X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy test MAR IgG pozytywny
Odpowiedz

test MAR IgG pozytywny

Oceń ten wątek:
  • Sylwiaa992 Autorytet
    Postów: 813 346

    Wysłany: 27 grudnia 2017, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trochę poczytałam ten wątek. W piątek mam drugą wizytę w prywatnej klinice. Będziemy omawiać wyniki moich badań potrzebnych do inseminacji, bo tak nam zalecila juz po pierwszej wizycie

    asik13 lubi tę wiadomość

    25 cykl starań- nasz Aniołek czuwa nad nami z góry 9tc
    Będziemy starać się od nowa.
    Nic nie dzieje się bez przyczyny.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 grudnia 2017, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwiaa powodzenia :)

    Sylwiaa992, asik13 lubią tę wiadomość

  • asik13 Autorytet
    Postów: 438 112

    Wysłany: 29 grudnia 2017, 04:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwiaa992 trzymam kciuki za dzisiejszą wizytę... daj znać co lekarz powiedział...

  • asik13 Autorytet
    Postów: 438 112

    Wysłany: 29 grudnia 2017, 04:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny... święta, święta i po świętach... i tu na końcu napisze i całe szczęście...

    Były to moje najtrudniejsze święta... do tego w zasadzie przeleżałam je w łóżku z mega krwotokiem... nie potrafiłam sobie poradzić z krwawieniem... :( :( :(

    Mam nadzieję, że przyszły rok choć odrobinę podniesie mnie na duchu...

    :) życzę Wam i Sobie na nadchodzący Nowy Rok - dużo zdrowia (bo to najważniejsze) i spełnienia tych najskrytszych marzeń...

    Maugo lubi tę wiadomość

  • Maugo Przyjaciółka
    Postów: 341 48

    Wysłany: 29 grudnia 2017, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    asik13 wrote:
    Dziewczyny... święta, święta i po świętach... i tu na końcu napisze i całe szczęście...

    Były to moje najtrudniejsze święta... do tego w zasadzie przeleżałam je w łóżku z mega krwotokiem... nie potrafiłam sobie poradzić z krwawieniem... :( :( :(

    Mam nadzieję, że przyszły rok choć odrobinę podniesie mnie na duchu...

    :) życzę Wam i Sobie na nadchodzący Nowy Rok - dużo zdrowia (bo to najważniejsze) i spełnienia tych najskrytszych marzeń...

    Dziękujemy. Tobie również już teraz szczęśliwego Nowego Roku. Oby nam się wszystkim to najważniejsze marzenie spełniło! ;)

    Endometrioza
    02.2018 - laparoskopia, usunięcie ognisk endometriozy, jajowody drożne,
    Cykl z laparoskopią szczęśliwy - 2 kreski
    Mam synka :)
  • Sylwiaa992 Autorytet
    Postów: 813 346

    Wysłany: 29 grudnia 2017, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asik13 jestem już po wizycie. Wymazy, wirusologia, prolaktyna i takie inne sa w porzadku. Jest znów jedno ALE. Mam podwyższone przeciwciała tarczycy. TSH mam w normie bo wynosi 2,06. Anty TG wynisi 61.7 a norma to 0-40, anty TPO wynosi 861.8 a normy to 28-60.
    Jest ryzyko Hashimoto, musze udać się z moimi wynikami do endokrynologa, aby on zrobił USG tarczycy i stwierdził czy go mam. Także muszę po nowym roku umowic sie na wizyte. Hashimoto nie zawsze musi ingerowac na tarczyce i zmieniac jej prawidlowe dzialanie, ale to trzeba miec pod kontrola. Byc moze to jest tez problemem ze przez te przeciwciala moj ogranizm zarodek traktuje jako cialo obce i go niszczy. Zobaczymy. Na szczęście da sie to zniwelować lekami. Nie to co pozytywny test MAR z którym sie da sie praktycznie nic zrobić

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 grudnia 2017, 18:03

    25 cykl starań- nasz Aniołek czuwa nad nami z góry 9tc
    Będziemy starać się od nowa.
    Nic nie dzieje się bez przyczyny.
  • asik13 Autorytet
    Postów: 438 112

    Wysłany: 31 grudnia 2017, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, no i kończy się nam 2017 rok...

    ja osobiście żegnam ten rok z żalem w serduszku... ale i z wielką nadzieją na spełnienie najskrytszych marzeń w 2018 roku...

    A Wam życzę wszystkiego dobrego... zdrówka, szczęścia i spełnienia marzeń...

    :) :) :)

  • melba Autorytet
    Postów: 600 212

    Wysłany: 6 stycznia 2018, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się, nie krzyczcie tylko na mnie, ale temat dla mnie mało zgłębiony. Mój mąż miał poszerzone badania, w tym ‚MAR’ IgA i IgG i oba wyniki 0%. To znaczy, że dobrze?

    Dodam,że u męża koncentracja w 7-8 badaniach nie przekroczyła 3mln/ml, ruch do 10% a morfologia max 1% (w poszerzonym badaniu jakoś 55% to wada główki- mały akrosom, jeszcze nie wiem czy to coś oznacza i nie wiem gdzie szukać odpowiedz :( ).

    preg.png

    XII 2015 początek naprostarań
    XI 2022 FET 12 dpt 1313, 24dpt♥️
  • Sylwiaa992 Autorytet
    Postów: 813 346

    Wysłany: 6 stycznia 2018, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Test MAR 0% to dobry wynik

    25 cykl starań- nasz Aniołek czuwa nad nami z góry 9tc
    Będziemy starać się od nowa.
    Nic nie dzieje się bez przyczyny.
  • melba Autorytet
    Postów: 600 212

    Wysłany: 6 stycznia 2018, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak wnioskuję ;-) ale nie niem czy to dobrze... bo trudno nam ustalić przyczynę słabych wyników.
    Bakterii brak, żylaków brak, hormony w miarę ok, suple niewiele wnoszą.
    A, fragmentacja 31% (z tego co czytałam to słabo, ale nie tragicznie...).

    preg.png

    XII 2015 początek naprostarań
    XI 2022 FET 12 dpt 1313, 24dpt♥️
  • morganaa Autorytet
    Postów: 1753 1025

    Wysłany: 6 stycznia 2018, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej Dziewczyny w Nowym Roku - oby dla nas wszystkich szczęśliwym :)

    u nad właśnie rozpoczął się nowy cykl - nowe nadzieje, oby nie kolejne rozczarowania. Wszystkiego dobrego dla Was :)

    mbnotr8.png
  • Lili87 Autorytet
    Postów: 616 193

    Wysłany: 7 stycznia 2018, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj melba bardzo dobrze... Chyba ze wszystkich męskich przypadłości jedynie na przeciwciała nie ma sposobu, a na resztę z reguły jest jakieś wyjście :)

    Ja jestem po wizycie u dr Paligi. Odczucia pozytywne, choć nastawiłam się na coś więcej, może przez to, że miałam jej obraz jako cudotwórcy, a przecież to "zwykły" lekarz. Zalecenia są takie, że mąż ma zrobić fragmentacje i HBA, a ja kariotypy, toxoplazmoze igg, insulinę na czczo i wit. D3. Pani doktor uważa, że jeśli raz się udało ze sterydami, to trzeba spróbować raz jeszcze. Jeśli wyniki zaleconych badań będą w normie, to mamy jechać do dr. Paśnika do Łodzi. Jeśli będą kiepskie - ona zaleca in vitro. O inseminacji, wg. niej, nie ma mowy. Na mutacje dostałam zalecenie całkowitego odstawienia kwasu foliowego (miałam 3 razy powyżej normy), po miesiącu mam zbadać i jeśli będzie w normie, to zacząć suplementacje metylami.

    Dziś mam plamienia, pewnie jeszcze dziś, może jutro rozkręci się okres... takie życie :(

    Powodzenia w Nowym Roku - każdej z nas życzę sił i wytrwałości, bo mamy o co walczyć! <3

    asik13 lubi tę wiadomość

    25cs -12.10.16 8t4dc >tęsknię< co dzień bardziej



  • melba Autorytet
    Postów: 600 212

    Wysłany: 7 stycznia 2018, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Lili za odp. Już ogarnęłam, że to jakiś pozytyw dla nas :-)
    Dołączam się do życzeń <3

    preg.png

    XII 2015 początek naprostarań
    XI 2022 FET 12 dpt 1313, 24dpt♥️
  • skórka33 Autorytet
    Postów: 700 593

    Wysłany: 8 stycznia 2018, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My też mamy p/ciała 78%. Po próbach leczenia zdecydowaliśmy się na wykorzystanie nasienia dawcy. Jestem po jednej nieudanej iui, w przyszłym tyg drugie podejście.

    dqpr3e5egbs5bec7.png
  • Lili87 Autorytet
    Postów: 616 193

    Wysłany: 11 stycznia 2018, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skórka trzymam kciuki! A czym u Was leczyli przeciwciała?

    25cs -12.10.16 8t4dc >tęsknię< co dzień bardziej



  • Aneczka34 Autorytet
    Postów: 396 110

    Wysłany: 11 stycznia 2018, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W dniu swoich kolejnych urodzin (niestety), wracam do Was z dobrymi wiadomościami. Mam pracę, zaczynam w Poniedziałek :):). A to znaczy że za chwilę możemy wrócić do starań. Mam nadzieje że ten nowy rok będzie dla nas wszystkich lepszy od poprzedniego :)

    asik13 lubi tę wiadomość

    Niedoczynnosc tarczycy - Eutyrox 50
    XII 2016- HSG- OK, 16 V 2017 Histeroskopia- OK
    I IUI- 21 II 2017 :(
    II IUI- 23 III 2017 :( :(
    III IUI- 12 VIII 2017 :(:(:(
  • asik13 Autorytet
    Postów: 438 112

    Wysłany: 11 stycznia 2018, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneczka, wszystkiego najlepszego... spełnienia najskrytszych marzeń...

  • morganaa Autorytet
    Postów: 1753 1025

    Wysłany: 11 stycznia 2018, 23:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneczka wszystkiego najlepszego :) i powodzenia :)

    mbnotr8.png
  • Aneczka34 Autorytet
    Postów: 396 110

    Wysłany: 12 stycznia 2018, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję dziewczyny :)

    Niedoczynnosc tarczycy - Eutyrox 50
    XII 2016- HSG- OK, 16 V 2017 Histeroskopia- OK
    I IUI- 21 II 2017 :(
    II IUI- 23 III 2017 :( :(
    III IUI- 12 VIII 2017 :(:(:(
  • morganaa Autorytet
    Postów: 1753 1025

    Wysłany: 22 stycznia 2018, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    co tak cicho ?
    u nas cykl stracony, pomimo książkowych wyników na początku cyklu nie urósł żaden pęcherzyk... za tydzień skończę 33 lata, mój mąż w lutym 38 - masakra jakaś - powoli przygotowujemy się do in vitro.

    A co u Was? Ewa jak tam mały Leoś ?

    mbnotr8.png
‹‹ 138 139 140 141 142 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ