X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy Teratozoospermia
Odpowiedz

Teratozoospermia

Oceń ten wątek:
  • Lanta Ekspertka
    Postów: 203 55

    Wysłany: 25 września 2016, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martyna znam dwa przypadki morfo 1%, jeden zakonczony ciaza naturalna, drugi dwa udane in vitro plus trzecia niespodzianka naturalna. Powodzenia dziewczyny!

    wombi lubi tę wiadomość

    Starania od wrzesnia 2014, szczesliwy cykl 06.2016
    1 cykl IUI - negatywny
    Euthyrox 25
    Teratoozospermia pokonana z 1.77 na 15.40%
    3jgxdqk3d79zhfee.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2016, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lanta a co u Ciebie? Bo z tego co pamiętam to Tobie udało się naturalnie? Jak Twoja ciąża się rozwija? :)
    Ps Martyna zobacz jak u Lanty zmieniła się Morfologia :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 września 2016, 19:05

  • Lanta Ekspertka
    Postów: 203 55

    Wysłany: 25 września 2016, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buko u nas ok, 15tc leci, jestesmy po bad prenatalnych, jest ok. Dobrze sie czuje, ale jest strach o malenstwo caly czas. Nie wiem czy wynika to z mojej psychiki, czy tez dlatego ze to pierwsza ciaza a moze dlatego ze taka wyczekana. Ale jestem bardziej zeschizowana niz moje kolezanki co zaszly bez problemow.
    Podgladam Was co chwila, licze na kolejne cuda tutaj.
    A czy Edziuuunia sie pojawia?

    Starania od wrzesnia 2014, szczesliwy cykl 06.2016
    1 cykl IUI - negatywny
    Euthyrox 25
    Teratoozospermia pokonana z 1.77 na 15.40%
    3jgxdqk3d79zhfee.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 września 2016, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie, nie odzywa sie, a u Niej to już chyba siódmy miesiac. To suoer, że u Ciebie wszystko dobrze, mam nadzieję że niedługo my również do Ciebie dołączymy :) myślę że na pewno duży wpływ ma to ze to taka wyczekana ciąża i pierwsza :)

  • ciekawa87 Autorytet
    Postów: 1117 443

    Wysłany: 25 września 2016, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro beta i wizyta u lekarza trzymajcie kciuki

    Buko lubi tę wiadomość

  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 26 września 2016, 01:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 marca 2017, 09:41

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
  • Lanta Ekspertka
    Postów: 203 55

    Wysłany: 26 września 2016, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buko trzymam za Was kciuki! Sprobujcie wylaczyc glowe, ja mam wrazenie ze u nas to byl glowny poblem, nie morfo. A szczesliwy cykl byl wtedy kiedy w ogole o tym nie myslalam bo sie pojawil szczeniak. Mam nadzieje ze Twoja owulacja szybko wroci i zaraz beda dwie kreseczki.
    Ciekawa trzymam mocno kciuki za Was

    Starania od wrzesnia 2014, szczesliwy cykl 06.2016
    1 cykl IUI - negatywny
    Euthyrox 25
    Teratoozospermia pokonana z 1.77 na 15.40%
    3jgxdqk3d79zhfee.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 września 2016, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melduję się że szpitala :) póki co jedno pobranie krwi USG i badanie ginekologiczne za mną, czekam co jeszcze mi zaplanowali. Jak do tej pory dowiedziałam się tylko ze mam podwyższony cholesterol, nic więcej nie chcą mi powiedzieć.

  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 26 września 2016, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 marca 2017, 09:41

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
  • Lanta Ekspertka
    Postów: 203 55

    Wysłany: 26 września 2016, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Antonna wiem ze trudno i czesto samemu sie nie da. Trzeba znalezc sposob ktory nam pomoze. I wierzyc ze sie w koncu uda! Nam pomogl psiak ewidentnie. Powodzenia dziewczyny!

    Starania od wrzesnia 2014, szczesliwy cykl 06.2016
    1 cykl IUI - negatywny
    Euthyrox 25
    Teratoozospermia pokonana z 1.77 na 15.40%
    3jgxdqk3d79zhfee.png
  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 26 września 2016, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 marca 2017, 09:41

    Lanta lubi tę wiadomość

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
  • Maugo Przyjaciółka
    Postów: 341 48

    Wysłany: 26 września 2016, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lanta, co sprawiło, że morfologia tak się poprawiła u Was? Jakie robiliście badania, jakie suplementy, a może leki?
    Pozdrawiam.

    Endometrioza
    02.2018 - laparoskopia, usunięcie ognisk endometriozy, jajowody drożne,
    Cykl z laparoskopią szczęśliwy - 2 kreski
    Mam synka :)
  • Betty29 Przyjaciółka
    Postów: 113 24

    Wysłany: 26 września 2016, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hey dołączam do was. Mojego meza również dopadł ten problem.

    Aniołek 6tc 16.06.2016 [*]
    02.02.2017 badanie nasienia - w normie :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 września 2016, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buko, Lanta, ka_tarzyna, antonna baaardzo Wam dziękuje za wsparcie :)Wszystko co napisałyście jest dla mnie pocieszające i daje mi nadzieję.
    Mam już plan w głowie, wiem co będziemy robić dalej zarówno w sytuacji gdy wyniki męża nadal będą tak złe jak i w sytuacji, gdy okażą się jednak lepsze.
    Każdy z tych planów zakłada jednak niestety In Vitro prędzej czy później...ale trudno ja podobnie jak antonna uważam, że nie ważne jak, aby było dziecko i wierzę, że będzie :))) Mnie przeraża jedynie, że nawet In Vitro nie wchodzi w grę, jeżeli mój lekarz lub lekarz męża powie nam, że tylko In Vitro... to będzie to dla mnie dobra wiadomość. Jasne, wolałabym zajść w ciąże naturalnie, ale od wielu lat gdzieś w podświadomości miałam myśl, że może tylko In Vitro, dlatego nie jest to dla mnie najgorsze. Mam jeszcze nadzieje, że uda się naturalnie, ale jeśli lekarze dadzą nam wybór czy iui czy In Vitro to raczej nie zdecyduje się na iui, gdyby chodziło tylko o problemy męża lub tylko moje to tak, ale w sytuacji gdy oboje mamy problem to iui chyba nie ma sensu...za dużo rzeczy musiałoby pójść dobrze żeby nad się udało.
    Antonna czytając ten wątek, a przeczytałam cały, bardzo podziwiałam Cię za optymizm i pogodę ducha :) Jak tam u Was ? Co teraz planujecie ?
    Betty29, a jakie wyniki morfologii ma Twój mąż ?

  • Betty29 Przyjaciółka
    Postów: 113 24

    Wysłany: 26 września 2016, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martyna89 wrote:
    Buko, Lanta, ka_tarzyna, antonna baaardzo Wam dziękuje za wsparcie :)Wszystko co napisałyście jest dla mnie pocieszające i daje mi nadzieję.
    Mam już plan w głowie, wiem co będziemy robić dalej zarówno w sytuacji gdy wyniki męża nadal będą tak złe jak i w sytuacji, gdy okażą się jednak lepsze.
    Każdy z tych planów zakłada jednak niestety In Vitro prędzej czy później...ale trudno ja podobnie jak antonna uważam, że nie ważne jak, aby było dziecko i wierzę, że będzie :))) Mnie przeraża jedynie, że nawet In Vitro nie wchodzi w grę, jeżeli mój lekarz lub lekarz męża powie nam, że tylko In Vitro... to będzie to dla mnie dobra wiadomość. Jasne, wolałabym zajść w ciąże naturalnie, ale od wielu lat gdzieś w podświadomości miałam myśl, że może tylko In Vitro, dlatego nie jest to dla mnie najgorsze. Mam jeszcze nadzieje, że uda się naturalnie, ale jeśli lekarze dadzą nam wybór czy iui czy In Vitro to raczej nie zdecyduje się na iui, gdyby chodziło tylko o problemy męża lub tylko moje to tak, ale w sytuacji gdy oboje mamy problem to iui chyba nie ma sensu...za dużo rzeczy musiałoby pójść dobrze żeby nad się udało.
    Antonna czytając ten wątek, a przeczytałam cały, bardzo podziwiałam Cię za optymizm i pogodę ducha :) Jak tam u Was ? Co teraz planujecie ?
    Betty29, a jakie wyniki morfologii ma Twój mąż ?
    Jesli pytasz o plemniki o prawidłowej budowie to 3%
    jakos nasienia niszczy infekcja, która nie chce przejść.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 września 2016, 20:56

    Aniołek 6tc 16.06.2016 [*]
    02.02.2017 badanie nasienia - w normie :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 września 2016, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alimak koniec października/początek listopada wybieramy się na ponowne badanie nasienia tylko tym razem z posiewem, zrobimy też od razu hormony i badanie fragmentacji DNA plemników. Chcę mieć pełen komplet badan i w listopadzie wybrać się do dr Wolskiego. Z tego co tutaj czytałam dziewczyny z okolic Warszawy go polecały. Należę do osób, które jak widzą problem to od razu mają 3 plany jego rozwiązania (co nie jest do końca zaletą) i dlatego chce działać szybko. Myślałam też nad zrobieniem kariotypów nas obojga, ale chyba się jeszcze wstrzymam. Któraś z Was robiła to badanie ?
    Alimak, a Ty jakie masz plany (co prawda przeczytałam cały wątek, ale nie zapamiętałam wszystkiego)?
    Pozdrawiam Was wszystkie bardzo gorąco i trzymam mocno kciuki za to, abyśmy szybko się roztyły z wiadomej przyczyny :)

  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 26 września 2016, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 marca 2017, 09:41

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
  • Lanta Ekspertka
    Postów: 203 55

    Wysłany: 26 września 2016, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alimak mialas hsg dzisiaj? I jak wynik? Drozne wszystko?

    Ciekawa jak beta???

    Starania od wrzesnia 2014, szczesliwy cykl 06.2016
    1 cykl IUI - negatywny
    Euthyrox 25
    Teratoozospermia pokonana z 1.77 na 15.40%
    3jgxdqk3d79zhfee.png
  • antonna Autorytet
    Postów: 3739 2159

    Wysłany: 26 września 2016, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 marca 2017, 09:41

    👧 2017 ❤ 👶 2021
    3jgxflw10w63fzkn.png
  • Lanta Ekspertka
    Postów: 203 55

    Wysłany: 27 września 2016, 07:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alimak a jaki to dzien cyklu? Bo dobrze jest dzialac wtedy w tym cyklu po.

    Starania od wrzesnia 2014, szczesliwy cykl 06.2016
    1 cykl IUI - negatywny
    Euthyrox 25
    Teratoozospermia pokonana z 1.77 na 15.40%
    3jgxdqk3d79zhfee.png
‹‹ 78 79 80 81 82 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ