X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy test MAR IgG pozytywny
Odpowiedz

test MAR IgG pozytywny

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lutego 2017, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tu nie chodzi o to ze on sie rozplakal - byl glodny :P ale chodzi o to, ze nie poczulam nic, jakby moje serce bylo z lodu, jakby bylo mi obojetne czy bede miala swoje dziecko czy nie - nie wiem jak to wytlumaczyc. Moze moim przeznaczeniem jest nie posiadanie potomstwa ... Moze Bog wie co robi ?

    Macie racje balam sie ze go upuszcze, ze mi wypadnie z tych betow, ze zle go trzymam itd. Nie wiedzialam jak sie zachowac choc dziecko malutkie i mlodziutkie :) to samo zawsze mialam z dziecmi w windzie - normalnie balam sie ich tak sie gapily na mnie :)
    Moze jestem jakas dzika?
    Moze sie w ogole nie nadaje na matke i to wyjdzie w testach w oa.

    Ciesze sie ze sie nie rozkleilam, ale moja reakcja mnie zaskoczyla bo nie spodziewalam sie po sobie tego ze majac takiego malutkie dziecko w ramionach nie zapragne swojego... A tak jakos bylo wcale to nie sprawilo ze pomyslalam o jaaaaa ale fajnie jest miec dziecko jak ja pragne miec swoje ... No nie wiem to co terqz mowie to jakbym sama sie po glowie walila drewniana pałka bo tyle sie nacierpialam walczac o swoje dziecko a moze ... Wcale go nie chce miec ?

  • morganaa Autorytet
    Postów: 1753 1025

    Wysłany: 14 lutego 2017, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Opu jesteś zbyt krytyczna względem siebie, może za dużo oczekiwałaś. To, że się staramy o dzieci a nam nie wychodzi to nie znaczy, że musimy od razu płakać czy coś czuć widząc inne dzieci. u mnie czasami jest tak, że łezka w oku się zakręci jak dzieci widzę czy jest mi przykro, a czasami jak patrze na niektóre dzieciaki to się cieszę, że nie mam. To jest normalne, nie wymagaj od siebie zbyt wiele, dobrze, że pogodziłaś się z ograniczeniami swojego ciała, ale Kochana zdecydowaliście się na adopcje, podjęliście ten trud przebrnięcia przez procedury i poddania się ocenie - to, że masz tyle siły w sobie to świadczyć może tylko o tym, że na prawdę będziesz super mamą. Jak my wszystkie zresztą :) nie zadręczaj się myślami - wszystko będzie dobrze :)

    Doncia, jak moja siostra pierwszy raz poprosiła mnie, żebym została z siostrzenicą (mała miała chyba 3 miesiące) to się jej spytałam czy ona się nie boi dziecka ze mną zostawić. Ja byłam przerażona - najdłuższa godzina mojego życia, ale jaka dumna byłam, że nawet nie zapłakała. A potem to już z górki. Jak mała miała 5 lat przyjechała do nas na wakacje (kilka dni), to było szaleństwo, byliśmy mega zmęczeni po jej wyjeździe, tak leżymy i odpoczywamy, a mój mąż mnie wtedy zaskoczył, bo 30 minut dziecka nie ma a on mi mówi, że jakoś tak smutno bez niej :)

    mbnotr8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lutego 2017, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe no ja tez malym sie bede opiekkwac jak bedzie mial 3 miechy :) ale musze przejsc przeszkolenie :P a ja lepszy moj maz mowie mu ze P. Wybiera sie do teateu z mezem a moj na to ooo super a kto sie zajmie malym bandyta heheh a ja mu na to JA a jak go przywioza do nas to MY i byli takie ooo uuuu heheh :) chyba hy chcial i sie ciszy :P


    Ale pewniw pojade do P.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 lutego 2017, 21:37

  • morganaa Autorytet
    Postów: 1753 1025

    Wysłany: 14 lutego 2017, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cudzymi dziećmi zawsze gorzej się zajmować, bo to podwójna odpowiedzialność i stres :D

    mbnotr8.png
  • asik13 Autorytet
    Postów: 438 112

    Wysłany: 15 lutego 2017, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa jak wizyta? Daj znać. Kciuki dalej mocno trzymam :).

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lutego 2017, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już jestem :), Leoś już waży 2300 gram :), wszystko dobrze, ciąża prawidłowo się rozwija. Za dwa tygodnie mam ostatnią wizytę w klinice, a za 3 tygodnie już do szpitala. Dzieje się :)

    asik13, sylwia80 lubią tę wiadomość

  • asik13 Autorytet
    Postów: 438 112

    Wysłany: 15 lutego 2017, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to skarbuś Leoś to duży, zdrowy chłop. :)
    Ewa a jak nowy lekarz?

    ewa81 lubi tę wiadomość

  • doncia82 Przyjaciółka
    Postów: 183 50

    Wysłany: 15 lutego 2017, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cieszę się Ewa , rany jak ten czas leci. Życzę spokojnego kulania do rozwiązania. Ja właśnie czekam na wizytę coś opóźnienia dzisiaj są no ale przecież to normalka.

    ewa81 lubi tę wiadomość

  • morganaa Autorytet
    Postów: 1753 1025

    Wysłany: 15 lutego 2017, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa to super:)

    ewa81 lubi tę wiadomość

    mbnotr8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lutego 2017, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asik, lekarz bardzo sympatyczny :), powiedział, że cieszy się, że mnie widzi w tak dobrym zdrowiu :), bo to on mnie przyjął wtedy w sierpniu w szpitalu, jak byłam w tak kiepskim stanie.

    asik13 lubi tę wiadomość

  • asik13 Autorytet
    Postów: 438 112

    Wysłany: 15 lutego 2017, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa, no to super. To teraz spokojnie odpoczywaj i relaksuj się przed spotkaniem z synusiem :) :) :)

    ewa81 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lutego 2017, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiedziałam też, że w klinice przed ostatnią wizytą robią ktg. Więc posłucham na głos serduszka synka :)

    asik13 lubi tę wiadomość

  • Aneczka34 Autorytet
    Postów: 396 110

    Wysłany: 15 lutego 2017, 22:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewcia super że wszystko ok. Za chwilę będziesz cieszyć się małym :) Tylko nie zapominaj o nas po rozwiązaniu :)
    A ja czekam na sobotę bo mam wizytę z usg. W tym miesiącu podchodzimy do inseminacji :).

    ewa81 lubi tę wiadomość

    Niedoczynnosc tarczycy - Eutyrox 50
    XII 2016- HSG- OK, 16 V 2017 Histeroskopia- OK
    I IUI- 21 II 2017 :(
    II IUI- 23 III 2017 :( :(
    III IUI- 12 VIII 2017 :(:(:(
  • doncia82 Przyjaciółka
    Postów: 183 50

    Wysłany: 15 lutego 2017, 23:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem po wizycie i nie jest dobrze. Mam polipa , żeby jeszcze to potwierdzić muszę zgłosić się na usg po @ i jak dalej będzie widoczny to do szpitala na usunięcie go. Jestem załamana:(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lutego 2017, 02:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneczka nie zapomnę o Was. Przecież będę tutaj dalej zaglądać :)
    Doncia kurcze :( . Dobrze że to lekarz zauważył. Kiedy do szpitala?

  • sylwia80 Autorytet
    Postów: 3207 707

    Wysłany: 16 lutego 2017, 08:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa a dlaczego Ty nie śpisz ?

    MTHFR 1298A - C homozygota,IO,PCO, NK 12,7%, KIR AA, Jajowody drożne, AMH 4.3.
  • doncia82 Przyjaciółka
    Postów: 183 50

    Wysłany: 16 lutego 2017, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa nie wiem kiedy pójdę do szpitala narazie muszę czekać na @ i potem powtórzyć badanie i dopiero wtedy lekarz zdecyduje. Miłego dnia dziewczyny u mnie piękna pogoda ale nade mną wiszą chyba ciemne chmury.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lutego 2017, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia, bo mam takie problemy ze spaniem :), urok ciąży :)
    Doncia kochana, nie załamuj się. To że masz polipa, to nie koniec świata. Wytną Ci i wrócicie do starań :). Przecież ten polip niczego nie przekreśla.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lutego 2017, 09:41

  • doncia82 Przyjaciółka
    Postów: 183 50

    Wysłany: 16 lutego 2017, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Ewcia za otuchę. Trzeba zająć się tym polipem ale to znowu odkładanie w czasie tego co dla nas ważne a ja raczej z tych niecierpliwych.

    ewa81 lubi tę wiadomość

  • Aneczka34 Autorytet
    Postów: 396 110

    Wysłany: 16 lutego 2017, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewa81 wrote:
    Aneczka nie zapomnę o Was. Przecież będę tutaj dalej zaglądać :)
    Doncia kurcze :( . Dobrze że to lekarz zauważył. Kiedy do szpitala?


    Ewa to super, będziesz naszym wsparciem i dowodem że się da :)

    Doncia nie przejmuj się tym tak bardzo, moja kumpela też miała, usunęli i jest ok.

    Niedoczynnosc tarczycy - Eutyrox 50
    XII 2016- HSG- OK, 16 V 2017 Histeroskopia- OK
    I IUI- 21 II 2017 :(
    II IUI- 23 III 2017 :( :(
    III IUI- 12 VIII 2017 :(:(:(
‹‹ 92 93 94 95 96 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ