Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy test MAR IgG pozytywny
Odpowiedz

test MAR IgG pozytywny

Oceń ten wątek:
  • Aneczka34 Autorytet
    Postów: 396 110

    Wysłany: 18 lutego 2017, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ja już po wizycie. Wszystko ok. Lekarz powiedział że clo spełniło swoje zadanie. Pęcherzyki są w obu jajnikach. Kolejne usg w poniedziałek zobaczymy jak urosną. We wtorek lub środę inseminacja.

    Asik a jak u ciebie?

    asik13, nick nieaktualny, sylwia80 lubią tę wiadomość

    Niedoczynnosc tarczycy - Eutyrox 50
    XII 2016- HSG- OK, 16 V 2017 Histeroskopia- OK
    I IUI- 21 II 2017 :(
    II IUI- 23 III 2017 :( :(
    III IUI- 12 VIII 2017 :(:(:(
  • asik13 Autorytet
    Postów: 438 112

    Wysłany: 18 lutego 2017, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to Aneczka nie zostało nam nic innego jak trzymać kciuki za Twoją inseminację.

    A ja już też jestem po wizycie. Ubaw na całego :). Moje jajniki się obudziły i zaczęły same od siebie pracować. Chociaż dwa tygodnie temu nic na to nie zapowiadało to około tydzień temu była owulacja :) pierwszy raz od nie pamiętam kiedy bez leków. 7-10 dni muszę poczekać na @. No chyba ze natura zrobi Nam niespodziankę :)... Po @ zaczynam przygotowania do inseminacji.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lutego 2017, 14:33

    Aneczka34 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lutego 2017, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny - cieszę się, że miałyście takie pozytywne wizyty :), kibicuję Wam i trzymam mocno kciuki za IUI :).
    A my dziś zaczęliśmy 34 tydzień, wg belly 35 :)

    asik13 lubi tę wiadomość

  • doncia82 Przyjaciółka
    Postów: 183 50

    Wysłany: 18 lutego 2017, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny super wiadomości czekamy na ciag dalszy :)

  • asik13 Autorytet
    Postów: 438 112

    Wysłany: 18 lutego 2017, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie dziekuje, żeby nie zapeszyć...

    Ewa już bliżej niż dalej... :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • Aneczka34 Autorytet
    Postów: 396 110

    Wysłany: 18 lutego 2017, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też nie dziękuję. Zobaczymy co będzie w Poniedziałek. Trochę z nim pogadaliśmy . Pokrótce poniżej. Pytałam o suplementy dla męża ale dr powiedział że są ok dla innych problemów. Przy teście Mar raczej nie zadziałają. Pytałam też o wit D3. Czy niedobór może być powodem naszego zmartwienia. Powiedział że niedobór może być powodem wielu problemów. Ale można sprawdzić. Wtedy zobaczymy. Mąż idzie wiec w poniedziałek na badanie krwi. Zapytaliśmy też o immunologa, tzn. co myśli o wizycie. Powiedział że on by się wybrał. Ogólnie to było ok.

    Ewa to super i jak mama się czuje w 34/35 tygodniu.

    Asik super bardzo się cieszę. To szybciutko zleci.

    asik13, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Niedoczynnosc tarczycy - Eutyrox 50
    XII 2016- HSG- OK, 16 V 2017 Histeroskopia- OK
    I IUI- 21 II 2017 :(
    II IUI- 23 III 2017 :( :(
    III IUI- 12 VIII 2017 :(:(:(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lutego 2017, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneczka, czuję się różnie. Ale ostatnio czuję się gorzej, jestem wykończona nieprzespanymi nocami i odbija to na moim samopoczuciu. Nie mam energii i chęci do niczego. Czekam z niecierpliwością jak będę miała maluszka przy sobie :).

  • asik13 Autorytet
    Postów: 438 112

    Wysłany: 19 lutego 2017, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa jeszcze troszkę... Ale pewnie ta końcówka jest najgorsza...

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • Aneczka34 Autorytet
    Postów: 396 110

    Wysłany: 19 lutego 2017, 23:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewcia zgadzam się z asik.
    Jeszcze troszkę a potem będziesz się cieszyć z maluszka. Dużo przybrałaś na wadze jeśli można spytać w ciąży?
    Zastanawiam się jak będzie wyglądać ta inseminacja. Dziewczyny brałyście wolny dzień po wszystkim?

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Niedoczynnosc tarczycy - Eutyrox 50
    XII 2016- HSG- OK, 16 V 2017 Histeroskopia- OK
    I IUI- 21 II 2017 :(
    II IUI- 23 III 2017 :( :(
    III IUI- 12 VIII 2017 :(:(:(
  • asik13 Autorytet
    Postów: 438 112

    Wysłany: 19 lutego 2017, 23:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nazwałam inseminację jako najkrótszy a zarazem najdroższy stosunek w moim życiu... ;)

    Nic mnie nie bolało, nic nie czułam, a potem tylko na usg zobaczyłam plemniczki gotowe do dzieła...

    nick nieaktualny, Aneczka34, sylwia80 lubią tę wiadomość

  • asik13 Autorytet
    Postów: 438 112

    Wysłany: 19 lutego 2017, 23:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inseminacje miałam o godzinie około 18:00, a po inseminacji chodziłam normalnie do pracy.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2017, 05:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneczka obecnie przytyłam 9 kg.
    Ale jaja...na wątku marcówek się dzieje. Już mamy chyba 5 dziewczyn rozpakowanych a dopiero luty :). Żeby mój Leoś siedzisł grzecznie w brzuszku do marca.
    Asik fajnie napisałaś...najdroższy stosunek ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 lutego 2017, 05:15

    asik13 lubi tę wiadomość

  • Aneczka34 Autorytet
    Postów: 396 110

    Wysłany: 20 lutego 2017, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    asik13 wrote:
    Ja nazwałam inseminację jako najkrótszy a zarazem najdroższy stosunek w moim życiu... ;)

    Nic mnie nie bolało, nic nie czułam, a potem tylko na usg zobaczyłam plemniczki gotowe do dzieła...

    Asik dzięki za info. Zastanawiałam się jak to technicznie wygląda, czy może jest jakieś znieczulenie itd. Stąd pytanie o wolne następnego dnia.


    Ewa to nie dużo przytyłaś.
    Trzymam kciuki żeby siedział jak najdłużej :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Niedoczynnosc tarczycy - Eutyrox 50
    XII 2016- HSG- OK, 16 V 2017 Histeroskopia- OK
    I IUI- 21 II 2017 :(
    II IUI- 23 III 2017 :( :(
    III IUI- 12 VIII 2017 :(:(:(
  • morganaa Autorytet
    Postów: 1753 1025

    Wysłany: 20 lutego 2017, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneczka mnie też inseminacja nic nie bolała. Także powodzenia :)

    mbnotr8.png
  • asik13 Autorytet
    Postów: 438 112

    Wysłany: 20 lutego 2017, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja inseminacje miałam wykonano w tym samym gabinecie do którego chodzę na wizyty. Nie ma żadnego znieczulenia. Trwa to dosłownie chwilę.

  • asik13 Autorytet
    Postów: 438 112

    Wysłany: 20 lutego 2017, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneczka daj znać po dzisiejszej wizycie jak tam Twoje pęcherzyki.

  • Aneczka34 Autorytet
    Postów: 396 110

    Wysłany: 20 lutego 2017, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asik

    Ok. dam znać wizytę mam na 15.30 także 15.00 uciekam z pracy.
    Czuje taką nie pewność z jednej strony nie mogę się doczekać a z drugiej się boję.
    No nic zobaczymy.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Niedoczynnosc tarczycy - Eutyrox 50
    XII 2016- HSG- OK, 16 V 2017 Histeroskopia- OK
    I IUI- 21 II 2017 :(
    II IUI- 23 III 2017 :( :(
    III IUI- 12 VIII 2017 :(:(:(
  • morganaa Autorytet
    Postów: 1753 1025

    Wysłany: 20 lutego 2017, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneczka znam to uczucie - za każdym razem jak mam monitoring to czuję lęk czy coś urosło.
    Ja dziś robiłam Estradiol, wieczorem dzwonię do lekarza z wynikami.

    mbnotr8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2017, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powodzenia na wizytach :)
    Już mi nogi odpadają heh, byłam na mieście, więc trochę mi zeszło.
    Transfer przy ivf też nie boli, przypomina jak zwykłe badanie ginekologiczne.

  • morganaa Autorytet
    Postów: 1753 1025

    Wysłany: 20 lutego 2017, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa a pobranie jajeczek jak wygląda? :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 lutego 2017, 13:42

    mbnotr8.png
‹‹ 94 95 96 97 98 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ