genetykę dr na pewno zleci, bo może ona wyjaśnić przyczynę azoospermia.

    Niemniej, chyba większość z nas nie ma wiedzy dlaczego cierpi na azoo. Po biopsji tese/mtese i znalezieniu plemników (lub nie) prawie nikt nie szuka przyczyny.

    Jest jeszcze jedna możliwość braku plemników w nasieniu. Mogą one wydostawać się wraz z moczem zamiast nasienia. Trafiają "w złą rurkę" przez budowę narządu. Łatwo to sprawdzić. Po współżycia zrób siku do kubeczka. Jeśli mocz będzie mętny to znaczy, że są tam plemniki.

    Kliniki niepłodności potrafią je wydostać i uratować.

    Starania od 2020. Ovi
    1 procedura: transfer 2x3 dniowce - beta 0
    2 procedura: transfer 1 x 3 dniowiec - beta 0
    3 procedura: transfer moruli z 5 dnia - beta 0
    4 procedura: transfer 7BC - beta 0
    Zmiana kliniki na Invicta.
    5 procedura: transfer 04.05.2022 2BB + Encorton + Neoparin + Relanium + 1/2 Ovitrelle
    ~7dpt - beta 44 🙏
    ~ 9dpt - beta 151🙏
    ~ 11dpt - beta 377🙏
    ~ 13dpt - beta 850 🙏
    ~ 15 dpt - beta 2131 🙏🥰
    ~ 26 dpt - jest ❤
    Nifty pro - Niskie ryzyka.
    Pappa - Niskie ryzyka
    Córka ❤️👧❤️
    02.01.2023. Jesteś już na świecie ❤️
  • Baniusia Autorytet
    Postów: 1136 300

    Wysłany: 25 listopada 2022, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Gmagda, jak tam u Ciebie? Kiedy wychodzisz ze szpitala.

    Pozostałe Staraczki i Staracze, co tam mamy w najbliższych planach? Jakieś transfery niedługo?

    Starania od 2020. Ovi
    1 procedura: transfer 2x3 dniowce - beta 0
    2 procedura: transfer 1 x 3 dniowiec - beta 0
    3 procedura: transfer moruli z 5 dnia - beta 0
    4 procedura: transfer 7BC - beta 0
    Zmiana kliniki na Invicta.
    5 procedura: transfer 04.05.2022 2BB + Encorton + Neoparin + Relanium + 1/2 Ovitrelle
    ~7dpt - beta 44 🙏
    ~ 9dpt - beta 151🙏
    ~ 11dpt - beta 377🙏
    ~ 13dpt - beta 850 🙏
    ~ 15 dpt - beta 2131 🙏🥰
    ~ 26 dpt - jest ❤
    Nifty pro - Niskie ryzyka.
    Pappa - Niskie ryzyka
    Córka ❤️👧❤️
    02.01.2023. Jesteś już na świecie ❤️
  • Damian19 Debiutantka
    Postów: 14 0

    Wysłany: 25 listopada 2022, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CHyba w moczu nic nie ma.
    Dobra mam to Spotkanie z Dr Wolskim we wtorek, a teraz pytanie do jakiej kliniki najlepiej isc w Warszawie, bo ten Dr Wolski jest w klinice Novum? czyli mam rozumiec tam najlepiej sie udać z małżonka ?

  • Martynaaa92 Przyjaciółka
    Postów: 95 76

    Wysłany: 25 listopada 2022, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bezowa wrote:
    Wg informacji od lekarza i tych z internetu dawcy też są przebadani pod kątem genetycznym.
    Nikt pewnie nie bada ich na wszystkie możliwe mutacje, ale mutacją genu CFTR jest z tych popularnych.

    Bardzo mi przykro, ze nie było dobrych informacji. Już pewnie ochloneliscie po wizycie.
    Musicie zdecydować co jest lepsze dla Was - ja tutaj rozumiem każda decyzje oraz szanuje ja. Mój mąż tez naciska na dawcę - paradoks, ze potrafi on się z tym łatwiej pogodzić niż ja 🙂 ale to chyba plus… trzymam kciuki za jakakolwiek decyzje podejmiecie 🙂

  • Martynaaa92 Przyjaciółka
    Postów: 95 76

    Wysłany: 25 listopada 2022, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bezowa wrote:
    Nie byliśmy u Wolskiego. Byliśmy już u ginekologa, tak skierował nas Wolski bo on juz zrobil co do niego należało.
    Mamy zamrożony bioptat w którym są jakieś plemniki, jak wskazuje na to wynik badania histopatologicznego.

    Problemem stały się nasze geny. Ginekolog powiedziała że oni raczej nie są chętni podjąć się zapłodnienia moich komórek, nie badają zarodkow pod względem mutacji, więc byłaby to ruletka. Kazała się zapisać do genetyka u nich, ale już wiem co powie. 25% szans na chore dziecko, 50% że będzie nosicielem genu, 25% że nie będzie miało genu mukowiscydozy. Musiałby się ktoś na tych genach i różnych wariantach alleli poważnie znać żeby jednoznacznie stwierdzić.

    Generalnie dala nam dwa wyjścia: dawca albo jakaś klinika w Czechach bo tam dają możliwości badania zarodkow a w razie niepowodzenia ich zniszczenia.

    I po co to wszystko było...

    Na instagramie jest dziewczyna po IVF w Czechach - nazywa się invi Amelia - zerknij sobie. Ona leczyła się w Ostravie i bardzo zadowolona 🙂
    Może coś pomoże..

  • Martynaaa92 Przyjaciółka
    Postów: 95 76

    Wysłany: 25 listopada 2022, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Damian19 wrote:
    CHyba w moczu nic nie ma.
    Dobra mam to Spotkanie z Dr Wolskim we wtorek, a teraz pytanie do jakiej kliniki najlepiej isc w Warszawie, bo ten Dr Wolski jest w klinice Novum? czyli mam rozumiec tam najlepiej sie udać z małżonka ?

    Nie ma znaczenia do jakiej kliniki do dr Wolskiego pójdziecie za pierwszym razem. Zrobi Ci usg jąder i pewnie zleci badania genetyczne. Najważniejsze żeby szybko działać, wiec gdzie pierwszy termin tym lepiej. Niestety niepłodność uczy cierpliwości. Powodzenia!!

    Baniusia lubi tę wiadomość

  • Damian19 Debiutantka
    Postów: 14 0

    Wysłany: 25 listopada 2022, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak wtorek do DR Wolskiego. Czasem sie zdarza że mnie pobolewa raz jedno raz drugie jądro oraz tak troche zachodzi do dolnych partii brzucha najczęsciej sie zdarza jak mamy stosunek albo dwa w dniu i nastepnego dnia, czy to moze byc tez jakis objaw ?
    miał ktos tak ?
    zdaje te pytania tak bezpośrednio bo nie mam sie komu wyspowiadać a wizyta dopiero we wtorek ;p. Z moja cierpliwoscią średnio bym powiedział :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 listopada 2022, 21:48

  • Mommy12 Przyjaciółka
    Postów: 115 123

    Wysłany: 26 listopada 2022, 00:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, sorki ze się nie oddzywam, nie myślcie, ze planuje zniknąć z forum, po prostu trudny macierzyństwa przycisnęły mnie na starcie, wiedziałam, ze nie będzie łatwo.
    Jesteśmy od dziś w domu.
    Mały ciężko sypial w szpitalu nie mógł chwycić piersi przez co laktator wjechał na grubo, wiec noce bezsenne są dla mnie całkowicie.
    Mam nawał pokarmu, mały w domu już jest na prawdę spokojny śpi i ładnie je, ale ja ciagle siedzę na laktatorze i płacze z bólu, piersi mam jak dwa arbuzy, twarde i tak bolące, ze nie daje rady. Sypiam albo w ogóle albo cykle po kilkanaście minut.
    Mąż jest wspaniały, nie sypia razem zemną tuli małego, pomaga we wszystkim, wyparza butelki laktator jego wsparcie jest tak nieocenione, ze nawet nie wiem jak to określić.
    W synku jesteśmy zakochani do szaleństwa.
    Jest naszym małym cudem. 🫶

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 listopada 2022, 00:12

    annamaaria, Ananasova, Ferox, Renata13 lubią tę wiadomość

    LUTY - pierwsza procedura
    MARZEC - pierwszy i udany transfer 4BB
    LISTOPAD - synuś na świecie 🤍
  • lindalia Autorytet
    Postów: 2319 1374

    Wysłany: 27 listopada 2022, 06:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mommy12 wrote:
    Hej dziewczyny, sorki ze się nie oddzywam, nie myślcie, ze planuje zniknąć z forum, po prostu trudny macierzyństwa przycisnęły mnie na starcie, wiedziałam, ze nie będzie łatwo.
    Jesteśmy od dziś w domu.
    Mały ciężko sypial w szpitalu nie mógł chwycić piersi przez co laktator wjechał na grubo, wiec noce bezsenne są dla mnie całkowicie.
    Mam nawał pokarmu, mały w domu już jest na prawdę spokojny śpi i ładnie je, ale ja ciagle siedzę na laktatorze i płacze z bólu, piersi mam jak dwa arbuzy, twarde i tak bolące, ze nie daje rady. Sypiam albo w ogóle albo cykle po kilkanaście minut.
    Mąż jest wspaniały, nie sypia razem zemną tuli małego, pomaga we wszystkim, wyparza butelki laktator jego wsparcie jest tak nieocenione, ze nawet nie wiem jak to określić.
    W synku jesteśmy zakochani do szaleństwa.
    Jest naszym małym cudem. 🫶
    Hej Gmagda, fajnie, że się odzywasz. :)
    Macierzyństwo nie jest kolorowe na początku, niestety. U mnie był spory baby blues... ale teraz muszę mocno wytężać głowę żeby przypomnieć sobie jak kiepsko było na początku. Także te słabe dni mijają, z czasem jest już tylko lepiej.
    Widzę, że odciągasz swoje mleczko do laktatora. To tak jak ja, już 8 miesięcy. W nocy pierś, a w dzień butla z moim mlekiem. Mogę polecić laktator na dwie piersi, jeśli planujesz dłużej mleczna drogę, mega oszczędność czasu. :)
    Śpisz coś w ogóle?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 listopada 2022, 06:59

  • Baniusia Autorytet
    Postów: 1136 300

    Wysłany: 27 listopada 2022, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Damian19 wrote:
    tak wtorek do DR Wolskiego. Czasem sie zdarza że mnie pobolewa raz jedno raz drugie jądro oraz tak troche zachodzi do dolnych partii brzucha najczęsciej sie zdarza jak mamy stosunek albo dwa w dniu i nastepnego dnia, czy to moze byc tez jakis objaw ?
    miał ktos tak ?
    zdaje te pytania tak bezpośrednio bo nie mam sie komu wyspowiadać a wizyta dopiero we wtorek ;p. Z moja cierpliwoscią średnio bym powiedział :P

    Pytałam męża, ale on nigdy żadnego pobolewania nie odczuwał, także nie pomogę 😔

    Starania od 2020. Ovi
    1 procedura: transfer 2x3 dniowce - beta 0
    2 procedura: transfer 1 x 3 dniowiec - beta 0
    3 procedura: transfer moruli z 5 dnia - beta 0
    4 procedura: transfer 7BC - beta 0
    Zmiana kliniki na Invicta.
    5 procedura: transfer 04.05.2022 2BB + Encorton + Neoparin + Relanium + 1/2 Ovitrelle
    ~7dpt - beta 44 🙏
    ~ 9dpt - beta 151🙏
    ~ 11dpt - beta 377🙏
    ~ 13dpt - beta 850 🙏
    ~ 15 dpt - beta 2131 🙏🥰
    ~ 26 dpt - jest ❤
    Nifty pro - Niskie ryzyka.
    Pappa - Niskie ryzyka
    Córka ❤️👧❤️
    02.01.2023. Jesteś już na świecie ❤️
  • Baniusia Autorytet
    Postów: 1136 300

    Wysłany: 27 listopada 2022, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem na Izbie Przyjęć😔

    Starania od 2020. Ovi
    1 procedura: transfer 2x3 dniowce - beta 0
    2 procedura: transfer 1 x 3 dniowiec - beta 0
    3 procedura: transfer moruli z 5 dnia - beta 0
    4 procedura: transfer 7BC - beta 0
    Zmiana kliniki na Invicta.
    5 procedura: transfer 04.05.2022 2BB + Encorton + Neoparin + Relanium + 1/2 Ovitrelle
    ~7dpt - beta 44 🙏
    ~ 9dpt - beta 151🙏
    ~ 11dpt - beta 377🙏
    ~ 13dpt - beta 850 🙏
    ~ 15 dpt - beta 2131 🙏🥰
    ~ 26 dpt - jest ❤
    Nifty pro - Niskie ryzyka.
    Pappa - Niskie ryzyka
    Córka ❤️👧❤️
    02.01.2023. Jesteś już na świecie ❤️
  • lindalia Autorytet
    Postów: 2319 1374

    Wysłany: 27 listopada 2022, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baniusia wrote:
    Jestem na Izbie Przyjęć😔
    Co się stało??

‹‹ 608 609 610 611 612 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ