X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy test MAR IgG pozytywny
Odpowiedz

test MAR IgG pozytywny

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lutego 2017, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doncia -doskonale Cię rozumiem, jak w drodze do starań, coś ciągle na przeszkodzie wyskakuje i się to wszystko przesuwa. Pamiętam, jak mi lekarz mówił, że podejrzewa endometriozę i trzeba zrobić laparo, to beczałam, bo trzeba było czekać 4 miesiące na zabieg i wszystko się przesuwało do przodu. Ale z perspektywy czasu cieszę się, że to miałam, bo nie wiem czy udałoby się tak za pierwszym razem, gdybym olała laparo.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lutego 2017, 10:31

  • sylwia80 Autorytet
    Postów: 3207 707

    Wysłany: 16 lutego 2017, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa rozumiem bezsenność ja ja mam a nie jestem w ciąży i chyba z tego powodu nie śpię:((((

    MTHFR 1298A - C homozygota,IO,PCO, NK 12,7%, KIR AA, Jajowody drożne, AMH 4.3.
  • asik13 Autorytet
    Postów: 438 112

    Wysłany: 16 lutego 2017, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doncia ja też miałam polipa. Dowiedziałam się o nim w kwietniu. W maju go usunęłam i przy samym zabiegu wyszło że nie był to jeden polip tylko trzy. Tak więc głowa do góry!!! Będzie dobrze! Trzymam za Ciebie mocno kciuki.

  • doncia82 Przyjaciółka
    Postów: 183 50

    Wysłany: 16 lutego 2017, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asik a możesz mi powiedzieć jak to mniej więcej wyglądało i jak długo byłaś w szpitalu?

  • morganaa Autorytet
    Postów: 1753 1025

    Wysłany: 16 lutego 2017, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doncia wszystko będzie dobrze.

    mbnotr8.png
  • asik13 Autorytet
    Postów: 438 112

    Wysłany: 16 lutego 2017, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W szpitalu byłam jakieś 3-4 godziny. Nic mnie nie bolało. Nawet nic nie czułam... Po zabiegu miałam kontrolę i lekarza po dwóch tygodniach i wtedy dostałam wynik badania hist-pat.

  • doncia82 Przyjaciółka
    Postów: 183 50

    Wysłany: 16 lutego 2017, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Ci Asik za informację kochana jesteś.

    asik13 lubi tę wiadomość

  • asik13 Autorytet
    Postów: 438 112

    Wysłany: 16 lutego 2017, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie ma za co :) polecam się na przyszłość :)

  • asik13 Autorytet
    Postów: 438 112

    Wysłany: 17 lutego 2017, 07:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja dzisiaj załapałam doła... :( :( :(

    Tydzień brałam tabletki na wywołanie okresu... minęło 6 dni od ostatniej tabletki a okresu nadal nie ma... z jednej strony przeraża mnie to bo boję się, że coś jest nie tak :( :( :( a z drugiej strony wkurza mnie, że muszę tyle na wredną małpkę czekać. :( :( :(

  • Aneczka34 Autorytet
    Postów: 396 110

    Wysłany: 17 lutego 2017, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    morganaa wrote:
    Aneczka ja głównie kierowałam sie historia Lily,ale znalazłam w Internecie artykuł,gdzie były przedstawione wyniki badan gdzie pacjentom z ASA podawano wit.d i cos jeszcze i asa spadło. Czytałam tez,ze Wit.d zalecana jest w chorobach autoimmunologicznych,a poza tym po prostu zalecana,także my spróbujemy,może nie jest to cudowny lek na mar,ale psychicznie czuję m,ze muszę wszystkiego spróbować.

    Morganaa możesz podesłać mi linka do tego artykułu?

    Niedoczynnosc tarczycy - Eutyrox 50
    XII 2016- HSG- OK, 16 V 2017 Histeroskopia- OK
    I IUI- 21 II 2017 :(
    II IUI- 23 III 2017 :( :(
    III IUI- 12 VIII 2017 :(:(:(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lutego 2017, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asik, a po poronieniu miałaś już @? Czy teraz dopiero będzie? Czasem tak jest, że cykl jest zaburzony po poronieniu. Może idź do swego lekarza gin.

  • asik13 Autorytet
    Postów: 438 112

    Wysłany: 17 lutego 2017, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ma być pierwsza @. Dzisiaj jest 40 dzień po zabiegu. Dwa tygodnie temu byłam u lekarza. Dostałam tabletki na wywołanie i po nich zero odzewu. Zobaczę co się jutro na wizycie dowiem.

  • asik13 Autorytet
    Postów: 438 112

    Wysłany: 17 lutego 2017, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylko, że ja się trochę boję, że coś jest nie... :( :( :( takie głupie myśli mnie męczą...

  • Aneczka34 Autorytet
    Postów: 396 110

    Wysłany: 17 lutego 2017, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asik jutro masz wizytę? Ja też jutro idę :) Zastanawiam co się tam dzieje.

    Na pewno wszystko będzie dobrze, musi być.

    Niedoczynnosc tarczycy - Eutyrox 50
    XII 2016- HSG- OK, 16 V 2017 Histeroskopia- OK
    I IUI- 21 II 2017 :(
    II IUI- 23 III 2017 :( :(
    III IUI- 12 VIII 2017 :(:(:(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lutego 2017, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asik kochana, nie zadręczaj się takimi myślami. Pamiętam, że tu jakaś dziewczyna pisała, że też czekała długo na @, że to normalne po poronieniu. Spokojnie, jutro masz wizytę, dowiesz się i napisz nam tu po tym, co lekarz Ci powiedział.

  • asik13 Autorytet
    Postów: 438 112

    Wysłany: 17 lutego 2017, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneczka - tak, jutro mam wizytę. Trzymam za Ciebie kciuki daj znac po wizycie.
    Ewa - Napisze, napiszę... mam nadzieję, że to tylko moje głupie myśli.

    A najlepsze jest to, że jak mi dr wyznaczał termin jutrzejszej wizyty to stwierdził, że będę na końcówce okresu... to będzie miał lekką niespodziankę ;)



  • morganaa Autorytet
    Postów: 1753 1025

    Wysłany: 17 lutego 2017, 23:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneczka34 wrote:
    Morganaa możesz podesłać mi linka do tego artykułu?


    Aneczka artykuł z 2004 roku
    http://medicacentar.info/PDF/Immunomodulatory-Treatment-for-Infertile-Men-with-Antisperm-Antibodies.pdf

    lekiem cudownym nie jest, ale Pani w aptece powiedziała, że wit. d3 nie zaszkodzi

    mbnotr8.png
  • Aneczka34 Autorytet
    Postów: 396 110

    Wysłany: 18 lutego 2017, 00:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    asik13 wrote:
    Aneczka - tak, jutro mam wizytę. Trzymam za Ciebie kciuki daj znac po wizycie.
    Ewa - Napisze, napiszę... mam nadzieję, że to tylko moje głupie myśli.

    A najlepsze jest to, że jak mi dr wyznaczał termin jutrzejszej wizyty to stwierdził, że będę na końcówce okresu... to będzie miał lekką niespodziankę ;)

    Mam nadzieje że jutro dla nas obu to będzie fajna sobota.

    Asik czekam na info co u ciebie po wizycie.

    asik13 lubi tę wiadomość

    Niedoczynnosc tarczycy - Eutyrox 50
    XII 2016- HSG- OK, 16 V 2017 Histeroskopia- OK
    I IUI- 21 II 2017 :(
    II IUI- 23 III 2017 :( :(
    III IUI- 12 VIII 2017 :(:(:(
  • Aneczka34 Autorytet
    Postów: 396 110

    Wysłany: 18 lutego 2017, 00:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    morganaa wrote:
    Aneczka artykuł z 2004 roku
    http://medicacentar.info/PDF/Immunomodulatory-Treatment-for-Infertile-Men-with-Antisperm-Antibodies.pdf

    lekiem cudownym nie jest, ale Pani w aptece powiedziała, że wit. d3 nie zaszkodzi

    Morganaa dzięki. Jutro poczytam.
    Kazałam iść mojemu na badanie wit. D3 idzie w poniedziałek rano. Zobaczymy co wyjdzie.

    Niedoczynnosc tarczycy - Eutyrox 50
    XII 2016- HSG- OK, 16 V 2017 Histeroskopia- OK
    I IUI- 21 II 2017 :(
    II IUI- 23 III 2017 :( :(
    III IUI- 12 VIII 2017 :(:(:(
  • doncia82 Przyjaciółka
    Postów: 183 50

    Wysłany: 18 lutego 2017, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asik nie przejmuj się na zapas każdy organizm jest inny lekarz na pewno Cię uspokoi. Na pocieszenie powiem Ci, że słyszałam że po poronieniu czasem nawet łatwiej zajść w drugą ciążę nawet mam znajomą, której tak się to szybko udało, że nikt nie wiedział o jej poronieniu. Dziewczyny Asik i Aneczka powodzenia na wizytach i czekam na Wasze wieści.

    asik13 lubi tę wiadomość

‹‹ 93 94 95 96 97 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ