X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy test MAR IgG pozytywny
Odpowiedz

test MAR IgG pozytywny

Oceń ten wątek:
  • morganaa Autorytet
    Postów: 1753 1025

    Wysłany: 10 lutego 2017, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lily to masz humorzastą @

    mnie koleżanka zasypywała mailami o naprotechnologii, bo wiedziała, że się staramy, ale coś nie idzie, ale jak widać na nasz problem nie mają skutecznych środków.

    Lily a jak z tą wit. D - tylko na receptę?

    mbnotr8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lutego 2017, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili...no chyba żartujesz???? Mieszkasz na osiedlu Banotówka??? Jezu piszemy tutaj do siebie tyle czasu nie wiedząc że jesteśmy sąsiadkami!!!!! :).
    Rodzinę najbliższą mamy wspaniałą, moja mama i teściowie bardzo nam pomogli finansowo i wspierali nas jak podchodziliśmy do in vitro, a też są wierzący.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 lutego 2017, 17:49

    Lili87 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lutego 2017, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do rozgreszenia dziewczyny wazne trafic na takiego ksiedza ktory jest zyciowy. To nie jest zbrodnia przeciez. Ksiadz jak bedzie ludzki to rozgrzeszenie da. Ja osobiscie nie czuje ze popelnilam jakis grzech wielki bo nie zrobilam niczego zlego. Nie eliminowalam zarodkow ! Zaraz dojdzie do tego ze beda kobiety siedziec w wiezieniu za brak zagniezdzenia !


    Ewa Lili no niezle dzieqczyny :) na kawke sie umowcie ;)

  • doncia82 Przyjaciółka
    Postów: 183 50

    Wysłany: 10 lutego 2017, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No proszę dziewczyny jaki ten świat mały

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lutego 2017, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Normalnie szok :), może tak być że nieraz się mijałyśmy :)

  • Lili87 Autorytet
    Postów: 616 193

    Wysłany: 10 lutego 2017, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morganaa mój mąż miał bardzo duży niedobór i dostał zalecenie przyjmowania D-Vitum Forte 4000 po 2 tabletki przez 3 miesiące, a potem po kolejnych 3 miesiącach po 1 tabletce. Teoretycznie powinien teraz przejść na 2000, ale nie wiem jak aktualnie wygląda poziom wit. D w jego organizmie. Tabletki te kupuję normalnie w aptece bez recepty.

    Ewcia niezłe jaja :P Ja już prawie od 10 lat mieszkam w Katowicach, ale możliwe, że znamy się choćby z widzenia :P Rozbudziłaś moją ciekawość :P

    ewa81 lubi tę wiadomość

    25cs -12.10.16 8t4dc >tęsknię< co dzień bardziej



  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lutego 2017, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaaa źle doczytałam. Odczytałam, że mieszkasz na Banotówce a wcześniej mieszkałaś w Katowicach :). Skoro 10 lat już mieszkasz w Katowicach, to nie będziemy się znały, bo z mężem na Banotówce mieszkamy prawie 2 lata. Ale za to mój mąż jest z Katowic hehe.

  • asik13 Autorytet
    Postów: 438 112

    Wysłany: 11 lutego 2017, 08:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa to już 33 tydzień ciąży :) :) :)
    Jak się czujesz?
    Jak Leoś wywija w brzuszku?

    ewa81 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lutego 2017, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj kochana:)
    No już 33, a powiem Wam że końcówka strasznie mi się ciągnie. Czuję się w miarę ok, ale brzusio już mi ciąży, ciężko wstaje mi się z łóżka i obraca się w łóżku. Leoś codziennie rozciąga mi się w brzuszku, przed chwilą dostałam kopniaka w żebro. Wyprawkę już mam prawie całą. Wczoraj skończyłam pranie ubranek.
    A Ty jak się czujesz?
    Dziewczyny, miłego dnia Wam życzę :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 lutego 2017, 08:55

    asik13, Aneczka34 lubią tę wiadomość

  • Aneczka34 Autorytet
    Postów: 396 110

    Wysłany: 11 lutego 2017, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morganaa a dlaczego twój mąż miał badaną wit D3? To może mieć wpływ podczas starań o dzidziusia w przypadku mężczyzn. U kobiet wiem że tak bo sama jem 4000j. Z powodu dużego niedoboru.

    Niedoczynnosc tarczycy - Eutyrox 50
    XII 2016- HSG- OK, 16 V 2017 Histeroskopia- OK
    I IUI- 21 II 2017 :(
    II IUI- 23 III 2017 :( :(
    III IUI- 12 VIII 2017 :(:(:(
  • asik13 Autorytet
    Postów: 438 112

    Wysłany: 11 lutego 2017, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojj... Ewa pewnie kopniaczki bolą ale przy tym są mega słodkie i urocze :)

    Ja czekam na @... i jak będzie dobrze to w marcu robimy inseminację :)

    ewa81 lubi tę wiadomość

  • Aneczka34 Autorytet
    Postów: 396 110

    Wysłany: 11 lutego 2017, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asik to normalne że krwawienie było i po jednym dniu się skończyło? Będzie cd?

    Niedoczynnosc tarczycy - Eutyrox 50
    XII 2016- HSG- OK, 16 V 2017 Histeroskopia- OK
    I IUI- 21 II 2017 :(
    II IUI- 23 III 2017 :( :(
    III IUI- 12 VIII 2017 :(:(:(
  • asik13 Autorytet
    Postów: 438 112

    Wysłany: 11 lutego 2017, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneczka nie wiem... Ale obserwując i czytając różne rzeczy to ja już we wszystkie anomalia i cuda wierzę...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lutego 2017, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asik, trzymam kciuki za IUI :)

    asik13 lubi tę wiadomość

  • asik13 Autorytet
    Postów: 438 112

    Wysłany: 11 lutego 2017, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa nie dziękuję, żeby nie zaparzyć... ;)

    Ale sama jestem ciekawa jak będzie tym razem :)

    ewa81 lubi tę wiadomość

  • morganaa Autorytet
    Postów: 1753 1025

    Wysłany: 11 lutego 2017, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asik to trzymam kciuki :) Aneczka mój mąż nie badał, ale znając historię Lily postanowiliśmy spróbować z suplementacja wit. D - zobaczymy.

    mbnotr8.png
  • Aneczka34 Autorytet
    Postów: 396 110

    Wysłany: 12 lutego 2017, 02:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Macie jakieś informacje że istnieje prawdopodobieństwo że niedobór witaminy D3 może powodować pozytywny Mar? Czy jest jakiś inny powód?

    Niedoczynnosc tarczycy - Eutyrox 50
    XII 2016- HSG- OK, 16 V 2017 Histeroskopia- OK
    I IUI- 21 II 2017 :(
    II IUI- 23 III 2017 :( :(
    III IUI- 12 VIII 2017 :(:(:(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2017, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam takie anomalie, jak staralismy sie o dzicko naturalnie. Zdarzyło mi się to chyba raz dostałam "okres" który był takim wiekszym plamieniem. Po dwóch dniach cisza. Przyczyna takiego stanu rzeczy była najprawdopodobniej moja psychika, bardzo sfiksowałam na punkcie ciąży że nawet dostałam jakichś mega bóli i wyladowałam w szpitalu na SOR...
    Psychika s=działa cuda i po tej akcji wierze ze mozna miec ciaze urojona.

    Dodam ze sie uspokoilam ( w tamtym okresie gin u ktorego bylam na cito z powodu zaniku tego krwawienia powiedzial mi tez ze mam guza przysadki i moge sobie pomarzyc o ciazy - palant poprostu mega dupek!) to było przed swiętami wielkanocnymi. Nie muszę mówić jakie miałam święta .... Poszłam potem do swojego gina, który dał mi lek i wszystko wróciło do normy w miesiąc.


    Nigdy wiecej nie przydarzyło mi się takie krwawienie. Musiałam nauczyć się "higieny psychicznej"

  • morganaa Autorytet
    Postów: 1753 1025

    Wysłany: 12 lutego 2017, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneczka ja głównie kierowałam sie historia Lily,ale znalazłam w Internecie artykuł,gdzie były przedstawione wyniki badan gdzie pacjentom z ASA podawano wit.d i cos jeszcze i asa spadło. Czytałam tez,ze Wit.d zalecana jest w chorobach autoimmunologicznych,a poza tym po prostu zalecana,także my spróbujemy,może nie jest to cudowny lek na mar,ale psychicznie czuję m,ze muszę wszystkiego spróbować.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lutego 2017, 14:06

    mbnotr8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lutego 2017, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy tylko mnie denerwuje ta reklama invimedu ktora sie pojawia po niemal kazdym kliknieciu ??

‹‹ 90 91 92 93 94 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ