X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy test MAR IgG pozytywny
Odpowiedz

test MAR IgG pozytywny

Oceń ten wątek:
  • Helenka_mała Autorytet
    Postów: 335 297

    Wysłany: 18 czerwca 2018, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda-mbc wyniki nie są złe, niezła ilość, ładna morfologia; ciut za mała objętość nasienia i ta aglutynacja.. Polega ona na tym, że ruchome plemniki się do siebie nawzajem lepią i uniemożliwiają poruszanie się. Stąd też zapewne obniżona ruchliwość.
    Na Twoim miejscu zaczęłabym podawać jeszcze oprócz wit. C, cynk, selen, koenzymq10, witaminę E i L-karnitynę oraz Macę (poprawia ruchliwość właśnie), witaminy z grupy B. I niech małżonek pije dużo wody! min. 2,5 litra dziennie. Sporo napisałam o właściwości supli w swoich pamiętniku.
    Za 3 miesiące zróbcie ponowne badanie by sprawdzić, czy coś się zmieniło.

    rocznik '85. AMH 1,3. Starania od 06.2017.Czynnik męski. Asthenozoospermia. Morfologia 3%, FDNA 8%. Invicta Gdańsk. Pierwsze ivf: 10.11.2018 - transfer blastki 4AB; 16.11 - bHCG - 46.28; 20.11 - bHCG - 285.81; ❄❄ w zapasie
    30.07.2019 - poród SN, dziewczynka <3
    18.07.2023 - kriotransfer 4BB, 24.07. bHCG <0,2 :(
    18.08.2023 - kriotransfer ostatniej blastki 2BB na cyklu naturalnym
    23.08.2023 - pozytywne testy, bHCG- 29,77
    24.08.2023 - bHCG- 63,90
    28.08.2023 - bHCG - 571,00 <3
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 18 czerwca 2018, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 października 2019, 18:35

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • morganaa Autorytet
    Postów: 1753 1025

    Wysłany: 18 czerwca 2018, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda - mbc, co do wyników to niestety za bardzo nie pomogę, ale rzeczywiście aglutynacja może być efektem przeciwciał przeciplemnikowych, choć mój mąż ma przeciciała obu klas prawie 100% a aglutynacji nie miał. Na przeciwciała u niego stosowaliśmy sterydy, niestety nie pomogły i zdecydowaliśmy się na in vitro.

    Magda - mbc lubi tę wiadomość

    mbnotr8.png
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 18 czerwca 2018, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 października 2019, 18:36

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • morganaa Autorytet
    Postów: 1753 1025

    Wysłany: 18 czerwca 2018, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda - mbc wrote:
    a jaką dawkę sterydu brał Twój mąż?

    Max 15 mg dziennie,3 tabletki. Lekarz mówił,że powinny być jeszcze większe ale zw względu na stan zdrowia męża nie chciał szaleć

    mbnotr8.png
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 18 czerwca 2018, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 października 2019, 18:36

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 czerwca 2018, 07:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny , gratuluje ciezarnym, kciukam nieustannie za starajace sie :)

    Wczoraj otrzymalismy ostateczna kwalifikacje i oczekujemy na dzieci <3
    Teraz przed nami ponoc najciezszy okres oczekiwania
    Mam nadzieje ze Panie szybko znajda nasze dzieci i nas polacza w rodzine :-)

    ewa81 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 czerwca 2018, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Opu strasznie się cieszę i trzymam kciuki, aby szybko Maluszki były u Was w domku :). Dwójka dzieci?
    Morganaa i Asik, w którym tygodniu ciąży jesteście? Nie zakładacie suwaczków? :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 czerwca 2018, 09:31

  • morganaa Autorytet
    Postów: 1753 1025

    Wysłany: 19 czerwca 2018, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    opu wrote:
    Czesc dziewczyny , gratuluje ciezarnym, kciukam nieustannie za starajace sie :)

    Wczoraj otrzymalismy ostateczna kwalifikacje i oczekujemy na dzieci <3
    Teraz przed nami ponoc najciezszy okres oczekiwania
    Mam nadzieje ze Panie szybko znajda nasze dzieci i nas polacza w rodzine :-)

    Opu cudowna wiadomość,trzymam kciuki żeby Maluchy szybko do was trafily, będziecie cudownymi rodzicami :) zdecydowaliscie się na 2?

    Ewa ja jestem w 10 tyg. Ale niestety nie wiem jak zrobić suwaczek :(

    mbnotr8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 czerwca 2018, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze rwz gratuluje ciaz !

    Tak, zdecydowalismy sie na dwojke z racji wieku i zamieszania w zwiazku z projektwm ustawy. Tak tak politycy biora sie za adopcje mianowicie chca ja wykosic .... moze za kilka lat nie byc takiej opcji

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 czerwca 2018, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale Panie powiedzialy ze jak beda mialy propozycje jednego dziecka tez zadwonia :)

  • szatynkowato Autorytet
    Postów: 621 152

    Wysłany: 19 czerwca 2018, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    opu wrote:
    Jeszcze rwz gratuluje ciaz !

    Tak, zdecydowalismy sie na dwojke z racji wieku i zamieszania w zwiazku z projektwm ustawy. Tak tak politycy biora sie za adopcje mianowicie chca ja wykosic .... moze za kilka lat nie byc takiej opcji

    Ale konkretnie co będą kosić...? ;/

    Starania od 2016. Endometrioza IVst., niedoczynność tarczycy, IO, APS.
    2017 operacja pochwowo-laparoskopowa
    2018 laparoskopia
    2021 start Angelius Provita
    2021 histerolaparoskopia - odcięcie jajowodów
    26.07.21 IVF/8komórek/5dojrzałych/3zaplodnione-> 5A z 2doby, 4BB z 6 doby
    Transfer 15.10.21 dwudniowiec 5A :(
    Transfer 23.02.22 4BB :(
    03.,07.,10.2023 histeroskopia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 czerwca 2018, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No maja byc doaty i pomoc dla rodzin biologicznych - dzieci maja pozostawiac w rodzinach biolo czyli np jak rodzice leza schlani to dziecko ma miec nie wiem np dostarczona kanapke zeby z glodu nie umarlo ale w rodzinie ma zostac. To prowadzi do tago ze chca wykazac ze rodziny biologiczne sa super i w zasadzie piecza zastepcza jest niepotrzebna bo rodziny "swietnie sobie radza"

    Kasa z finansowania pieczy zastepczej ma byc przekazana na pomoc rodzinom biol... tak to zrozumialam - samq musze poczytac o tym

  • szatynkowato Autorytet
    Postów: 621 152

    Wysłany: 19 czerwca 2018, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    opu wrote:
    No maja byc doaty i pomoc dla rodzin biologicznych - dzieci maja pozostawiac w rodzinach biolo czyli np jak rodzice leza schlani to dziecko ma miec nie wiem np dostarczona kanapke zeby z glodu nie umarlo ale w rodzinie ma zostac. To prowadzi do tago ze chca wykazac ze rodziny biologiczne sa super i w zasadzie piecza zastepcza jest niepotrzebna bo rodziny "swietnie sobie radza"

    Kasa z finansowania pieczy zastepczej ma byc przekazana na pomoc rodzinom biol... tak to zrozumialam - samq musze poczytac o tym

    Nie będę tego komentować. I nawet nie próbuje tego zrozumieć...

    Starania od 2016. Endometrioza IVst., niedoczynność tarczycy, IO, APS.
    2017 operacja pochwowo-laparoskopowa
    2018 laparoskopia
    2021 start Angelius Provita
    2021 histerolaparoskopia - odcięcie jajowodów
    26.07.21 IVF/8komórek/5dojrzałych/3zaplodnione-> 5A z 2doby, 4BB z 6 doby
    Transfer 15.10.21 dwudniowiec 5A :(
    Transfer 23.02.22 4BB :(
    03.,07.,10.2023 histeroskopia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 czerwca 2018, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Porażka to co czytam opu...:(
    Morganna www.suwaczki.com i na tej stronie są do wyboru suwaczki i potem klikasz na ustawienia, społeczność i na dole przy Twoim podpisie na forum wklejasz linka wybranego przez Ciebie suwaczka.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 czerwca 2018, 15:27

  • morganaa Autorytet
    Postów: 1753 1025

    Wysłany: 20 czerwca 2018, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sprawdzam suwaczek :) Dzięki Ewa :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 czerwca 2018, 10:57

    mbnotr8.png
  • Lili87 Autorytet
    Postów: 616 193

    Wysłany: 26 czerwca 2018, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Opu trzymam kciuki za dwójkę!!!! Adopcja jest piękną sprawą, ale mega trudną więc jednocześnie życzę mnóstwo siły i cierpliwości!

    Jaram się tymi Waszymi dziećmi - i tymi urodzonymi, i tymi w brzuszkach! Tak w ogóle ktoś tu jeszcze został bezdzietny poza mną? ;)

    U nas miały być encorton i equoral a jest klops :P Mężowi wyszło zakażenie helicobacter pylori i jutro wizyta u lekarza w sprawie wypędzenia bakterii. Tak więc immunosupresja odroczona :(
    Powodzenia i niech wszystko każdej z nas się dobrze zakończy :)

    25cs -12.10.16 8t4dc >tęsknię< co dzień bardziej



  • morganaa Autorytet
    Postów: 1753 1025

    Wysłany: 4 lipca 2018, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili ja gdzieś kiedyś czytałam na jakimś forum historię dziewczyny gdzie po wyleczeniu helicobacter pylori szybko zaszła w ciążę. Może u Was to było źródłem przeciwciała - choć brzmi dziwnie, człowiek wszystkiego się chyba. Dużo zdrowia dla męża i mam nadzieję, że to tylko drobna przeszkoda i już niedługo zobaczysz dwie kreski :)

    ja byłam u lekarza w poniedziałek i nasz maluch wygląda już jak mały człowiek - głowa, ręce, nogi, ma ok. 5 cm i jest strasznie ruchliwy - ciężko było zmierzyć i cały czas coś przy główce machał rączkami - widok przecudny :) a jutro prenatalne :)

    mbnotr8.png
  • Lili87 Autorytet
    Postów: 616 193

    Wysłany: 5 lipca 2018, 08:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morganaa cudownie! Małe szczęście rośnie jak na drożdżach! Ja pamiętam jak jedna z moich pracownic przyszła mnie poinformować, że chyba jest w ciąży, a dziś w nocy dostałam smsa z małą Haneczką na zdjęciu! Czas leci niesamowicie... Daj znać jak wrażenia po prenatalnych :)

    Asik a jak u Was?

    Mąż był u gastrologa, który stwierdził, że helicobacter ma każdy i, że tego się nie leczy... i odesłał nas z kwitkiem

    A przy okazji macie jakieś babcino-domowe sposoby na wywołanie miesiączki? - 7 dzień spóźnienia (sprawdzałam, w ciąży nie jestem) - jak nie urok, to ... :D Wyliczyłam sobie idealnie, żeby tak wziąć urlop, żeby być już po okresie, a tu tydzień spóźnienia i jak tak dalej będzie, to na wakacjach będę świecić pieluchami... wrrrrr jestem zła :P

    25cs -12.10.16 8t4dc >tęsknię< co dzień bardziej



  • morganaa Autorytet
    Postów: 1753 1025

    Wysłany: 5 lipca 2018, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili87 wrote:
    Morganaa cudownie! Małe szczęście rośnie jak na drożdżach! Ja pamiętam jak jedna z moich pracownic przyszła mnie poinformować, że chyba jest w ciąży, a dziś w nocy dostałam smsa z małą Haneczką na zdjęciu! Czas leci niesamowicie... Daj znać jak wrażenia po prenatalnych :)

    Asik a jak u Was?

    Mąż był u gastrologa, który stwierdził, że helicobacter ma każdy i, że tego się nie leczy... i odesłał nas z kwitkiem

    A przy okazji macie jakieś babcino-domowe sposoby na wywołanie miesiączki? - 7 dzień spóźnienia (sprawdzałam, w ciąży nie jestem) - jak nie urok, to ... :D Wyliczyłam sobie idealnie, żeby tak wziąć urlop, żeby być już po okresie, a tu tydzień spóźnienia i jak tak dalej będzie, to na wakacjach będę świecić pieluchami... wrrrrr jestem zła :P

    Ja kiedyś próbowałam wywołać ciepłymi kapielami,ale średnio pomogło :(

    Ale to który lekarz wstrzymał leczenie męża?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 lipca 2018, 14:12

    mbnotr8.png
‹‹ 146 147 148 149 150 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ