X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy test MAR IgG pozytywny
Odpowiedz

test MAR IgG pozytywny

Oceń ten wątek:
  • asik13 Autorytet
    Postów: 438 112

    Wysłany: 28 lutego 2019, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Opu, mamusiu... pięknie :) :) :)

    Ja też czekam na informację od Ciebie jak Twój skarbuś ma na imię :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 marca 2019, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wojtuś, ma półtora roczku :) wlasnie gotuje zupke na jutro - jak nigdy ;) zawsze bylo tylko drugie albo kanapka albo nie jedlismy obiadu a teraz ... wszystko sie zmieni :) Dzis bylam ostatni dzien w pracy ... Dziwnie sie czuje, wyczyscilam swoje biurko ktoś przyjdzie na moje miejsce, czuje sie jakbym byla zwolniona z roboty ... w aucie jak siadlam zanim zapalilam silnik to sobie pomyslalam jak ja sie odnajde w domu ... nie dociera ze w poniedzialek bede w domu ... ze tak dlugo mnie w pracy nie bedzie ... Moja siostra mnie pociesza, że takie rozkminy bede miala do jutra :) Wojtuś przyjedzie i rozkminy pójdą w niepamięć :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 marca 2019, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Opu :) myślę właśnie o Was :), że macie już w domu synka Wojtusia:). Wyobrażam sobie jak jesteście bardzo bardzo szczęśliwi:).

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 marca 2019, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wojtuś mnie uleczył :) już mi się nie chce wracać do roboty :P czekam na dobrą pogodę i będziemy spacerowć :) Ale... zeby nie bylo tak kolorowo moj pies zachorowal .. najpierw oczko.. opadla jej dolna powieka jakby jakies porazenie - ale jest wesola je normalnie nie ma niedowladu. Dodatkow zaczela miec dusznosci ... nie zwiazane z wysilkiem .. Jestesmy zalamani bo za mloda jest na nowotwory ... Wet mowi o tomografii glowy i wizycie u okulisty... ale nie wiem chyba pojdziemy jeszcze do jakiegos weta.

  • morganaa Autorytet
    Postów: 1753 1025

    Wysłany: 4 marca 2019, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Opu - jeszcze raz gratulacje, radość pewnie u Was nieziemska :) choć współczuję problemów z psem. A jak Wojtuś zareagował na psa i vice versa - jak pies na Wojtusia?

    mbnotr8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 marca 2019, 08:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morganaa a jak Ty się czujesz i jak się ma Karolek?:)
    Asik jak tam Jagódka? Stan już stabilny? Kiedy wypiszą ją do domu?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 marca 2019, 08:03

  • morganaa Autorytet
    Postów: 1753 1025

    Wysłany: 6 marca 2019, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas dziś było szczepienie,Mały był dzielny,bardzo szybko przestał płakać i reszte dnia spał,gorączki nie ma. Mam nadzieję,że to sie2 nie zmieni.
    A ja czasami czuję się taka bezsilna, kiedy on płacze a ja nie wiem czemu i nie umiem mu pomóc.

    Asik-wlasnie jak tam Jagodka?

    mbnotr8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2019, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, mój mąż dziś robił Mar test, mam wyniki ale nie bardzo rozumiem. Pomożecie?
    Sperm Mar - Test IgG 0 % norma 0 - 10 %
    -główki 0 %
    -wstawki 0 %
    -witki 0 %
    Sperm Mar - Test IgA 3 % norma 0 - 10 %
    -główki 0 %
    -wstawki 0 %
    -witki 3 %
    KOMENTARZ
    Test jest oceną jakościową i ilościową przeciwciał typu IgA i IgG, opłaszczonych na plemnikach+ADsspecyficznych dla immunologicznej niepłodności +ADs- oznaczonych zestawem firmy FertiPro N.V.

    Jest dobrze czy złe?

  • morganaa Autorytet
    Postów: 1753 1025

    Wysłany: 15 marca 2019, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tiki92 wrote:
    Hej, mój mąż dziś robił Mar test, mam wyniki ale nie bardzo rozumiem. Pomożecie?
    Sperm Mar - Test IgG 0 % norma 0 - 10 %
    -główki 0 %
    -wstawki 0 %
    -witki 0 %
    Sperm Mar - Test IgA 3 % norma 0 - 10 %
    -główki 0 %
    -wstawki 0 %
    -witki 3 %
    KOMENTARZ
    Test jest oceną jakościową i ilościową przeciwciał typu IgA i IgG, opłaszczonych na plemnikach+ADsspecyficznych dla immunologicznej niepłodności +ADs- oznaczonych zestawem firmy FertiPro N.V.

    Jest dobrze czy złe?

    jest dobrze :) nie martw się testem MAR

    Tiki92 lubi tę wiadomość

    mbnotr8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 marca 2019, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    morganaa wrote:
    jest dobrze :) nie martw się testem MAR
    Dziękuję za odpowiedź!:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 marca 2019, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, jak bede miala chwile to cos napisze - morgana pytanie w dyche bo niewesolo bylo na poczatku, aktualnie mam noge w gipsie :(

  • morganaa Autorytet
    Postów: 1753 1025

    Wysłany: 4 czerwca 2019, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spóźnione, ale najszczersze z serca - wszystkiego najlepszego na dzień matki i dzień dziecka Ewa, Asik, Opu :)

    Dziewczyny co tam u Was? Asik jak Jagódka? Lily jak starania?

    mbnotr8.png
  • mig00ttka Ekspertka
    Postów: 241 105

    Wysłany: 15 czerwca 2019, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kobietki:) mam nadzieję, że dobrze trafiłam z tematyką forum, bo dopiero rozgryzam ten temat.
    u nas od rozpoczęcia starań minęło już 2 lata, 4 moje pobyty w szpitalu i nieskończone ilości badań - jednak nadal nic nie wiemy, ale się nie poddajemy.

    Mój mąż był ostatnio na morfologii nasienia (wcześniej robił tylko komputerowe w Invicta). I mam pytanie odnośnie jednego parametru - wyszła mu aglutynacja 7% (norma - nieobecna). Na konsultacji wyniku powiedziano mu, że to może być przyczyna niepowodzeń i w przyszłym tyg idzie na badanie przeciwciał. Wszędzie jako wskaźnik aglutynacji podają stopnie - od I do IV, który zależy od tego jak duże grupki plemników się tworzą. Nie mam pojęcia jak interpretować ten procentowy wynik - czy to ilość ogólnych plemników, które były "związane" ? Czy 7% to dużo?


    Pozdrawiam

    Starania od maja 2017.
    Hiperprolaktynemia czynnościowa.
    Mąż - aglutynacja 7%, IgA 20%, IgG 16%
    MTHFR A1298C – heterozygotyczny
    PAI I 4G/5G – homozygotyczny
    09.2019 poronienie samoistne (6tc)
    11.2019 poronienie samoistne (5tc)

    12.2019
    29dc beta 147, progesteron 33
    31dc beta 314
    33 dc beta 714, progesteron 32,4
    43 dc ❤
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lipca 2019, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej mój mąż też ma aglutynacja 1 stopnia i lekarz zalecił suplement SUPREMAN NA 3 miesiące potem powtórzyć badania jak dalej będzie aglutynacja kazał iść do androloga żeby zrobił badania.

  • Judit Autorytet
    Postów: 1535 1397

    Wysłany: 17 sierpnia 2019, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niedostępny

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 października 2020, 10:58

    ultra długi protokół:
    8dojrzałych komórek
    7 się zapłodniło
    ❄4AA na pokładzie-jest z nami na świecie 👣
    została ❄ 4AA

    13.02 kriotransfer ❄️4AA
    14.03 jest serduszko❤️

    endometrioza 2/3st,hashimoto, kir aa, ANA 1,2
  • doncia82 Przyjaciółka
    Postów: 183 50

    Wysłany: 6 września 2019, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny nie wiem czy mnie jeszcze pamiętacie, dawno tu nie zaglądałam. Chciałam się z wami podzielić, że wkoncu jestem w ciąży! Droga do dwóch kresek była długa i ciężka ale nareszcie się udało. Bardzo mnie ciekawi co u was i waszych pociech. Asik, Morgana, Lili i Ewa napiszcie co u was. Pozdrawiam was ciepło.

  • Ajka Autorytet
    Postów: 5552 2283

    Wysłany: 12 września 2019, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Judit wrote:
    Hej, ciężko znaleźć cokolwiek na temat testu mar w internecie.
    Może będziecie w stanie powiedzieć mi czy wynik mar igg 18 to może być powód niepowodzeń?
    Wklejam cały wynik

    fcdf25b98e0c.jpg

    Niestety nie znam się na tym.Myślałam,że jest ok bo norma jest poniżej 50 ale potem doczytałam z tyłu,że nagatywny test to wynik od 0-10

    To raczej nie jest źródło niepowodzeń... wśród znajomych z ovu spotkałam już takie wyniki przy zdrowych facetach i dobrym nasieniu... zwłaszcza jesli tylko w jednej klasie... np mąż koleżanki miał 14% iga a ciąża pojawiła się od razu jak jej usunęli ogniska edometriozy...

    PS cześć w ogóle dawno nie zaglądałm... pomyślałam że się przywitam, bo stare koleżanki nadal na wątku

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 września 2019, 21:48

    2020 :)
    2023 :)
  • Judit Autorytet
    Postów: 1535 1397

    Wysłany: 15 września 2019, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niedostępny

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 października 2020, 10:58

    ultra długi protokół:
    8dojrzałych komórek
    7 się zapłodniło
    ❄4AA na pokładzie-jest z nami na świecie 👣
    została ❄ 4AA

    13.02 kriotransfer ❄️4AA
    14.03 jest serduszko❤️

    endometrioza 2/3st,hashimoto, kir aa, ANA 1,2
  • morganaa Autorytet
    Postów: 1753 1025

    Wysłany: 9 października 2019, 22:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    doncia82 wrote:
    Hej dziewczyny nie wiem czy mnie jeszcze pamiętacie, dawno tu nie zaglądałam. Chciałam się z wami podzielić, że wkoncu jestem w ciąży! Droga do dwóch kresek była długa i ciężka ale nareszcie się udało. Bardzo mnie ciekawi co u was i waszych pociech. Asik, Morgana, Lili i Ewa napiszcie co u was. Pozdrawiam was ciepło.


    gratuluję :) strasznie się cieszę :) też tu za często nie zaglądam, ale ciekawa jestem co u innych
    u nas dobrze - Karol zdrowy, bardzo szybko rośnie, jest pogodny i w zasadzie bezproblemowy :)

    mbnotr8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 października 2019, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny :)

    Doncia, wielkie gratulacje :), bardzo się cieszę :)
    Morganaa fajnie, że Karolek zdrowo się chowa :)
    Lily jak tam??? Jesteście już po in vitro?
    Asik jak tam Jagódka?
    Ajka - czy dobrze rozumiem, że jesteś w ciąży? :)
    Mój Leoś rośnie...właśnie zaczął od września chodzić do przedszkola, a ja od października wróciłam do pracy, więc duże zmiany :)


    Pozdrawiam :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 października 2019, 21:35

‹‹ 153 154 155 156 157
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ