X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy test MAR IgG pozytywny
Odpowiedz

test MAR IgG pozytywny

Oceń ten wątek:
  • morganaa Autorytet
    Postów: 1753 1025

    Wysłany: 9 stycznia 2019, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewa81 wrote:
    Morganaa jak się czujesz? Coraz bliżej porodu :)
    Asik proszę odezwij się do nas...jak tam Mała Wojowniczka?
    Lily co tam u Ciebie?
    Aneczka?

    a ja czekam i czekam :) czuję się nadzwyczaj dobrze, choć czuję rozchodzące się spojenie łonowe :( jestem przy tym totalnie spanikowana czy zdążę do szpitala w taką pogodę, boję się bardzo - nie bólu ale o dziecko.
    gadałam z lekarzem, żeby dostać skierowanie do szpitala wcześniej i tam czekać na rozwój akcji - dla mojego spokoju psychicznego, bo rzeczywistych wskazań lekarskich nie mam do takich rzeczy :)

    mbnotr8.png
  • Lili87 Autorytet
    Postów: 616 193

    Wysłany: 10 stycznia 2019, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My w tym cyklu próbujemy drugiej iui, tym razem w Angeliusie. Choć boję się, że będzie trzeba odwołać, bo od tygodnia jestem chora. Dziś dostałam antybiotyki od rodzinnego, jutro jadę w delegację a w poniedziałek mam wizytę u dr Paligi... tak więc wszystko się jeszcze okaże. Ale będę robić wszystko, żeby ta inseminacja się odbyła, bo jestem na podwójnej dawce Lametty i do tego wcinam 10mg Encortonu dziennie , więc nie po to się truję, żeby teraz głupia infekcja mnie pobiła ;)

    Morganaa powodzenia - już za kilka dni będziesz mamusią <3

    Asik trzymam też kciuki za Was - dużo sił dla małej i dla Ciebie, i męża!

    25cs -12.10.16 8t4dc >tęsknię< co dzień bardziej



  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lily jesteś już po IUI?
    Morganaa jak tam? Bo termin już tuż tuż....a może już tulisz Karolka? :)

  • morganaa Autorytet
    Postów: 1753 1025

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Póki co leżę w szpitalu z minimalnym rozwarciem 1,5cm, dziś test oxytocynowy i czekamy dalej :)

    mbnotr8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 stycznia 2019, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O kurcze....dzieje się...:)Morganaa trzymam mocno kciuki!!! :) i czekam na wspaniałą wiadomość :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 stycznia 2019, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morganaa mam nadzieję że Karolek już jest z Tobą :)

  • morganaa Autorytet
    Postów: 1753 1025

    Wysłany: 18 stycznia 2019, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Test ujemny, skurczy regularnych brak, może kiedyś urodzę :( w domu bym chyba zwariowała

    mbnotr8.png
  • asik13 Autorytet
    Postów: 438 112

    Wysłany: 18 stycznia 2019, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morganaa trzymam kciuki za szybki poród bo pewnie nie potrafisz się doczekać swojego słodziak :)

  • asik13 Autorytet
    Postów: 438 112

    Wysłany: 18 stycznia 2019, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A moja mała wojowniczka - JAGÓDKA :) walczy dalej...

    Mamy drobne problemy z płuckami i oddechem ale walczymy...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 stycznia 2019, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morganaa urodzisz:). Takie czekanie jest denerwujące, ale jak urodzisz Karolka i będziesz go tulić, to zapomnisz o tym czekaniu :). Trzymam kciuki.
    Asik, śliczne imię Wojowniczki:), trzymam kciuki za nią :)

    asik13 lubi tę wiadomość

  • asik13 Autorytet
    Postów: 438 112

    Wysłany: 18 stycznia 2019, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa81 dziękuję bardzo :)

  • morganaa Autorytet
    Postów: 1753 1025

    Wysłany: 18 stycznia 2019, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    asik13 wrote:
    A moja mała wojowniczka - JAGÓDKA :) walczy dalej...

    Mamy drobne problemy z płuckami i oddechem ale walczymy...

    Trzymam kciuki :) Jagodki to wojowniczki :) wszystko będzie dobrze :)

    asik13 lubi tę wiadomość

    mbnotr8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 stycznia 2019, 23:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A już myślałam że napisałaś że urodziłaś:)

  • Lili87 Autorytet
    Postów: 616 193

    Wysłany: 22 stycznia 2019, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morganaa i jak sytuacja? Dalej w dwupaku? - co za emocje ;)

    Ja jestem po iui, teraz czekamy... :( jak się nie uda, to chyba będziemy podchodzi do in vitro z badaniami klinicznymi w Angeliusie.

    Miłego dnia i czekamy na wieści :)

    25cs -12.10.16 8t4dc >tęsknię< co dzień bardziej



  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 stycznia 2019, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lily trzymam kciuki za IUI. Widzę że mąż przekonał się do in vitro. Oczywiście życzę żeby IUI udało się :)
    Morganaa siedzę jak na szpilkach czekając na wiadomości od Ciebie :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 stycznia 2019, 12:05

  • morganaa Autorytet
    Postów: 1753 1025

    Wysłany: 22 stycznia 2019, 23:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś urodziłam,skończyło się na CC,ale widzieć Małego bezpiecznego to najcudowniejsze uczucie świata :)

    Dzięki dziewczyny za wsparcie:)

    Lili trzymam kciuki :)

    Lili87 lubi tę wiadomość

    mbnotr8.png
  • morganaa Autorytet
    Postów: 1753 1025

    Wysłany: 22 stycznia 2019, 23:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    3255 i 55 cm ;) cały tata :)

    ewa81, Lili87 lubią tę wiadomość

    mbnotr8.png
  • asik13 Autorytet
    Postów: 438 112

    Wysłany: 23 stycznia 2019, 05:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morganaa GRATULACJE!!!

    :* :* :*

    Buziaki dla Karolka :*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 stycznia 2019, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morganaa gratulacje !!!!!! Jak ja się cieszę :). Czekamy na zdjęcie Karolka i witamy Go na świecie :).
    Cieszę się też Asik że masz Jagódkę. Fakt że wcześnie urodziła i lepiej to było później, ale jest na świecie i walczy dla Was. Aby jak najszybciej doszła do siebie i moglibyście razem do domu wrócić. Trzymam za nią cały czaz kciuki.
    Trzymam kciuki za Lily aby w końcu się udało!
    Za Opu aby doczekali się upragnionego telefonu w sprawie dzieciątka.
    Ostatnio mam taki moment że chciałabym mieć drugie dziecko(tzn zawsze chciałam mieć dwójkę dzieci i wydawało mi się że pogodziłam się że będziemy mieć jedno dziecko). Nie raz popłakałam bo wiem,że nie mogę być w ciąży, żal mi zarodków które musieliśmy oddać. Nie mogę pogodzić się z tym. Ostatnio mieliśmy kolędę i ksiądz mnie trochę dobił gadką na temat dzieci. Miał dobre chęci ale i tak mnie to trochę dotknęło....wkurza mnie to że kościół jest przeciwko in vitro, że nie można normalnie powiedzieć że ma się dziecko z in vitro.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 stycznia 2019, 09:50

    Lili87 lubi tę wiadomość

  • Lili87 Autorytet
    Postów: 616 193

    Wysłany: 23 stycznia 2019, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morgana gratulację! Jak cudownie, że mały Karolek jest już z Wami! :)

    Ewcia - dzięki kochana, na chwilę obecną (20dc) nie mam żadnych objawów ani ciąży ani okresu. Mąż jest bardzo rozdarty, widzę że gryzie go to in vitro :( pożyjemy zobaczymy ;)
    Co do kościoła - to ja jestem wierząca i staram się chodzić. Po pierwszej iui byłam bardzo wystraszona, bo chciałam się z tego wyspowiadać - ja nie widzę w inseminacji nic złego, ale wiem, ze dla Kościoła to grzech - no i niepotrzebny był ten stres, bo ksiądz nawet nie poruszył tego tematu. A jeśli mogę zapytać to który ksiądz był u Was po kolędzie? - z Mnisztwa? Ja jako nastolatka chodziłam na dyskoteki do remizy organizowane przez wikarych i ministrantów - ksiądz nam sam piwo dowoził :D:D

    Dziewczyny po in vitro pamiętacie w którym dniu podawano Wam zarodek? W badaniach klinicznych musi być podany w 5 dobie - taki jest warunek i boję się czy to nie zmniejsza naszych szans ...:(

    25cs -12.10.16 8t4dc >tęsknię< co dzień bardziej



‹‹ 151 152 153 154 155 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Pozytywny test ciążowy i co dalej?

A więc stało się! Zrobiłaś test ciążowy i wynik wyszedł pozytywny. Gratulacje! To co zapewne wiesz na pewno, to fakt, że przed Tobą wiele zmian. Jakie to będą zmiany, czego się teraz spodziewać? Przeczytaj na co powinnaś być gotowa, jak się do tego przygotować i co po kolei powinnaś  zrobić gdy już wiesz, że pod Twoim sercem zagościło nowe życie.

CZYTAJ WIĘCEJ