X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poród Gdzie rodzić w Szczecinie?
Odpowiedz

Gdzie rodzić w Szczecinie?

Oceń ten wątek:
  • Kasiarzynka Autorytet
    Postów: 1087 672

    Wysłany: 11 czerwca 2015, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam za was kciuki, aby poszło szybko (i bezboleśnie). Myślałam, że następnym razem "zameldujecie się" już po wszystkim :) . Uparte wasze dzieciaczki, nie dają się wypłoszyć tak łatwo. Dobrze im u was :) .

    wnidtv73dpzdszlc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 czerwca 2015, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    asia656 wrote:
    To dobrze, że dobre wieści u Ciebie. Będę trzymała kciuki, żeby coś się u Ciebie zaczęło dziać. Najgorsza ta niepewność i oczekiwanie :)
    U mnie dziś popołudniu zaczęły się bóle podbrzusza, jak na okres...Hmmm, zobaczymy :)
    i jak tam sytuacja :) czybyś już tuliła maleństwo?

  • asia656 Koleżanka
    Postów: 32 19

    Wysłany: 13 czerwca 2015, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :) Niestety, tak samo uparty jak u Ciebie :) Byłam wczoraj na KTG, generalnie wszystko w porządku, lekkie skurcze odnotowało, ale to wszystko..
    Dziś w zasadzie przeszło, a już miałam nadzieję :)

    mhsvi09k1xjdvhs9.png
  • Kasiarzynka Autorytet
    Postów: 1087 672

    Wysłany: 15 czerwca 2015, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I jak dziewczyny, dalej w dwupakach czy macie już swoje maluszki :) ?

    wnidtv73dpzdszlc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 czerwca 2015, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja w dwupaku niestety . Ale już mały mogły wyjść o przeraża mnie jego waga = 12 maja miałam robione USG i waga wyszła 2711, lekarz mówił że tygodniowa przybiera 200 g. Więc aż się boje ile teraz może ważyć

  • Kasiarzynka Autorytet
    Postów: 1087 672

    Wysłany: 15 czerwca 2015, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hm... na tym etapie USG już chyba nie będziesz miała :/ ale trzymam kciuki aby nie był przesadnie wielki i wszystko przebiegło "gładko". A jakieś zwiastuny rozwiązania, czy cisza?

    wnidtv73dpzdszlc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 czerwca 2015, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    USG na pewno zrobią po przyjęciu do szpitala.Brak jakichkolwiek oznak nic nie boli, nic nie leci bardzo dobrze sie czuje.Wiec zobaczymy trzeba czekac

  • asia656 Koleżanka
    Postów: 32 19

    Wysłany: 18 czerwca 2015, 05:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny :) z ogromną radością informuje, ze 15 czerwca przyszedł na świat mój synek Franio :))) waga 3470g, długość 53 cm. Mamy sie bardzo dobrze:) jak bede juz w domu napisze wiecej :)) pozdrawiamy

    angel-84, Kasiarzynka lubią tę wiadomość

    mhsvi09k1xjdvhs9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 czerwca 2015, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    asia656 moje gratulację. Dużo zdrówka dla Was :)

    Ja nadal w dwupaku. Jak do poniedziałku nic się nie zmieni to w poniedziałek mam głosić się do Zdroi na badania kontrolne i tam mają zdecydować czy zostawią mnie czy znowu mam się wstawić za 2 dni na kolejną kontrole.

    Jutro do 10 mam wstawić się w szpitalu na KTG

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 czerwca 2015, 11:43

  • Kasiarzynka Autorytet
    Postów: 1087 672

    Wysłany: 18 czerwca 2015, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia, gratulacje! Cieszę się, że jesteście już razem - zdrowia i jak najwięcej przespanych nocy :) .

    Angel, mam nadzieję że jutro coś ruszy u Ciebie (wg suwaczka byłoby dokładnie w terminie :) ).

    wnidtv73dpzdszlc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 czerwca 2015, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jak myslicie jest mozliwosc żeby zrobili mi jutro USG, bo ostatnio mialam robione w maju

  • Kasiarzynka Autorytet
    Postów: 1087 672

    Wysłany: 19 czerwca 2015, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślę, że jest, zapytaj. Albo nawet ściemnij coś, że zmienił się charakter ruchów i chciałabyś zerknąć?

    Życzę powodzenia dzisiaj :) .

    wnidtv73dpzdszlc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 czerwca 2015, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już po :) Zrobione KTG brak skurczy, wszystko ok. Zrobili USG, Adanie ginekologiczne również dobre do porodu daleka droga. Personel bardzo miły, lekarze również. Kolejna wizyta w środę.

  • Kasiarzynka Autorytet
    Postów: 1087 672

    Wysłany: 19 czerwca 2015, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super, że mogłaś podejrzeć! A ile już waży, coś Ci mówili?

    wnidtv73dpzdszlc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 czerwca 2015, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Troszkę się źle ułożył do badania , ale lekarz mówił że + - 3400


    Jutro mam wstawić się w Zdrojach na indukcję - proszę trzymajcie kciuki za szybkie rozwiązanie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 czerwca 2015, 13:56

    Kasiarzynka lubi tę wiadomość

  • Kasiarzynka Autorytet
    Postów: 1087 672

    Wysłany: 25 czerwca 2015, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angel, trzymamy kciuki! Spróbuj dziś (pewnie mimo ogromnych emocji) się wyspać. Na pewno wszystko pójdzie gładko i szybko :) !

    wnidtv73dpzdszlc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 czerwca 2015, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiarzynka wrote:
    Angel, trzymamy kciuki! Spróbuj dziś (pewnie mimo ogromnych emocji) się wyspać. Na pewno wszystko pójdzie gładko i szybko :) !
    dziekuje ślicznie, wykąpałam sie i powoli przychodzi stres przed wielka niewiadoma gdyż nie wiem czego sie mogę spodziewać

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 czerwca 2015, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiarzynka wrote:
    Angel, trzymamy kciuki! Spróbuj dziś (pewnie mimo ogromnych emocji) się wyspać. Na pewno wszystko pójdzie gładko i szybko :) !
    dziekuje ślicznie, wykąpałam sie i powoli przychodzi stres przed wielka niewiadoma gdyż nie wiem czego sie mogę spodziewać

  • Kasiarzynka Autorytet
    Postów: 1087 672

    Wysłany: 29 czerwca 2015, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angel, codziennie wchodzę i sprawdzam, czy się zameldowałaś już odpakowana :) . Trzymam kciuki, że wszystko poszło bezboleśnie i tulisz już w ramionach swój skarb!

    wnidtv73dpzdszlc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 czerwca 2015, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My już w domu . Kacperek urodzony przez cc, w dniu 27.06.2015 o godzinie 2.06 3690g i 57 cm 10 punktów pozdrawia ciocie forumkowe.

    Kasiarzynka lubi tę wiadomość

1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ