X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy zylaki powrozka nasiennego
Odpowiedz

zylaki powrozka nasiennego

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 stycznia 2019, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magnetyczna u Nas 3 miesiace po operacji. Koncem stycznia powtarzamy badania. Wtedy Ci powiem czy wyniki sie poprawily, czy tez nie:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 stycznia 2019, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja chyba Wam pierwsza powiem czy taka operacja i suplementy cos pomagaja na poprawe nasienia:) bo chyba pierwsza z Nas tu obecnych powtarzam badania męża:)
    Takze trzymajcie kciuki! Jeszcze tylko miesiąc! Nawet niecaly:)

    Rose87 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 stycznia 2019, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tiki kciukacze zaciśnięte && :) tymczasem trza jakiś temat narzucić co by się milej czekało :D

    To może zacznę: Czy macie jakieś postanowienia noworoczne które zamierzacie wprowadzić w życie? Podzielcie się :)

    Tiki92 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 stycznia 2019, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rose87 wrote:
    Tiki kciukacze zaciśnięte && :) tymczasem trza jakiś temat narzucić co by się milej czekało :D

    To może zacznę: Czy macie jakieś postanowienia noworoczne które zamierzacie wprowadzić w życie? Podzielcie się :)
    Ja standardowo, zaczynam ćwiczyć:) ja już caly listopad ladnie cwiczylam, ale pozniej mialam kilka wizyt u kardiologa i przerwalam cwiczenia bo musialam miec pewnosc ze cwiczyc mogę. I zaczynam od nowa. Pupka, brzuch i nogi do lata będą zrobione:) Poki ciąży nie ma, mozna poprawić to i owo:)
    Kolejnym postanowieniem bylo to, aby zaczac zyc swoim zyciem, a nie innych. I z tego powodu dzis zdezaktywowalam konto na fb. Musialam. Fb mnie dobijal. Szczegolnie tym, ze codziennie widzialam tam kokezanki które chwalą sie swoimi ciazami, znajomych którzy wrzucają zdjecia swoich dzieci. Ogladalam to wszystko i tak cholernie im zazdrościlam...bo oni maja to czego ja miec nie moge. Dlatego zrobiłam detoks od fb na kilkanaście tygodni. Mam nadzieje ze dobrze mi to zrobi:)
    Na razie to tyle:)
    Postanowienie o tym ze chce zajsc w ciaze w tym roku na razie uwazam za tak nierealne, ze nawet o tym nie wspominam.

    Rose87 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 stycznia 2019, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A moje to:
    1) 2019 to ostatni rok staran
    2) pozbyc sie oponki (troche cwiczylam ale podczas usuwania znamion chirurg odradzal zeby szwy sie nie rozeszly zwlaszcza na brzuchu)
    3) usunac osemki (jestem juz zapisana na konsultacje)

    A co do fb to całkowicie sie zgadzam. Kilka tyg. detoksu dobrze robi.

    Tiki92 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 stycznia 2019, 22:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tiki a z jakichś konkretnych ćwiczeń korzystasz tzn. Np.na YouTube czy sama sobie ustaliłaś system? Bo też zamierzam coś zrobić ze sobą ale ciężko się zabrać :/

    Co do fejsa to ja od 4 lat żyje bez niego i dobrze mi z tym :)

    Tiki92 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 stycznia 2019, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rose87 wrote:
    Tiki a z jakichś konkretnych ćwiczeń korzystasz tzn. Np.na YouTube czy sama sobie ustaliłaś system? Bo też zamierzam coś zrobić ze sobą ale ciężko się zabrać :/

    Co do fejsa to ja od 4 lat żyje bez niego i dobrze mi z tym :)
    Ćwiczyłam posladki z FitLovers, bardzo fajne cwiczenia, proste, trwaja 10 minut:) do tego boczki z Tiffany, tez 10mnutowy trening, i hula hop:)
    Do takiego zestawu wracam, plus dorzuce cwiczenia na nogi:)
    Ja nie mogę miec dlugich treningow, bo szybko sie zniechecam. Ale takie krotkie sa w sam raz:)
    Polecam:)

    Rose87 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 stycznia 2019, 23:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja sie zastanawiam czy tego tematu nie przeczytac od poczatku do konca. Bo przegladajac pierwsze strony widac u wielu dziewczyn te suwaczki, a z nich wynika ze udalo im sie zajsc i urodzic dzieci. Tylko pytanie jak im sie to udalo? Czy naturalnie? Czy po operacji zylakow u ich mezow?
    Chyba zaczne czytac od poczatku to sie dowiem:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 stycznia 2019, 23:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 sierpnia 2019, 21:21

    Tiki92 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2019, 07:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 grudnia 2019, 09:12

    Rose87 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2019, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tiki takie krótkie ćwiczenia to w jakim odstępie wtedy? Dają coś? Ja na boczki akurat nie potrzebuje bardziej na brzuch i tyłek ;)

    Magnetyczna powodzenia i daj znać co i jak :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2019, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rose87 wrote:
    Tiki takie krótkie ćwiczenia to w jakim odstępie wtedy? Dają coś? Ja na boczki akurat nie potrzebuje bardziej na brzuch i tyłek ;)

    Magnetyczna powodzenia i daj znać co i jak :)
    Ja po miesiącu nie zauwazylam zmian jakis wiekszych, ale kolezanka i maz zauważyli:)
    Ja gdy zaczynalam robilam jednego dnia posladki, drugiego boczki i codziennie hula hop. Pozniej robilam boczki i pupke jednego dnia. Robilam jedne ćwiczenia, 5 min przerwy i następne:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2019, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hula hop masz te z wypustkami? Słyszałam że siniaki robi na początku, tzn koleżanka mi mówiła jak zaczęła używać ;)

    Też muszę się wziąć za siebie żeby w strój się wcisnąć latem :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2019, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rose87 wrote:
    Hula hop masz te z wypustkami? Słyszałam że siniaki robi na początku, tzn koleżanka mi mówiła jak zaczęła używać ;)

    Też muszę się wziąć za siebie żeby w strój się wcisnąć latem :D
    Mam z wypustkami. Nie mialam zadnych siniakow:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2019, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To widoczne koleżanka źle ćwiczyła ;)

    Mnie kusi żeby kupić tą trampoline fitness, teraz w Lidlu ma być ale nie wiem czy warto. Co myślicie o tym?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2019, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rose niektorzy mają tendencje do siniakow, szybciej im sie robią po prostu. Wiec wcale nie znaczy ze Twoja kolezanka zle cwiczyla:) komuś sie zrobia siniaki, komus nie:)
    Ja nie lubie skakać:) wiec trampolina odpada u mnie:)
    Ale moze warto?:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2019, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O to na pewno ja bym była cała w siniakach bo ostatnio jakoś szybko mi się robią. Ja właśnie bym poskakała ale żeby jeszcze efekty jakieś po tym były ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2019, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rose87 wrote:
    O to na pewno ja bym była cała w siniakach bo ostatnio jakoś szybko mi się robią. Ja właśnie bym poskakała ale żeby jeszcze efekty jakieś po tym były ;)
    Nie dowiesz sie dopoki nie spróbujesz☺

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2019, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie, chyba filmik najpierw zobaczę sobie. U nas w mieście są zajęcia takie ale samej to nie chce mi się iść. No nic trzeba coś robić bo narzekać można w nieskończoność a tyłek się sam nie zrobi ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 stycznia 2019, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak dokladnie, jak dlugo facet dochodzi do siebie i ile musi oszczedzac sie tzn.nie pracowac fizycznie po laparoskopii zylakow? Moj ma termin dopiero na 5 marca, z dwoch powodow:na laparo dluzej sie czeka i musi byc 2 tyg. po drugim szczepieniu wzw b i jedno z drugim dalo efekt w postaci tej daty. Mąż zakwalifikowal sie do zabiegu bez problemu. Jeszcze mi sie udalo zlapac mojego gina., stwierdzil ze jeden jajowod mi wystarczy i ze najpierw meza mam naprawic bo o laparo u mnie nie ma teraz mowy.

‹‹ 68 69 70 71 72 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ