X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy zylaki powrozka nasiennego
Odpowiedz

zylaki powrozka nasiennego

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2019, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza mój dostał zwolnienie na max 6 tygodni od urologa. Bo lekarz sam powiedział że na więcej nie może wypisać ale w razie gdyby się źle czuł to zawsze można pójść do innego jeszcze ;) a co do Twojego laparo to trochę się lekarzowi dziwię bo albo Cię zbywa albo mu się po prostu nie chce bo co by mu szkodziło zrobić zabieg u Ciebie? Bo w marcu Twój zrobi zabieg więc i tak musicie po nim czekać aż wydobrzeje a potem w razie Twój będzie już ok to wtedy Ty będziesz po zabiegu? Nasienie potrzebuje przynajmniej 3ch miesięcy na regeneracje a po zabiegu nigdy nie wiadomo jak będzie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2019, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ile tak naprawde nie mozna pracoeac fizycznie i dzwigac? Bo różnie mowia i pisza.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2019, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Słyszałam że do 3ch miesięcy nie powinno się nadwyrężać, oczywiście chodzi o ciężka pracę. Mojemu lekarz powiedział że 6 tygodni i może wracać do pracy ale wiadomo że w miarę możliwości się oszczędzać chociaż czasem o to trudno tym bardziej w fizycznej.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2019, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj mąż mial łącznie ok 1.5 miesiaca zwolnienia, normalnie mial by miesiac, tyle ze zaczal grzebac przy tej ranie i zrobilo sie male zakazenie i dostal kolejne 2 tygodnie zwolnienia. Do pracy wrocil juz z zagojoną rana, a tez pracuje fizycznie

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2019, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przy laparoskopi to sa dwa male nacięcia na długość ok 2cm, które naprawdę szybko się goją:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2019, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rose, Tiki a co robia wasi mezowie? My mamy swoje gospodarstwo- jabłka, truskawki. Od kwietnia rusza z ochrona sadow czyli praca na traktorze i mysle ze to nie powinno mu zaszkodzic albo taka jazda wozkiem widłowym? Bedziemy pytac lekarzy. Bo jesli chodzi o dzwiganie to bede go pilnowac ile sie da.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 stycznia 2019, 20:49

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2019, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tiki mój miał 3 nacięcia prawa lewa i pod pępkiem.

    Iza mój jest budowlańcem i u niego ciężko nie dźwigać właśnie :/ a u Twojego siedzenie w traktorze, przegrzewanie bo tam wtedy w lato to skwar co nie?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2019, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie odkąd ma ciagnik z klima.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2019, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza34 wrote:
    Nie odkąd ma ciagnik z klima.

    Ale jego jajka nie mają klimy ;) grzeją się na siedzeniu. Chociaż to i tak lepiej niż bez hehe

    Iza34 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2019, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój uwielbiał gorące kąpiele od kiedy się dowiedział o zabiegu i po nim teraz tylko chłodne ale te suple i wszystko to i tak może być za mało :/ nie wiem jak można jeszcze poprawić wyniki

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2019, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rose87 wrote:
    Tiki mój miał 3 nacięcia prawa lewa i pod pępkiem.

    Iza mój jest budowlańcem i u niego ciężko nie dźwigać właśnie :/ a u Twojego siedzenie w traktorze, przegrzewanie bo tam wtedy w lato to skwar co nie?
    Moj mial naciecie pod pepkiem i z lewej strony bo my tylko zylaki po lewej stronie mielismy:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2019, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tiki mój też miał tylko z lewej strony

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2019, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza34 wrote:
    Rose, Tiki a co robia wasi mezowie? My mamy swoje gospodarstwo- jabłka, truskawki. Od kwietnia rusza z ochrona sadow czyli praca na traktorze i mysle ze to nie powinno mu zaszkodzic albo taka jazda wozkiem widłowym? Bedziemy pytac lekarzy. Bo jesli chodzi o dzwiganie to bede go pilnowac ile sie da.
    Moj pracuje przy armaturze lazienkowej. Tez dzwiga przez te 8 godzin.
    Moze powiedz mezowi aby do pracy przy ciagniku zakladal dosc luzne majty lub wcale. Wtedy moze jajka nie beda sie tak grzac przy siedzacym trybie pracy, beda mialy przewiew:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2019, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rose87 wrote:
    Mój uwielbiał gorące kąpiele od kiedy się dowiedział o zabiegu i po nim teraz tylko chłodne ale te suple i wszystko to i tak może być za mało :/ nie wiem jak można jeszcze poprawić wyniki
    Dieta, zdrowy tryb zycia, aktywnosc fizyczna itp. Tylko to tez zalezy czy plemniki sa do poprawy. Bo jezeli cos jest zle w DNA plemnika to niestety ale nawet najlepsze witaminy nie pomogą

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2019, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rose87 wrote:
    Tiki mój też miał tylko z lewej strony
    Wlasnie maz mnie uswiadomil ze on mial naciecie nie z lewej, a z prawej strony:)
    Ale zylaki mial tylko z lewej:) wiec moze im bylo lepiej dosc pod kątem do tych zylakow i robili z prawej strony naciecie. A cholera go tam wie w koncu:)

    Rose87 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2019, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tiki ja to wszystko wiem ale tak tylko napisałam bo szczerze przydałby się jakiś konkretny lek na to :D wiesz tak sobie żartuję trochę bo np. boli mnie głowa wezmę tabsa i przechodzi lub kusia nie staje dziadkowi to wiagra i jest coś w ten deseń ;) hehe

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 stycznia 2019, 21:30

    Tiki92 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2019, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rose a Twoj ma widoczne blizny? Bo moj ma dosc widoczna ta pod pepkiem. Ale to chyba dlatego ze On mial tam zakazenie i mu sie to dluzej goilo. I teraz jest tam takie czerwone zgrubienie. A to drugie naciecie jest ledwo widoczne

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2019, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rose87 wrote:
    Tiki ja to wszystko wiem ale tak tylko napisałam bo szczerze przydałby się jakiś konkretny lek na to :D wiesz tak sobie żartuję trochę bo np. boli mnie głowa wezmę tabsa i przechodzi lub kusia nie staje dziadkowi to wiagra i jest coś w ten deseń ;) hehe
    Dalam kazde pieniadze za takie lekarstwo na plemniory:) no ale niestety chyba takiego nie ma

    Rose87 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2019, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tiki mój ma lekko różowe i jedna się bardziej wyróżnia bo jest najdłuższa że strony prawej ale też jakieś że 2cm a pozostałe dwie ledwo widoczne

    Nom taki lek by się przydał ciekawe jaką by nosił nazwę ;) hehe

    Tiki92 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2019, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakis ExtraSperm czy coś w ten deseń:) haha:)
    Czemu to akurat Naszych mezow spotkalo to ja nie wiem. Nie moglo pasc na jakiegos pijaczka? Lub jakiegos narkomana?
    Takie to zycie niesprawiedliwe.

    Cholera mi fb, przed tym jak zdezaktywowalam konto wywrozyl dziecko w styczniu! I ma byc! Nie ma innej opcji:)!

    Rose87, Nuch lubią tę wiadomość

‹‹ 69 70 71 72 73 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ