X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy zylaki powrozka nasiennego
Odpowiedz

zylaki powrozka nasiennego

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2019, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Vip0 mój miał wcześniej zabieg metodą LEVD. Nie wiem czy to czasem nie to ale lekarz który robił ten zabieg mówił że to jakaś nowa metoda i po raz pierwszy w naszym szpitalu wykonana wtedy. Niestety nic nie dała i mąż musiał powtórzyć zabieg tym razem sprawdzoną metodą laparo.

  • Vip0 Ekspertka
    Postów: 286 66

    Wysłany: 8 stycznia 2019, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rose87 wrote:
    Hej Vip0 mój miał wcześniej zabieg metodą LEVD. Nie wiem czy to czasem nie to ale lekarz który robił ten zabieg mówił że to jakaś nowa metoda i po raz pierwszy w naszym szpitalu wykonana wtedy. Niestety nic nie dała i mąż musiał powtórzyć zabieg tym razem sprawdzoną metodą laparo.


    LEVd to całkiem inna metoda niż embolizacja.
    LEVd to taka mini laparoskopia.:)

    Rose87 lubi tę wiadomość

    Drożnośc prawidłowa, owulacja bez stymulacji, badania w normie
    On : badanie nasienia w normie ,
    HBA 91%

    1 IUI :( ( pęcherzyk dominujący 23mm)
    2 IUI :( ( pęcherzyk dominujący 30 mm)
    3 IUI odwołana ( zmiana lekarza prowadzącego zlecenie przez Dr.badania DNA plemników i HBA)

    Punkcja 8.04.2019 ( pobrano 16 kumulusow , 8 dojrzałych , 7 się zapłodniła , pozostało 5 blastek)
    Transfer 1 blastki 13.04.2019

    5dpt beta - 22.7
    10dpt beta 309
    13dpt beta 1060
    16dpt beta 2637
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2019, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vip0 wrote:
    LEVd to całkiem inna metoda niż embolizacja.
    LEVd to taka mini laparoskopia.:)

    A no widzisz to Ty lepiej wiesz :) ja nie wiedziałam ale okazała się być do D... O embolizacji może znajdziesz gdzieś wątek i tam coś więcej będzie. A Twój mąż chce tą metodą?

  • Vip0 Ekspertka
    Postów: 286 66

    Wysłany: 8 stycznia 2019, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rose87 wrote:
    A no widzisz to Ty lepiej wiesz :) ja nie wiedziałam ale okazała się być do D... O embolizacji może znajdziesz gdzieś wątek i tam coś więcej będzie. A Twój mąż chce tą metodą?


    Tak mój mąż jest po embolizacji. 12 miesięcy temu miał. Mąż skarży się na bole nad lewym jądrem takie tkliwe ma, boli go odcinek lędźwiowy kręgosłupa i mówi że czuje tak jak by miał obity pośladek. Byliśmy u 3 urologów na 3 badaniach USG. Dwóch stwierdzilo że jest ok a trzeci uznał że są żylaki ( tyle że nie mówiliśmy że jesteśmy po embolizacji i kierował odrazu do znajomego lekarza na prywatny zabieg. Nawet nie sprawdził dopplerem ) sami nie wiemy gdzie się udać

    Drożnośc prawidłowa, owulacja bez stymulacji, badania w normie
    On : badanie nasienia w normie ,
    HBA 91%

    1 IUI :( ( pęcherzyk dominujący 23mm)
    2 IUI :( ( pęcherzyk dominujący 30 mm)
    3 IUI odwołana ( zmiana lekarza prowadzącego zlecenie przez Dr.badania DNA plemników i HBA)

    Punkcja 8.04.2019 ( pobrano 16 kumulusow , 8 dojrzałych , 7 się zapłodniła , pozostało 5 blastek)
    Transfer 1 blastki 13.04.2019

    5dpt beta - 22.7
    10dpt beta 309
    13dpt beta 1060
    16dpt beta 2637
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2019, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vip0 uwazaj na takich lekarzy bo już teraz prywatnie tam i tam. Ja takim nie ufam. Nasz tak chcial zalatwic a jak powiedzialam ze nie, ze chcemy na nfz to całkiem inna gatka.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2019, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj maz mial embolizację

  • Vip0 Ekspertka
    Postów: 286 66

    Wysłany: 8 stycznia 2019, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza34 wrote:
    Vip0 uwazaj na takich lekarzy bo już teraz prywatnie tam i tam. Ja takim nie ufam. Nasz tak chcial zalatwic a jak powiedzialam ze nie, ze chcemy na nfz to całkiem inna gatka.

    Tak właśnie ostatnio trafiliśmy na taką Panią urolog która stwierdziła że są żylaki że trzeba operować i daje namiar gdzie wykonać za kasę bo tam robią najlepiej. Powiedzieliśmy że jesteśmy po zabiegu embolizacja to zrobiła się strasznie niemiła. Zapytaliśmy też żeby coś poradziła to powiedziała że to nie jest wizyta konsultacyjna tylko usg.. zdenerwowałam się okropnie

    Drożnośc prawidłowa, owulacja bez stymulacji, badania w normie
    On : badanie nasienia w normie ,
    HBA 91%

    1 IUI :( ( pęcherzyk dominujący 23mm)
    2 IUI :( ( pęcherzyk dominujący 30 mm)
    3 IUI odwołana ( zmiana lekarza prowadzącego zlecenie przez Dr.badania DNA plemników i HBA)

    Punkcja 8.04.2019 ( pobrano 16 kumulusow , 8 dojrzałych , 7 się zapłodniła , pozostało 5 blastek)
    Transfer 1 blastki 13.04.2019

    5dpt beta - 22.7
    10dpt beta 309
    13dpt beta 1060
    16dpt beta 2637
  • Vip0 Ekspertka
    Postów: 286 66

    Wysłany: 8 stycznia 2019, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tiki92 wrote:
    Moj maz mial embolizację


    Gdzie robiliście? Czy coś męża teraz boli?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 stycznia 2019, 11:58

    Drożnośc prawidłowa, owulacja bez stymulacji, badania w normie
    On : badanie nasienia w normie ,
    HBA 91%

    1 IUI :( ( pęcherzyk dominujący 23mm)
    2 IUI :( ( pęcherzyk dominujący 30 mm)
    3 IUI odwołana ( zmiana lekarza prowadzącego zlecenie przez Dr.badania DNA plemników i HBA)

    Punkcja 8.04.2019 ( pobrano 16 kumulusow , 8 dojrzałych , 7 się zapłodniła , pozostało 5 blastek)
    Transfer 1 blastki 13.04.2019

    5dpt beta - 22.7
    10dpt beta 309
    13dpt beta 1060
    16dpt beta 2637
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2019, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vip0 wrote:
    Gdzie robiliście? Czy coś męża teraz boli?
    My robilismy w szpitalu na nfz, Nasz prywatny Urolog w miare szybko Nam termin załatwił. Męża nie bolalo nic przed operacja, bo nawet nie wiedzielismy ze ma te zylaki. I jest 3 miesiace po operacji, i tez nic go nie boli.

  • Vip0 Ekspertka
    Postów: 286 66

    Wysłany: 8 stycznia 2019, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tiki92 wrote:
    My robilismy w szpitalu na nfz, Nasz prywatny Urolog w miare szybko Nam termin załatwił. Męża nie bolalo nic przed operacja, bo nawet nie wiedzielismy ze ma te zylaki. I jest 3 miesiace po operacji, i tez nic go nie boli.

    A w jakim mieście?

    Drożnośc prawidłowa, owulacja bez stymulacji, badania w normie
    On : badanie nasienia w normie ,
    HBA 91%

    1 IUI :( ( pęcherzyk dominujący 23mm)
    2 IUI :( ( pęcherzyk dominujący 30 mm)
    3 IUI odwołana ( zmiana lekarza prowadzącego zlecenie przez Dr.badania DNA plemników i HBA)

    Punkcja 8.04.2019 ( pobrano 16 kumulusow , 8 dojrzałych , 7 się zapłodniła , pozostało 5 blastek)
    Transfer 1 blastki 13.04.2019

    5dpt beta - 22.7
    10dpt beta 309
    13dpt beta 1060
    16dpt beta 2637
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2019, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    VipO przepraszam, ale wprowadzilam Cie w błąd. Teraz znalazlam wypis, aby sie upewnic, i u Nas nie bylo embolizacji, tylko Obliteracja zylakow powrozka nasiennego metoda laparoskopową. Nie wiem czemu myslalam ze to embolizacja byla.

  • Karmelova23 Ekspertka
    Postów: 239 80

    Wysłany: 8 stycznia 2019, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robiliscie już badanie nasienia po zabiegu żpn?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2019, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 sierpnia 2019, 21:23

  • Karmelova23 Ekspertka
    Postów: 239 80

    Wysłany: 8 stycznia 2019, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My 1.5miesiaca.. czekamy chociaż wątpię że 'Z tej mąki będzie chleb'

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2019, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My koncem stycznia robimy. Bedzie rowne 4 miesiace od operacji

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2019, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 sierpnia 2019, 21:23

  • Karmelova23 Ekspertka
    Postów: 239 80

    Wysłany: 8 stycznia 2019, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bo już jesteśmy po jednym zabiegu na żylaki i wyniki były jeszcze gorsze niż przed zabiegiem, teraz 1.5miesiaca temu był drugi zabieg.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2019, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez jakos nie wierzę ze wyniki sie poprawią...tlumacze sobie to tak, ze jesli bylaby jakas poprawa, to i bylaby ciąża.
    Z jednej strony juz nie mogę sie doczekać ponownych badan, ale z drugiej strony boje ze ze bedzie jeszcze gorzej niz bylo.

  • Karolka9 Autorytet
    Postów: 543 400

    Wysłany: 8 stycznia 2019, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rose i Tiki w jakim mieście mieli robione żpn ?

    3jgxsek2mhrtcu08.png
  • Karmelova23 Ekspertka
    Postów: 239 80

    Wysłany: 8 stycznia 2019, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tiki92 mam to tak samo, ehh sama już nie wiem, ile można czekać? Chore to wszystko. :(

‹‹ 78 79 80 81 82 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ