X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy Teratozoospermia
Odpowiedz

Teratozoospermia

Oceń ten wątek:
  • daktylek Autorytet
    Postów: 676 211

    Wysłany: 17 marca 2016, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    domiszka wrote:
    dziewczyny, moj tez nadal pod nosem przeklina dzisiejsze badanie :)

    lekarz zrobił mu usg jąder, nerek, oglądal członka, sprawdzał wszystko.
    mąz powiedział ze mnie nie lubi za to bo panikuje i go jeszcze na nerwy narazam :P
    A co powiedział lekarz o bakterii?

    Mama Aniołka [*] 15.12.2015r.
    w57v3e3k7yxei1cq.png
  • domiszka Autorytet
    Postów: 1152 545

    Wysłany: 17 marca 2016, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    antybiotyk, wyleczyc, odpoczac, zrobic kolejne badania.
    moga miec te bakterie wpływ na morfologię :)

    PCO, IO, Endometrioza, teratozoogspermia, kiepski HBA
    Angelius Provita dr P.
    1 IUI :(
    1 IMSI :(
    2 pICSI <3

    24.05.2018 o 2:50 na ziemi pojawil się cud ! <3
  • domiszka Autorytet
    Postów: 1152 545

    Wysłany: 17 marca 2016, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aaa i z ciekawostek - zalecił zainteresowac się pyłkiem pszczelim.
    powiedział ze to lepsze niz te wszystkie suplementy itp.
    ze duzo badani przeprowadzil, wiele wykladów zagranicznych w tym temacie odbywa itp
    nie zaszkodzi sprobowaC:)

    PCO, IO, Endometrioza, teratozoogspermia, kiepski HBA
    Angelius Provita dr P.
    1 IUI :(
    1 IMSI :(
    2 pICSI <3

    24.05.2018 o 2:50 na ziemi pojawil się cud ! <3
  • ciekawa87 Autorytet
    Postów: 1117 443

    Wysłany: 17 marca 2016, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lucek moze to stres tak na nas działa? Wyregulujemy nasze @ i zajdziemy w tym roku!!!
    Edziunia oby w waszym przypadku Profertil pomógł. U nas niestety sie nie sprawdził. Mąż zażywał 3 miesięczną kurację. Mozliwe ze po prostu na niego nie poszedł.
    Domiszka wyleczycie bakterie bo one też psują nasienie. Poczytaj o tym mleczku pszczelim moze faktycznie watro zastosować. Pamietam ze niektóre dziewczyny z forum je stosowały więc spróbuj.

  • Edziuuuuuuuunia Autorytet
    Postów: 647 217

    Wysłany: 17 marca 2016, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buko ogólnie jesteśmy zadowoleni, wiedział co mówi i był konkretny.
    W nosie mam ze malomowny, ważne że się zna.
    Domi, mówiłam, nie panikować :)
    A co do mleczka pszczelego to my stosujemy od półtora miesiąca!

    2nn3hqvk90lv3v8r.png

    04.12.2015 [*] 7tc
    Listopad 2015 - Profertil - słabe żołnierzyki
    Marzec 2016 wysoka PRL,żylaki i fatalne wyniki nasienia, Bromek+CLO+Androvit
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2016, 22:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alimak, to masz tak samo jak ja, tyle czasu mysleliśmy, że moje Hashimoto jest największym problemem, szczególnie, że jest cały czas nieuregulowane ;/ a okazało się, że jednak wyniki męża, to dużo poważniejszy problem niż mój.

    Edziunia, to napisz w poniedziałek, co dalej. O tym że dr jest małomówny to ja akurat wyczytałam w necie :) i dlatego tak kładłam mojemu M. do głowy żeby o wszystko wypytał, ale zrobił jak zwykle ;)

  • Edziuuuuuuuunia Autorytet
    Postów: 647 217

    Wysłany: 17 marca 2016, 22:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Alimak :)
    Łączymy się z Tobą!
    Wyniki super :) morfologia kiepsko ale widzisz, że u wielu się poprawia wiec i u was będzie ok :)
    Robiliście inne badania? Posiew, hormony, usg?
    Androlog zlecił profertil?
    Długo się staracie?

    2nn3hqvk90lv3v8r.png

    04.12.2015 [*] 7tc
    Listopad 2015 - Profertil - słabe żołnierzyki
    Marzec 2016 wysoka PRL,żylaki i fatalne wyniki nasienia, Bromek+CLO+Androvit
  • Edziuuuuuuuunia Autorytet
    Postów: 647 217

    Wysłany: 17 marca 2016, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciekawa a my już skończyliśmy profertil i tez raczej poprawy nie przyniósł. Myślę, że to ta prl....

    Buko, napisze napisze :) tylko w pon będzie juz Dziadecki :)

    2nn3hqvk90lv3v8r.png

    04.12.2015 [*] 7tc
    Listopad 2015 - Profertil - słabe żołnierzyki
    Marzec 2016 wysoka PRL,żylaki i fatalne wyniki nasienia, Bromek+CLO+Androvit
  • daktylek Autorytet
    Postów: 676 211

    Wysłany: 17 marca 2016, 23:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    domiszka wrote:
    antybiotyk, wyleczyc, odpoczac, zrobic kolejne badania.
    moga miec te bakterie wpływ na morfologię :)
    A Tobie antybiotyk dał urolog czy masz isc do gina? Jaki dostaliscie? A i jaka przerwę w staraniach zalecił?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 marca 2016, 23:18

    Mama Aniołka [*] 15.12.2015r.
    w57v3e3k7yxei1cq.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 marca 2016, 23:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alimak, ja o Hashi wiem od czerwca ubiegłego roku. Niestety wg mojej gin mam bardzo agresywną formę, moje anty-TPO i anty-TG są ponad normę kilkadzisiąt, albo i kilkaset razy. Mam stale podnoszoną dawkę, a mimo to TSH nie schodzi poniżej 4 :( w przyszły czwartek mam kontrolę u endo, więc w poniedziałek zrobię badania, zobaczę czy coś się zmieniło. trochę lepiej się czuje i mam nadzieję, że wiąże się to ze spadkiem tsh.
    Natomiast staram się od września i przed rozpoczęciem starań pytałam swojego endo czy mogę i mówił, że nie ma p-wskazań. Tak samo powiedziała moja gin, do której chodzę od grudnia.

    Co do posiewu, to chyba tylko tam tak jest, bo mój M. robił badanie i posiew za jednym razem.

  • ciekawa87 Autorytet
    Postów: 1117 443

    Wysłany: 18 marca 2016, 06:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alimal witaj kochana na forum. Jeśli chodzi o wyniki męża to nie sa takie złe. Morfologia poniżej normy ale dobrze ze taka a nie niższa. Ja chciałabym żeby mój mąż miał takie parametry ruchu i morfologi co twój. Po witaminach ilość powinna sie poprawić wiec będzie dobrze. Zobaczysz. A i powtórne badanie zrobiłabym w tym samym laboratorium co pierwsze żeby bylo porównanie.
    Edziunia nie ważne jest humor zachowanie czy sposób bycia lekarza ważne że pomoże wam rozwiązać problem
    Buko życzę ci kochana szybkiego wyregulowania hormonów i szybkiego zostania mamusią

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2016, 07:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciekawa nie dziękuję :)
    wiem, że to nie ten temat, więc przepraszam za spamowanie, ale wracając jeszcze do Hashi, to Alimak, ja miałam na początku TSH 8,18, po dwóch miesiącach leków spadło do 3,4, a od następnego badania trzyma się ok. 4,5, mam nadzieję, ze w poniedziałek będą niższe wyniki, chociaż wczoraj znów po powrocie z pracy padłam o 16 i obudziłam się o 18 :(
    A anty-TPO miałam 268,5 przy normie <34, a anty TG chyba nie zmieściło się na skali, bo mam tylko napisane >4000, przy normie <115. W poniedziałek zrobię też jedno anty, tylko nie wiem które, bo tylko to jedno robi lab. do którego idę.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 marca 2016, 07:39

  • domiszka Autorytet
    Postów: 1152 545

    Wysłany: 18 marca 2016, 07:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    daktylek wrote:
    A Tobie antybiotyk dał urolog czy masz isc do gina? Jaki dostaliscie? A i jaka przerwę w staraniach zalecił?

    męzowi dał cipronex bo na ten antybiotyk ten szczegolny szczep który mój mąż ma jest wrażliwy.
    ja nie dostałam nic ale jutro i we wtorek mam gina ( 2 różnych) wiec zapytam o sobie :)

    PCO, IO, Endometrioza, teratozoogspermia, kiepski HBA
    Angelius Provita dr P.
    1 IUI :(
    1 IMSI :(
    2 pICSI <3

    24.05.2018 o 2:50 na ziemi pojawil się cud ! <3
  • Lanta Ekspertka
    Postów: 203 55

    Wysłany: 18 marca 2016, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Alimak,
    Wyniki Twojego meza nie sa takie zle, nie zalamuj sie. Ma bardzo dobra zywotnosc i ruchliwosc.
    Daj mu jeszcze koniecznie l karnityne i niech je duzo bananow, migdalow i twarogow. Moj jadl min jeden banan dziennie,a na migdalach bankrutujemy,
    Badanie nasienia zrobcie po ok 75 dniach w tym samym miejscu zeby miec porownanie, moj gon mowil ze tyle mniej wiec trwa odnowa nasienia. Przy okazji zrobcie jeszcze Fragmentacje DNA, chociaz mysle ze bedzie wszystko ok. Glowa do gory, bedzie dobrze, poprawi sie. Powodzenia!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 marca 2016, 08:24

    Starania od wrzesnia 2014, szczesliwy cykl 06.2016
    1 cykl IUI - negatywny
    Euthyrox 25
    Teratoozospermia pokonana z 1.77 na 15.40%
    3jgxdqk3d79zhfee.png
  • Lanta Ekspertka
    Postów: 203 55

    Wysłany: 18 marca 2016, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy Wam tez urywa posty?

    U mnie dzis dol jak stad do kanady, test negatywny, 28 dc, 12 dpo, cycki juz nie bola i generalnie czuje sie na okres. Mam juz dosc i juz mi sie nie chce nic. Bylo clo plus fostimon plus ovitrelle. Byly dwa ladne pecherzyki, byl sex w owu i dzien po. Nasienie ok, moje hormony ok, wszystko niby super i chu*. Moze gdzie indziej jest problem, tylko gdzie? Nie mam pomyslu juz i sil...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 marca 2016, 08:32

    Starania od wrzesnia 2014, szczesliwy cykl 06.2016
    1 cykl IUI - negatywny
    Euthyrox 25
    Teratoozospermia pokonana z 1.77 na 15.40%
    3jgxdqk3d79zhfee.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2016, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmm, Lenata, to nie mam pojęcia. Bo my zatrzymaliśmy się w poszukiwaniach na słabej morfologii. A może badanie na wrogość śluzu? coś takiego chyba też dziewczyny robią po tym jak niby wszystko jest ok, a dalej nic.

  • Lanta Ekspertka
    Postów: 203 55

    Wysłany: 18 marca 2016, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buko wrote:
    Hmm, Lenata, to nie mam pojęcia. Bo my zatrzymaliśmy się w poszukiwaniach na słabej morfologii. A może badanie na wrogość śluzu? coś takiego chyba też dziewczyny robią po tym jak niby wszystko jest ok, a dalej nic.

    Chyba nie mamy wyjscia, ale przeraza mnie to bo podobno nic sie z tym nie da zrobic. Chociaz jak czytalam w innych tematach, mimo wrogosci dziewczyny zachodzily. Moj gin- endo stwierdzil ze ja tego raczej nie mam, nie wiem na jakiej podstawie. Chociaz tez mowil ze mam jajowody drozne, nie mam chlamydii i wszystko sie potiwerdzalo. On mi kaze wylaczyc glowe, chyba przyszedl czas na kupienie psa...
    Jeszcze zastanawia mnie moje TSH, moje sie waha 2.2-2.5. Czy to aby nie za wysokie? Gin mowi ze ok

    Starania od wrzesnia 2014, szczesliwy cykl 06.2016
    1 cykl IUI - negatywny
    Euthyrox 25
    Teratoozospermia pokonana z 1.77 na 15.40%
    3jgxdqk3d79zhfee.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2016, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mogłoby być troszkę niższe, ale jest całkiem ok :)
    Ginekolog zna Cię lepiej, to może faktycznie jedyną przeszkodą jest głowa? :) kup psa wtedy skupisz myśli na czymś innym i się uda :)

    Lanta lubi tę wiadomość

  • domiszka Autorytet
    Postów: 1152 545

    Wysłany: 18 marca 2016, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landa ja tez mam takie TSH, ale ciagle kazdy mi pisze i mowi aby wyłaczyc głowe, i to sie potwierdza bo widze po dziewczynach ktore tez miały takie problemy jak my a maja dzieci, zaszły w ciaze jak tylko wyłaczyły głowe i przestały tak wszystko robic z zegarkiem w rece...
    wiec moze jak i ja tak zrobie to kto wie kto wie ?:)

    Lanta lubi tę wiadomość

    PCO, IO, Endometrioza, teratozoogspermia, kiepski HBA
    Angelius Provita dr P.
    1 IUI :(
    1 IMSI :(
    2 pICSI <3

    24.05.2018 o 2:50 na ziemi pojawil się cud ! <3
  • Lucek475 Przyjaciółka
    Postów: 308 45

    Wysłany: 18 marca 2016, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    domiszka wrote:
    Landa ja tez mam takie TSH, ale ciagle kazdy mi pisze i mowi aby wyłaczyc głowe, i to sie potwierdza bo widze po dziewczynach ktore tez miały takie problemy jak my a maja dzieci, zaszły w ciaze jak tylko wyłaczyły głowe i przestały tak wszystko robic z zegarkiem w rece...
    wiec moze jak i ja tak zrobie to kto wie kto wie ?:)
    Tylko ja ją wyłączyć? ??????????

    Lanta lubi tę wiadomość

    Starania od 06.2015
    ON: 12.2015 - Wysoka prolaktyna 01.2016 - Morfologia 1% 07.2016 - Morfologia 3% 12.2016 - Morfologia 0% / Prolaktyna poniżej normy
    ONA: Niski progesteron 02.2017 - Częściowe zarośnięcie jamy macicy, niedrożne jajowody 07.2017 - Laparoskopia (Lewy drożny) AMH 0,33 02.2018 ICSI :(
‹‹ 31 32 33 34 35 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ