X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poród Cesarka z wyboru - poszukiwanie wskazań do cesarki
Odpowiedz

Cesarka z wyboru - poszukiwanie wskazań do cesarki

Oceń ten wątek:
  • Kawokado Autorytet
    Postów: 567 580

    Wysłany: 19 listopada 2017, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też jestem po jednym CC i kolejny poród czeka mnie w maju. Sn nie zamierzam nawet próbować, a już zwłaszcza w trójmiejskich szpitalach - dziękuję postoje. Liczę na otwarcie prywatnej porodówki, jeżeli to się nie stanie będę sie modlić, że trafię na lekarza, który zrobi mi cięcie że względu na to, że pierwsze było cięcie... Cierpię na migrenowe bóle głowy z aura (objawy jak przy udarze) i przeraża mnie fakt, że mogłabym dostać migreny w trakcie porodu sn. Boję się też o dziecko, ponieważ w moim otoczeniu było wiele przypadków uszkodzeń dzieci z powodu źle prowadzonego porodu :( przed pierwszym CC cała ciążę zastanawiałam się co będzie lepsze dla dziecka i dla mnie, nie zamierzam teraz zmieniac zdania i mam nadzieję, że obejdzie się bez kombinacji...

    mhsvpiqvcq4vs5qz.png

    dw1LBL5.jpgdw1Lp2.png


‹‹ 2 3 4 5 6
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ