X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy Teratozoospermia
Odpowiedz

Teratozoospermia

Oceń ten wątek:
  • domiszka Autorytet
    Postów: 1152 545

    Wysłany: 17 marca 2016, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    posiew odebrany...

    1) wyhodowano bardzo liczne staphylococcus aureus ( Gronkowiec złocisty)
    2) liczne : pseudomonas fluorescens

    czy to może mieć wpływ na morfologię ?

    kolejny cios :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 marca 2016, 13:11

    PCO, IO, Endometrioza, teratozoogspermia, kiepski HBA
    Angelius Provita dr P.
    1 IUI :(
    1 IMSI :(
    2 pICSI <3

    24.05.2018 o 2:50 na ziemi pojawil się cud ! <3
  • daktylek Autorytet
    Postów: 676 211

    Wysłany: 17 marca 2016, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domiszka u nas też jest gronkowiec. Wiem że bakterie mają wplyw na lepkosc i uplynnienie. Też zastanawiam sie co dalej z tym mamy robic i czy ja też mam sie leczyć....

    Mama Aniołka [*] 15.12.2015r.
    w57v3e3k7yxei1cq.png
  • domiszka Autorytet
    Postów: 1152 545

    Wysłany: 17 marca 2016, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    daktylek wrote:
    Domiszka u nas też jest gronkowiec. Wiem że bakterie mają wplyw na lepkosc i uplynnienie. Też zastanawiam sie co dalej z tym mamy robic i czy ja też mam sie leczyć....

    u nas nie ma problemu z lepkoscią i upłynnieniem
    wiec juz sama ne wiem :(

    dobrze ze dzis do lekarza mąz idzie może tam sie czegoś dowiemy

    PCO, IO, Endometrioza, teratozoogspermia, kiepski HBA
    Angelius Provita dr P.
    1 IUI :(
    1 IMSI :(
    2 pICSI <3

    24.05.2018 o 2:50 na ziemi pojawil się cud ! <3
  • Dodka91 Ekspertka
    Postów: 214 58

    Wysłany: 17 marca 2016, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edziuuuuuuuunia wrote:
    Lanta, malsandi fajnie, że takie poprawy! Gratulacje, bardzo się cieszę. Czekamy na dobre wieści o waszych fasolkach :) to pewnie już niebawem :)

    Lanta mój nie ma stresującej pracy aż za nadto, raczej też normalnie jak każdy, ale za to ma żylaki i podwyższoną prolaktyne.
    Jutro idziemy do androloga, zobaczymy jak kolejne badanie wyjdzie i co on powie. Aż się boje :(

    Dodka, Domi u nas też się tak poprawi, zobaczycie! Jeszcze w tym roku zaciążymy wszystkie :) ale będzie przyrost naturalny :P ja mogę nawet z bliźniakami :)

    Buko, a u Frąckiego jak robimy jutro badania też to od razu będzie wynik?


    niooo u mnie tez moglyby byc blizniaki nie mam nic przeciwko :p wlasnie szwagierka jest w ciazy blizniaczej... to jej druga ciaza maja juz córkę. Kiedy sie dowiedzialam pamiętam jak płakałam. .. :((( siostra ostatnio tez byla w ciąży :( ale niestety stała się tragedia i serduszko przestalo bić w 3 miesiacu :(((

    Lanta lubi tę wiadomość

    PCOS + problem męski morfologia plemników 0%
    Teratozoospermia poprawa na 3% :)
    Staramy sie od pazdziernika 2015
    Szczęśliwe walentynki 2017 <3
    CUDA SIĘ ZDARZAJĄ !!!!! <3 udało się <3 jestem w ciąży <3
    24dc beta 33,9
    28dc 274,30 35dc2900
    w4sqpc0zhwo20bse.png
  • Edziuuuuuuuunia Autorytet
    Postów: 647 217

    Wysłany: 17 marca 2016, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, byłam z mężem rano. Trochę dziwny ten lekarz, pytaliśmy o wszystko i odpowiadał ale faktycznie tak trzeba było wyciągać. Ale różnica między klinika prywatną a w szpitalu. ale cóż, lekarz jest bardzo cenionym specjalistą.
    Co do tych 7 dni abstynencji to wyjaśnił nam, że między 5 a 7 dni większej różnicy nie ma i chodzi o to , że wtedy jest więcej plemników a po 7 dniach się rozkładają i badania nie mają sensu. Natomiast wcześniej niż 5 dni jest ich o wiele mniej. A do owulacji lepiej je trzymać.
    Mąż zrobił badanie, wynik w poniedziałek i wtedy da zalecenia. Póki co ma brać Bromergon na obniżenie prolaktyny. całą tabletkę. Powiedział też, że przyczyną niepłodności jest tutaj ta prl. oby tak było i oby udało się obniżyć!

    2nn3hqvk90lv3v8r.png

    04.12.2015 [*] 7tc
    Listopad 2015 - Profertil - słabe żołnierzyki
    Marzec 2016 wysoka PRL,żylaki i fatalne wyniki nasienia, Bromek+CLO+Androvit
  • daktylek Autorytet
    Postów: 676 211

    Wysłany: 17 marca 2016, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domiszka daj znac jakie info po wizycie. Zapytaj moze czy Ty też masz leczyć gronkowca. U nas wizyta w srode ale ja zapytam też na pewno czy ja mam brac antybiotyk

    Mama Aniołka [*] 15.12.2015r.
    w57v3e3k7yxei1cq.png
  • Edziuuuuuuuunia Autorytet
    Postów: 647 217

    Wysłany: 17 marca 2016, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buko mojego tez badał i stwierdził, że żylaków nie ma co robić... teraz sami juz nie wiemy co robić!
    Tak bym chciała do maja być w ciąży. Wtedy nie trzeba będzie robić tych żylaków.

    Dziękuję za wszystkie kciuki, ale musicie trzymać do poniedziałku :) haha :) oby nasienie było już tylko lepsze :)

    Lanta, to życzę Ci dwóch ślicznych bobasków bliźniaczków :)

    Domi, Daktylek nic nie wiem o tym gronkowcu, zapytajcie Ani 84 na wątku Badanie nasienia, ona się zna. Oby to dało się wyleczyć szybko!

    Ciekawa jak z @?

    Lanta, domiszka, Dodka91 lubią tę wiadomość

    2nn3hqvk90lv3v8r.png

    04.12.2015 [*] 7tc
    Listopad 2015 - Profertil - słabe żołnierzyki
    Marzec 2016 wysoka PRL,żylaki i fatalne wyniki nasienia, Bromek+CLO+Androvit
  • Edziuuuuuuuunia Autorytet
    Postów: 647 217

    Wysłany: 17 marca 2016, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dodka, ja też obracam się wśród samych ciąż, jest mi przykro, że ja nie mam brzuszka ale cóż, musimy poczekać na swoje bobaski jeszcze troszkę :)

    2nn3hqvk90lv3v8r.png

    04.12.2015 [*] 7tc
    Listopad 2015 - Profertil - słabe żołnierzyki
    Marzec 2016 wysoka PRL,żylaki i fatalne wyniki nasienia, Bromek+CLO+Androvit
  • domiszka Autorytet
    Postów: 1152 545

    Wysłany: 17 marca 2016, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    daktylek wrote:
    Domiszka daj znac jakie info po wizycie. Zapytaj moze czy Ty też masz leczyć gronkowca. U nas wizyta w srode ale ja zapytam też na pewno czy ja mam brac antybiotyk

    heja,
    tak zapytam urologa co mysli, ginekolog powiedział ze oczywiscie musimy leczyc się oboje, zaraz po otrzymaniu wyników wysłałam mu ( na fejsie hyhy :P )
    i powiedział ze to sie leczy, da sie wyleczyc i bez paniki :)
    mam tylko nadzieje ze to jest to cholerstwo co nam psuje wyniki :)

    PCO, IO, Endometrioza, teratozoogspermia, kiepski HBA
    Angelius Provita dr P.
    1 IUI :(
    1 IMSI :(
    2 pICSI <3

    24.05.2018 o 2:50 na ziemi pojawil się cud ! <3
  • Lanta Ekspertka
    Postów: 203 55

    Wysłany: 17 marca 2016, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edziuuuuuuuunia wrote:
    Dodka, ja też obracam się wśród samych ciąż, jest mi przykro, że ja nie mam brzuszka ale cóż, musimy poczekać na swoje bobaski jeszcze troszkę :)

    Ja mam same baby shower juz kolejny rok, i tak latamy z tymi pampersami do ludzi. W sobote tez idziemy....masakra! Przynajmniej wino bedzie
    Dziewczyny tlumacze sobie ze przynajmniej pozniej dostane fajne gadzety po maluszkach znajomych

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 marca 2016, 16:17

    Starania od wrzesnia 2014, szczesliwy cykl 06.2016
    1 cykl IUI - negatywny
    Euthyrox 25
    Teratoozospermia pokonana z 1.77 na 15.40%
    3jgxdqk3d79zhfee.png
  • ciekawa87 Autorytet
    Postów: 1117 443

    Wysłany: 17 marca 2016, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edziunia nadal czekam na @. Dzisiaj jeszcze raz zrobiłam test i dalej negatywny więc czekam cierpliwie :) Do jakiego lekarza chodzicie z mężem? chodzi mi o nazwisko?

  • Edziuuuuuuuunia Autorytet
    Postów: 647 217

    Wysłany: 17 marca 2016, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do tego co Buko czyli Frącki :) ale w poniedziałek ma być Dziadecki a on jest młodszy i tez ma dużo opinii pozytywnych. Zobaczymy jak będzie. Zawsze jest alternatywa na Novum i Wolskiego, mówię teoretycznie gdyby tu w szpitalu nam się nie podobało.

    2nn3hqvk90lv3v8r.png

    04.12.2015 [*] 7tc
    Listopad 2015 - Profertil - słabe żołnierzyki
    Marzec 2016 wysoka PRL,żylaki i fatalne wyniki nasienia, Bromek+CLO+Androvit
  • Edziuuuuuuuunia Autorytet
    Postów: 647 217

    Wysłany: 17 marca 2016, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciekawa a masz jakieś bóle okresowe czy nic nie czujesz? Który dziś dc?

    2nn3hqvk90lv3v8r.png

    04.12.2015 [*] 7tc
    Listopad 2015 - Profertil - słabe żołnierzyki
    Marzec 2016 wysoka PRL,żylaki i fatalne wyniki nasienia, Bromek+CLO+Androvit
  • Edziuuuuuuuunia Autorytet
    Postów: 647 217

    Wysłany: 17 marca 2016, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Domi, widzisz czyli nie taki diabeł straszny :) będzie wszystko dobrze! Zobaczysz i znajdź ten pozytywny punkcik :) ważne ze da się leczyć

    2nn3hqvk90lv3v8r.png

    04.12.2015 [*] 7tc
    Listopad 2015 - Profertil - słabe żołnierzyki
    Marzec 2016 wysoka PRL,żylaki i fatalne wyniki nasienia, Bromek+CLO+Androvit
  • ciekawa87 Autorytet
    Postów: 1117 443

    Wysłany: 17 marca 2016, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edziuuuuuuuunia wrote:
    Ciekawa a masz jakieś bóle okresowe czy nic nie czujesz? Który dziś dc?
    tak kochana nadal mam pobolewania. Wczoraj nawet wieczór zakładałam podpaskę na noc a tu nic...Kochana oby nie trzeba było podróżowac do Warszawy i szybko się udało!!!! Ja trzymam mocno kciuki!!!!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2016, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edziunia, to przynajmniej wiemy, że nie wszyscy jak leci dostają te same leki? A on podobno po prostu taki jest, czy w szpitalu, czy prywatnym gabinecie, że o wszystko trzeba dopytywać? a byłaś razem w gabinecie? bo jeśli tak to może lepiej zrobiłaś niż ja i cokolwiek wiesz :) bo mój M. o nic sam nie dopytał, a mi powiedział jeszcze mniej i tyle wiem ;/
    Powiedz mi jeszcze, bo nie pamiętam, a przejrzałam kilka stron i nie znalazłam. Wcześniej lekarz stwierdził żylaki? u mojego M. zwrócił uwagę, że jedno jądro jest większe od drugiego, ale mój mówi, że tak ma od zawsze, więc chyba dokładnie go obmacał i tyle :) a mój jeszcze przez dwa dni twierdził, że czuje to ściskanie :D

    Dodka91 lubi tę wiadomość

  • Lucek475 Przyjaciółka
    Postów: 308 45

    Wysłany: 17 marca 2016, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    edziunia prl da sie obniżyc spokojnie. moj tez je bromka badania po swietach zobaczymy co nam endo powie.
    ciekawa ty nie mozesz dostac @ a ja jak na złość co chwile dostale lub plamienia rozregulowało sie u mnie wszystko totalnie :( załamała sie
    wczesniej miałam jak w zegarku co 24 dni a teraz zawsze w 16 dniu mam plamienia i okres dostaje róznie co 20 co 18 co 26 dni
    cieszyłam sie ze choc u mnie jest wszystko ok a tu zonk :( trzeba bedzie hormony powtórzyć i do gina zagladnąć :(

    Starania od 06.2015
    ON: 12.2015 - Wysoka prolaktyna 01.2016 - Morfologia 1% 07.2016 - Morfologia 3% 12.2016 - Morfologia 0% / Prolaktyna poniżej normy
    ONA: Niski progesteron 02.2017 - Częściowe zarośnięcie jamy macicy, niedrożne jajowody 07.2017 - Laparoskopia (Lewy drożny) AMH 0,33 02.2018 ICSI :(
  • Edziuuuuuuuunia Autorytet
    Postów: 647 217

    Wysłany: 17 marca 2016, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciekawa ja z Warszawy jestem ;)

    Buko, byliśmy razem w gabinecie. Pytaliśmy razem, o siłownię, o zioła to witaminy i o suplementy z siłowni.
    Powiedział, że profertil mógł nic nie dać bo nie był podany z odpowiednim leczeniem tylko w ciemno według niego. W sumie to miał rację bo zaczęliśmy go brać po jednym badaniu nasienia, a gdzie hormony, a gdzie kolejne badania. Przecież na podstawie jednego badania nasienia nie można nic powiedzieć, a gdybyśmy zrobili tez hormony to pewnie już dziś prolaktyna byłaby niższa. Ale człowiek w gorącej wodzie kąpany, przestraszony , posłuchał ginekologa z Novum i poleciał po profertil. Jeszcze mi ten gin kazał kupić w ich aptece! A tam najdroższe w całej Warszawie.
    Cóż, mądry Polak po szkodzie.
    Co do żylaków to stwierdzone były na usg w listopadzie a teraz w lutym robiliśmy kolejne, mąż ma 2,5 mm ale bez fali zwrotnej czyli źle nie jest. On nie kazał robić ale urolog kazał zrobić embolizacje to jest metoda bez inwazyjna. Bez szwów, bez narkozy. Na drugi dzień się wraca do domu i w pełni sprawny chłop :)

    Mój też dziś był badany, i też narzekał :)
    Zawsze mówię mu ze ja chodzę po gin i ciągle mnie tam macają i nie narzekam :)

    2nn3hqvk90lv3v8r.png

    04.12.2015 [*] 7tc
    Listopad 2015 - Profertil - słabe żołnierzyki
    Marzec 2016 wysoka PRL,żylaki i fatalne wyniki nasienia, Bromek+CLO+Androvit
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2016, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja chyba przy następnej wizycie też pójdę razem, bo mój to tylko przyjmie to co usłyszy i nic więcej nie chce wiedzieć.
    Mój to dwa dni narzekał po badaniu, że go jeszcze boli, a jak mu mówiłam przed wizytą, że będzie miał takie badanie to myślał, że się z Niego nabijam :) coż, nikt tak nie unika lekarzy jak moj M. więc nie wiedział czego się spodziewać :) i też zawsze mówię o ginekologu, że to praktycznie to samo.
    To po leki i zalecenia wracacie w poniedziałek? Ogólnie jesteście zadowoleni czy nie?

  • domiszka Autorytet
    Postów: 1152 545

    Wysłany: 17 marca 2016, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny, moj tez nadal pod nosem przeklina dzisiejsze badanie :)

    lekarz zrobił mu usg jąder, nerek, oglądal członka, sprawdzał wszystko.
    mąz powiedział ze mnie nie lubi za to bo panikuje i go jeszcze na nerwy narazam :P

    PCO, IO, Endometrioza, teratozoogspermia, kiepski HBA
    Angelius Provita dr P.
    1 IUI :(
    1 IMSI :(
    2 pICSI <3

    24.05.2018 o 2:50 na ziemi pojawil się cud ! <3
‹‹ 30 31 32 33 34 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ