X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy zylaki powrozka nasiennego
Odpowiedz

zylaki powrozka nasiennego

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2019, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe dobra nazwa Tiki :D no to teraz tylko produkcja tabsów nam została ktoś się podejmie? Może ktoś zna się na mieszankach Hihi

    Mi to już tyle wykresów wywróżyło ciążę że hej byłoby przynajmniej z 5cioro ;) Oczywiście niech Tobie się spełni za co kciukam & &

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 stycznia 2019, 21:55

    Tiki92 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2019, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rose87 wrote:
    Hehe dobra nazwa Tiki :D no to teraz tylko produkcja tabsów nam została ktoś się podejmie? Może ktoś zna się na mieszankach Hihi

    Mi to już tyle wykresów wywróżyło ciążę że hej byłoby przynajmniej z 5cioro ;) Oczywiście niech Tobie się spełni za co kciukam & &
    Rozpoczniemy wlasna produkcje, tylko trzeba popracowac nad receptura ktora bedziemy testowac na Naszych mezach haha:)
    Oj gdyby to wszystko bylo takie proste...bierzesz tabletke i pyk juz jest wszystko ok.
    Ja dopoki sama nie doczekam cudu w zaden chyba nie uwierzę.

    Rose87 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2019, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 sierpnia 2019, 21:21

    Rose87 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2019, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj tak gdyby to było takie proste... Niestety życie jest ujem... Doczekasz się zobaczysz :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2019, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nuch dokładnie jakby się wiedziało wcześniej że tak będzie to ile kasy i nerwów by się zaoszczędziło ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2019, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 sierpnia 2019, 21:21

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2019, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysle ze kazda z Nas sie doczeka. Tylko to czekanie jest najgorsze...ta niewiedza, ile jeszcze trzeba czekac. Gdybym wiedziała, miala pewnosc ze uda Nam sie za rok, dwa to naprawde temat staran bym odpuscila. I bym spokojnie czekala.
    No ale niestety nikt mi nie da takiej gwaranji ze na pewno tego miesiaca, roku mi sie uda.

    W ogole Nasz tenat zylakowy jest jak na razie jedynym tematem w którym ktis sie regularnie udziela. A szkoda. Bo jest tu wieke tenatow, z których mozna sie waznych rzeczy dowiedzieć. Wielka szkoda ze malo kto juz sie w nich odzywa.

    Dzis bylam po Euthyrox u rodzinnego. I poprosilam o wieksza ilosc tabletek. I mi dala 100 tabletek, tyle ze zobaczyłam pozniej ze sie machnela na dawce, bo zamiast 50 dala mi 100. Wiec wystarczy jak bede brala pol tabletki prawda?

    Rose87 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2019, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nuch wrote:
    Ja to żałuje, że odrazu za decyzją o dziecku nie poszły wszystkie badania męża. Zaoszczędziłabym sobie rok rozczarowań zanim odkryliśmy słabą morfologię :(
    Wazne ze teraz dzialacie w tej kwesti. Czasu juz nie cofniesz. Ja tez zaluje ze dopiero po 1 5 roku staran przebadalam meza. Ale coz poradzic. Teraz zostalo Nam tylko sie leczyc aby w koncu bylo dobrze:*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2019, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiadomo teraz można gdybać ja też wielu rzeczy żałuję ale jak to się mówi gdym wiedziała że upadnę to bym siedziała na dupie ;) nic się nie dzieje bez przyczyny i widocznie niektóre kobiety muszą poczekać dłużej na to szczęście ale tak samo jak Tiki wierzę że każdej z nas się uda zajść w upragnioną ciążę. Byłoby za dobrze gdybyśmy wiedziały kiedy ale też bym była spokojna wiedząc nawet jakby nie było mi dane zostać matką to chciałabym to wiedzieć chociaż zaoszczędziłabym sobie i mojemu nerwów, zabiegów lekarzy itp. a tak w ciemno się idzie ale czego się nie zrobi dla tego szczęścia :)

    Tiki ja biorę zaledwie 25 ale chyba będzie jak mówisz skoro połowa 100 to 50 a Ty tyle zażywasz to będzie połowa tabsy ;)

    Tiki92 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2019, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fakt też z tymi wątkami jest dużo fajnych i ciekawych ale niestety wygasłych :/ dla mnie brakuje tu jednak forum regionalnego. Zawsze to lżej np. w znalezieniu lekarza czy chociażby kogoś kto pomoże to byłoby ciekawe :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2019, 23:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rose87 wrote:
    Fakt też z tymi wątkami jest dużo fajnych i ciekawych ale niestety wygasłych :/ dla mnie brakuje tu jednak forum regionalnego. Zawsze to lżej np. w znalezieniu lekarza czy chociażby kogoś kto pomoże to byłoby ciekawe :)
    Przejrzyj sobie forum Wizaz badz Babyboom. Tam sa tez fajne babeczki i ciekawe watki:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 stycznia 2019, 23:10

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2019, 23:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem, zaglądałam tam ale jakoś tu mi się najbardziej podoba i fajnie by było gdyby tu otworzyli podobnie. Jestem tu już za długo żeby nie wiedzieć o podobnych forach :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 stycznia 2019, 23:34

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2019, 00:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi tez najbardziej sie tutaj podoba:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2019, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 grudnia 2019, 09:13

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2019, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A pro po tsh dziewczyny chciałam sprawdzić niedługo jak wygląda moje tsh po zażywaniu euthyroxu ale nie wiem czy w dniu badania mam zażyć tabletkę czy lepiej nie? Jak robicie?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2019, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magnetyczna ja chcialam tylko zbic tsh. Bo mialam ok 3,5. Z tym ze ani endokrynolog, ani ginekolog nie chcieli mi dac zadnych prochow bo twierdzili ze tsh mam dobre!!! i skoro pozostale hormony sa ok, to nie ma potrzeby zbijac tego tsh.
    Wkurzylam sie. I poszlam do rodzinnego. Trochę podkoloryzowalam sprawe, i pytam sie jej czy moglaby mi Euthyrox wypisywac na 100%, bo moj endo tez wypisuje na 100%, a dodatkowo musze mu placic za wizyte tyko po gly2pia recepte. I powiedziała ze nie ma problemu. I mi wypisuje. Moja dawka 50 na 100% kosztuje niecale 8 zl chyba, a z refundaja ponad 6 zl! Roznica niewielka jak widać. I tak sobie chodze po recepte do lekarza rodzinnego i tsh zbijam na wlasna rękę. Niedlugo pojde zbadać czy spada, bo lek biore od polowy listopada juz.

    Rose normalnie wez tabletke, ona nie zaburzy wyniku.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2019, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszedzie trabia ze dla starajacej sie kobiety tsh powinno byc najlepiej ponizej 2, ja mialam 3.5 wiec zaczelam sama sobie zbijac.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2019, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przeczytałam ten temat do 40 strony. I wedlug tego co pisaly tu dziewczyny, najlesze wyniki byly dopiero po pol roku od operacji. Po 3 miesiacach byla poprawa, ale niewielka. Dopiero po 6 miesiącach, u niektorych 9, byla spora poprawa. Choc zdarzaly sie tez ciążę z bardzo slabym nasieniem.
    U Nas koncem stycznia bedzie 4 miesiace od operacji i zobaczymy.

    Pozwalacie mezom pic alkohol? Jak to u Was jest?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2019, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To już sama nie wiem bo znajoma mi radzi bym wzięła euthyrox po badaniu :/

    Mój z alkoholu lubi tylko piwo. Teraz kiedy mamy przerwę w staraniach niech sobie pije a wiadomo że nie uchlewa się co prawda to jego jedyna używka bo papierosów na szczęście nie pali :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2019, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj ma zakaz alkoholu i przykaz odchudzenia sie i to duzo od urologa, lekarz powiedzial ze bedzie go ganial zeby zrzucil wage. A do tej pory alkohol okazjonalnie, zero palenia, tylko bez kawy zyc nie moze.

‹‹ 70 71 72 73 74 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ