X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy Teratozoospermia
Odpowiedz

Teratozoospermia

Oceń ten wątek:
  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 6 grudnia 2016, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 marca 2017, 09:49

    domiszka lubi tę wiadomość

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 6 grudnia 2016, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 marca 2017, 09:49

    domiszka, Alimak lubią tę wiadomość

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
  • domiszka Autorytet
    Postów: 1152 545

    Wysłany: 6 grudnia 2016, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    antonna wrote:
    No a ja w sumie byłam wczoraj w klinice i podchodzimy do IMSI. Lekarka wybrała dla nas długi protokół, więc zaczynam od antyków. Będę je brać trzy tygodnie, potem 27.12 zastrzyk z decapeptylu i potem jeszcze kilka dni antyki, okres i od 5 dc stymulacja puregonem (o ile hormony będą dobre).
    Mogliśmy też podejść do IUI, ale lekarka powiedziała, że w naszym przypadku jeśli już to zalecałaby tylko jedno podejście, bo my się bardziej do in vitro kwalifikujemy. Zdecydowaliśmy się zatem na in vitro. Wobec tego może szczęśliwie uda mi się zaciążyć "już" w styczniu.

    Tak czy siak koniec starań naturalnych! W pewnym sensie mnie to nawet cieszy, bo już mam tego dość.


    no i super :) cieszę się i byle do przodu !! :)

    antonna lubi tę wiadomość

    PCO, IO, Endometrioza, teratozoogspermia, kiepski HBA
    Angelius Provita dr P.
    1 IUI :(
    1 IMSI :(
    2 pICSI <3

    24.05.2018 o 2:50 na ziemi pojawil się cud ! <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2016, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O jakie dobre wieści tu dzisiaj widzę :)
    domiszka, dobry lekarz to naprawdę podstawa, a i już po strachu u Ciebie :)
    antonna, to już tak naprawdę lada dzień zaczynasz :)
    oby przyszły rok był nasz :D

    domiszka, antonna lubią tę wiadomość

  • Miśkowa Autorytet
    Postów: 1739 629

    Wysłany: 6 grudnia 2016, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domiszka super, że już po i że jest ok. ALe pakiet Ci zrobili za jednym zamachem!

    Antonna jak ja już bym chciała być na tym etapie co wy :) Powodzenia, niech czas do stycznia szybko Ci zleci!

    domiszka, antonna lubią tę wiadomość

    4 cs o drugiego bobasa - II 03.01; <3 20.01
    Starania o pierwsze dziecko 2 lata (2015-2017)
    Ona: PCOS, AMH 24, niedoczynność tarczycy,
    czerwiec 2017 - laparoskopia, HSG, histeroskopia, usunięcie ognisk endometriozy
    On: oligoasthenoteratozoospermia (01.2017 koncentracja 1,7 mln/ml; morfologia 1%; ruch 10%)
  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 6 grudnia 2016, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 marca 2017, 09:49

    Miśkowa lubi tę wiadomość

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
  • Miśkowa Autorytet
    Postów: 1739 629

    Wysłany: 6 grudnia 2016, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    antonna wrote:
    Dzięki dziewczyny.

    Miskowa mam nadzieję, że szybko uda Wam się odłożyć na procedurę :* Ale najbardziej Ci życzę, żebyś w trakcie odkładania zaszła w ciążę naturalnie :)
    I ja życzę tego samego wszystkim! niech będzie cud naturalnych ciąż :)

    4 cs o drugiego bobasa - II 03.01; <3 20.01
    Starania o pierwsze dziecko 2 lata (2015-2017)
    Ona: PCOS, AMH 24, niedoczynność tarczycy,
    czerwiec 2017 - laparoskopia, HSG, histeroskopia, usunięcie ognisk endometriozy
    On: oligoasthenoteratozoospermia (01.2017 koncentracja 1,7 mln/ml; morfologia 1%; ruch 10%)
  • ZalamanaBabka Debiutantka
    Postów: 8 4

    Wysłany: 7 grudnia 2016, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ku pokrzepieniu!!!!!!! pisałam 2 strony temu, że staramy się ponad 2,5 roku, że maż ostatni raz 2 latat temu miał morfologię 2% a tak ciągle 0%. Wyobraźcie sobie ze pod koniec listopada bylismy na badaniu nasienia, wynik 1 grudnia - znowu totalna załamka bo wyniki fatalne. No ale okresu brak, zrobiłam wczoraj 2 testy i co? CIĄŻA! :) pojechałam na badanie krwi, pani dr potwierdziła i zaprosiła za tydzień na usg :) nie mogę w to uwierzyć że przy takich wynikach udało się naturalnie :o oczywiście jestem świadoma zagrożenia, jednak po taki długim czasie już samo zapłodnienie daje ogromną nadzieję :) tak więc dziewczyny trzymam za Was kciuki, bo nie kojarzę żeby któraś wrzucała tu tak beznadziejne wyniki jak mojego męża (zawsze kiedy je czytałam, to zazdrościłam bo u mojego był dużo gorsze). Tak więc dziewczyny nie załamujcie się bo nawet przy morfologi 0% może się uchować jeden wojownik i naturalnie zapłodnić :) :) :) jestem przeszczęśliwa i Wam również tego życzę! Kto nie przeżył miesięcy wyczekiwań nie zrozumie tego tak jak my :))))

    Miśkowa, bebloszka90, Lucek475, Lanta lubią tę wiadomość

    ponad 40 miesięcy starań
    morfologia 0%
  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 7 grudnia 2016, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 marca 2017, 09:49

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
  • ZalamanaBabka Debiutantka
    Postów: 8 4

    Wysłany: 7 grudnia 2016, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam spisane tylko najważniejsze rzeczy z wyników: ilosc ogólna 37,8 mln --> koncentracja 7ml/mL, ruch 37 (norma 40), morfologia 0%. Wg temperatury zaszłam tydzień przed robieniem badania :)

    ponad 40 miesięcy starań
    morfologia 0%
  • nadia199191 Przyjaciółka
    Postów: 69 54

    Wysłany: 7 grudnia 2016, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZalamanaBabka wrote:
    Dziewczyny ku pokrzepieniu!!!!!!! pisałam 2 strony temu, że staramy się ponad 2,5 roku, że maż ostatni raz 2 latat temu miał morfologię 2% a tak ciągle 0%. Wyobraźcie sobie ze pod koniec listopada bylismy na badaniu nasienia, wynik 1 grudnia - znowu totalna załamka bo wyniki fatalne. No ale okresu brak, zrobiłam wczoraj 2 testy i co? CIĄŻA! :) pojechałam na badanie krwi, pani dr potwierdziła i zaprosiła za tydzień na usg :) nie mogę w to uwierzyć że przy takich wynikach udało się naturalnie :o oczywiście jestem świadoma zagrożenia, jednak po taki długim czasie już samo zapłodnienie daje ogromną nadzieję :) tak więc dziewczyny trzymam za Was kciuki, bo nie kojarzę żeby któraś wrzucała tu tak beznadziejne wyniki jak mojego męża (zawsze kiedy je czytałam, to zazdrościłam bo u mojego był dużo gorsze). Tak więc dziewczyny nie załamujcie się bo nawet przy morfologi 0% może się uchować jeden wojownik i naturalnie zapłodnić :) :) :) jestem przeszczęśliwa i Wam również tego życzę! Kto nie przeżył miesięcy wyczekiwań nie zrozumie tego tak jak my :))))
    Gratuluję z całego serducha niech dzidzia rośnie zdrowo :) u nas przy morfo 1% i fatalnych pozostałych parametrach też zaszłam w ciążę i mam zdrowe dziecko:)

    ❤️ 👧
    ❤️ 👧
    💙 👦

    preg.png
  • nadia199191 Przyjaciółka
    Postów: 69 54

    Wysłany: 7 grudnia 2016, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podczytuję was na bieżąco każdej mocno kibicuję. My aktualnie staramy się naturalnie liczymy na drugi cud. Mąż cały czas łyka witaminy może w styczniu powtórzymy badanie nasienia. Jak na razie wszystkie wyniki poza morfologią się poprawiają liczę na to że jak wzrośnie ilość plemników w 1ml to i morfologia się poprawi :)

    ❤️ 👧
    ❤️ 👧
    💙 👦

    preg.png
  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 7 grudnia 2016, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 marca 2017, 09:49

    nadia199191 lubi tę wiadomość

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
  • Mikuśka Autorytet
    Postów: 4527 1669

    Wysłany: 7 grudnia 2016, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZalamanaBabka wrote:
    Dziewczyny ku pokrzepieniu!!!!!!! pisałam 2 strony temu, że staramy się ponad 2,5 roku, że maż ostatni raz 2 latat temu miał morfologię 2% a tak ciągle 0%. Wyobraźcie sobie ze pod koniec listopada bylismy na badaniu nasienia, wynik 1 grudnia - znowu totalna załamka bo wyniki fatalne. No ale okresu brak, zrobiłam wczoraj 2 testy i co? CIĄŻA! :) pojechałam na badanie krwi, pani dr potwierdziła i zaprosiła za tydzień na usg :) nie mogę w to uwierzyć że przy takich wynikach udało się naturalnie :o oczywiście jestem świadoma zagrożenia, jednak po taki długim czasie już samo zapłodnienie daje ogromną nadzieję :) tak więc dziewczyny trzymam za Was kciuki, bo nie kojarzę żeby któraś wrzucała tu tak beznadziejne wyniki jak mojego męża (zawsze kiedy je czytałam, to zazdrościłam bo u mojego był dużo gorsze). Tak więc dziewczyny nie załamujcie się bo nawet przy morfologi 0% może się uchować jeden wojownik i naturalnie zapłodnić :) :) :) jestem przeszczęśliwa i Wam również tego życzę! Kto nie przeżył miesięcy wyczekiwań nie zrozumie tego tak jak my :))))

    Gratulacje !!! Super!!!

    7b0f9c1e19.png
  • Mikuśka Autorytet
    Postów: 4527 1669

    Wysłany: 7 grudnia 2016, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JUż pisałam na innym formu ze pojechałam wczoraj do Lekarza na NFZ pokazał wyniki i babeczka powiedziała ze z morfologią 0-2% to bez sensu robić IUI i namawiałam na in vitro aaaa :(

    7b0f9c1e19.png
  • sunshine26 Autorytet
    Postów: 563 153

    Wysłany: 7 grudnia 2016, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZalamanaBabka wrote:
    Dziewczyny ku pokrzepieniu!!!!!!! pisałam 2 strony temu, że staramy się ponad 2,5 roku, że maż ostatni raz 2 latat temu miał morfologię 2% a tak ciągle 0%. Wyobraźcie sobie ze pod koniec listopada bylismy na badaniu nasienia, wynik 1 grudnia - znowu totalna załamka bo wyniki fatalne. No ale okresu brak, zrobiłam wczoraj 2 testy i co? CIĄŻA! :) pojechałam na badanie krwi, pani dr potwierdziła i zaprosiła za tydzień na usg :) nie mogę w to uwierzyć że przy takich wynikach udało się naturalnie :o oczywiście jestem świadoma zagrożenia, jednak po taki długim czasie już samo zapłodnienie daje ogromną nadzieję :) tak więc dziewczyny trzymam za Was kciuki, bo nie kojarzę żeby któraś wrzucała tu tak beznadziejne wyniki jak mojego męża (zawsze kiedy je czytałam, to zazdrościłam bo u mojego był dużo gorsze). Tak więc dziewczyny nie załamujcie się bo nawet przy morfologi 0% może się uchować jeden wojownik i naturalnie zapłodnić :) :) :) jestem przeszczęśliwa i Wam również tego życzę! Kto nie przeżył miesięcy wyczekiwań nie zrozumie tego tak jak my :))))
    Gratulacje!!! Cudowna wiadomosc, daje nadzieje:* to Twoja pierwsza ciaza? U Ciebie bylo wszystko ok, tylko problem u meza?

    w57v3e3kxnsycn9c.png
    8 lat staran:
    2017- 3 x IUI :(
    01.2019- laparo- endometrioza II st, jajowody drożne
    09.06.2020 - II 🥰
    10.06.2020 - hcg- 1241 ✊🏼 Prog.- 43,40
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 grudnia 2016, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fajnie czytac ze sa wsrod nas dziewczyny ktorym sie udaje :)
    Ja dzis zlapalam jakiegos dola i mam wrazenie ze nigdy sie nam nie uda, chyba od tych bombardujacych nas z kazdej strony newsow o ciąży lewandowskiej, nawet mojego meza to chyba przybilo. Tak jakby wszystkim sie udawalo tylko nie nam :(czy ja zaczynam wariowac?

    domiszka lubi tę wiadomość

  • domiszka Autorytet
    Postów: 1152 545

    Wysłany: 7 grudnia 2016, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buko wrote:
    Fajnie czytac ze sa wsrod nas dziewczyny ktorym sie udaje :)
    Ja dzis zlapalam jakiegos dola i mam wrazenie ze nigdy sie nam nie uda, chyba od tych bombardujacych nas z kazdej strony newsow o ciąży lewandowskiej, nawet mojego meza to chyba przybilo. Tak jakby wszystkim sie udawalo tylko nie nam :(czy ja zaczynam wariowac?
    buko ja mam tak samo... dlatego dzis w ogole na necie nie siedze, tv nie ogladam bo gdzie nie wlacze to tylko ciąza Lewandowskiej...

    PCO, IO, Endometrioza, teratozoogspermia, kiepski HBA
    Angelius Provita dr P.
    1 IUI :(
    1 IMSI :(
    2 pICSI <3

    24.05.2018 o 2:50 na ziemi pojawil się cud ! <3
  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 7 grudnia 2016, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 marca 2017, 09:49

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 grudnia 2016, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Antonna, ja sie tym pocieszac nie moge bo brali slub miesiac przede mna.przynajmniej pociesza mnie to ze wy macie takie same odczucia tzn ze jednak nie wariuje.

‹‹ 105 106 107 108 109 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ