X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy test MAR IgG pozytywny
Odpowiedz

test MAR IgG pozytywny

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego 2017, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jezu zaś przeziębienia...normalnie fala jest. Współczuję dziewczyny, kurujcie się i szybkiego powrotu do zdrowia życzę !
    U mnie trzeci dzień boleści w postaci kłucia w szyjkę. Dla mnie to jest horror, to tak boli, wczoraj aż łzy mi poleciały. Nie wiem jak to wytrzymam psychicznie i fizycznie :(.
    Doncia, może jeszcze za wcześnie na test. Trzymam kciuki, żeby się to zmieniło.
    Teściów mam super.

  • Aneczka34 Autorytet
    Postów: 396 110

    Wysłany: 1 lutego 2017, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś idę na wizytę do dr M (załapałam się na ostatni termin przed jego urlopem). Muszę uciec przed 13.00 z pracy. Ciekawe co powie. Może ruszy coś z tą inseminacją, w końcu TSH poniżej 2 :):). Trzymajcie kciukasy.

    ewa81 lubi tę wiadomość

    Niedoczynnosc tarczycy - Eutyrox 50
    XII 2016- HSG- OK, 16 V 2017 Histeroskopia- OK
    I IUI- 21 II 2017 :(
    II IUI- 23 III 2017 :( :(
    III IUI- 12 VIII 2017 :(:(:(
  • asik13 Autorytet
    Postów: 438 112

    Wysłany: 1 lutego 2017, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doncia a jakikolwiek cień na teście widać? Może jest za wcześnie... mi lekarz po inseminacji kazał zrobić test 14 dni później... fakt że ja wtedy byłam przeziębiona i żeby móc się leczyć musiałam go zrobić wcześniej... dlatego zrobiłam test 11 dni po inseminacji popołudniu i był mało widoczny cień... na następny dzień beta wynosiła 24,010. Tak więc z własnego doświadczenia uważam, że za wcześnie żeby test był pozytywny.

    Aneczka powodzenia na dzisiejszej wizycie. Trzymam kciuki. Daj znać po...

    Ewa życzę Ci jak najmniej dolegliwości bólowych na końcówce. Trzymaj się :).



    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 lutego 2017, 10:03

    ewa81 lubi tę wiadomość

  • doncia82 Przyjaciółka
    Postów: 183 50

    Wysłany: 1 lutego 2017, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie ma żadnego cienia już się z tym pogodziłam że się nie udało jestem rozczarowana i trochę zła bo nie opuszcza mnie myśl że ta inseminacja była zrobiona zbyt późno 2 doby po pozytywnym teście owulacyjnym następnym razem nie zgodzę się tak późno. Ewa dasz radę jesteś już bliziutko mety a jak Ci będzie źle to pisz do nas. Aneczka trzymam kciuki.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego 2017, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneczmo ja tam ni jestem tym przykladwm nigdy nie widzialam dwoch kresek nie liczac testu owulacyjnego :P

  • morganaa Autorytet
    Postów: 1753 1025

    Wysłany: 1 lutego 2017, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doncia,co prawda moja siostra nie miała problemów z zajściem,ale jej testy wychodzimy negatywne pomimo tego że już wiedziała,że jest w ciąży. Także dopóki nie będziesz miec bety to bierz i nie trać nadziei. Ja w ogóle nie robię sikancow juz od prawie roku,tylko beta.

    mbnotr8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego 2017, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Boze jeszcze 3,5 h roboty juz marze o lozku kolderce snie i coldrexie :))

  • doncia82 Przyjaciółka
    Postów: 183 50

    Wysłany: 1 lutego 2017, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ciekawe co piszesz morganaa pierwszy raz słyszę o takim przypadku a Ty kiedy testujesz? jak się w ogóle czujesz?
    Opu jeszcze trochę a jaką masz pracę?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego 2017, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie nie - ja sluszlam o takim przypadku ze dziewczyna juz serduszko na usg widziala a test negatywny - to dopiero akcja ! Tylko beta prawde powie.

    Ja mam prace biurowa siedze i pije herbata za herbata ziolowa na pecherz :) moze przy okazji przeplucze ;))) bo tak to mam tylko czarna a na zurawine nie moge juz patrzec :P Dzis jakos slabo kojarze to fakt wiec sie nie bede przemeczac ;P

  • Aneczka34 Autorytet
    Postów: 396 110

    Wysłany: 1 lutego 2017, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    opu wrote:
    Aneczmo ja tam ni jestem tym przykladwm nigdy nie widzialam dwoch kresek nie liczac testu owulacyjnego :P

    Opu chodziło mi o to że czytałaś takie posty.
    Ale na pewno to się zmieni i się w końcu doczekasz :)

    Niedoczynnosc tarczycy - Eutyrox 50
    XII 2016- HSG- OK, 16 V 2017 Histeroskopia- OK
    I IUI- 21 II 2017 :(
    II IUI- 23 III 2017 :( :(
    III IUI- 12 VIII 2017 :(:(:(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego 2017, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tak tak to jest czeste :) no ale prawda dziewczyny jest taka ze objawy ciazowe pojawiaja wie jakies dwa trzy tyg po spodziewanej miesiaczce czlyli 6-7 tydzien

  • morganaa Autorytet
    Postów: 1753 1025

    Wysłany: 1 lutego 2017, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja piątek dzwonię do lekrza, czy w sobotę mam zrobić betę (to będzie 13 dzień po inseminacji), bo w niedziele biorę pregnyl także chyba w sobotę. Czuję się dobrze, nie mam żadnych objawów czegokolwiek ani okresu ani ciąży.

    Moja siostra nie dociekała czemu tak było, tylko że jej się udało w drugim cyklu starań i od 4 lat mamy w rodzinie Filipka, który od jakiegoś już czasu się pyta kiedy będę mieć w brzuszku dzidziucha, a mnie wtedy na płacz bierze, że nawet on już czeka :)

    teściowie nigdy mnie nie zaakceptują i naszych wyborów, bo oni wiedzą najlepiej przecież. na początku nic żeśmy nie mówili o problemach, bo oni mają bardzo konserwatywne poglądy, ale coś w nas pękło w końcu i mąż powiedział, powiedział też, że to w zasadzie on ma problem, poprosiliśmy o kasę, a oni zamiast chociaż dobrego słowa i wsparcia kazali nam jechać do Częstochowy, a teść stwierdził, że lepiej nam będzie bez dzieci, a kasę ładują w brata od męża i tylko słuchamy jak to jemu jest ciężko, jakie to on ma potrzeby. Już się staram nie przejmować nimi, mamy swoje życie, mój mąż jest za mną, a w opinii teściowej już wiem, że będę najgorszą matką, bo tylko jej metody wychowania są słuszne :)

    mbnotr8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego 2017, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneczka powodzenia na wizycie i daj znać
    U mnie nieźle śniegiem posypało, ale ślisko jak cholera

  • asik13 Autorytet
    Postów: 438 112

    Wysłany: 1 lutego 2017, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doncia ja na twoim miejscu nie skreślałabym tego cyklu tylko poczekałabym kilka dni, bo na pewno test był zrobiony za wcześnie żeby był w 100% wiarygodny.

    U mnie też zimą zaatakowała białym puchem :)

  • morganaa Autorytet
    Postów: 1753 1025

    Wysłany: 1 lutego 2017, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u nas w okolicy wypadek za wypadkiem, ale też jak dziś widziałam jak niektórzy jeżdżą ww taką pogodę to to nawet nie dziwi :( moja siostrzeńce uwielbiają śnieg, a szczególnie rzucać nim we mnie :)

    mbnotr8.png
  • morganaa Autorytet
    Postów: 1753 1025

    Wysłany: 1 lutego 2017, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Opu a co lekarza mówią o pęcherzu?

    mbnotr8.png
  • Aneczka34 Autorytet
    Postów: 396 110

    Wysłany: 1 lutego 2017, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć jestem no i mam informacje. Lekarz powiedział że wynik tsh jest ok. I możemy zaczynać z inseminacją już w tym miesiącu. Wszystkie potrzebne badania zrobione. Przepisał clo od 3 dnia cyklu i 9-10 dnia cyklu mam przyjechać na usg. W końcu bo te wszystkie badania już mnie dobijały.

    Niedoczynnosc tarczycy - Eutyrox 50
    XII 2016- HSG- OK, 16 V 2017 Histeroskopia- OK
    I IUI- 21 II 2017 :(
    II IUI- 23 III 2017 :( :(
    III IUI- 12 VIII 2017 :(:(:(
  • Aneczka34 Autorytet
    Postów: 396 110

    Wysłany: 1 lutego 2017, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Acha jeszcze jedno, nie wiem czy was to interesuje ale w środy o 20.25 na TVN style jest program o in vitro.

    Niedoczynnosc tarczycy - Eutyrox 50
    XII 2016- HSG- OK, 16 V 2017 Histeroskopia- OK
    I IUI- 21 II 2017 :(
    II IUI- 23 III 2017 :( :(
    III IUI- 12 VIII 2017 :(:(:(
  • Aneczka34 Autorytet
    Postów: 396 110

    Wysłany: 1 lutego 2017, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny dziś nie ma tego programu. Chyba zmienili coś bo był co tydzień.

    Niedoczynnosc tarczycy - Eutyrox 50
    XII 2016- HSG- OK, 16 V 2017 Histeroskopia- OK
    I IUI- 21 II 2017 :(
    II IUI- 23 III 2017 :( :(
    III IUI- 12 VIII 2017 :(:(:(
  • morganaa Autorytet
    Postów: 1753 1025

    Wysłany: 1 lutego 2017, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneczka to super :) a ten program to jest realizowany w Anglii? jeśli tak to ja oglądałam jeden odcinek, ale trafiłam fatalnie - jedna para poroniła po kilku tygodniach, a u drugiej w ogóle nie było ciąży, także popłakałam się tylko i zdołowałam.

    mbnotr8.png
‹‹ 83 84 85 86 87 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ