X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy test MAR IgG pozytywny
Odpowiedz

test MAR IgG pozytywny

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 stycznia 2019, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lily - tak, to był proboszcz z mnisztwa. Jest miły, ale słabo go znam i nie wbudza we mnie uczucia, że mogłabym zwierzać się mu ze swoich problemów. Na kolędzie powiedział, żebyśmy nie zostawlili Leosia samego, żeby miał rodzeństwo. Powiedziałam, że chcielibyśmy mieć kolejne dziecko ale miałam zakrzepicę w ciąży. A on zaczął mówić o naprotechnologii, że jest skuteczna i niby tania (co jest oczywiście nieprawdą), a ja z mężem udawaliśmy, że nie wiemy co to jest (a wiemy, pisałam nawet do dobrego naprotechnologa o problemie, odpisał że nie jest w stanie nam pomóc). My mamy większą wiedzę niż on. Po prostu nie chcieliśmy mówić więcej o naszych problemach.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 stycznia 2019, 18:37

  • Lili87 Autorytet
    Postów: 616 193

    Wysłany: 24 stycznia 2019, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Znam proboszcza - jest specyficzny. zresztą ja chyba nie powiedziałabym ani księdzu ani nikomu obcemu, ze mam dziecko z in vitro. Ludzie dziś bardzo stygmatyzują niestety :)
    a ja jestem chora, zaczęło się w nocy - mocne wymioty, już zółcią heftowałam - nie polecam, biegunka, dreszcze, a teraz gorączka wyskoczyła...jak nie urok to sraczka. do tego lekarz wystraszony, dał mi receptę i kazał robić bhcg, bo tych leków mie wolno w ciązy. I tłumacze chłopowi, ze jestem 8 dzien po ovitrelle i beta bedzie pozytywna, wiec nic nam to nie da... no ale się uparł - wiec czekam na wynik... tylko mnie to dobije ehhh

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 stycznia 2019, 15:53

    25cs -12.10.16 8t4dc >tęsknię< co dzień bardziej



  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 stycznia 2019, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lily jak się czujesz??? I jak po IUI?
    Morganaa wciąż czekamy na zdjęcie Karolka. Odezwij się ;). Jak się czujesz w roli Mamy? :). Karolek przesypia nocki czy daje Wam w kość? :)

  • morganaa Autorytet
    Postów: 1753 1025

    Wysłany: 31 stycznia 2019, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a jak wstawić zdjęcie? :) i jak zmienić suwaczek, bo ja dalej w ciązy jestem ? :D

    nie będę ukrywać jest ciężko, momentami bardzo - dziś on ryczał i ja ryczałam przez pół dni. W nocy idę na łatwiznę i dajemy MM albo odciągnięty pokarm. Karmienie piersią nie jest moją mocną stroną - nie wiem czemu on po cycu jest jakby nienajedzony.
    Ale kiedy się przytula to nie ma wspanialszego uczucia, a ile czułości ma dla niego mąż, śmieje się nawet, że będę zazdrosna :)

    mbnotr8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego 2019, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morganaa - żeby zdjęcie wstawić, wejdź na stronę www.zapodaj.net. Klikasz z boku "Na forum", potem na "przeglądaj" i wybierasz zdjęcie które chcesz na forum wstawić. Kopiujesz potem tego linka w wklejasz to na post.
    Jeśli chodzi o suwaczek, to wchodzisz na www.suwaczki.com. Z boku są różne rodzaje suwaczek i klikasz na wiek dziecka i wybierasz i uzupełniasz dane. Musisz jedynie tutaj usunąć stary suwaczek.
    A masz dużo swojego pokarmu? Żeby pomóc to pić dużo wody, bardzo pomaga fermaliker. Ja słabo miałam z pokarmem, tylko dwa miesiące miał mój pokarm plus mm a potem tylko mm. Początki nie są łatwe, mi też było ciężko, ale potem było coraz lepiej i u Was też tak będzie :)

  • Lili87 Autorytet
    Postów: 616 193

    Wysłany: 2 lutego 2019, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas niestety iui się znów nie powiodła. Czekamy na telefon dot. badań klinicznych w Angeliusie. Trzymajcie kciuki, bo mam same negatywne myśli i odczucia. Mam jakieś dziwne przeczucie, ze to in vitro tez się nie uda :( za to już nie mogę się doczekać zdjęcia małego Karolka!!! Morgana trzymam kciuki, żeby każdy kolejny dzień był piękniejszy i łatwiejszy :)

    25cs -12.10.16 8t4dc >tęsknię< co dzień bardziej



  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lutego 2019, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lily bardzo mi przykro, że iui nie udała się :(. Co to za badania kliniczne? Trzymam za Was mocno kciuki i nie możesz myśleć pesymistycznie, że in vitro się nie uda. Przy in vitro są większe szanse na zajście w ciążę niż przy iui, wiadomo że zależy to od problemu u partnerów.

  • morganaa Autorytet
    Postów: 1753 1025

    Wysłany: 6 lutego 2019, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lily bardzo mi przykro, wiem jak to boli. Mam nadzieję, że badania kliniczne przyniosą efekty, też jestem ciekawa co to za badania. Staraj się myśleć pozytywnie - samo in vitro to przede wszystkim ogromne obciążenie psychiczne, ważne żebyście się wzajemnie wspierali, mam nadzieję, że twój mąż zmienił nastawienie. Dla mnie wsparcie męża było bezcenne. Wierzę, że już niedługo zobaczysz swoje maleństwo - ja jeszcze niedawno widziałam tylko 3 kropki na ekranie, a teraz Karol nie daje mi spać po nocach, jest niecierpliwy nerwus, a mnie cieszą jego kupki :)
    Pokarmu mam bardzo mało, nie przystawiam go nawet do piersi, w większości pije MM, a ile mam to ściągam i daję.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 lutego 2019, 21:40

    mbnotr8.png
  • morganaa Autorytet
    Postów: 1753 1025

    Wysłany: 6 lutego 2019, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/14e2f7715b93.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 lutego 2019, 21:39

    ewa81 lubi tę wiadomość

    mbnotr8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lutego 2019, 22:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morganaa cudny jest Twój Karolek :), boziu jaki kochany :), do zacałowania:).
    Właśnie dziś oglądałam zdjęcia Leosia ze szpitala to się wzruszyłam, jaki był malutki :)
    Nie przejmuj się że masz mało mleka. Ściągaj tyle ile możesz. Miałam taką samą sytuację jak Ty.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2019, 07:38

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lutego 2019, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny - Gratuluje wam z całego serca !

    Jagódka - piękne imię - trzymam za was kciuki Asiu :*

    Morgana choć nie widzę zdjęcia na pewno Wasz Synek jest cudowny :) Gratuluje !

    Ewa dziekuje ze pamietasz o mnie :) Czuję się wywołana do tablicy :) Booooo

    30.01 zadzwonił do nas telefon, także też zostałam mamą :) nie dociera to do mnie jeszcze :) naszy synek ma 1,5 roczku :)

    Jeszcze synka nie ma z nami a ja nie dosypiam, nasz swiat jest do gory nogami przewrocony wszystko naraz trzeba kupic zaplanowac wykonczyc pokoj dzieciecy ... no i latamy nakreceni jak jakies zabawki na napęd :D

    Kupilismy lozeczko, fotelik, maty na podloge, jeeeszcze duzo przed nami ... zwlaszcza ze stwierdzilismy dzisiaj ze bedziemy malowac :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lutego 2019, 09:41

    ewa81, Ajka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lutego 2019, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Opu co za wspaniała wiadomość :). Tak się cieszę, że w końcu doczekaliście się Maluszka:). Cudownie, że za niedługo będzie z Wami :). Kiedy macie go odebrać?
    To będzie dla Was wspaniała, nowa zmiana :). Maluszek dozna Waszej miłości, będzie miał swój dom, swoich Rodziców :). Oj dzieje się :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lutego 2019, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No narazie coś przeziebiony jest, ale jak tak patrze na ta pogode to masakra. Nie wiem kiedy bedziemy mogli go zabrac do domu, narazie bede monitorowac kiedy nasze dokumenty wplyna do sadu a w tym czasie bedziemy jezdzic do malego.

  • morganaa Autorytet
    Postów: 1753 1025

    Wysłany: 9 lutego 2019, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Opu, gratulacje ogromne :) wiele miłości dla Was - będziecie cudownymi rodzicami :)

    mbnotr8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lutego 2019, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam nadzieję :D Narazie jestesmy na etapie wybierania mebli i spacerówki... Ja chyba osiwieje od ilości tych wózków ... Ewa masz spacerówkę może ? Jaką ?

    ewa81 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lutego 2019, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    opu wrote:
    Mam nadzieję :D Narazie jestesmy na etapie wybierania mebli i spacerówki... Ja chyba osiwieje od ilości tych wózków ... Ewa masz spacerówkę może ? Jaką ?

    My mamy spacerówkę virage easy go ( chyba dobrze napisałam). Można go już używać od małego. Jest lekka i na długo wystarczy bo niektóre wózki mają tak wysoko podparcie na nóżki że długo dziecko w nim nie pojeździ bo nóżki będą wystawać i zwisać. Zwróć na to uwagę.

  • anncert Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 26 lutego 2019, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć, u mojego męża jest problem z MAR 95% czy ivf IMSI jest lepszym wyborem od ICSI/PICSI?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 lutego 2019, 20:06

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lutego 2019, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W sobotę jedziemy po Malego i zabieramy go do domciu :)

    asik13, ewa81 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lutego 2019, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anncert wrote:
    cześć, u mojego męża jest problem z MAR 95% czy ivf IMSI jest lepszym wyborem od ICSI/PICSI?

    Nie znam tej nowej metody PICSI. Ale jesli chodzi o IMSI i ICSI to lepsza jest IMSI. My tą metodę mieliśmy.

    Opu super :). To już za niedługo:).

  • Lili87 Autorytet
    Postów: 616 193

    Wysłany: 28 lutego 2019, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Opu gratuluje!!! Wspaniała wiadomość! Jeżeli możesz i chcesz to pochwal się ile lat ma Wasz synuś i jak ma na imię :) No pięknych dni dla Was :)

    25cs -12.10.16 8t4dc >tęsknię< co dzień bardziej



‹‹ 152 153 154 155 156 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ