X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy test MAR IgG pozytywny
Odpowiedz

test MAR IgG pozytywny

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lutego 2017, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzis snil mi sie dr.M - moj dr prowadzacy, ktory proponowal nowa stymulacje taka mini zeby wyprodukowac nieduzo jajeczek dobrej jakosci - nie 18 jak ostatnio ale dwa trzy wiec patrzylam na nigo zdziwiona i myslalam zeby tylko cos bylo do tansferu :) i myslalam znowu o punkcji bolu :/ i tyl ze snu pamietam :O dziwne to bylo ...

    Zwlaszcza ze ja juz jedna noga jestem poza staraniami, chcialabym zakonczyc ten cyrk

  • asik13 Autorytet
    Postów: 438 112

    Wysłany: 6 lutego 2017, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzisiaj mam miesiąc jak dowiedziałam się, że mojej małej serducho nie bije... a w środę jest miesiąc jak miałam zabieg... to wszystko bardzo boli ale mam nadzieję, że ten mój mały aniołek tam u góry czuwa i układa fajny plan dla mamy i taty...

    Ja po ponad 4 latach starań nie wierzyłam, że będę w ciąży... ale powiem Wam szczerze, że teraz jak raz się udało to zrobię wszystko żeby udało się kolejny raz... fakt boję się kolejnej ciąży, boję się tego że może się to skończyć jak za pierwszym razem... Ale nie odpuszczę dopóki jest nadzieja... Bo widok pozytywnego testu, widok fasolinki podczas usg, później widok główki, rączek, nóżek... no i bicie serducha to momenty bezcenne, które zostaną przed moimi oczami i w moim sercu do końca moich dni...

    doncia82, sylwia80 lubią tę wiadomość

  • asik13 Autorytet
    Postów: 438 112

    Wysłany: 6 lutego 2017, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Opu a może ten sen to jest znak? Że masz jeszcze chociaż raz spróbować...

  • Aneczka34 Autorytet
    Postów: 396 110

    Wysłany: 6 lutego 2017, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny bardzo mi przykro. Ale nie możecie się poddawać bo przecież bardzo chcecie być mamami. Nikt za nas tego nie zrobi. Musimy być twarde i w końcu się uda. Trzeba próbować inne opcji nie ma. Oczywiście jeśli jest to możliwe pod względem finansowym.

    asik13 lubi tę wiadomość

    Niedoczynnosc tarczycy - Eutyrox 50
    XII 2016- HSG- OK, 16 V 2017 Histeroskopia- OK
    I IUI- 21 II 2017 :(
    II IUI- 23 III 2017 :( :(
    III IUI- 12 VIII 2017 :(:(:(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lutego 2017, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asik tak tez pomyslalam ... Nie jestem pod wplywem hormonow przeciez nie liczac moze faktu ze jestem przed okresem :P

    Tylko wiesz mam wrazenie ze iui w porownaniu do prpcedury in vitro to maly pikus ...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 lutego 2017, 09:04

  • asik13 Autorytet
    Postów: 438 112

    Wysłany: 6 lutego 2017, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Opu wiem, że iui a in vitro to dwie różne rzeczy... a finansowo wielka przepaść ale nie ważne jak dążymy do spełnienia naszych marzeń... ważne jest pozytywne nastawienie i wiara, że się uda...

  • doncia82 Przyjaciółka
    Postów: 183 50

    Wysłany: 6 lutego 2017, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asik tak trzymaj. Wy nie macie pozytywnego mar jeśli dobrze pamiętam więc szanse macie większe jak my.

  • asik13 Autorytet
    Postów: 438 112

    Wysłany: 6 lutego 2017, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mamy pozytywnego MAR ale za to u nas są inne problemy które uniemożliwiają nam naturalne, proste poczęcie...
    naturalnie, z pomocą farmakologiczną staraliśmy się tyle czasu i nic... a od lekarzy słyszałam, że wszystko potrzebuje czasu, na szczęście teraz trafił mi się lekarz który chyba tak jak ja nie lubi czekać :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lutego 2017, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cieszę się, że nie poddajecie się dziewczyny!
    Opu może ten sen to jakiś znak?
    Niestety jest duża różnica między IUI a IVF - pod względem przebiegu procedury, ilości leków, obciążeniem organizmu i duża różnica cenowa między tymi opcjami.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 lutego 2017, 09:43

  • Aneczka34 Autorytet
    Postów: 396 110

    Wysłany: 6 lutego 2017, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam pytanie do tych co ich mężowie mają pozytywny MAR.
    Czy wasi mężowie stosują jakieś suplementy ?

    Niedoczynnosc tarczycy - Eutyrox 50
    XII 2016- HSG- OK, 16 V 2017 Histeroskopia- OK
    I IUI- 21 II 2017 :(
    II IUI- 23 III 2017 :( :(
    III IUI- 12 VIII 2017 :(:(:(
  • morganaa Autorytet
    Postów: 1753 1025

    Wysłany: 6 lutego 2017, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja wczoraj to po prostu się załamałam, myślę czy nie umówić się do psychologa

    mój mąż stricte suplementów nie bierze - ma tylko encorton (teraz zmniejszona dawka bardzo), wit. C i wit. E, bo miał obniżony wynik testu HBA

    mbnotr8.png
  • doncia82 Przyjaciółka
    Postów: 183 50

    Wysłany: 6 lutego 2017, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój mąż brał sterydy ale niewiele pomogły sporadycznie bierze witaminy. Morganaa jak ja Cię rozumiem myślę, że wizyta u psychologa na pewno nie zaszkodzi trzymaj się kochana i pisz do nas.

  • morganaa Autorytet
    Postów: 1753 1025

    Wysłany: 6 lutego 2017, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem po rozmowie z lekarzem, powiedział, że pomimo lekkiego krwawienia nie możemy wykluczyć jeszcze ciąży i mam z crinone przejść na duphaston, który jeśli to okres nie powstrzyma krwawienia, jeśli nie będę mocniej krwawić to mam w środę brać dalej pregnyl i w sobotę testować, a jak się rozwinie okres to wiadomo odstawić. Także trochę nadziei jeszcze jest, choć staram się nie nakręcać

    mbnotr8.png
  • sylwia80 Autorytet
    Postów: 3207 707

    Wysłany: 6 lutego 2017, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morganaa trzymam kciuki.

    MTHFR 1298A - C homozygota,IO,PCO, NK 12,7%, KIR AA, Jajowody drożne, AMH 4.3.
  • asik13 Autorytet
    Postów: 438 112

    Wysłany: 6 lutego 2017, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morganaa trzymam kciuki żeby to jednak nie był okres.

  • Lili87 Autorytet
    Postów: 616 193

    Wysłany: 6 lutego 2017, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morgana mocno trzymam kciuki, bądź dobrej myśli!

    Co do witamin to mąż bierze wit D - raz 2000, raz 4000 i encorton, a przy sterydzie ma zalecone Polprazol Max osłonowo i potas, bo podobno encorton wypłukuje go z organizmu. Czasem pijemy czystek.

    Ja byłam dziś u pani ginekolog - owulacja była z prawego jajnika, grube endometrium, mam brać luteinę podjęzykowo i zaproponowała żebym przy staraniach łykała Omegamed DHA. Modlę się żeby okres nie przyszedł :/

    Morganaa jaką dawkę encortonu bierze Twój mąż?
    Ewcia na kiedy masz termin?

    25cs -12.10.16 8t4dc >tęsknię< co dzień bardziej



  • morganaa Autorytet
    Postów: 1753 1025

    Wysłany: 6 lutego 2017, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili teraz ma 2 razy dziennie po pół tabletki, musieliśmy zmniejszyć dawkę, bo mu nadnercza siadały i robił się okrąglutki. A że jest po nowotworze nerki to wolałabym żeby kolejne narządy mu nie siadały, tym bardziej, że już jego onkolog i urolog kręcili nosem na encorton. Wcześniej przez rok brał 3 razy dziennie po 1, a w okresie płodnym po 2 tabletki i ja też brałam 1 tabletkę w okresie płodnym. Przy encortonie też brał osłonowe.

    Lily a jaki procent MAR miał twój mąż?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 lutego 2017, 21:08

    mbnotr8.png
  • asik13 Autorytet
    Postów: 438 112

    Wysłany: 6 lutego 2017, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili trzymam kciuki żeby okres ominął Cię wielkim łukiem :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lutego 2017, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morgana trzymam kciuki aby się udało
    Lili trzymam kciuki aby @ poszła precz! Terminu jeszcze nie mam ustalonego. Mam wizytę 15 lutego, może coś już się dowiem

  • doncia82 Przyjaciółka
    Postów: 183 50

    Wysłany: 7 lutego 2017, 07:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morganaa ale super by było gdyby to była ciąża. A czemu nie możesz teraz sprawdzić bety przecież minęło już dużo czasu?

‹‹ 86 87 88 89 90 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ