X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poród Poród Bialystok
Odpowiedz

Poród Bialystok

Oceń ten wątek:
  • migussia Autorytet
    Postów: 697 534

    Wysłany: 5 stycznia 2016, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 stycznia 2021, 21:28

    f2wl273ylzert5jc.png
    km5sdf9h0mdefobk.png
  • magdaM85 Autorytet
    Postów: 1262 475

    Wysłany: 5 stycznia 2016, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zawsze jeszcze możesz zmienić lekarza. Z tym nigdy nie powinno być problemu. Ja jestem z Suwałk. Na wizyty do dr Pietrewicza jeżdżę do Augustowa, tam przyjmuje w piątki i soboty. Na ważniejsze usg, czyli genetyczne, połówkowe i III trymestru mamy już wizyty u niego w Białymstoku.
    Powiem Ci szczerze, że dr Pietrewicza będę każdemu polecać. Na prawdę bardzo dobry lekarz, jeszcze nigdy nie spotkałam się z tak dobrym podejściem do pacjentki. Na ostatniej standardowej wizycie zauważył u naszego synka problemy z serduszkiem. Od razu zrobił ktg i zadzwonił do kardiologa dziecięcego żeby nas umówić na konsultację. To było akurat przed świętami. Potem jeszcze w wigilię sam do mnie dzwonił, że on by wolał dla pewności jeszcze raz zbadać serduszko, więc w wigilię specjalnie dla nas przyjeżdżał do gabinetu. Kardiologa też mieliśmy u niego w gabinecie umówionego. Na szczęście po wszystkich zaleceniach jego i kardiologa wszystkie problemy znikły u malucha. Ale muszę przyznać, że lekarz dużo zyskał w moich oczach chociaż wcześniej też złego słowa bym na niego nie powiedziała.
    A Ty skąd jesteś i u kogo ciążę prowadzisz?
    U nas to też pierwsza ciąża. Zaczęłam jeździć do dr Pietrewicza wcześniej, bo mieliśmy problemy z zajściem i przy jego leczeniu się udało:)

    migussia lubi tę wiadomość

    dqprk6nlnzlsawwt.png
  • migussia Autorytet
    Postów: 697 534

    Wysłany: 6 stycznia 2016, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 stycznia 2021, 21:29

    f2wl273ylzert5jc.png
    km5sdf9h0mdefobk.png
  • magdaM85 Autorytet
    Postów: 1262 475

    Wysłany: 6 stycznia 2016, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W sumie nie znam nikogo kto rodzil w poliklinice. Na parkowej miesiąc temu moja koleżanka rodziła. Miała cc, ale ona chciała poza tym miała wskazania. Bardzo zadowolona była i z opieki i samego porodu. Cena też dla ludzi. Jednak jak idziesz prywatnie to masz inny komfort, czujesz się jak człowiek i chyba nie jest to aż tak duży stres.
    Ja wiem na pewno że jeśli się kiedyś zdecydujemy na drugiego malucha to też na pewno ciążę u dr Pietrewicza bedziemy prowadzić.

    dqprk6nlnzlsawwt.png
  • migussia Autorytet
    Postów: 697 534

    Wysłany: 6 stycznia 2016, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 stycznia 2021, 21:29

    f2wl273ylzert5jc.png
    km5sdf9h0mdefobk.png
  • magdaM85 Autorytet
    Postów: 1262 475

    Wysłany: 6 stycznia 2016, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas jakoś nie wnikaja, gdzie się zdecydowaliśmy. Tak na prawdę to tylko i wyłącznie wasza decyzja i nikomu nic do tego. Ja jeszcze może bym się zdecydowała na nasz szpital ale u nas nie ma znieczulenia i dodatkowo akurat na nasz termin planowany jest początek remontu oddziału więc nie wiem gdzie przyszłoby mi rodzić.
    U mnie koleżanki wybierają albo parkową albo arciszewskich. Ale na parkowej sporo taniej no i lekarza mam tam.

    dqprk6nlnzlsawwt.png
  • migussia Autorytet
    Postów: 697 534

    Wysłany: 7 stycznia 2016, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 stycznia 2021, 21:29

    magdaM85 lubi tę wiadomość

    f2wl273ylzert5jc.png
    km5sdf9h0mdefobk.png
  • Styczniowa27 Przyjaciółka
    Postów: 133 30

    Wysłany: 11 stycznia 2016, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam,

    A ja mam pytanie odnośnie wyprawki jaką dają dziecku na wyjście po urodzeniu z Kliniki na Parkowej. Któraś z was może mi napisać co dokładnie wchodzi w skład? Jeżeli np rodzi się zimą to czy np. kombinezon też dają? Chcę tam rodzić w lutym ale do wizyty mam jeszcze trochę czasu więc wolę za wczas ewentualnie zaopatrzyć się w odpowiednie rzeczy dla malucha.

    Pozdrawiam

    zem3x1hpjl5mhe34.png
  • magdaM85 Autorytet
    Postów: 1262 475

    Wysłany: 12 stycznia 2016, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Styczniowa27 wrote:
    Witam,

    A ja mam pytanie odnośnie wyprawki jaką dają dziecku na wyjście po urodzeniu z Kliniki na Parkowej. Któraś z was może mi napisać co dokładnie wchodzi w skład? Jeżeli np rodzi się zimą to czy np. kombinezon też dają? Chcę tam rodzić w lutym ale do wizyty mam jeszcze trochę czasu więc wolę za wczas ewentualnie zaopatrzyć się w odpowiednie rzeczy dla malucha.

    Pozdrawiam
    Ja jeszcze też przed porodem, ale akurat w niedziele odwiedziłam przyjaciółkę która urodziła u nich 1 grudnia. Ogólnie dla malucha nie musisz mieć nic. Ubierają go w swoje ubranka. Na wyjście ubrali w dwa kaftaniki, pajacyk, dwie czapeczki, rożek i kocyk. Kombinezonu nie dają. Dostajesz jeszcze wanienke i butelkę. Koleżanka mówiła że na drogę był akurat ubrany.

    dqprk6nlnzlsawwt.png
  • Styczniowa27 Przyjaciółka
    Postów: 133 30

    Wysłany: 14 stycznia 2016, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    magdaM85 wrote:
    Ja jeszcze też przed porodem, ale akurat w niedziele odwiedziłam przyjaciółkę która urodziła u nich 1 grudnia. Ogólnie dla malucha nie musisz mieć nic. Ubierają go w swoje ubranka. Na wyjście ubrali w dwa kaftaniki, pajacyk, dwie czapeczki, rożek i kocyk. Kombinezonu nie dają. Dostajesz jeszcze wanienke i butelkę. Koleżanka mówiła że na drogę był akurat ubrany.


    Ana kiedy masz termin? Wiesz czy to prawda czy na Parkowej praktykują to samo co u Arciszewskich, że i tak większość porodów kończy się cc?

    zem3x1hpjl5mhe34.png
  • magdaM85 Autorytet
    Postów: 1262 475

    Wysłany: 15 stycznia 2016, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Termin mam na początek marca. W sumie nie wiem jaki mają stosunek do cc, za tydzień mam wizytę u mego lekarza to właśnie mamy trochę o porodzie pogadać. Koleżanka miała ciążę prowadzoną w Bocianie, oni mają jakąś umowę z Parkową na porodu. Koleżanka miała zaplanowane cc, ale to dlatego że w sumie sama chciała a jej lekarz prowadzący z Bociana stwierdził że w jej sytuacji i tak by zalecal.
    A Ty chcesz rodzić naturalnie czy cesarka? Ja jeszcze się zastanawiam...

    dqprk6nlnzlsawwt.png
  • Styczniowa27 Przyjaciółka
    Postów: 133 30

    Wysłany: 16 stycznia 2016, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chce koniecznie sn bo to będzie 3 poród i miałam szybkie więc teraz też :)

    zem3x1hpjl5mhe34.png
  • magdaM85 Autorytet
    Postów: 1262 475

    Wysłany: 18 stycznia 2016, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie pierwszy poród i w sumie nie wiem zupełnie czego się spodziewać. jeszcze muszę z lekarzem o tym pogadać i wtedy będę decyzję podejmowała.

    dqprk6nlnzlsawwt.png
  • Zyx Nowa
    Postów: 5 1

    Wysłany: 18 stycznia 2016, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Ja zdecydowałam się rodzić na Parkowej. Wczesniej planowałam u Arciszewskich, ale jednak roznica w cenie przewazyla. Dobre opinie od znajomych mam i z jednego i z drugiego miejsca.
    jestem w 34tc, w tym tygodniu ide na 1 wizyte na Parkowa. Chciałabym rodzić sn.

  • Styczniowa27 Przyjaciółka
    Postów: 133 30

    Wysłany: 18 stycznia 2016, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam obecnie 36 tc i teraz idę na wizytę ostatnia przed porodem 12 lutego. Od tego czasu będę musiała dwa razy w tygodniu stawiać się na ktg tylko nie wiem czy one będzie płatne czy nie. Ostatnio robili mi badania tj krew, posiew z pochwy i badanie szyjki na samolocie no i trochę drogo bo 220 zł zapłaciłam. Ale cóż :) jak będę po porodzie to napisze wam moje odczucia:)

    migussia lubi tę wiadomość

    zem3x1hpjl5mhe34.png
  • Zyx Nowa
    Postów: 5 1

    Wysłany: 19 stycznia 2016, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U A. ktg 30zł., ciekawa jestem jak na Parkowej.

    Byłyście w klinice obejrzeć jak wygląda?

  • magdaM85 Autorytet
    Postów: 1262 475

    Wysłany: 7 lutego 2016, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zyx ja 15 lutego mam wizytę w klinice to obejrzę sobie co i jak o napiszę:-)

    Styczniowa jak tam u Ciebie?cisza póki co?

    dqprk6nlnzlsawwt.png
  • Styczniowa27 Przyjaciółka
    Postów: 133 30

    Wysłany: 8 lutego 2016, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej póki co cisza małemu chyba dobrze w brzuchu. Mam wizytę 12 lutego wie zrobią mi usgi mmoże będę wiedziała coś więcej. Póki co chodzę jeszcze państwowo na transportowa i tak 2 c w tygodniu mam ktg. A jak Ty się czujesz?

    zem3x1hpjl5mhe34.png
  • Martaaaa Koleżanka
    Postów: 40 13

    Wysłany: 8 lutego 2016, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam..dziewczyny mam pytanko orientujecie sie moze ile obecnie kosztuje cc na Parkowej..?

    fbb4f6521a.png
  • Styczniowa27 Przyjaciółka
    Postów: 133 30

    Wysłany: 8 lutego 2016, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cc 1800 zł SN 1000 zł z dopłatą nfz,

    zem3x1hpjl5mhe34.png
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ