X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy test MAR IgG pozytywny
Odpowiedz

test MAR IgG pozytywny

Oceń ten wątek:
  • Lili87 Autorytet
    Postów: 616 193

    Wysłany: 28 listopada 2016, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asik nigdy nie wolno bagatelizować nawet najmniejszego plamienia w ciąży, ale należy też pamiętać, że czasem zdarzają się sytuacje, że kobieta dostaje plamień w terminie spodziewanej miesiączki i podobno tak może być nawet do 3 miesięcy. Tak więc ja uważam, że bardzo dobrze, że pojechałaś na ip, przynajmniej się uspokoiłaś, że z dzieciątkiem wszystko w porządku. A co do lekarza, to pozostawię to bez komentarza... :(

    Opu faktycznie macie bardzo daleko. Ile to człowiek musi przetrwać, żeby dostać coś, co dla innych jest na pstryknięcie palcem :( Nigdy tego nie zrozumiem i nie zaakceptuję:( Ale podejrzewam też, że każda z nas byłaby w stanie jeździć na drugi koniec Polski, wiedząc, ze jest tam ktoś, kto może pomóc.

    Sugarfree trzymam kciuki za dzisiejszą wizytę. Wiem, ze brak przeciwciał, nie oznacza braku problemu, ale myślę sobie, że większość chorób jednak można wyleczyć, albo uśpić, a to zaowocuje ciążą, a na przeciwciała teoretycznie nie ma rady. Tak więc życzę Wam, żebyście znaleźli ten powód, który nie pozwala Wam na zajście w ciążę i żeby w końcu się udało!

    Ewa81 co do herbaty - nikt nie mówił, że będzie pysznie :P Ogólnie da się wypić, mi wręcz wypalało gardło, ale po każdym wypiciu takiej herbatki czułam się o niebo lepiej.

    asik13 lubi tę wiadomość

    25cs -12.10.16 8t4dc >tęsknię< co dzień bardziej



  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 listopada 2016, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sugarfree trzymam mocno kciuki za wizytę, może napisz na kartce pytania, które chciałabyś lekarzowi zadać, co robić dalej, jakie badania itd. Daj znać po wizycie, co lekarz Wam powiedział.

  • Aneczka34 Autorytet
    Postów: 396 110

    Wysłany: 28 listopada 2016, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    opu A do kogo w GC chodzisz?

    Niedoczynnosc tarczycy - Eutyrox 50
    XII 2016- HSG- OK, 16 V 2017 Histeroskopia- OK
    I IUI- 21 II 2017 :(
    II IUI- 23 III 2017 :( :(
    III IUI- 12 VIII 2017 :(:(:(
  • Aneczka34 Autorytet
    Postów: 396 110

    Wysłany: 28 listopada 2016, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny co tu się działo przez ten weekend. Ale mam zaległości. Ja postanowiłam choć na chwilę o tym zapomnieć i z mężem pojechaliśmy w góry.

    Asik13 bardzo mi przykro, wyrazy współczucia dla Ciebie i Męża.
    Musisz się trzymać przede wszystkim dla tej małej kruszynki.

    Sugarfree gdzie robiłaś Sono-HSG ? Ja miałam teraz w czwartek te badania. Czekam na wyniki.

    Opu 3 godziny w jedną stronę do kliniki? O rany...no to teraz przynajmniej pocieszam się że mam blisko. Pracuje w Chorzowie więc jak mam wizytę popołudniu to 7 minut i już jestem na miejscu. Jak jadę z domu to ok 15 -20 min mi to zajmuje.

    Asik uważaj na siebie i dobrze że pojechałaś do szpitala ale takiego oszołoma to jeszcze nie spotkałam. Też bym nie została w szpitalu. Daj znać co i jak.

    Sugarfree no te 5 min w gabinecie normalnie mnie zszokowało jak byłam pierwszy raz bo wizyta nie kosztuje 5 zł. Sugarfree trzymam mocno kciuki za wizytę. Daj znać co i jak

    asik13 lubi tę wiadomość

    Niedoczynnosc tarczycy - Eutyrox 50
    XII 2016- HSG- OK, 16 V 2017 Histeroskopia- OK
    I IUI- 21 II 2017 :(
    II IUI- 23 III 2017 :( :(
    III IUI- 12 VIII 2017 :(:(:(
  • morganaa Autorytet
    Postów: 1753 1025

    Wysłany: 28 listopada 2016, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asik13 bardzo mi przykro z powodu Teścia. Wyrazy współczucia dla Ciebie i Męża.

    asik13 lubi tę wiadomość

    mbnotr8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 listopada 2016, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneczka34 a podczas badania hsg, kontrast przeleciał bez problemu? Drożne masz jajowody?. Daj znać jak będziesz miała wyniki. To dobrze, że pojechaliście z mężem w góry odstresować.
    W provicie na początku chodziłam do innego doktora i niestety on krótko przyjmował pacjentki, normalnie zachowywał się tak, jakby już chciał, żebym wyszła. Ten lekarz wg mnie w ogóle nie powinien pracować w klinice. Nie tylko ze względu na krótkie wizyty, ale za brak empatii, zrozumienia, wysłowienia itd.

  • Aneczka34 Autorytet
    Postów: 396 110

    Wysłany: 28 listopada 2016, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa 81 ja pisałam o tych badaniach"toxo, różyczkę, anty HIV, anty HCV". Na SONO HSG jeszcze czekam bo mam 18 dc a to robi się o ile dobrze pamiętam pomiędzy 8 a 12. Pani laborantka powiedziała mi że mam zadzwonić jak przyjdzie @ to wtedy umówimy się na to badanie. Ale ostatnio rozmawiałam z koleżanką która powiedziała mi że miała to badanie na NFZ. Była u swojej ginekolog opowiedziała co i jak i ta zrobiła jej to badanie w szpitalu na Raciborskiej w Katowicach za darmo. Jutro idę do mojej ginekolog z przed GC i zapytam czy może mi to zlecić. Dr. M jest ok jak go pytasz, wtedy nie wywali Cie z gabinetu, tylko normalnie odpowiada. Ale na początku problemem jest że nie wiadomo o co pytać. On wydaje się sympatyczny tylko mało mówi. Na razie u niego zostaję.Zobaczymy co będzie dalej.

    Niedoczynnosc tarczycy - Eutyrox 50
    XII 2016- HSG- OK, 16 V 2017 Histeroskopia- OK
    I IUI- 21 II 2017 :(
    II IUI- 23 III 2017 :( :(
    III IUI- 12 VIII 2017 :(:(:(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 listopada 2016, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneczka34, już kapuję o jakie badania chodzi. Dr M. jest przesympatyczny, on mi robił szczęśliwy transfer :), miałam na myśli dra J.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 listopada 2016, 19:48

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 listopada 2016, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewa81 wrote:
    Opu 3 godziny w jedną stronę do kliniki? O rany...nam to zajmuje do 1,5 godziny q jedną stronę ale to i tak dużo lepiej niż 3 godziny. Biedactwo, że tak przeżywasz wizyty :(. Wcześniej też się denerwowałam, wizyty u mojej dr P. i obecnej dr J.nigdy nie trwają tak krótko.
    Lili dobrze, że wykurowałaś się. Taką herbatę da się wypić? :). Mam na myśli dodany czosnek do herbaty, bo imbir lubię.


    Nie ja juz licze w obie strony :) ale i tak dla mnie to stres wielki. Jak chodzilam do dr.P nie denerwowalam sie tak bardzo :( ona jakis tak mnie uspokajala

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 listopada 2016, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sugarfree mam lekarza ba nawet koinike w moim miescie ale zwialam stamtad jak mi lekarz wypalil ze na mije cienkie endometrium mi nic nie da bo nie da sie nic z tym zrobic, poza tym chwalil sie transferwm na 5mm endo - bylam wtedy na poczatku diagnostyki i wyczulam ze debil jakis ( chocby estrofem jest na endo) ... Z mojego mista mam podobna ilosc km zarowno do kato jak i do wro. Dojezdzam do kato.

    Aneczko chodze do dr.M

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 listopada 2016, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Opu, no dokładnie estrofem jest właśnie na poprawę endometrium.
    Widzę, że odległościowo do kliniki mamy podobnie. Kiedy będziesz miała transfer?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 listopada 2016, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy to prawda, że w przypadku criotransferu zagniezdzenie moze wystapić później ? Ze wzgledu na fakt rozmrazania zarodka ? Szanse są wieksze czy mniejszew porownaniu ze swiezym ?

    Jutro wizyta - zaczynam schizowac. Modle sie zeby Ende bylo prawidlowe, prawdopodobnie to ostatnia wizyta przed transferem.

    Ewuś transfer najprawdopodobniej w piatek. Jutro pewnie dowiem sie na 100%. Narazie doktor tak prognozowal plus minus.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 listopada 2016, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Opu nie mam pojęcia jakie są szanse jeśli chodzi o świeży zarodek a mrożony.
    Powodzenia na jutrzejszej wizycie, trzymam kciuki aby endo urosło i daj nam znać po wizycie.

  • asik13 Autorytet
    Postów: 438 112

    Wysłany: 28 listopada 2016, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze raz dziękuję dziewczyny. Teraz zbieram siły na pogrzeb. Dzisiaj nic się nie działo. Zero krwawienia, zero bólu. Odpoczywam sobie dzisiaj cały dzień.

    Co do dr M to ja mu zawdzięczam moją fasolinkę. Leczył mnie od stycznia i przy pierwszej inseminacji się udało. :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 listopada 2016, 19:28

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 listopada 2016, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ty jesteś w Gyncentrum tez ? Bo i w provi i w gyn jest dr. M :) Ciekawe czy mowimy o tym samym :)))

    oby mial i do mnie szczesliwa reke :)

  • asik13 Autorytet
    Postów: 438 112

    Wysłany: 28 listopada 2016, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja o dr M z provity :)

  • doncia82 Przyjaciółka
    Postów: 183 50

    Wysłany: 28 listopada 2016, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asik bardzo Wam współczuję wiem jak to jest stracić kogoś bliskiego

    asik13 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 listopada 2016, 07:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    asik13 wrote:
    Ja o dr M z provity :)


    A ja z GynC :)

  • Aneczka34 Autorytet
    Postów: 396 110

    Wysłany: 29 listopada 2016, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też dr M z GynC.
    Jeżeli piszemy o tej samej osobie to jest nas większość od dr. M :) No i dla asik13 i ewa81 był ratunkiem . Nic tylko wierzyć że będzie dla nas wszystkich.

    Opu powodzenia dzisiaj :)

    Niedoczynnosc tarczycy - Eutyrox 50
    XII 2016- HSG- OK, 16 V 2017 Histeroskopia- OK
    I IUI- 21 II 2017 :(
    II IUI- 23 III 2017 :( :(
    III IUI- 12 VIII 2017 :(:(:(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 listopada 2016, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dr M. w Gyncentrum i Provita, to nie jest ta sama osoba :), nie może pracować w dwóch konkurencjach ;).
    Opu trzymam kciuki za dobre wiadomości :) i daj znać

‹‹ 57 58 59 60 61 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ