X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy zylaki powrozka nasiennego
Odpowiedz

zylaki powrozka nasiennego

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2019, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tiki92 wrote:
    Moje ptysie:)
    Chyba nie wyszły najgorzej:)
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/9b214076edf9.jpg


    Dawaj mi je tu! :D mniam....

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2019, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rose87 wrote:
    Dawaj mi je tu! :D mniam....
    Mam jeszcze karpatkę:) jakos duzo tego wyszlo, i nie mam pojecia kto to zje:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2019, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja z chęcią przygarne, uwielbiam karpatke :) podać adres? :-P

    Tiki92 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2019, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dawaj, wyśle zaraz:)

    Rose87 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2019, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylko priorytetem poproszę bo ja już głodna jestem a do tego pierwszy dzień nowego cyklu więc się by zjadło na pocieszenie ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2019, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 sierpnia 2019, 21:23

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2019, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nuch nie u nas. Mamy przerwę w staraniach

  • Karmelova23 Ekspertka
    Postów: 239 80

    Wysłany: 7 stycznia 2019, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny dawno mnie nie było.. ale mam takie pytanie raczej trochę dziwne/głupie, ale czy któraś z Was zauważyła, u siebie po stosunku, że sperma waszego faceta zostaje dłużej u was? Znaczy trochę i tak zawsze wypłynie, ale głowie chodzi mi o to że wczoraj było Przytulanko i dziś wieczorem dopiero na papierze toaletowy zauważyłam właśnie zbitą sperme (?) Nie wiem czy to ok? Wcześniej przed zabiegiem też po przytulankach wyplywala taka zbita ale w ciągu dnia A teraz była we mnie praktycznie 24h. Nie jestem aż tak bardzo doświadczona. :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2019, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karmelova23 wrote:
    Cześć dziewczyny dawno mnie nie było.. ale mam takie pytanie raczej trochę dziwne/głupie, ale czy któraś z Was zauważyła, u siebie po stosunku, że sperma waszego faceta zostaje dłużej u was? Znaczy trochę i tak zawsze wypłynie, ale głowie chodzi mi o to że wczoraj było Przytulanko i dziś wieczorem dopiero na papierze toaletowy zauważyłam właśnie zbitą sperme (?) Nie wiem czy to ok? Wcześniej przed zabiegiem też po przytulankach wyplywala taka zbita ale w ciągu dnia A teraz była we mnie praktycznie 24h. Nie jestem aż tak bardzo doświadczona. :(
    Ja zauważyłam ze u mnie nasienie zostaje we mnie dluzej, gdy uzyje zelu:) bez zelu wycieka od razu, gdy wstane:)
    Ciesz sie, ze sperma w Tobie zostaje jak najdluzej, to bardzo dobrze:)

    Karmelova23 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2019, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rose87 wrote:
    Nuch nie u nas. Mamy przerwę w staraniach
    Czemu macie przerwę?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2019, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tiki a jakiego zelu uzywacie? Ja wystarcze ze sie porusze, zmienie pozycje czy kaszlne i juz na wierzchu. A wg.ostatnich badan czas uplynnienia to 50min wiec biedaki szans na uwolnienie nie mają.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2019, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tiki92 wrote:
    Czemu macie przerwę?

    Nie staramy się bo mój jest miesiąc po zabiegu na żpn i czekamy na poprawę nasienia. Teraz to tylko sporadyczne przytulanki są

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2019, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza34 wrote:
    Tiki a jakiego zelu uzywacie? Ja wystarcze ze sie porusze, zmienie pozycje czy kaszlne i juz na wierzchu. A wg.ostatnich badan czas uplynnienia to 50min wiec biedaki szans na uwolnienie nie mają.
    Conceive Plus, to zel taki typowo dla par starajacych sie o dziecko. Pomaga plemnikom dluzej przetrwać:)
    A jakie jest prawidlowe uplynnienie? Bo zerknelam na wynik mojego meza i przy uplynnieniu pisze tylko "dostarczono" i tyle. Co to znaczy?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2019, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rose87 wrote:
    Nie staramy się bo mój jest miesiąc po zabiegu na żpn i czekamy na poprawę nasienia. Teraz to tylko sporadyczne przytulanki są
    Aaa my nie robilismy zadnej przerwy:) a jak maz sie czuje? Juz ma wszystko wygojone?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2019, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 sierpnia 2019, 21:23

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2019, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To teraz tylko zostalo czekanie na efekty, czy Naszym mezom pomogly te operacje, czy nie)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2019, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde mialam Wam zadac glupie pytanie, ale je usunelam:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 stycznia 2019, 23:06

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2019, 23:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 sierpnia 2019, 21:23

  • Karmelova23 Ekspertka
    Postów: 239 80

    Wysłany: 8 stycznia 2019, 05:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już przestałam wierzyć, że ten zabieg cokolwiek da..

  • Vip0 Ekspertka
    Postów: 286 66

    Wysłany: 8 stycznia 2019, 05:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny czy któryś z waszych mężów miał może embolizację żylaków powrózka?

    Drożnośc prawidłowa, owulacja bez stymulacji, badania w normie
    On : badanie nasienia w normie ,
    HBA 91%

    1 IUI :( ( pęcherzyk dominujący 23mm)
    2 IUI :( ( pęcherzyk dominujący 30 mm)
    3 IUI odwołana ( zmiana lekarza prowadzącego zlecenie przez Dr.badania DNA plemników i HBA)

    Punkcja 8.04.2019 ( pobrano 16 kumulusow , 8 dojrzałych , 7 się zapłodniła , pozostało 5 blastek)
    Transfer 1 blastki 13.04.2019

    5dpt beta - 22.7
    10dpt beta 309
    13dpt beta 1060
    16dpt beta 2637
‹‹ 77 78 79 80 81 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ