X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poród zwiastuny porodu
Odpowiedz

zwiastuny porodu

Oceń ten wątek:
  • Maracuja Autorytet
    Postów: 746 241

    Wysłany: 25 marca 2015, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No niestety:(. Nawet nie wiesz jakbym chciała już urodzić, ale chyba to jeszcze nie mój czas albo jestem zaprzeczeniem wszelkich reguł i to co u jednych zwiastuje rychły poród u mnie okazuje się zawodne.

    Maracuja
  • Arsenka Ekspertka
    Postów: 214 158

    Wysłany: 26 marca 2015, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rozumiem Cię... bo to siedzenie jak na szpilkach ... a który to tydzień dokładnie?

    1usae6ydjd52jq0r.png
  • pakima Autorytet
    Postów: 582 203

    Wysłany: 26 marca 2015, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Urodzisz to dziecko nie martw się tylko jeszcze korzystaj z ostatnich drzemek w dzień i nocy przespanej, bo w kto wie jeszcze dzisiaj maleństwo może ujrzysz:)


    km5smg7ymue8hf5u.png


    ex2bcwa1bypjjnja.png
  • Maracuja Autorytet
    Postów: 746 241

    Wysłany: 26 marca 2015, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arsenka wrote:
    rozumiem Cię... bo to siedzenie jak na szpilkach ... a który to tydzień dokładnie?

    dokładnie 40 i 2 dni

    Maracuja
  • Maracuja Autorytet
    Postów: 746 241

    Wysłany: 26 marca 2015, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pakima wrote:
    Urodzisz to dziecko nie martw się tylko jeszcze korzystaj z ostatnich drzemek w dzień i nocy przespanej, bo w kto wie jeszcze dzisiaj maleństwo może ujrzysz:)


    Żebym ja mogła pakima normalnie spać:) Nie martwię się. To, że urodzę jest pewne i nastąpi to z pewnością w najbliższych dniach:).

    Maracuja
  • Arsenka Ekspertka
    Postów: 214 158

    Wysłany: 26 marca 2015, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maracuja ja chyba dołączam do Ciebie :D od wczoraj boli mnie brzuch jak na okres... i jest mi niedobrze mdli mnie..dzidzia wyjątkowo aktywna rozpycha się bardzo.. a dziś od rana mnie boli brzuch ... nieprzerwanie
    za tydzień wizyta u ginekologa zobaczymy czy coś się tam dzieje

    1usae6ydjd52jq0r.png
  • Maracuja Autorytet
    Postów: 746 241

    Wysłany: 26 marca 2015, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj to nie zazdroszczę, zwłaszcza mdłości:(. U Ciebie Maluszek lepiej żeby jeszcze troszkę posiedział. Też tak miałam, że się rozpychał, a teraz ruchy są zdecydowanie rzadsze, co z początku mnie niepokoiło, ale lekarz wytłumaczył mi, że Maluch nie ma już miejsca stąd tylko przesuwanie stópką czy rączką i nieustanne pagórki na brzuchu. Zobaczysz jak brzuch Ci się obniży i główka zacznie się wstawiać do kanału. Jak dla mnie jedno z najnieprzyjemniejszych odczuć. Teraz, jak chodzę to czuję jakbym miała melona między nogami i powoli do perfekcji opanowuje chód kaczki:)

    olis88 lubi tę wiadomość

    Maracuja
  • Arsenka Ekspertka
    Postów: 214 158

    Wysłany: 26 marca 2015, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehe nieźle... no u mnie może się już mały rodzić bo dostał sterydy na płucka więc jest bezpiecznie.. jak dla mnie to mógłby już wyjść... ;)
    Tylko przeraża mnie ten ból od samego rana boli mnie brzuch i kręgosłup .. teraz będzie tak codziennie :/ ?

    1usae6ydjd52jq0r.png
  • Maracuja Autorytet
    Postów: 746 241

    Wysłany: 26 marca 2015, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mam pojęcia na jakim podłożu występują u Ciebie te bóle. Spróbuj trochę odpocząć, z tego co wiem najlepiej na lewym boku i zobacz czy czujesz ulgę. Na tym etapie możesz chyba brać magnez - trochę pomaga przy skurczach. Gdyby bóle się nasilały i były dokuczliwe, zapytałabym lekarza.

    Maracuja
  • Arsenka Ekspertka
    Postów: 214 158

    Wysłany: 26 marca 2015, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no właśnie siedzę, leżę na przemian i ciągle mnie boli i to mam wrażenie że coraz intensywniej .. lekarz uprzedził że mogę urodzić wcześniej około 1 kwietnia.. zobaczymy jak to się rozwinie.. jak popoł będzie bolało to chyba pojadę na IP zobaczyć co się dzieje.. bo wizyta dopiero za tydzień

    1usae6ydjd52jq0r.png
  • Maracuja Autorytet
    Postów: 746 241

    Wysłany: 26 marca 2015, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arsenka jak tak dalej pójdzie to mnie przegonisz:). Ale rzeczywiście jeśli ból się będzie nasilał to jedź, zwłaszcza, że lekarz Cię uprzedzał o możliwości wcześniejszego porodu.

    Maracuja
  • Arsenka Ekspertka
    Postów: 214 158

    Wysłany: 26 marca 2015, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No zmartwiłam się .. bo miałam kilka skurczy w odstepach 10 min ... ale poszłam się wykąpać i widzę że jest lepiej :D ale coś jest na rzeczy :D zobaczymy jak będzie w ciągu dnia... może się wyciszy :|) Mały mnie tu znowu straszy łobuziak ... aż tak mu śpieszno od 34 t.c

    1usae6ydjd52jq0r.png
  • pakima Autorytet
    Postów: 582 203

    Wysłany: 26 marca 2015, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kąpiel przyspiesza poród w I fazie :) i jeśli skurcze się pojawiają to podobno przyspieszają poród i można szybko urodzić. Jak wiemy dobrze na każdą działa inaczej:) Arsenka jest przykładem że kąpiel uciszyła skurcze:)


    km5smg7ymue8hf5u.png


    ex2bcwa1bypjjnja.png
  • Arsenka Ekspertka
    Postów: 214 158

    Wysłany: 27 marca 2015, 02:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Urodziłam :-) przez cc jednak skurcze się nie wyciszyły

    belladonna lubi tę wiadomość

    1usae6ydjd52jq0r.png
  • belladonna Autorytet
    Postów: 1055 1212

    Wysłany: 27 marca 2015, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arsenka, gratuluje! Ja tez dzis urodzilam synka. 50 min od wejscia do szpitala. Ciekawe jak Maracuja

    Arsenka lubi tę wiadomość

  • pakima Autorytet
    Postów: 582 203

    Wysłany: 27 marca 2015, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale macie dobrze.. już po jesteście też tak bym chciała :) Gratuluję Wam mamuśki.
    A Maracuja podejrzewam że jak coś napisze to jak już będzie po:)

    belladonna, Arsenka lubią tę wiadomość


    km5smg7ymue8hf5u.png


    ex2bcwa1bypjjnja.png
  • belladonna Autorytet
    Postów: 1055 1212

    Wysłany: 27 marca 2015, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pakima teraz trzymamy kciuki za Ciebie. Z kolejnym dzieckiem idzie szybciej ;)

  • pakima Autorytet
    Postów: 582 203

    Wysłany: 27 marca 2015, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja to bym chciała tydzień po świętach, ale chcieć to ja sobie mogę.

    belladonna lubi tę wiadomość


    km5smg7ymue8hf5u.png


    ex2bcwa1bypjjnja.png
  • belladonna Autorytet
    Postów: 1055 1212

    Wysłany: 29 marca 2015, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cos Maracuja sie nie odzywa. Chyba juz musi byc z dzidziusiem. Ciekawa jestem jak jej wrazenia. Oby pozytywne :)

  • pakima Autorytet
    Postów: 582 203

    Wysłany: 29 marca 2015, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No jak myślicie Maracuja stała się już mamuśką skoro się tak długooo nie odzywa :)


    km5smg7ymue8hf5u.png


    ex2bcwa1bypjjnja.png
‹‹ 2 3 4 5 6 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ