X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy zylaki powrozka nasiennego
Odpowiedz

zylaki powrozka nasiennego

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 stycznia 2019, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rose87 wrote:
    Ja nie wiem z czego to wynika z zawiści czy z zazdrości? My też już kupę kasy wyłożyliśmy na badania itp. i nie jesteśmy bogaci bo nas nie stać na In-Vitro bez wzięcia pożyczki ale zrobimy wszystko co w naszej mocy by mieć dziecko a jeśli już to nie da nam szczęścia to wtedy się poddam ale bd pewna że zrobiłam wszystko by móc być matką i nie bd kiedyś żałować że czegoś nie zrobiłam. A to czy mamy kasę czy nie to nie powinno nikogo obchodzić. Każdy orze jak może że tak powiem i nie każdego stać od razu na wszystko dla mnie to zwyczajna podłość i zero zrozumienia. Przykre to że kobiety potrafią być takie wredne mając ten sam cel :( Nie rozumiem tego...
    To chyba wynika z zawiści po prostu:(
    Przykre to strasznie, ale coz zrobić.
    Tez zrobie wszystko aby miec dziecko. Nawet bede chodzic po rodzinie i prosic o pożyczki, gdy będzie taka potrzeba.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 stycznia 2019, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja podchodzę do tego tak ze na starania to trzeba miec kasę, my mielismy na in vitro i niestety los, kolejnego kredytu nie damy rady splacic ale pieniadze na dziecko zawsze sie znajdą i jedno do drugiego nic nie ma.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 stycznia 2019, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Puk puk a co tu taka cisza? Wszystkie się leniwią przed tv? ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 stycznia 2019, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O nie, ja jestem wlasnie po sesji jogi.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 stycznia 2019, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O fajnie :) ćwiczysz w domu czy gdzieś w klubie?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 stycznia 2019, 17:59

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 stycznia 2019, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaczelam sama w domu 4 dni temu. Wlaczam filmik na yt i tak probuje 15-20min dziennie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 stycznia 2019, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fajowo :) Ja powoli zaczynam z gumą ćwiczonka.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 stycznia 2019, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cos trzeba robic ze swoim cialem. Nie lubie ćwiczeń wysilkowych, mamy orbitreka ale mi cos nie pasuje. Wogole mam ochote na joge hormonalna ale sa to sesje po 40-45min.i nie wiem czy dam rade. Narazie, przynajmniej do konca cyklu wystarczy tak po 20 min. I niby takie spokojne a musze po zmieniac bielizne bo mokra. Poza tym ma cel-chce nauczyc sie 2 fajnych pozycji.

    Rose87 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 stycznia 2019, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza a dokladnie jaka cwiczysz? Tez bym chciala zacząć:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 stycznia 2019, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joga hormonalna? A mogłabyś rozwinąć temat, na czym polega itp?
    Ja już próbowałam z piłką ale jakoś nie bardzo mi szło, teraz przerzuciłam się na gumę i mam nadzieję że będzie lepiej ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 stycznia 2019, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 sierpnia 2019, 21:22

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 stycznia 2019, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cwicze z Basia Lipska albo dla poczatkujacych albo na zrzucenie zbednych kg. A joga hormonalna jest glownie dla kobiet w okresie menopauzy ale tez na nieplodnosc i uregulowane cyklu oraz na problemy z tarczyca, ta joga wplywa glownie na poziom estrogenow. Czytalam pozytywne opinie, dziewczyna miala cykle po 50dni i dluzszr, jak zaczela swiczyc po 5-6 godz.tyg.to cykle byly po ok.30 dni. Tylko boje sie o tarczyce bo niektorych pozycji nie powinno sie wykonywac przy chorej tarczycy. Co prawda teraz nie biore lekow ale boje sie nawrotu choroby.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 stycznia 2019, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem kiedy zleciala mi ta niedziela.
    Pół dnia przespalismy, bo mąż byl po nocce, drugie pol przelezelismy w lozku i jedliśmy wszystko co bylo pod ręką haha:)
    Jutro planuje zrobic ptysie lub karpatkę:) boje sie, bo nigdy jeszcze nie robilam ciasta parzonego, i nie wiem czy wyjdzie.
    Ale moze nie będzie złe:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2019, 06:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry:)
    Jakie plany na ten tydzien? Moze któraś testuje?:) ja mam okres za ok tydzien. Jak zawsze- przyjdzie.
    Nie moglam spać od rana, juz zdazylam odkurzyc i pranie wstawic. Zaraz sie biore za zupę pomidorową:)
    Zima w pelni u mnie:) bialo i sypie non stop:) w koncu tej zimy wyciągnęłam kozaki z szafy haha:) wczesniej tylko w botkach chodzilam. A teraz przyszedl czas na buty zimowe:)
    Mamy plan na ten miesiac z mezem aby zaoszczedzic troche, i nie kupowac jakis zbednych rzeczy i pierdol. I zobaczymy jak Nam to wyjdzie:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2019, 06:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polacam Wam tez Macę- korzeń maki dobrze wpływa zarowno na płodność męską, jak i reguluje hormony u kobiet. Lepiej kupic w proszku, bo ja mam w kapsulkach i to tak smierdzi, ze mi przez gardlo nie przechodzi. Dlatego teraz kupie tą proszkowana, widzialam w gemini za 10 zl jest 150g. Tak samo polecają kobitki Ashwagandhe- też super wplywa na hormony, i tez chyba zakupie i będę testować:)
    Co mi szkodzi:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2019, 07:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bry wszystkim
    Ja jeszcze z łóżka ale coś czuję że ciężki dzień będzie. @ tuż za rogiem się czai już to czuję.

    Tiki jak Ci maca w kapsułkach śmierdzi to powodzenia z tą w proszku :D bo chyba nie wiesz na co idziesz. Ja ją miałam i razem z moim myślałam że pawia puścimy po wypiciu łyka. Nie dość że śmierdzi to jeszcze ten paskudny smak który ciężko z czym kolwiek zmieszać by poprawić. No ale może Wam posmakuje ;) Powodzenia

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2019, 07:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 sierpnia 2019, 21:22

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2019, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O kurde a ja myslalam ze w proszku bedzie lepsza:)
    Chociaż ja od pewnego czasu mace dorzucam do koktajli, w sensie ten proszek z tych kapsulek i jest git:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2019, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może w większej ilości ten proszek ma mocniejszy zapach, nie wiem ale ja już do niego nie wrócę. Nie wszyscy przecież mają tak samo i akurat Wam może podpasować :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2019, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje ptysie:)
    Chyba nie wyszły najgorzej:)
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/9b214076edf9.jpg

    Rose87 lubi tę wiadomość

‹‹ 76 77 78 79 80 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ