X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy zylaki powrozka nasiennego
Odpowiedz

zylaki powrozka nasiennego

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2019, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tiki a huk z tym ja i tak biorę co innego grunt że trafiłaś z nazwą ;) tyle że trzeba będzie wymyślać nową jak taka już jest :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2019, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rose:*

    "Ciężko jest czekać na coś, co może sie nigdy nie przydarzyć. Ale jeszcze ciężej jest z tego zrezygnować, kiedy wiesz, że to jedyna rzecz, której pragniesz":*

    Rose87 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2019, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tiki92 wrote:
    Rose:*

    "Ciężko jest czekać na coś, co może sie nigdy nie przydarzyć. Ale jeszcze ciężej jest z tego zrezygnować, kiedy wiesz, że to jedyna rzecz, której pragniesz":*


    To piękne motto ^_^

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2019, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 sierpnia 2019, 21:21

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2019, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokladnie Nuch, ta świadomość a zarazem niewiedza czy sie uda czy nie Nas wykancza.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2019, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 sierpnia 2019, 21:21

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2019, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My jak odebralismy wyniki to płakałam cała droge do domu. Wczesniej trochę poczytalam, i wiedzialam ze jest zle.
    Maz sie nie odzywal, ja ryczalam. Dopiero na drugi dzien jakos to przegadalismy i zaczęliśmy szukac u Nas urologa. I pozniej juz poszlo z gorki, wizyty, badania, operacja.
    Ja tez nie wiem co zrobie jak wyniki sie nie poprawia. Pewnie sie zalamię.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2019, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nuch slaba morfologia przy duzej ilosci plemnikow to na domiar zlego nic strasznego.
    Owszem morfologia jest wazna, ale wazna tez jest ilosc plemnikow. Im wiecej tym większa szansa ze znajdzie sie TEN jedyny, silny zawodnik:*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2019, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rose87 wrote:
    O kuźwa Iza Ty żartujesz że tak Wam ktoś powiedział chyba co?

    Nie żartuję, powiedzial nam to znany lekarz ktorego nazwisko czesto pojawia sie tu na forum i który jest bardzo wychwalany. Niestety nie przeze mnie. Wiem ze wielu parom pomogl.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2019, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 sierpnia 2019, 21:21

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2019, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza34 wrote:
    Nie żartuję, powiedzial nam to znany lekarz ktorego nazwisko czesto pojawia sie tu na forum i który jest bardzo wychwalany. Niestety nie przeze mnie. Wiem ze wielu parom pomogl.

    No to cham! Jak tak można wgl komuś powiedzieć?! Chyba tylko na ivf żeruje

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2019, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nuch wrote:
    A w okresie około owulacyjnym to staracie się codziennie czy co 2-3 dni?
    W zeszlym cyklu u Nas bylo co dwa dni. W tym codziennie przez kilka dni.
    Ja sama nie wiem jak sie kochać z Naszym slabym nasieniem...z jednej strony codziennie to może za duzo, bo plemniki slabe, z drugiej strony co 2 dni to moze za dlugo bo Nasze slabe plemniki nie przetrwają...cholera go wie jak to robic

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2019, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 sierpnia 2019, 21:21

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2019, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nuch wrote:
    Dokładnie mam ten sam dylemat. A używasz jakichś żeli typu Conceive? Ja kupiłam użyłam dwa cykle temu i od tamtej pory leży w szufladzie
    Używam tego zelu. Ale nie sadze aby On Nam pomogl:(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2019, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 grudnia 2019, 09:13

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2019, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rose87 wrote:
    No to cham! Jak tak można wgl komuś powiedzieć?! Chyba tylko na ivf żeruje

    Tym sie skonczyla nasza wizyta ze tylko in vitro daje nam szanse. My juz bylismy zdecydowani, bylismy nawet na wizycie wstepnej, dostalismy komplet dokumentow i umowy do przeczytania, bylismy zdecydowani na in vitro na listopad 2018 tylko zdarzenie losowe sprawilo ze pieniadze na to przeznaczone musielismy wydac na co inne. A teraz pieniedzy nie mamy.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2019, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde Iza przykro mi bardzo i na prawdę rozumiem Cię bo u nas wyszło podobnie tylko że z inseminacją tak wyszło że w sumie nie wyszło :/ ech...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 stycznia 2019, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rose tak widocznie miało byc.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 stycznia 2019, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem jak u Was, ale do mnie przyszla zima:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 stycznia 2019, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tiki mrozem powialo i sniegiem sypnelo? U mnie o 6.30 bhlo 8 st.mrozu a chmury sniegowe juz wiszą. Z moimi chorymi zatokami to nawet te 4st.mrozu to tragedia a wychodzic na zewnatrz musze.

‹‹ 73 74 75 76 77 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ