X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy test MAR IgG pozytywny
Odpowiedz

test MAR IgG pozytywny

Oceń ten wątek:
  • Lili87 Autorytet
    Postów: 616 193

    Wysłany: 13 lutego 2017, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehehe Opu właśnie to samo pomyślałam, próbując wejść na forum. Dziewiąta rano a ja do telefonu jadę z przekleństwami ;)

    25cs -12.10.16 8t4dc >tęsknię< co dzień bardziej



  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 lutego 2017, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam

    Mi też pojawia się ta reklama, nie wiem po jaką cholerę.
    Jestem wykończona, noc miałam koszmarną :(, spałam chyba raptem 3 godziny, nie mogłam miejsca znaleźć, przeszłam do innego pokoju, żeby męża nie budzić. Od jakiegoś czasu parzy mnie skóra po lewej stronie brzucha, mogę zapomnieć o spaniu na lewym boku, więc śpię tylko na prawym i na chwilę na plecach. Świruję już od tego niewygodnego spania. Jeszcze dziwnie skóra mnie zaczęła swędzieć i już mam stresa, żeby to nie była cholestaza. Jak dobrze, że mam wizytę w środę w klinice.

  • morganaa Autorytet
    Postów: 1753 1025

    Wysłany: 13 lutego 2017, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mnie to każda reklama wyskakująca denerwuje, człowiek chce coś poczytać, ale nie najpierw trzeba pozamykać reklamy, wrr

    mbnotr8.png
  • doncia82 Przyjaciółka
    Postów: 183 50

    Wysłany: 13 lutego 2017, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj to chyba nas wszystkie te reklamy denerwują a zwłaszcza mnie bo chodzę do invimedu i szału nie ma nawet zastanawiam się nad zmianą kliniki bo znalazłam szpital gdzie robią IUI na NFZ w środę jadę do lekarza, który tam pracuje to się wszystko dowiem.

  • morganaa Autorytet
    Postów: 1753 1025

    Wysłany: 13 lutego 2017, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pierwsze słyszę o IUI na NFZ - gdzie to? ciekawa jestem na jakich zasadach to robią znaczy jakie NFZ dał wskazania

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 lutego 2017, 10:11

    mbnotr8.png
  • doncia82 Przyjaciółka
    Postów: 183 50

    Wysłany: 13 lutego 2017, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W Poznaniu nawet tutaj na forum dziewczyny o tym pisały ale kolejki są duże. Poznań też chce dofinansowywać in vitro ale to są tylko plany a ja mieszkanką Poznania nie jestem więc i tak odpada.

  • morganaa Autorytet
    Postów: 1753 1025

    Wysłany: 13 lutego 2017, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    a słyszałyście może o inseminacji metodą evie - w krakowie w klinice robią, to takie podawanie nasienia przez 3 godziny specjalną pompką

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 lutego 2017, 11:04

    mbnotr8.png
  • doncia82 Przyjaciółka
    Postów: 183 50

    Wysłany: 13 lutego 2017, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie słyszałam może to lepsza metoda? Ja jestem z okolic Gniezna. Podobno na NFZ przysługują 4 IUI.

  • morganaa Autorytet
    Postów: 1753 1025

    Wysłany: 13 lutego 2017, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://www.ludwinludwin.pl/subpage,page,diagnostyka,sub,158

    wiadomo, że strona kliniki to chwalą, a na razie nic więcej nie wiem

    ja może i bym poszukała, gdzie na śląsku mogę zrobić iui w ramach nfz, ale problemem jest pewne zaufanie do lekarza - mój lekarz już zna mój organizm, cykle itd. także nie chciałabym zmieniać, także sobie odpuszczę poszukiwania, choć na początku się napaliłam :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 lutego 2017, 11:25

    mbnotr8.png
  • Aneczka34 Autorytet
    Postów: 396 110

    Wysłany: 13 lutego 2017, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też mnie te reklamy wkurzają.

    Ewa ja też spałam ze 4 godziny bo cały czas się wierciłam. Nie mogłam w ogóle zasnąć.
    A rano myślałam że wyrzucę budzik za okno jak zadzwonił. Dziś jestem nie przytomna, jakaś porażka.

    Niedoczynnosc tarczycy - Eutyrox 50
    XII 2016- HSG- OK, 16 V 2017 Histeroskopia- OK
    I IUI- 21 II 2017 :(
    II IUI- 23 III 2017 :( :(
    III IUI- 12 VIII 2017 :(:(:(
  • morganaa Autorytet
    Postów: 1753 1025

    Wysłany: 13 lutego 2017, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja przez stres mam cały czas problemy ze spaniem, już od dłuższego czasu, także współczuje Wam dziewczyny. A Ewa to się chyba jeszcze długo nie wyśpi :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 lutego 2017, 14:08

    mbnotr8.png
  • Aneczka34 Autorytet
    Postów: 396 110

    Wysłany: 13 lutego 2017, 23:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No Ewa ty musisz spać ile wlezie teraz, potem już może nie być na to czasu.

    Niedoczynnosc tarczycy - Eutyrox 50
    XII 2016- HSG- OK, 16 V 2017 Histeroskopia- OK
    I IUI- 21 II 2017 :(
    II IUI- 23 III 2017 :( :(
    III IUI- 12 VIII 2017 :(:(:(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lutego 2017, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneczka, bardzo bym chciała, ale nie mam wpływu na to, że mam bezsenne noce :). Tej nocy już lepiej spałam, bo poprzednia to masakra. Dziś zrobiłam badania w kierunku cholestazy, mam nadzieję, że tego nie mam. Martwię się o synka.
    Jutro w końcu wizyta u ginekologa, ciekawe ile mały waży.

    asik13 lubi tę wiadomość

  • asik13 Autorytet
    Postów: 438 112

    Wysłany: 14 lutego 2017, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa trzymam mocno kciuki za badania (muszą być dobre ☺, nie martw się) i za jutrzejszą wizytę. Oczywiście po wizycie daj znać. :)


    Dziewczyny życzę Wam udanych walentynek. Duzooooo miłości... i niech z tej Waszej miłości urodzi się nowa miłość... :*


    ewa81, morganaa, Aneczka34 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lutego 2017, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asik dzięki za trzymanie kciuków :)
    Ładnie napisałaś o tej miłości :). Też tego Wam bardzo życzę.

    morganaa, asik13 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lutego 2017, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam dolka lekkiego. Bylam u przyjaciolki w odwiedzinach - ma miesiecznego synka. Na poczatku nie chcialam go wziac na rece w ogole potem jej maz mi dal rozek z malym do rak i tak zesztywnialam cala, nie poczulam nic. Poza strachem. Nie umialam zajac dziecka od razu sie rozplakal ... I mam dolka ze nie umiem byc matka :(

    Nawet mnie nie poruszyl widok malego a balam sie tego. Chyba to oznacza ze jestem pogodzona z bezdzietnoscia...
    Nie wiem czy bede dobra mama ... Nie wiem.

  • morganaa Autorytet
    Postów: 1753 1025

    Wysłany: 14 lutego 2017, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Opu natychmiast przestań tak myśleć !!! będziesz wspaniałą matką, a wyznacznikiem tego na pewno nie jest to czy dziecko płakało czy nie. Gdyby tak było to ja w ogóle powinnam zaniechać wszelkich starań, bo mój własny siostrzeniec jak był mały, gdzieś do roku płakał na sam mój widok, a co dopiero jak miałam go na rękach :) A poza tym mówisz zesztywniałaś - Kochana ja cudzych niemowlaków to nawet nie staram się na ręce brać, bo się ich boje.

    Także Opu głowa do góry i ciesz się Walentynkami :)

    mbnotr8.png
  • Aneczka34 Autorytet
    Postów: 396 110

    Wysłany: 14 lutego 2017, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asik, pięknie powiedziane :)

    Opu nie pisz mi takich głupot. Nie możesz wiedzieć jaką będziesz matką a już na pewno że będziesz złą na podstawie płaczu nie twojego dziecka.
    Nikt kto tyle poświęca, znosi tyle bólu co ty i inne dziewczyny z forum nie może być potem nie dobrą matką. To się wyklucza. Wierze że będziesz najfajniejszą mamą dla swojego dziecka, tak fajną jak to tylko możliwe. Proszę zatem przestać się tym przejmować :). Dziecko płakało jak to małe dzieci i tyle :)

    Ja tak jak pisze morganaa też nie biorę cudzych niemowlaków do rąk bo też się boję. A wiem że będę super mamą, jeśli tylko się uda zajść w ciąże:)

    Niedoczynnosc tarczycy - Eutyrox 50
    XII 2016- HSG- OK, 16 V 2017 Histeroskopia- OK
    I IUI- 21 II 2017 :(
    II IUI- 23 III 2017 :( :(
    III IUI- 12 VIII 2017 :(:(:(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lutego 2017, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Opu, normalnie to Cię kopnę w te cztery litery! Jak możesz tak mówić o sobie? Będziesz wspaniałą matką :), to że dziecko zapłakało, to wcale nie znaczy, że nie nadajesz się do tego. Zesztywniała byłaś, bo się bałaś pewnie, czy go pewnie utrzymasz. Ja mam tak samo, że jak brałam obce dziecko na ręce, to się bałam, że krzywdę mu zrobię. To jest normalny lęk.

  • doncia82 Przyjaciółka
    Postów: 183 50

    Wysłany: 14 lutego 2017, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Opu jakbyś go dłużej potrzymała to na pewno przystałoby płakać. Ja moją chrześniaczkę też na początku bałam się brać na ręce teraz ma już prawie rok i pochwalę się, że wczoraj musiałam się nią zaopiekować całe 8 godzin. Pierwszy raz została ze mną sama bałam się jak cholera czy sobie poradzę ale było cudnie. Karmiłam , zmieniałam pieluchy, bawiłam się z nią i nawet udało mi się ją uśpić z czym nawet rodzice mają problem. Ale do domu wróciłam padnięta. A wieczorem oczywiście ryczałam czemu ja nie mogę mieć takiej dzidzi :( Ach dziewczyny jak ja nie mogę tego dnia się doczekać.

‹‹ 91 92 93 94 95 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ