X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy zylaki powrozka nasiennego
Odpowiedz

zylaki powrozka nasiennego

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2019, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza mialam pisac to samo co Rose:*
    Ja gdybym miala juz dziecko, inaczej bym przezywala te starania. Nie musialabym sie bac, ze jesli nie wyjdzie to trudno. A tak boje sie cholernie. Bo walcze o pierwsze dziecko. Moje upragnione i wyczekane dzieciątko. U mnie dochodza jeszcze problemy z sercem. Mam niedomykalnosc zastawki. Wiec musze sie spieszyc z dzieckiem. Bo nie wiem czy za dwa czy trzy lata nie bedzie konieczna jakas operacja.
    Dlatego mam takie ciśnienie na dziecko.

    Ja za 2,5 miesiaca bede mieć 27lat.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2019, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde to ja tu pewnie najstarsza bez dziecka bd :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2019, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rose a Ty ile masz lat?
    Pamietaj ze wiek o niczym nie swiadczy! Najwazniejsze ze cos robicie w kwesti poprawy tego wszystkiego aby to dzieciątko w koncu sie pojawilo:*

    Rose87 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2019, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja czasami sobie wyobrażam jak to jest miec dziecko...jakby wygladalo, co bym z Nim robila.
    Ja niestety przez te wszystkie cykle staran nie mialam ani razu pozytywnego testu. Nigdy nie bylo mi dane doznac tego uczucia, co dokladnie sie czuje gdy sie widzi te dwie kreski na tescie. Co sie czuje gdy sie widzi pierwszy raz dzieciatko na usg, slyszy sie bicie Jego serca. Pozniej jak macha raczkami, nóżkami. To muszą byc tak bezcenne przezycia ze zazdroszcze kazdej kobiecie która tego doswiadczyla. Nie wspominajac juz o uczuciu gdy pierwszy raz widzimy dzieciątko, jakie towarzyszą temu emocje.
    Nie wiem jak bardzo bym musiala kochac mojego męża, to On nigdy nie bylby mi w stanie zastapic milosci do dziecka.

    Rose87 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2019, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ponad 3 lata starań o pierwsze dziecko mam 31 lat... Wiesz ja tak do końca nawet nie wiem co jest główną przyczyną. No bo dobra jest te słabe nasienie i jest mięśniak u mnie ale jajowody drożne no przynajmniej jeden całkowicie drugi z powodu mięśniaka drożny tylko w kilku procentach ale czy to wszystko? Tego nie wiem i ciągle się doszukuję co to by mogło być bo jakoś mam przeczucie że to z mojej strony jest bardziej problem niż z mojego

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2019, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spoko, macie racje, nie bedziemy sie licytowac. Ja mam prawie 35 lat i widmo wczesnej menopauzy jak moja mama miala. Lekarze kreca nosem na moj i meza wiek. Nawet uslyszelismy "Nie te pesele na naturalne starania".

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2019, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O kuźwa Iza Ty żartujesz że tak Wam ktoś powiedział chyba co?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2019, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza34 wrote:
    Spoko, macie racje, nie bedziemy sie licytowac. Ja mam prawie 35 lat i widmo wczesnej menopauzy jak moja mama miala. Lekarze kreca nosem na moj i meza wiek. Nawet uslyszelismy "Nie te pesele na naturalne starania".
    Naprawde?? Co za lekarze:( teraz jest taki ped za kariera i kasą ze kobiety niekiedy wlasnie kolo 40stki dopiero sie o dziecko staraja. I maja zdrowe dzieci. Poczete naturalnie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2019, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rose87 wrote:
    Ponad 3 lata starań o pierwsze dziecko mam 31 lat... Wiesz ja tak do końca nawet nie wiem co jest główną przyczyną. No bo dobra jest te słabe nasienie i jest mięśniak u mnie ale jajowody drożne no przynajmniej jeden całkowicie drugi z powodu mięśniaka drożny tylko w kilku procentach ale czy to wszystko? Tego nie wiem i ciągle się doszukuję co to by mogło być bo jakoś mam przeczucie że to z mojej strony jest bardziej problem niż z mojego
    A Wy jestescie w jakiejs klinice?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2019, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tiki92 wrote:
    A Wy jestescie w jakiejs klinice?


    Znaczy i tak i nie, bo zaczęliśmy z kliniką kiedy trafiłam na mojego obecnego ginekologa. Mieliśmy zamiar podchodzić do inseminacji ale niestety w trakcie dowiedzieliśmy się o słabych wynikach nasienia i musimy teraz odczekać swoje. Jak wyniki się poprawią to zaczynamy od nowa tzn. z inseminacją :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2019, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rose87 wrote:
    Znaczy i tak i nie, bo zaczęliśmy z kliniką kiedy trafiłam na mojego obecnego ginekologa. Mieliśmy zamiar podchodzić do inseminacji ale niestety w trakcie dowiedzieliśmy się o słabych wynikach nasienia i musimy teraz odczekać swoje. Jak wyniki się poprawią to zaczynamy od nowa tzn. z inseminacją :)
    Trzymam kciuki:) z Nowym Rokiem musza byc nowe nadzieje:*
    Pamietasz jak chyba wczoraj pisalysmy o tym ze bedziemy produkowac wlasne tabletki na poprawe plemnikow? I ze zapodalam nazwe ExtraSperm?? Sa suplementy o takiej nazwie! Haha przed chwila na nie trafilam przypadkiem:)

    Rose87 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2019, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tiki92 wrote:
    Trzymam kciuki:) z Nowym Rokiem musza byc nowe nadzieje:*
    Pamietasz jak chyba wczoraj pisalysmy o tym ze bedziemy produkowac wlasne tabletki na poprawe plemnikow? I ze zapodalam nazwe ExtraSperm?? Sa suplementy o takiej nazwie! Haha przed chwila na nie trafilam przypadkiem:)


    Wiesz, ja sobie co roku to powtarzam, więc wolałabym inne hasło może masz pomysł bo tak Ci idzie wymyślanie nazw :D hehe
    Co do tabsów dawaj linka bo aż muszę to zobaczyć :D haha

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2019, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rose87 wrote:
    Wiesz, ja sobie co roku to powtarzam, więc wolałabym inne hasło może masz pomysł bo tak Ci idzie wymyślanie nazw :D hehe
    Co do tabsów dawaj linka bo aż muszę to zobaczyć :D haha
    Jak sobie wpiszesz w google ExtraSperm to Ci wyskoczy:) bo ja nie wiem jak wstawic linka a jestem na telefonie:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2019, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehe spoko ale miałaś nosa co? :D Ciekawa jestem czy to na prawdę na jakość nasienia działa czy nie przypadkiem na ilość :D :P wiesz o co chodzi hehe ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2019, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam:)
    http://www.a-medica.pl/produkty/extrasperm

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2019, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A cena tam gdzieś jest czy tylko ja taka ślepa?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2019, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak sobie mysle czy ja tej nazwy kiedys nie slyszalam ze ja powiedzialam haha:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2019, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rose87 wrote:
    A cena tam gdzieś jest czy tylko ja taka ślepa?
    Na ceneo jest po 39.50:) za 30 kapsulek

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2019, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    łeee... to chyba niezbyt jak takie tanie to, a dla kobiet co tam jest bo mi nie wyskakuje?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2019, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rose87 wrote:
    łeee... to chyba niezbyt jak takie tanie to, a dla kobiet co tam jest bo mi nie wyskakuje?
    Zaraz popatrze:)

‹‹ 72 73 74 75 76 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ