X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy test MAR IgG pozytywny
Odpowiedz

test MAR IgG pozytywny

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 listopada 2016, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie no to nie jest ta sama osoba ;) Nie nie. Tylko ja mowie, że chodze do dr. M do Gyncentrum - czyli do innego lekarza niz Asia :)

    Ja juz sie boje... strasznie mnie te wizyty stresuja. Dzis wzielam na uspokojoenie ziolowa tabletke ... bo cala chodze w srodku. Dopiero czuje ulge jak wracam :(

  • asik13 Autorytet
    Postów: 438 112

    Wysłany: 29 listopada 2016, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ale mój i ewy81 dr M to już ta sama osoba.
    A jak widać szczęśliwą rękę ma :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 listopada 2016, 11:42

  • Aneczka34 Autorytet
    Postów: 396 110

    Wysłany: 29 listopada 2016, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No faktycznie sprawdziłam.
    Opu o której masz wizytę ? Będziemy trzymać kciuki :)

    Niedoczynnosc tarczycy - Eutyrox 50
    XII 2016- HSG- OK, 16 V 2017 Histeroskopia- OK
    I IUI- 21 II 2017 :(
    II IUI- 23 III 2017 :( :(
    III IUI- 12 VIII 2017 :(:(:(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 listopada 2016, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asik13 ja nie chodzę do dra M. On tylko mi robił transfer, a chodziłam do pani dr P. a teraz do pani dr J.
    Byłam w taniej odzieży i kupiłam ciepły kombinezon dla synusia.
    Opu biedactwo...nie stresuj się tak :(

  • asik13 Autorytet
    Postów: 438 112

    Wysłany: 29 listopada 2016, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa81 ja wiem że nie chodzilas ale transfer wykonany przez niego przyniósł Ci szczęście. :)

    A na kiedy masz termin?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 listopada 2016, 14:26

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 listopada 2016, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asik13, termin jest na 1 kwietnia, ale że będę miała cesarkę, będę rodzić w marcu. Lekarka mówiła, że jak nic się nie będzie działo, to po 20-stym marca miałabym cesarkę :).
    Jak się czujesz? Plamienie już zniknęło?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 listopada 2016, 14:44

    asik13 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 listopada 2016, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny u mnie katastrofa. Endometrium od piatku "uroslo" tylko 1mm i jest za cienkie. mam 7mm, w piatek kontrola jak nie urosnie do 9mm to moge sie pozegnac z transferem. Najbardziej oslabia mnie to ze lykam ten steryd, i to wszystko na marne :( Nie wiem jak mam sobie pomoc, nie mam nadziei ze cos sie poprawi do piatku. Takze raczej crio nie dojdzie do skutku...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 listopada 2016, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Opu :(, a brałaś estrofem na poprawę endometrium? Gdyby nie poprawiło do piątku, czy jest możliwość przesunięcia crio np na poniedziałek, wtedy jest jeszcze weekend aby urosło endo. Kurcze, nie pamiętam ile moje endo miało mm, też dużo nie miałam. Gdzieś na wątku dziewczyny pisały jak można poprawić endo - nie miałam na myśli leki, migdały, orzechy brazylijskie, lampka czerwonego wina - ale nie wiem czy to jest wskazane przed transferem. Może jakbyś dziś to kupiła i zaczęła jeść, to może endo urośnie do piątku.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 listopada 2016, 15:01

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 listopada 2016, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    estrofem od 2 dc bralam 2x1 a od 8 dc 3x1, bire magnez, witamine e, witamine d i gowno z tego wynika. Endo mam bardzo ladnie zbudowane ale wg lekarza za cienkie. I dupaaaaaaa. Wkurwia mnie moja bezsilnosc


    nie wierze ze cos urosnie do piatku. A jak w piatek bedzie okej to transfer w poniedzialek /wtorek ale do piatku endo musi byc, ajk nie to lipa

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 listopada 2016, 15:15

  • asik13 Autorytet
    Postów: 438 112

    Wysłany: 29 listopada 2016, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa81 dobrze się czuję. To plamienie było jednorazowe w nocy. Dzisiaj musiałam zrobić betę rośnie mniej niż na początku ale rośnie.

    opu trzymam kciuki żeby do piątku endo super urosło.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 listopada 2016, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje Asiu. Ja juz odpuszczam. Poddaje sie poprostu. Juz mi wszystko jedno co sie wydarzy. Dzisiaj podcieto mi skrzydla.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 listopada 2016, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To dobrze asik13. Kiedy masz następną wizytę?
    Opu trzymam też mocno kciuki aby endo urosło. Proszę Cię, nie odpuszczaj i nie poddawaj się dziewczyno. A gdy nie urośnie, to transfer w następnym cyklu czy jak?. Trzeba być dobrej myśli.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 listopada 2016, 15:59

  • asik13 Autorytet
    Postów: 438 112

    Wysłany: 29 listopada 2016, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wizytę mam 6 grudnia :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 listopada 2016, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fakt, pisałaś już o tym, zapomniałam :), też mam w tym dniu wizytę :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 listopada 2016, 16:59

    asik13 lubi tę wiadomość

  • Aneczka34 Autorytet
    Postów: 396 110

    Wysłany: 30 listopada 2016, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Opu ja trzymam też mocno kciuki aby endo urosło.Nie odpuszczaj, nie możesz teraz.
    Spróbuj może z tymi orzechami jak pisze ewa, przecież sobie nie zaszkodzisz a może się udać. Co Ci szkodzi.

    Niedoczynnosc tarczycy - Eutyrox 50
    XII 2016- HSG- OK, 16 V 2017 Histeroskopia- OK
    I IUI- 21 II 2017 :(
    II IUI- 23 III 2017 :( :(
    III IUI- 12 VIII 2017 :(:(:(
  • morganaa Autorytet
    Postów: 1753 1025

    Wysłany: 30 listopada 2016, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam problemy z endo przy braniu clo, wyczytałam wtedy, że orzechy, migdały i czerwone wytrawne wino (lampka a nie cała butelka) poprawiają endo. zaczęłam stosować i endo miałam ok.

    mbnotr8.png
  • Aneczka34 Autorytet
    Postów: 396 110

    Wysłany: 30 listopada 2016, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Opu jeżeli możesz to wejdź na wątek "INSEMINACJA edycja 2016" tam jest dziewczyna "efta" która też ma problem z endo i na 426 stronie (post z 27 listopada, 09:00) pisze co stosuje. Może u Ciebie też to pomoże.Jeśli nie znajdziesz daj znać to ci wkleję ten tekst. Też już czytałam o winie na innych wątkach. A jak to mówią dobre wino nie jest złe :):):)

    Niedoczynnosc tarczycy - Eutyrox 50
    XII 2016- HSG- OK, 16 V 2017 Histeroskopia- OK
    I IUI- 21 II 2017 :(
    II IUI- 23 III 2017 :( :(
    III IUI- 12 VIII 2017 :(:(:(
  • asik13 Autorytet
    Postów: 438 112

    Wysłany: 3 grudnia 2016, 06:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Opu i jak twoje endo?

    Ja dzisiaj mam przełożoną wizytę z wtorku dlatego, że pojawiło się brudzenie. Trzymajcie kciuki!

  • Lili87 Autorytet
    Postów: 616 193

    Wysłany: 3 grudnia 2016, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powodzenia dziewczyny! dajcie znać jak u Was :)

    25cs -12.10.16 8t4dc >tęsknię< co dzień bardziej



  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 grudnia 2016, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie niestety nie ma dobrych widomosci. Endo ani drgnelo. Transferu ni bedzie. Za tydzien robimy ryse i niby ma to pomoc na wzrost endometrium. Za tydzien pogadam tez o wiagrze zapytam o suplementacje itd. Przygotuje sie z pytaniami i nast cykl bedzie moj

‹‹ 58 59 60 61 62 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ