X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy Teratozoospermia
Odpowiedz

Teratozoospermia

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 kwietnia 2016, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dodka, ale konflikt serologiczny ma jakiekolwiek znaczenie w ciąży, jeżeli dziecko będzie miało krew rh+, a Ty masz rh-, a przecież dziecko zawsze może mieć po Tobie rh-. I po prostu trzeba o tym wiedzieć, aby zastosować odpowiednie leki i tyle :)
    Moja mama ma rh-, ja mam rh+, więc przy porodzie dostała z tego powodu leki i nic się nie działo, a było to przecież 28 lat temu, za to mój brat już ma rh- i żadnego problemu nie było.

    Dodka91 lubi tę wiadomość

  • Edziuuuuuuuunia Autorytet
    Postów: 647 217

    Wysłany: 5 kwietnia 2016, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dodka serduszko w pon, owi w środę o za dwa dni po owu weź aspiryne przez kilka dni i pięknie się zagnieździ :) ta sama historia co u mnie :) my jeszcze żel zastosowaliśmy żeby przetrwały plemniczki w dobrych warunkach :)

    Dodka91 lubi tę wiadomość

    2nn3hqvk90lv3v8r.png

    04.12.2015 [*] 7tc
    Listopad 2015 - Profertil - słabe żołnierzyki
    Marzec 2016 wysoka PRL,żylaki i fatalne wyniki nasienia, Bromek+CLO+Androvit
  • domiszka Autorytet
    Postów: 1152 545

    Wysłany: 5 kwietnia 2016, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edziuuuuuuuunia wrote:
    Dodka serduszko w pon, owi w środę o za dwa dni po owu weź aspiryne przez kilka dni i pięknie się zagnieździ :) ta sama historia co u mnie :) my jeszcze żel zastosowaliśmy żeby przetrwały plemniczki w dobrych warunkach :)


    Edziu Bóg jest wielki Ren tez w ciązy mimo ze równiez nasienie było słabe a nawet bardzo słabe patrząc na ruch.
    a udało się

    dziewczyny nam wszystkim również sie uda !

    PCO, IO, Endometrioza, teratozoogspermia, kiepski HBA
    Angelius Provita dr P.
    1 IUI :(
    1 IMSI :(
    2 pICSI <3

    24.05.2018 o 2:50 na ziemi pojawil się cud ! <3
  • Lanta Ekspertka
    Postów: 203 55

    Wysłany: 5 kwietnia 2016, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edziuuuuuuuunia wrote:
    Dodka serduszko w pon, owi w środę o za dwa dni po owu weź aspiryne przez kilka dni i pięknie się zagnieździ :) ta sama historia co u mnie :) my jeszcze żel zastosowaliśmy żeby przetrwały plemniczki w dobrych warunkach :)
    Edziunia ile bralas tej aspiryny? Dwa dni po owu?

    Starania od wrzesnia 2014, szczesliwy cykl 06.2016
    1 cykl IUI - negatywny
    Euthyrox 25
    Teratoozospermia pokonana z 1.77 na 15.40%
    3jgxdqk3d79zhfee.png
  • Edziuuuuuuuunia Autorytet
    Postów: 647 217

    Wysłany: 5 kwietnia 2016, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ren jest w ciąży????? tak sie o nią modliłam!!!!!!!!!!!!!!!!!! :):):)

    2nn3hqvk90lv3v8r.png

    04.12.2015 [*] 7tc
    Listopad 2015 - Profertil - słabe żołnierzyki
    Marzec 2016 wysoka PRL,żylaki i fatalne wyniki nasienia, Bromek+CLO+Androvit
  • ciekawa87 Autorytet
    Postów: 1117 443

    Wysłany: 5 kwietnia 2016, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny trzymam kciuki za wszystkie :)

  • Edziuuuuuuuunia Autorytet
    Postów: 647 217

    Wysłany: 5 kwietnia 2016, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alimak wrote:
    Dodka tak jak dziewczyny pisały, nie martw się konfliktem.
    My też możemy go mieć, ja mam -, mąż + ale w dzisiejszych czasach już to ogarniają :) pamiętaj, że to oznacza możliwość wystąpienia konfliktu a nie to że na pewno będzie, dzieciaczek może po Tobie minusa odziedziczyć no i w pierwszej ciąży praktycznie nie ma zagrożenia, więc nie ma się co martwić na zapas, starajmy się najpierw zajść ;)

    Serduszkujcie po badaniu też, mężu niech wypije kawę na godzinkę przed <3 to żołnierze jak rakieta polecą i na pewno zdążą :):)


    albo cole ;) mój pił cole ;)

    2nn3hqvk90lv3v8r.png

    04.12.2015 [*] 7tc
    Listopad 2015 - Profertil - słabe żołnierzyki
    Marzec 2016 wysoka PRL,żylaki i fatalne wyniki nasienia, Bromek+CLO+Androvit
  • Edziuuuuuuuunia Autorytet
    Postów: 647 217

    Wysłany: 5 kwietnia 2016, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lanta wrote:
    Edziunia ile bralas tej aspiryny? Dwa dni po owu?


    nie kochana, nie od razu po owu tylko jakoś ze dwa dni po owu, tak bliżej zagnieżdżania i przez kilka dni zobacz na mój wykres ;)

    2nn3hqvk90lv3v8r.png

    04.12.2015 [*] 7tc
    Listopad 2015 - Profertil - słabe żołnierzyki
    Marzec 2016 wysoka PRL,żylaki i fatalne wyniki nasienia, Bromek+CLO+Androvit
  • domiszka Autorytet
    Postów: 1152 545

    Wysłany: 5 kwietnia 2016, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edziuuuuuuuunia wrote:
    Ren jest w ciąży????? tak sie o nią modliłam!!!!!!!!!!!!!!!!!! :):):)


    teraz modl się o mnie <3 proszę :*

    PCO, IO, Endometrioza, teratozoogspermia, kiepski HBA
    Angelius Provita dr P.
    1 IUI :(
    1 IMSI :(
    2 pICSI <3

    24.05.2018 o 2:50 na ziemi pojawil się cud ! <3
  • Edziuuuuuuuunia Autorytet
    Postów: 647 217

    Wysłany: 5 kwietnia 2016, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    modle się za wszystkie starające się dziewczyny ale w szczególności wymieniałam ją, teraz będe wymieniać Ciebie ;) A Ty módl się żeby mój kropek rósł pięknie :)

    Dziewczyny, znacie historię Ren???

    to kolejny cud Boga, miała podobne chyba wyniki męża nasienia do mojego, tylko ruch lepszy chyba, u nas katastrofa na całej linii, mąż miał prolaktyne podwyższoną, ona 41 lat, on 8 lat młodszy, 18 cykl starań... Zobaczcie same ;)

    2nn3hqvk90lv3v8r.png

    04.12.2015 [*] 7tc
    Listopad 2015 - Profertil - słabe żołnierzyki
    Marzec 2016 wysoka PRL,żylaki i fatalne wyniki nasienia, Bromek+CLO+Androvit
  • Edziuuuuuuuunia Autorytet
    Postów: 647 217

    Wysłany: 5 kwietnia 2016, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alimak wrote:
    Edziu a tą aspirynę gin zalecił czy to po prostu jako zwykły wspomagacz stosowałaś? :) jakie dawki się powinno brać ? :)


    kochanie, nikt mi nie zalecał, wyczytałam na forum, dziewczyny pisały o aspirynowych dzieciach i ja spróbowałam ;) kupiłam aspiryne firmy Bayer, jeden listek, takie zielone opakowanie, nie wiem jaka dawka, w domu moge sprawdzić, ale na pewno nie duża, bo dziewczyny pisały o 400 chyba a u mnie było 200 jakoś, sprawdze później ;)

    wejdźcie na forum o aspirynce, starajac się z pomoca medyczną, tam dużo osób pisało :)

    2nn3hqvk90lv3v8r.png

    04.12.2015 [*] 7tc
    Listopad 2015 - Profertil - słabe żołnierzyki
    Marzec 2016 wysoka PRL,żylaki i fatalne wyniki nasienia, Bromek+CLO+Androvit
  • Edziuuuuuuuunia Autorytet
    Postów: 647 217

    Wysłany: 5 kwietnia 2016, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    już wiem 0,5 g jedna tabletka od 19 do 22 dc, a owu była 14 dc, 24 było zagnieżdżenie ;)
    czyli jednak brałam większą dawkę ;)

    Lanta lubi tę wiadomość

    2nn3hqvk90lv3v8r.png

    04.12.2015 [*] 7tc
    Listopad 2015 - Profertil - słabe żołnierzyki
    Marzec 2016 wysoka PRL,żylaki i fatalne wyniki nasienia, Bromek+CLO+Androvit
  • domiszka Autorytet
    Postów: 1152 545

    Wysłany: 5 kwietnia 2016, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edziuuuuuuuunia wrote:
    modle się za wszystkie starające się dziewczyny ale w szczególności wymieniałam ją, teraz będe wymieniać Ciebie ;) A Ty módl się żeby mój kropek rósł pięknie :)

    Dziewczyny, znacie historię Ren???

    to kolejny cud Boga, miała podobne chyba wyniki męża nasienia do mojego, tylko ruch lepszy chyba, u nas katastrofa na całej linii, mąż miał prolaktyne podwyższoną, ona 41 lat, on 8 lat młodszy, 18 cykl starań... Zobaczcie same ;)

    Ja o Ciebie i o Ren modliłam się każdego dnia, i nadal to robie i bede az do waszego szczęsliwego rozwiązania ;)

    Mąz Reni miał chyba jeszcze gorsze wyniki z tego co na priv rozmawiałysmy a zobacz :)

    mam nadzieje ze te moje PCO nie utrudni nam tego az tak :(

    Edziuuuuuuuunia lubi tę wiadomość

    PCO, IO, Endometrioza, teratozoogspermia, kiepski HBA
    Angelius Provita dr P.
    1 IUI :(
    1 IMSI :(
    2 pICSI <3

    24.05.2018 o 2:50 na ziemi pojawil się cud ! <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 kwietnia 2016, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już kiedyś też pisałam o tym. Mi moją gin poleciła brać acard, ale cały czas, nawet bez przerwy na miesiączkę. A ma to na celu jak to okreslila "rozpulchnic" macicę żeby łatwiej dochodziło do zagniezdzenia. Więc tak sobie biorę od połowy lutego, ale póki co efektów brak.

  • Edziuuuuuuuunia Autorytet
    Postów: 647 217

    Wysłany: 5 kwietnia 2016, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie, że tak :) zaraz wszystkie jedna po drugiej będziemy na fioletowej stronie :)

    Buko ja w lutym tez brałam aspiryne i dopiero w marcu zaskoczyło :) więc trzymam kciuki!

    domiszka lubi tę wiadomość

    2nn3hqvk90lv3v8r.png

    04.12.2015 [*] 7tc
    Listopad 2015 - Profertil - słabe żołnierzyki
    Marzec 2016 wysoka PRL,żylaki i fatalne wyniki nasienia, Bromek+CLO+Androvit
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 kwietnia 2016, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam nadzieję, że zaskoczy, bo już jak emerytka rano garść tabletek biorę :)

  • Lanta Ekspertka
    Postów: 203 55

    Wysłany: 6 kwietnia 2016, 07:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edziuuuuuuuunia wrote:
    już wiem 0,5 g jedna tabletka od 19 do 22 dc, a owu była 14 dc, 24 było zagnieżdżenie ;)
    czyli jednak brałam większą dawkę ;)
    Mam dzis 18 dc, to od jutra

    Starania od wrzesnia 2014, szczesliwy cykl 06.2016
    1 cykl IUI - negatywny
    Euthyrox 25
    Teratoozospermia pokonana z 1.77 na 15.40%
    3jgxdqk3d79zhfee.png
  • Dodka91 Ekspertka
    Postów: 214 58

    Wysłany: 6 kwietnia 2016, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję dziewczyny :( jestescie kochane mnie poprostu juz chyba wszystko doluje... właśnie czekam na pobranie krwi musze zrobic jeszcze pare wynikow dzisiaj wizyta meza u androloga trzymajcie kciuki a ja zaraz jade do szpitala zarejestrowac się na droznosc jajowodow hsg ?

    PCOS + problem męski morfologia plemników 0%
    Teratozoospermia poprawa na 3% :)
    Staramy sie od pazdziernika 2015
    Szczęśliwe walentynki 2017 <3
    CUDA SIĘ ZDARZAJĄ !!!!! <3 udało się <3 jestem w ciąży <3
    24dc beta 33,9
    28dc 274,30 35dc2900
    w4sqpc0zhwo20bse.png
  • Edziuuuuuuuunia Autorytet
    Postów: 647 217

    Wysłany: 6 kwietnia 2016, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lanta a owu miałaś 14 dc? niektóre dziewczyny biorą cały cykl, ale ja nie ryzykowałam.

    Buko, to tak jak mój mąż, rano garść, wieczorem garść, też mowi że jak emeryt ;) ale wszystko dla dziudziunia ;) :*

    Dodka, trzymam kciuki za Was, za wizytę męża, za badania i żeby hsg było udane i bezbolesne :*

    u mnie wczoraj niestety plamienie wieczorem, mało i na papierze ale jak sobie przypomnę grudzień... to też tak się zaczynało :( bardzo się boje o kropka :(
    dziś ide do innego gin, moze zrobi usg, żeby byl tam mój kropek, cały i zdrowy! tak bardzo o to proszę!

    2nn3hqvk90lv3v8r.png

    04.12.2015 [*] 7tc
    Listopad 2015 - Profertil - słabe żołnierzyki
    Marzec 2016 wysoka PRL,żylaki i fatalne wyniki nasienia, Bromek+CLO+Androvit
  • Lanta Ekspertka
    Postów: 203 55

    Wysłany: 6 kwietnia 2016, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edziuunia tak 14 dc, owu i IUI, dzis wzielam w sumie juz jedna rano, mialam accard w domu 75mg, najslabsza dawka acard chyba.
    Trzymam kciuki kochana za Twojego kropka, aby byl caly i zdrowy! Nie martw sie na zas, bo to nie pomoze. A dzis tez plamienie czy tylko wczoraj troszke? Moze kropek rosnie i sie wierci stad to krwawienie

    Edziuuuuuuuunia lubi tę wiadomość

    Starania od wrzesnia 2014, szczesliwy cykl 06.2016
    1 cykl IUI - negatywny
    Euthyrox 25
    Teratoozospermia pokonana z 1.77 na 15.40%
    3jgxdqk3d79zhfee.png
‹‹ 43 44 45 46 47 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ