X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy test MAR IgG pozytywny
Odpowiedz

test MAR IgG pozytywny

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 września 2018, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaczynam Leosia uczyć do nocnika. Nie jest to jeszcze nauka, że tylko do nocnika ale chcę pomalutku przyzwyczajać Leosia do niego. Nadal jeszcze nosi pampers, za wczesnie żeby chodził w majtkach.

  • morganaa Autorytet
    Postów: 1753 1025

    Wysłany: 28 września 2018, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewa81 wrote:
    Zaczynam Leosia uczyć do nocnika. Nie jest to jeszcze nauka, że tylko do nocnika ale chcę pomalutku przyzwyczajać Leosia do niego. Nadal jeszcze nosi pampers, za wczesnie żeby chodził w majtkach.

    to trzymam kciuki Kochana, żeby mu dobrze szło i szybko zaczaił o co chodzi :)

    mbnotr8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 października 2018, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asik jak tam sytuacja z Malutką?
    Lily co u Ciebie?

  • Aneczka34 Autorytet
    Postów: 396 110

    Wysłany: 5 października 2018, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. Zastanawiam się czy mnie jeszcze pamietacie. Dużo się tu zadziało. Gratuluję wszystkim którym się udało i trzymam kciuki za te które dalej walczą. U nas bez zmian, niestety jeśli chodzi o dzidziusia. Ale przynajmniej zawodowo się unormowało. Wracamy do walki. Przez ten czas faszerowałam męża kwasem foliowym i witaminą D3. I wiecie co przez ten czas wyniki się poprawiły. Test Mar w zeszłym roku 90% teraz 20%. Uparłam się na tą witaminę D3 po przeczytaniu artykułu naukowego i to może być to. Mąż był u androloga w zeszłym tygodniu i podobno w tych wynikach nie ma się do czego przyczepić. Co tam u was ?

    Niedoczynnosc tarczycy - Eutyrox 50
    XII 2016- HSG- OK, 16 V 2017 Histeroskopia- OK
    I IUI- 21 II 2017 :(
    II IUI- 23 III 2017 :( :(
    III IUI- 12 VIII 2017 :(:(:(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 października 2018, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Aneczka:), oczywiście, że Cię pamiętam :). Przykro mi, że nie udało się zajść ale trzymam kciuki za walkę. Super, że mężowi spadł Mar - niesamowite :). Jaką dawkę witaminy d3 brał?

  • Aneczka34 Autorytet
    Postów: 396 110

    Wysłany: 7 października 2018, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Codziennie 2000 j.

    Niedoczynnosc tarczycy - Eutyrox 50
    XII 2016- HSG- OK, 16 V 2017 Histeroskopia- OK
    I IUI- 21 II 2017 :(
    II IUI- 23 III 2017 :( :(
    III IUI- 12 VIII 2017 :(:(:(
  • morganaa Autorytet
    Postów: 1753 1025

    Wysłany: 7 października 2018, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneczka34 wrote:
    Cześć dziewczyny. Zastanawiam się czy mnie jeszcze pamietacie. Dużo się tu zadziało. Gratuluję wszystkim którym się udało i trzymam kciuki za te które dalej walczą. U nas bez zmian, niestety jeśli chodzi o dzidziusia. Ale przynajmniej zawodowo się unormowało. Wracamy do walki. Przez ten czas faszerowałam męża kwasem foliowym i witaminą D3. I wiecie co przez ten czas wyniki się poprawiły. Test Mar w zeszłym roku 90% teraz 20%. Uparłam się na tą witaminę D3 po przeczytaniu artykułu naukowego i to może być to. Mąż był u androloga w zeszłym tygodniu i podobno w tych wynikach nie ma się do czego przyczepić. Co tam u was ?

    Super :) gratuluję poprawy ) mojemu M. nic nie poprawę MAR, cieszę się, że u innych cokolwiek działa :) trzymam kciuki, żebyś niedługo zobaczyła wyczekane, upragnione dwie kreski :)

    Właśnie ciekawe co u Asik? mam nadzieję, że nadal w dwupaku i jest poprawa. W swoim czasie na pewno da nam znać, trzymam za nich kciuki :)
    Za Lily to samo - mam nadzieję, że wyniki u jej męża lepsze :)

    Kurcze, im dłużej jestem w ciąży, tym bardziej chcę żeby wszystkim się udało i los wynagrodził często lata walki.

    mbnotr8.png
  • Aneczka34 Autorytet
    Postów: 396 110

    Wysłany: 10 października 2018, 23:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morganaa super że wam się udało. Co zrobiliście. Sorry ale dużo się tu działo, nigdy tego nie nadrobię.

    Niedoczynnosc tarczycy - Eutyrox 50
    XII 2016- HSG- OK, 16 V 2017 Histeroskopia- OK
    I IUI- 21 II 2017 :(
    II IUI- 23 III 2017 :( :(
    III IUI- 12 VIII 2017 :(:(:(
  • morganaa Autorytet
    Postów: 1753 1025

    Wysłany: 11 października 2018, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneczka34 wrote:
    Morganaa super że wam się udało. Co zrobiliście. Sorry ale dużo się tu działo, nigdy tego nie nadrobię.

    Poszliśmy na in vitro i udało się za pierwszym razem :)

    mbnotr8.png
  • Lili87 Autorytet
    Postów: 616 193

    Wysłany: 12 października 2018, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneczka jak super, że MAR tak spadł! Trzymam kciuki, żeby raz dwa pojawiła się dzidzia w Twoim brzuszku ;)

    U nas tak sobie... Po leczeniu sterydami u męża test MAR nadal na poziomie 100% :( Za to wszystkie parametry nasienia w normie - morfologia na poziomie 16% <szok>... Psychicznie i fizycznie przygotowuję się do inseminacji w listopadzie.

    25cs -12.10.16 8t4dc >tęsknię< co dzień bardziej



  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 listopada 2018, 06:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lily bardzo mi przykro, że leczenie męża nie przyniosło skutków. Czy przystępujecie do inseminacji?
    Co słychać u pozostałych dziewczyn? :)
    U nas dobrze, Leoś coraz większy, taki " doroślejszy". Coraz więcej mówi różne słówka, szybko łapie. Ale co do jedzenia.. nie chce sam jeść, tylko żeby mama czy tata mu podawali np kanapki zamiast do wziąć to woli czymś innym się zająć. Łyżeczką nie chce w ogóle jeść. Nie wiem jak go zachęcić, a już powinien umieć.

  • morganaa Autorytet
    Postów: 1753 1025

    Wysłany: 25 listopada 2018, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, u mnie coraz bliżej porodu, szyjka się skraca, mięknie i mam L4... chodzimy na szkołę rodzenia. Z jednej strony się boję, a z drugiej już nie umiem doczekać spotkania z maluszkiem :) tylko muszę resztę wyprawki skompletować, bo na razie to jestem w lesie...

    LiLy mam nadzieję, że u Was inseminacja się powiadła - czekamy na wieści i trzymam kciuki :)

    Ewa - nie jest lekko, trzeba mieć chyba ogromne pokłady wytrwałości przy wychowywaniu dziecka - niedługo się dowiem :)

    mbnotr8.png
  • Lili87 Autorytet
    Postów: 616 193

    Wysłany: 27 listopada 2018, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morgaana ale super! Już za niedługo będziesz mamą! Imię już wybrane? ;) Ja jestem po iui :) Inseminacją była w pt na niepękniętym pęcherzyku 18,9mm endometrium 8,8mm... ogólnie mam mieszane odczucia, jakoś nie wierzę w powodzenie iui :/ zastanawiamy się nad podejściem raz jeszcze ale w Angeliusie... Ogólnie wszystko byłoby super gdyby nie to, ze właściwie non stop były problemy żeby się umówić z lekarką, dlatego każde usg robił mi ktoś inny...Teraz np siedzę i czekam w Luxmedzie bo miałam jechać na wizytę do Krakowazeby sprawdzić czy pęcherzyk pękł, ale Panie w rejestracji mnie nie zapisały, bo nie było miejsca... całe to iui to było jedno wielkie proszenie się i zdanie na ładkę lub niełaskę :/

    25cs -12.10.16 8t4dc >tęsknię< co dzień bardziej



  • Lili87 Autorytet
    Postów: 616 193

    Wysłany: 27 listopada 2018, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już po wizycie w luxmedzie... pęcherzyk nie pękł, jest 3cm torbiel... Ze tak powiem WTF????! :( Jedne dobre to ze byłam na wizycie u wspaniałego lekarza... powiedział, ze mogę niego przychodzić co tydzień i będziemy monitorować wszystko żeby wiedzieć jak z owulacją trafić. Ehh życie :/

    25cs -12.10.16 8t4dc >tęsknię< co dzień bardziej



  • morganaa Autorytet
    Postów: 1753 1025

    Wysłany: 28 listopada 2018, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lily przykro mi :( to straszne uczucie:( ale przynajmniej znalazłaś lekarza...

    mamy imię - będzie Karol :) już się nie umiem doczekać, chyba go z rąk nie wypuszczę, tyle walki, dosłownie uwielbiam jak się rusza :) muszę wyprawkę skompletować do końca :)

    a stosunek Twojego męża do in vitro się zmienił?

    mbnotr8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 grudnia 2018, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przykro mi Lily :(
    Morganaa jeszcze trochę i powitasz Karolka na świecie :)

  • morganaa Autorytet
    Postów: 1753 1025

    Wysłany: 12 grudnia 2018, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa jakieś rady co do wyprawki do szpitala? dla Małego i dla mnie?

    ewa81 lubi tę wiadomość

    mbnotr8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 grudnia 2018, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    morganaa wrote:
    Ewa jakieś rady co do wyprawki do szpitala? dla Małego i dla mnie?

    Cześć Morganaa:)
    - dla siebie koszule nocne takie dla mam do karmienia, weź więcej niż jedną koszulę
    - szlafrok
    - kapcie
    -papier toaletowy, musisz mieć własny ;)
    - dużo wody niegazowanej do picia, będzie chciało Ci się pić, a to też jest dobre aby laktacja ruszyła, np fermaliker - nie wiem jak się to nazywa, to taki proszek do rozpuszczenia - pomaga rozkręcić laktację
    - koniecznie weź laktator - na początku możesz nie mieć mleka albo mało, a laktator pobudza piersi do większej produkcji mleka. Choć najlepszym laktatorem jest maluszek :).
    - koniecznie podkłady na łóżko, bo będziesz miała krawienia
    - koniecznie grube podpaski, super są takie jednorazowe majtki poporodowe, nie uciskają
    - jeśli chodzi o ubranka dla maluszka - ja miałam swoje, ale jak szpital miał też ubranka, to wolałam te szpitalne, a swoje zachować na później. Jedynie to ubierałam mu swoje czapeczki na główkę. Pampersy, chusteczki nawilżające, krem do ciałka, na odparzenia jest super linomag zielony
    - pieluszki tetrowe
    Mam pytanie, czy rodzisz SN czy CC?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 grudnia 2018, 18:44

  • morganaa Autorytet
    Postów: 1753 1025

    Wysłany: 16 grudnia 2018, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    póki co wszystko wskazuje na SN i jestem przerażona, nie bólem, bo nie o mnie chodzi, ale boję się o dziecko, jak co będę krzyczeć o CC.

    mbnotr8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 grudnia 2018, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    morganaa wrote:
    póki co wszystko wskazuje na SN i jestem przerażona, nie bólem, bo nie o mnie chodzi, ale boję się o dziecko, jak co będę krzyczeć o CC.

    Morganaa będziesz pod opieką lekarzy. Będzie dobrze :).
    Gdzie rodzisz?

‹‹ 149 150 151 152 153 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ