X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy test MAR IgG pozytywny
Odpowiedz

test MAR IgG pozytywny

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lutego 2017, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ku***a morganaa i tak liczyłam na Twój pozytywny test :(
    Aneczka trzymam kciuki za testowanie!
    Kurde musi się końcu skończyć ta zła passa!!

  • Aneczka34 Autorytet
    Postów: 396 110

    Wysłany: 9 lutego 2017, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I u mnie też nie ma cudu...
    Morgana też do mnie dziś rano przyszła ...
    Choć trochę przez was zaczęłam już wierzyć że się udało :( Trudno.
    W sobotę 18 idę na monitoring, zobaczymy co będzie.

    Niedoczynnosc tarczycy - Eutyrox 50
    XII 2016- HSG- OK, 16 V 2017 Histeroskopia- OK
    I IUI- 21 II 2017 :(
    II IUI- 23 III 2017 :( :(
    III IUI- 12 VIII 2017 :(:(:(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lutego 2017, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny przykro mi :(

    A u mnie malpy ani wiey ani slychu ../ nie zanosi sie wcale ... Nawet mnie brzuch nie boli :O

  • morganaa Autorytet
    Postów: 1753 1025

    Wysłany: 9 lutego 2017, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no nic, zaczynamy od nowa, nie wiem czy ten cykl będzie stymulowany czy będziemy próbować na naturalnym. W ramach pocieszenia kupiłam sobie kwiaty i w końcu się zdecydowałam zadzwonić do psychologa, może mam jakąś wewnętrzną blokadę i odrzucam zarodek, wszystkiego trzeba spróbować.

    a słyszałyście o szczepieniach limfocytami męża? czy któraś z Was była może u immunologa?

    mbnotr8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lutego 2017, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja sie szczepilam

  • morganaa Autorytet
    Postów: 1753 1025

    Wysłany: 9 lutego 2017, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i pomogło coś opu?

    mbnotr8.png
  • doncia82 Przyjaciółka
    Postów: 183 50

    Wysłany: 9 lutego 2017, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ogromnie mi przykro dziewczyny ale walczymy dalej! Mój gin. nie chce zgodzić się na stymulację twierdzi, że jesli owulacje są to lepiej w to nie ingerować.

  • Aneczka34 Autorytet
    Postów: 396 110

    Wysłany: 9 lutego 2017, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doncia ty jesteś chyba mój rocznik, długo się już staracie?
    Dziewczyny czy któraś miała clo ? Jeśli tak to jak to przyjmowałyście?

    Niedoczynnosc tarczycy - Eutyrox 50
    XII 2016- HSG- OK, 16 V 2017 Histeroskopia- OK
    I IUI- 21 II 2017 :(
    II IUI- 23 III 2017 :( :(
    III IUI- 12 VIII 2017 :(:(:(
  • doncia82 Przyjaciółka
    Postów: 183 50

    Wysłany: 9 lutego 2017, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneczka w tym roku skończę 35 lat!!! Jestem taka stara :( zaczynam się tym dołować staramy się już ponad 3 lata niby u mnie jest wszystko ok tylko ten pozytywny mar męża nie sądziłam że to będzie aż tak duży problem. A wy jak długo się staracie? I dlaczego masz brać clo?







  • morganaa Autorytet
    Postów: 1753 1025

    Wysłany: 9 lutego 2017, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneczka ja biorę clo, w moim przypadku jest łatwiejsze w kontroli, biorę od 4-8 dnia cyklu po jednej tabletce, przynajmniej do tej pory tak brałam.

    Doncia a kiedy dowiedzieliście się, że mąż ma MAR, po jakim czasie starań?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lutego 2017, 16:02

    mbnotr8.png
  • Aneczka34 Autorytet
    Postów: 396 110

    Wysłany: 9 lutego 2017, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to tak jak ja i szczerze, też mnie to trochę dołuje.
    U mnie też wygląda że wszystko ok. i też wydawało mi się że nie będzie aż tak źle.
    Mamy bardzo podobną sytuację :)

    My staramy się krócej, zaczęliśmy zaraz po ślubie czyli w czerwcu zeszłego roku ale wizyty u lekarzy zaczęły się rok temu.

    Szczerze to nie wiem - chyba tak ma wyglądać ta stymulacja. Zapytam w sobotę :)

    Niedoczynnosc tarczycy - Eutyrox 50
    XII 2016- HSG- OK, 16 V 2017 Histeroskopia- OK
    I IUI- 21 II 2017 :(
    II IUI- 23 III 2017 :( :(
    III IUI- 12 VIII 2017 :(:(:(
  • Aneczka34 Autorytet
    Postów: 396 110

    Wysłany: 9 lutego 2017, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morgana u mnie pewnie chodzi o to samo.
    Macie problem tylko z pozytywnym MAR czy coś jeszcze ?

    Ja mam brać od 3 dnia przez 5 dni.

    Niedoczynnosc tarczycy - Eutyrox 50
    XII 2016- HSG- OK, 16 V 2017 Histeroskopia- OK
    I IUI- 21 II 2017 :(
    II IUI- 23 III 2017 :( :(
    III IUI- 12 VIII 2017 :(:(:(
  • morganaa Autorytet
    Postów: 1753 1025

    Wysłany: 9 lutego 2017, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Clo to dość popularny lek do stymulacji. W zasadzie u mnie są problemy z owulacją, ale po clo jest ok, brałam też femare i merional. nie są to problemy nie do przeskoczenia, a mąż ma MAR.

    mbnotr8.png
  • doncia82 Przyjaciółka
    Postów: 183 50

    Wysłany: 9 lutego 2017, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O mar dowiedzieliśmy się dopiero po 2,5 roku starań trochę późno bo jakoś nikt wcześniej na to nie wpadł. A u Was jak było?

  • morganaa Autorytet
    Postów: 1753 1025

    Wysłany: 9 lutego 2017, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    my staramy się już prawie 3 lata. Pierwsze 9 miesięcy na luzie, potem poszłam do lekarza, że coś jest nie tak, pani doktor zleciła żeby przez 3 miesiące robić testy owulacyjne i po tym czasie przyjść do niej i oczywiście badania męża, które były ok, nic nie wskazywało na problem. Także najpierw przed stymulacją miałam laparoskopie diagnostyczną z badaniem drożności, wszystko ok. Potem 4 cykle z clo i pregnylem, ale nic to nie dało, także pani doktor zleciła histeroskopie i znowu wszystko ok. Na szczęście trafiłam na początek do lekarza, który potrafił powiedzieć, że on nam już nie pomoże, za co jestem jej bardzo wdzięczna. Tak nam upłynęło 1,5 roku. Po tym czasie trafiłam do obecnego lekarza i on od razu zlecił badania nowe, w tym MAR. Także o MAR wiemy już od ponad roku.

    mbnotr8.png
  • Lili87 Autorytet
    Postów: 616 193

    Wysłany: 9 lutego 2017, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morganaa i Aneczka - idziemy łeb w łeb, ja też dostałam dziś okres :(. Widząc plamienia, poszłam o 15 zrobić test, jakby miało to coś pomóc... Jestem taka głupia :( Łudzę się a to wszystko i tak na nic :( Ehhh dziewczyny jestem taka rozdarta, jestem osobą wierzącą, a tu przede mną wizja in vitro... Psychicznie mam dość, z jednej strony tak pragnę dziecka, a z drugiej strony wiem, że jak podejdziemy do ivf to już nigdy nie przyjmę komunii świętej... Proszę nie śmiejcie się ze mnie, ale nie wyobrażam sobie, że nigdy nie dostanę rozgrzeszenia... :(

    A co do CLO ja brałam jeden cykl - nie dość, że nie było owulacji, to jeszcze tak bolało, że jechałam równocześnie na ketonalu... W kolejnym cyklu lekarz dał mi Apo letro i było bez bólu a z owulacją. W tym cyklu, jestem tak zdołowana, że chyba sama spróbuję się postymulować CLO. W sumie i tak niczego nie tracę. :(

    A w sprawie szczepień limfocytami, ja zawsze myślałam, że to trzeba robić kiedy w śluzie są komórki NK , albo kobieta ma przeciwciała. Myślicie, że w naszej sytuacji (przeciwciała w końcu mają nasi panowie) też to może pomóc?

    25cs -12.10.16 8t4dc >tęsknię< co dzień bardziej



  • morganaa Autorytet
    Postów: 1753 1025

    Wysłany: 9 lutego 2017, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lily tu się nie ma co śmiać, każdy z nas ma swoje przekonania, ja też jestem wierząca, ale widocznie nie za mocno bo i przed ślubem mieszkaliśmy razem (nie przyjmowaliśmy wtedy komunii) i teraz nie odrzucamy in vitro. Zresztą mamy się tu wspierać a nie oceniać, każda z nas pragnie być matką tylko wybieramy różne drogi do tego. Próbowałaś naprotechnologii może?

    Kochana my się tu wszystkie czasami łudzimy jak robimy testy, wiesz ile razy ja robiłam betę mając plamienia w nadziei, że to jednak ciąża, raz nawet mężowi wmówiłam cień cienia na teście :) Także głowa do góry, nowy cykl nowa szansa :)


    co do Clo to moim zdaniem nie powinnaś brać niczego na własną rękę.

    Może Opu coś więcej o szczepieniach nam powie ?:)

    mbnotr8.png
  • doncia82 Przyjaciółka
    Postów: 183 50

    Wysłany: 9 lutego 2017, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili na pewno nikt z Ciebie się nie śmieje i Cię rozumiem. Ja nawet nie chcę myśleć o in vitro nie tylko ze względów religijnych ale i finansowych. Jestem osobą wierzącą ale powiem Wam szczerze, że moja wiara trochę podupadła. Czasami się pomodlę , teraz głównie modlę się za moją siostrę bo jest w bardzo trudnej sytuacji życiowej. Coraz rzadziej odwiedzam Boga w kościele więc chyba nie wypada mi Go prosić o cud dla siebie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lutego 2017, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morgana - jak widac nie ... szczepienia skonczylam we wrzesniu, z wielka nadzieja podchodzilam do transferu ... upadek bym jeszcze bardzoej bolesny

  • morganaa Autorytet
    Postów: 1753 1025

    Wysłany: 9 lutego 2017, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Opu a ty też miałas jakieś przeciwciała? dlaczego lekarz je zalecił jeśli można wiedzieć? ja się już czepiam każdej deski ratunku :(

    mbnotr8.png
‹‹ 88 89 90 91 92 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ