X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy test MAR IgG pozytywny
Odpowiedz

test MAR IgG pozytywny

Oceń ten wątek:
  • Aneczka34 Autorytet
    Postów: 396 110

    Wysłany: 3 lutego 2017, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaa dzięki dziewczyny za info.

    Niedoczynnosc tarczycy - Eutyrox 50
    XII 2016- HSG- OK, 16 V 2017 Histeroskopia- OK
    I IUI- 21 II 2017 :(
    II IUI- 23 III 2017 :( :(
    III IUI- 12 VIII 2017 :(:(:(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lutego 2017, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, ja mialam refundowane leki.

  • doncia82 Przyjaciółka
    Postów: 183 50

    Wysłany: 5 lutego 2017, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj przywitała mnie @ :( może Ty morganaa masz lepsze wieści.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lutego 2017, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doncia bardzo mi przykro :(

  • asik13 Autorytet
    Postów: 438 112

    Wysłany: 5 lutego 2017, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doncia przykro mi... Ale nie poddawaj się ☺. Następnym razem się uda ☺.

  • asik13 Autorytet
    Postów: 438 112

    Wysłany: 5 lutego 2017, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doncia a po inseminacji brałaś duphaston lub luteinę?

  • sylwia80 Autorytet
    Postów: 3207 707

    Wysłany: 5 lutego 2017, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczęta, a czy Wasi mężowie/partnerzy robili też przeciwciała przeciw plemnikowe z krwi ?

    MTHFR 1298A - C homozygota,IO,PCO, NK 12,7%, KIR AA, Jajowody drożne, AMH 4.3.
  • morganaa Autorytet
    Postów: 1753 1025

    Wysłany: 5 lutego 2017, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doncia tak bardzo mi przykro :( u mnie jeszcze nic nie wiadomo, nic się nie dzieje, ale lekarz kazał testować pod koniec tygodnia dopiero. Dziś brałam kolejny zastrzyk z pregnylu.

    Sylwia mój mąż robił, ale we krwi nic nie było, tylko w nasieniu.

    mbnotr8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lutego 2017, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia mój mąż tylko badania nasienia zrobił

  • morganaa Autorytet
    Postów: 1753 1025

    Wysłany: 5 lutego 2017, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no i niestety u nas też lipa :( wieczorem pojawił się śluz z krwią - także jutro pewnie zacznie się @ Bardzo pechowo u nas ostatnio :( mogłam się tego spodziewać, bo od 2 dni chodzę i wyżywam się na mężu nie wiadomo za co, a teraz wzięłam ciepły prysznic i pije czerwone wino - także wasze zdrowie :)

    mbnotr8.png
  • sylwia80 Autorytet
    Postów: 3207 707

    Wysłany: 5 lutego 2017, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny za odpowiedz. To nic z tego, że z krwi nie wychodzi a z nasienia tak.
    My czekamy na wyniki hormonów i posiewu.
    Załamać już się można tym wszystkim.
    Na testowanie to się nawet nie nastawiam, bo co miesiąc straszne rozczarowanie.

    MTHFR 1298A - C homozygota,IO,PCO, NK 12,7%, KIR AA, Jajowody drożne, AMH 4.3.
  • doncia82 Przyjaciółka
    Postów: 183 50

    Wysłany: 5 lutego 2017, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przykro mi morganaa niestety wiem co czujesz. Kiedy wreszcie nadejdzie ten upragniony dzień? Asik po inseminacji brałam duphaston.

  • doncia82 Przyjaciółka
    Postów: 183 50

    Wysłany: 5 lutego 2017, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia a ile % macie mar?

  • Sugarfree Przyjaciółka
    Postów: 79 25

    Wysłany: 6 lutego 2017, 07:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Matko dziewczyny ;( Ale ten nasz wątek jest pechowy :( Oprócz Ewci nikt, no nikt :(
    Ja przestałam na razie, czekam na @ i wybierzemy się do Provity na pierwszą wizytę chyba.

  • sylwia80 Autorytet
    Postów: 3207 707

    Wysłany: 6 lutego 2017, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Donica nie robiliśmy jeszcze z nasienia, czekamy na wyniki przeciwciał z krwi. U nas główny problem to ruchliwość i ostatnio mało żywych plemników.W środę powinnismy mieć wszystkie wyniki hormonów i przeciwciał i czekamy jeszcze na wynik posiewu na ueroplasmę i mycoplasmę.

    MTHFR 1298A - C homozygota,IO,PCO, NK 12,7%, KIR AA, Jajowody drożne, AMH 4.3.
  • doncia82 Przyjaciółka
    Postów: 183 50

    Wysłany: 6 lutego 2017, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To fakt pech nas nie chce opuścić ale jak to mówią po burzy zawsze świeci słońce

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lutego 2017, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kuźwa no :(. Morganaa przykro mi bardzo :(. Nie chcę być sama w ciąży na naszym wątku :(

  • asik13 Autorytet
    Postów: 438 112

    Wysłany: 6 lutego 2017, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie dziewczyny... nie możemy się załamywać... trzeba walczyć o spełnianie marzeń...
    Głowa do góry... dla każdej z nas zaświeci słońce... :)

  • asik13 Autorytet
    Postów: 438 112

    Wysłany: 6 lutego 2017, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe Ewa to czekaj na nas... ;)

    A tak poważnie to dziewczyny przyjdzie taki czas że każdej z nas się uda... tylko musimy w to wierzyć i walczyć póki jest nadzieja...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lutego 2017, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewcia ty zaraz bedziesz rozakowana :))

    Dziewczyny kochane przykro mi :( ale jak pierwsza wizyta wciqz przed wami to jest jeszcze tyyyle szans :) glowa do gory!
    Ja przyznam sie ze zalamalam sie. Oswajam sie z tym ze nigdy nie bede miala dzieci. Nie wierze w sukces. Po te zarodki ktore mam wroce zeby nie zostaly w lodowie. Pro forma. I koncze starania i te tortury na tarczy :(

‹‹ 85 86 87 88 89 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ