X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy Teratozoospermia
Odpowiedz

Teratozoospermia

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I mam kolejne nowinkę jak moja tarczyca sobie działa. Od jutro już biorę dawkę 112 (a za kilka tyg. 125). Na początku lipca tsh 0,38, pod koniec lipca 1,98, a dziś odebrałam wyniki 2,7. Jak tak dalej pójdzie to za rok będę brać dawkę 300.

  • ciekawa87 Autorytet
    Postów: 1117 443

    Wysłany: 19 sierpnia 2016, 08:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buko faktycznie ta tarczyca szaleje ale dobrze ze ja kontrolujesz i niedługo na pewno sie ustabilizuje.
    Ja czekam na testowanie jeszcze tydzień :)

  • wiosnaachtoty Koleżanka
    Postów: 51 39

    Wysłany: 23 sierpnia 2016, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mąż wczoraj odebrał wynik nasienia. Załamał nas 3% prawidłowych plemników i ruchliwość postępowa 21% (norma od 32%). Ilość wszystkich plemników w ejakulacie ponad 77 mln, a 25mln na ml. Staramy się już rok i ten wynik mnie załamał...

    relg90bvs4p6hp5g.png
  • wiosnaachtoty Koleżanka
    Postów: 51 39

    Wysłany: 23 sierpnia 2016, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alimak w piątek mam wizytę u ginekolog - mam nadzieję, że da jakieś leki na poprawę. Ja dodatkowo mam prolaktynę trochę wyskoką 21 przy normie 24. Mam 33 lata dlatego mnie martwią te słabe wyniki bo czas ucieka. Cały czas żałuję, że wcześniej się nie staraliśmy.

    relg90bvs4p6hp5g.png
  • ciekawa87 Autorytet
    Postów: 1117 443

    Wysłany: 23 sierpnia 2016, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro beta trzymajcie kciuki:)

    Lanta lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 sierpnia 2016, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciekawa trzymam kciuki już teraz :) i koniecznie nam napisz jak już będziesz znała wynik :)

    ciekawa87 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 07:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, czy Wam też zniknęły zakładki na forum: moje tematy, ostatnio przeglądane i najnowsze? czy to tylko u mnie...

  • ciekawa87 Autorytet
    Postów: 1117 443

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buko Alimak dziękuję za kciuki. kochane dziesiejsza beta <1,20. Czekam więc na @ i podchodzimy do 2 IUI.
    koleżanka mi mówiżeby bete powtórzyć ze mogło się coś dziać skoro taki wynik wyszedł ze może doszło do zapłodnienia ale potem do mikroporonienia? a wy co myślicie?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 sierpnia 2016, 13:45

  • wiosnaachtoty Koleżanka
    Postów: 51 39

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciekawa87 wspieram!! Ile się staracie?? Tylko problem z nasieniem czy u Ciebie też?

    relg90bvs4p6hp5g.png
  • ciekawa87 Autorytet
    Postów: 1117 443

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiosna my staramy się w sumie 6 lat z tym ze udało sie nam dwa razy naturalnie (puste jajo płodowe i ciażą obumarła) ale zakończyło sie poronieniem. U nas problemem jest nasienie męża u mnie wszystko ok.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciekawa :( w ogóle nie lubię tego co napisałaś :( a naprawdę wierzyłam w to, że Ci się udało. A kiedy teraz podchodzicie? może uda się i mi w tym czasie przygotować do iui :)
    a co do bety, to ja bym chyba nie doszukiwała się teorii o poronieniu. Może po prostu laboratorium tak podaje wynik jeśli beta jest negatywna, a nie piszą po prostu 0,0, albo jeśli miałaś zastrzyk na pęknięcie pęcherzyka, to może jakaś pozostałość po zastrzyku. Tak czy siak, nie lubię Twojego wyniku.

  • ciekawa87 Autorytet
    Postów: 1117 443

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    buko kochana dzięki hehe trudno sie mówi i trzeba przełnać to rozczarowanie. Myślałam ze bardziej będę przeżywac ten wynik ale nawet jestem silna. Nawet nie uroniłam jednej łzy co rzadko sie zdarza ale to pewnie i zasługa męża bo strasznie mnie wspiera. wieczorem już dupka nie bedę zazywac i czekam na @ pewnie będzie za 5 dni i znów stumulacja.
    A TY KOCHANA KIEDY ZAMIERZASZ DO IUI PODEJŚĆ? POROBIŁAS JUŻ WSZYSTKIE BADANIA?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekam teraz na @ i powinnam pójść na badania do szpitala od 3 dc. Jeśli wszystko będzie ok, to @ w niedzielę i od wtorku szpital. A jednak moja głowa jest po prostu głupia i bardzo się stresuję tym żeby @ przyszła w terminie, a przez to boli mnie brzuch (i znów mam jakieś plamienia) i obawiam się że będzie wcześniej, a jak coś się przesunie to nie wiem jak ze szpitalem wtedy :/ a po szpitalu jak będę miała wszystkie badania zrobione, to się okaże czy muszę brać jakieś leki czy już mogę się umawiać na iui. Więc jak dobrze pójdzie to w październiku robię IUI, ale jak znam życie to zawsze coś skomplikuje plany.

  • ciekawa87 Autorytet
    Postów: 1117 443

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buko kochana oby wszystko poukładało sie po twojej myśli i żeby iui nie byla potrzebna :) w szpitalu będziesz miała jakis zabieg?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W szpitalu mam mieć zrobione badania hormonalne (przez to, że w tym cyklu na usg wyszło, że akurat ten cykl jest bezowulacyjny, a gin mówiła, że musze mieć w każdym cyklu owu, żeby mnie skierowała na iui). Tak więc od 3 do 5 dc pierwszy pobyt i później ok. 21 dc drugi też taki trzydniowy. Z tego co wyczytałam w necie to robią biopsję macicy przy drugim pobycie, a tak to pobrania krwi. Więc jak już mam dostać @, a i tak dostanę, to niech to będzie chociaż w niedzielę :D niech chociaż tyle mój organizm współpracuje ze mną.

  • wiosnaachtoty Koleżanka
    Postów: 51 39

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciekawa87 to podziwiam Twoją siłę. Ja mam 2 znajome, które poroniły i obydwie potem zaszły znowu naturalnie niedługo po poronieniu. Cieszą się teraz zdrowymi dzieciakami.
    Dziewczyny trzymam kciuki za Was!! Ja za to muszę się nauczyć, żeby ze spokojem do tego wszystkiego podchodzić bo póki co jestem w rozsypce po tym badaniu...

    ciekawa87 lubi tę wiadomość

    relg90bvs4p6hp5g.png
  • wiosnaachtoty Koleżanka
    Postów: 51 39

    Wysłany: 25 sierpnia 2016, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alimak może faktycznie trochę odpuść, żeby wszystko nie toczyło się wokół tego!

    ciekawa87 lubi tę wiadomość

    relg90bvs4p6hp5g.png
  • ciekawa87 Autorytet
    Postów: 1117 443

    Wysłany: 25 sierpnia 2016, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buko Alimak wiosna ja bardzo mocno wierze w to ze sie nam uda. Ja teraz nie odpuszczam tylko działam cykl po cyklu. Ale powiem wam ze czasem tez dawałam sobie czas na odpoczynek od tych wszystkich badan i lekarzy. Pozdrawiam wszystkie!!!

    Alimak lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 sierpnia 2016, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja z krótkiej perspektywy czasu, ale jednak myślę że takie odpuszczenie sobie nie jest złe. Miałam ostatnio cykl, w którym mój mąż odpuścił starania i teraz ten bez owu i powiem szczerze że jak wiedziałam że jedyne na co mogę czekać to @ dało mi takie poczucie luzu i jakiegoś dystansu, w końcu i tak wielkiego wpływu nie mam. Wiem że szkoda każdego cyklu, ale czasem taka, nawet przymusowa, przerwa może zrobić dobrze.

    ciekawa87, Alimak lubią tę wiadomość

  • ciekawa87 Autorytet
    Postów: 1117 443

    Wysłany: 26 sierpnia 2016, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @ przyjechała zaczynamy znów działać

‹‹ 71 72 73 74 75 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ