X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy zylaki powrozka nasiennego
Odpowiedz

zylaki powrozka nasiennego

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 stycznia 2019, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 sierpnia 2019, 21:22

    Pozytywka, Tiki92, yuta lubią tę wiadomość

  • Pozytywka Ekspertka
    Postów: 336 58

    Wysłany: 4 stycznia 2019, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A najbardziej mnie denerwuje to jak wszyscy pytają o dziecko a ja odpowiadam że to nie takie proste to wtedy wszyscy z góry zakładają że to moja "wina" i dają dobre rady żeby się "rozluźnić czy napić wina.." o tym że to mąż ma kłopoty wiedzą 3 zaufane osoby z mojej rodziny. Ustaliliśmy, że to zostanie tajemnica naszego małżeństwa przed jego rodzina.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 stycznia 2019, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rose87 wrote:
    U nas z morfologią 2% nie mogliśmy podejść do iui dlatego też cały czas byłam przekonana że 4% to norma. Tak jak Magnetyczna pisze.

    Tiki no to bd musiała wziąć przepis od Ciebie ;) a Ty ciasto robiłaś też sama czy kupne?

    My dziś zapiekanka ziemniaczana z mięsem mielonym, papryką i cebulą w beszamelu ;)
    Ja ciasto robilam wedlug przepisu tego śmiesznego typka co byl w Master Chef i chyba Hells Kitchen. No nie pamietam jak sie nazywa. Ale na yt ma swoj kanal Kocham Gotowac i tam ma przepis na "Mega zarąbiste ciasto do pizzy":) i faktycznie bylo zarąbiste:) a patent z kaszą manną to petarda:) spróbuj:) Ja polecam!:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 stycznia 2019, 22:25

    Rose87 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 stycznia 2019, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nuch wrote:
    Dla pocieszenia, ostatnio rozmawiałam z koleżanką, której mąż ma morfologię 1% i w marcu już będzie rodzić :) Wszystko jest możliwe ;)
    To sie nazywa CUD.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 stycznia 2019, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tiki na pewno wypróbuję dzięki :) tymczasem żegnam się z Wami na dziś i dobrej nocki Wam życzę bayo

    Tiki92 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 stycznia 2019, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie zasypalo Was?:)
    U mnie malo juz brakuje:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 stycznia 2019, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tiki92 wrote:
    Nie zasypalo Was?:)
    U mnie malo juz brakuje:)

    A u mnie już po zimie prawie bo deszcz wszystko rozpuścił. Chlapać najgorsza :/ właśnie z miasta wracam a Wy co porabiacie wszystkie?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 stycznia 2019, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U Nas maz odsnieza co godzine bo tak sypie:) ja piekę rogaliki z dzemem:) ale zrobilam jedna blache i stracilam wene. Jutro dokończę.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 stycznia 2019, 17:09

    Rose87 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 stycznia 2019, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 sierpnia 2019, 21:22

    Rose87 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 stycznia 2019, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tiki Ty kucharo ;) chyba lubisz w kuchni buszować co? I jeszcze ludziom smaka robi jak nie pizza to rogaliki mmmm... ;)

    My przed tv póki co ale może też coś będzie później kto wie ;) hihi

    Tiki92 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 stycznia 2019, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz co Rose, ja gotowaniem chyba odreagowuje stres zwiazany z tym ze Nam sie nie udaje. Ostatnio jakos mam zly humor, i co robie? Piekę i gotuję jak głupia jakas:)
    Mąż mi nawet zrobił dzis zapas mąki, cukru i jajek haha:)
    Więc mogę szalec:) jutro planuje paszteciki z kapusta i grzybami:)

    Rose87 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 stycznia 2019, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i chociaż masz głowę czym zająć ;) ja ostatnio piekłam pierniczki na święta i zbieram się do orzechowca ake jakoś zebrać się nie mogę heh

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 stycznia 2019, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 sierpnia 2019, 21:22

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 stycznia 2019, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja sobie dziś kupiłam taśmę do ćwiczeń w biedrze i zamierzam ćwiczyć a co, zajmę się czymś w końcu a raczej sobą hehe ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 stycznia 2019, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze tez chcialam to kupic Ale u mnie nie bylo:/

    Powiem Wam ze marzy mi sie jakis wyjazd. Gdzies w cieple miejsce. Aby odpoczac psychocznie od tych wszystkich problemow...ale pojawia sie jedno ale, kwestie finansowe. Mamy pieniądze, ale boje sie jechac na jakas wycieczke bo moze bedzie potrzebne Nam in vitro, i wtedy skad na nie weźmiemy? Takie dylematy mam.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 stycznia 2019, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tiki zawsze można wziąć pożyczkę. My kasy na in-Vitro nie mamy i w razie potrzeby to niestety ale będziemy musieli wziąć.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 stycznia 2019, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 sierpnia 2019, 21:22

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 stycznia 2019, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rose87 wrote:
    Tiki zawsze można wziąć pożyczkę. My kasy na in-Vitro nie mamy i w razie potrzeby to niestety ale będziemy musieli wziąć.
    Kochana jak u Nas bedzie potrzeba in vitro to tez bedziemy musieli aby pozyczac od rodzicow albo jakas pożyczkę. Na razie pieniadze mamy, ale chcemy kupic drugie auto. A ze moj maz to ten typ ze byle czego nie kupi, wiec 10tys musimy na auto przeznaczyc niestety. Wiec kasa sie rozejdzie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 stycznia 2019, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Apropo kwesti finansowanych...Tak sobie przegladam rozne fora, i powiem Wam ze jestem w szoku,jak kobieta kobiecie może dogadać. W zlym tego slowa znaczeniu.
    Sytuacja tyczy się kobiety, ktora juz ponad rok sie stara o dziecko i nic. Koncza sie jej juz pieniądze bo wszystkie badania i wizyty robi prywatnie. I jest jest przykro ze na razie nie moze ruszyc dalej, bo jej zwyczajnie nie stać na kolejne wizyty po lekarzach. I wtedy odzywaja sie kobiety pelne jadu i zawisci z haslami ze po co chce dziecko, skoro jej na glupie badania nie stać...no kurcze. Jak tak można mowic?:(
    U Nas od lipca poszlo juz dobre 3 tysiace na same badania, leki i wizyty. A to zapewne dopiero poczatek wszystkiego. I tez sie boje ze nie podolamy, ze nie wystarczy Nam pieniedzy. I nie wyobrazam sobie aby ktoś mial mi powiedzieć, ze skoro nie stac mnie na badania, to po co mi dziecko?:(
    Owszem, dziecko kosztuje. Ale my na skompletowania wyprawki mamy kilka miesiecy. Część rzeczy mozemy od kogos dostac, część kupic używanych. I to bedzie znaczylo ze mam nie robic dziecka, bo mnie na Nie nie stac?
    Ja sama praktycznie cala wyprawke mam miec po siostrze. Juz ponad 3 lata trzyma dla mnie moja siostra rzeczy po jej
    synku, i teraz odkłada rzeczy po córeczce. Ciesze sie z tego ogromnie, bo to Nas odciąży jak juz sie Nam uda.
    I jest mi przykro, ze mozna cos tak okropnego usłyszeć z ust zupelnie kogis obcego, kto Nas nie zna.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 stycznia 2019, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie wiem z czego to wynika z zawiści czy z zazdrości? My też już kupę kasy wyłożyliśmy na badania itp. i nie jesteśmy bogaci bo nas nie stać na In-Vitro bez wzięcia pożyczki ale zrobimy wszystko co w naszej mocy by mieć dziecko a jeśli już to nie da nam szczęścia to wtedy się poddam ale bd pewna że zrobiłam wszystko by móc być matką i nie bd kiedyś żałować że czegoś nie zrobiłam. A to czy mamy kasę czy nie to nie powinno nikogo obchodzić. Każdy orze jak może że tak powiem i nie każdego stać od razu na wszystko dla mnie to zwyczajna podłość i zero zrozumienia. Przykre to że kobiety potrafią być takie wredne mając ten sam cel :( Nie rozumiem tego...

    Tiki92 lubi tę wiadomość

‹‹ 75 76 77 78 79 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ