X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Aniołkowe Mamy [*]
Odpowiedz

Aniołkowe Mamy [*]

Oceń ten wątek:
  • gosia86 Autorytet
    Postów: 7757 4712

    Wysłany: 18 maja 2014, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selene wrote:
    Cześć dziewczyny,

    Niestety chyba dołączę do grupy aniołkowych mam.. W piątek dowiedziałam się, że moja ciąża zatrzymała się najprawdopodobniej na 6 tygodniu (a na badanie poszłam w 1 dniu - 7 tygodnia), a beta to tylko potwierdziła - wynosiła 40 141 a po 3 dniach 45 065, czyli przez 3 dni z kawałkiem wzrosła tylko o 13%.

    Jutro rano powtarzam bete i idę do lekarza tylko na potwierdzenie obumarcia. Mam nadzieję, że dostanę też tabletki poronne, bo nie wyobrażam sobie spędzić ten czas w szpitalu.

    Pozdrawiam, liczę że znajdę tutaj troszkę wsparcia, to była moja 1 ciążą i nie sądziłam, że może pójść coś nie tak.. a jednak..

    Selene wiara i nadzieja umierają ostatnie!
    podobno na pewnym etapie ciąży beta rośnie już wolniej
    jak na 7 tydzień to masz piękną betę

    8p3os65gknud0twt.png
    iv09tgf6v8u0j0rv.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 maja 2014, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pwiem Ci ze jak było mi strasznie cieżko to szukałam ukojenia we wszystkim że lepeij byłostracic mi taciaze teaz niz jak matki traca swoje dzieciw wieku kilku lat lub zpowodu bardzo icęzkiej choroby gin mi kiedys powiedizla ze natura wie co robi i ze lepiej poczekac kilka mieisecy dluzej icieszyc sie zdowym, dzieckiem niz na sile utrzymywac ciaze ktory miala np wade genetyczna po dla takiego chorego dziecka ajkie ogladamy w telewizji zycie jest pelne potwornego bolu i cierpienia wies zjak lezalam na ginekologii byla tam kobieta ktora utrzymywala ciaze na sile tzn miala plamienia krwawila serce nie rowno bilo we wczesnych etapach ciazy mialo problemy zdowotne ale nie ona sieupierala zeby lekaze utrzymywali ciaze i jka rodzila to bidnego chorego dzieicaczka wada serca zniewydolnoscia nerek slyszlamjak gin sie nania wydarl co pani najl;epszego zrobila skazla panito dziecko na cierpienie dla pani widzi mi sie to dziecko pozyje moze ze 3lata i umrze wmeczarniach kobieta wplacz ryk zawolali psychologa i widizlam jka takobiet apkakal i widizlam ze zaluje ze postawila sie naturze na sile utrzymywala ciaze ktora byla z wadami genetycznymi a ten gin do niej teraz bedzie pani musla ztymzyc nie chiala pani slchac lekarzy to była najgorsza aytuacja jaka w zyciu widizlam ona miala prowadzona ciaze poza naszym krajem do porodu przyjechala do polski

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 maja 2014, 13:40

  • Czarnaa94 Autorytet
    Postów: 1829 1230

    Wysłany: 18 maja 2014, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już nie raz usłyszałam: "aaaa młodzi jesteście, jeszcze macie czas". Dla mnie to to samo co: młodzi jesteście, jeszcze sobie zrobicie. Dla mnie to jest chore. Jak rodzice stracą dziecko np jak miało roczek to też się mówi "zrobicie sobie następne" ? Nie. Ja wiem że to inny ból, większe cierpienie ale mimo wszystko to także jest strata dziecka. Strata kogoś, kogo się bardzo kochało. Jak się np mamę straci to też nikt nie mówi: "eee masz jeszcze teściową". A poronienie ludzie traktują jakby to było nic takiego. E tam stało się, się zapomni, się zrobi kolejne. Nie jest w stanie zrozumieć tego ten, kto tego nie przeszedł. Niestety.

    gosia86, Marlena lubią tę wiadomość

    thgfyx8dkbbmw2ir.png
    l22nzbmh47rkhklk.png
    Synuś Olek (*) 5.05.2014 (15tc)
    Aniołki 27.08.2014 (5tc) | 10,2014 (7tc)
  • gosia86 Autorytet
    Postów: 7757 4712

    Wysłany: 18 maja 2014, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiu* też sobie to tłumaczę to na różne sposoby, w całym tym nie szczęściu szczęście jest taki że był to dopiero początek, że są gorsze tragedie o których tu piszą dziewczyny
    ale człowiek zawsze zadaje pytanie dlaczego ja?
    w tym całym nieszczęściu na nowo poznałam mojego Męża wiem że mogę na niego liczyć, zawsze to wiedziałam ale takie ekstremalne sytuacje pozwalają przejrzeć na oczy i docenić to co się ma

    Joanna0071 lubi tę wiadomość

    8p3os65gknud0twt.png
    iv09tgf6v8u0j0rv.png
  • PauLLa Autorytet
    Postów: 1152 1423

    Wysłany: 18 maja 2014, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam dopiero 21 lat...dokladnie 3ego maja mialam urodziny...ped swietami bedac u gin ta powiedziala mi ze na swieta zajaczka nie bedzie ale po wszystko moze sie zdarzyc no to ja mowie ze termin mam na 12tego wiec po swietach ale urodzinki mam niedlugo no to gin mowi ze chy mala wczesniej zawita...nie zawitala wczesniej...wyszla w idealnie wyliczonym terminie...teraz mam nadzieje ze tez dzidziusia bede miala na wiosenke pozna bo to najpiekniejsza pora...bedzie najwiekszy bol gdy na dzien dziecka bede musiala jechac na grobek a za rok najpierw moje urodziny a potem malenkiej rocznica...ciezko bedzie....

    bi7y7ddlfmn3ut49.png

    74dii09kdzbtm8xb.png
  • gosia86 Autorytet
    Postów: 7757 4712

    Wysłany: 18 maja 2014, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarnaa94 wrote:
    Ja już nie raz usłyszałam: "aaaa młodzi jesteście, jeszcze macie czas". Dla mnie to to samo co: młodzi jesteście, jeszcze sobie zrobicie. Dla mnie to jest chore. Jak rodzice stracą dziecko np jak miało roczek to też się mówi "zrobicie sobie następne" ? Nie. Ja wiem że to inny ból, większe cierpienie ale mimo wszystko to także jest strata dziecka. Strata kogoś, kogo się bardzo kochało. Jak się np mamę straci to też nikt nie mówi: "eee masz jeszcze teściową". A poronienie ludzie traktują jakby to było nic takiego. E tam stało się, się zapomni, się zrobi kolejne. Nie jest w stanie zrozumieć tego ten, kto tego nie przeszedł. Niestety.

    Lepiej się tego opisać nie da!bardzo trafnie dobranoc słowa

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 maja 2014, 13:58

    8p3os65gknud0twt.png
    iv09tgf6v8u0j0rv.png
  • PauLLa Autorytet
    Postów: 1152 1423

    Wysłany: 18 maja 2014, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ja z beta mialam na poczatku takie cuda ze mysleli ze to blizniaki...przez ten caly pecherzyk w lozysku...tak czuje ze on mogl zaszkodzic naszej kruszynie...wiecie co...moze to dziwne ale poprosilam mame o zdjecie malutkiej...no niestety w trumience ale dzisiaj jade do mamy i zabiore aparat i bede patrzec na nia...na jej sliczny nosek...czarne wloski miala...z dnia na dzien mimo ze zamykajac oczy widze jej buzke to coraz slabiej...zawsze mialam krotka pamiec ale specjalnie stalam godzine i patrzylam na nia mimo bolu przez szwy...i na marne...na szczescie moja mama spelnila moja prosbe....

    bi7y7ddlfmn3ut49.png

    74dii09kdzbtm8xb.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 maja 2014, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jestesmy ztoba paula zawsze mozna pogadac trzymam kciuki za ciebie i podziwiam Cię ja sie strasznie boje takiejsytuacji ze skoncze u psychiatry albo w zakladzie zamknietym

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 maja 2014, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jesteś silna dasz sobie rade ja jestem starsza od ciebie ale jak widać ty jestes silnijesza:**********

  • PauLLa Autorytet
    Postów: 1152 1423

    Wysłany: 18 maja 2014, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystkie jestesmy silne a razem to juz napewno damy rade :*

    bi7y7ddlfmn3ut49.png

    74dii09kdzbtm8xb.png
  • maja35 Autorytet
    Postów: 1141 921

    Wysłany: 18 maja 2014, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PauLLa ja też mam zdjęcia dzieci po porodzie i w dniu pogrzebu.Chciałam je mieć na pamiątkę i żałuję,że nie zrobiłam ich więcej zwłaszcza jak miałam chłopców na ręcach ale to wszystko działo się tak szybko,że człowiek nie mysli o pewnych sprawach. Po 2 miesiacach wydrukowałam sobie zdjęcia i wszystkie wpisy na forum i zrobiłam mała książkę o synkach.Wkleiłam tam też zdjęcia z USG i moje z brzuchem i informacja gdzie dzieci są pochowane itd.Nie chciałam,żeby zostali zapomnieni zwłaszcza jak nas kiedyś zabraknie albo jesli Bóg da następne maleństwo,to żeby wiedziało,że miało jeszcze 2 braci.

    yn3dsvl.png
    córcie 17 lat i 19 lat.
    Moi 2 Anielscy synkowie [*] [*] 20.02.2014. (18tc)
    Ciocia aniołka Julci (*) 24.01.2015 (37tc)
  • gosia86 Autorytet
    Postów: 7757 4712

    Wysłany: 18 maja 2014, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula musisz być silna! I jesteś bardzo dzielna

    8p3os65gknud0twt.png
    iv09tgf6v8u0j0rv.png
  • Joanna0071 Autorytet
    Postów: 2486 593

    Wysłany: 18 maja 2014, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ile to kobieta znieść potrafi ale nim już wystarczy cierpienia musi być dobrze

    uwo93e3kr6c9qk3o.png

    Liber feat. Natalia Szroeder - Nie Patrze W Dol.
    Najlepszy przekaz W Mieście- Zawsze do celu.
    Bednarek "Cisza"
    Enej - Symetryczno-Liryczna
    Polecam te utworki :-) .
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 maja 2014, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny chcalabym sie Was o coś zapytac bo ja sam ma wątpliwości tylko hmm czy sie niepoobrazacie?

  • Miru Autorytet
    Postów: 2039 4149

    Wysłany: 18 maja 2014, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na co dzień zajmuję się fotografią noworodkową- tym bardziej jest mi trudno ale cieszy mnei widok mam ze swoimi pociechami- todaje mi siłę do walki o swoje szczęście.
    Kiedyś po stracie swojego maluszka usłyszałam o fajnym projekcie fotograficznym , poszukałam i znalazłam coś co mnie... nie wiem jak to nazwać dało do myśłenia, siłe do walki i podziwiać ludzi którzy coś takiego chcieli pzreżyć.
    Film jest bardzo smutny ale .. patrząć na to z boku wydaje mi się ,że jest tam szczęście.
    I czasami zastanawiam się co ja bym zrobiłana ich miejscu...
    Oni ryzykowali, ale widocznie to dziecko chciało im dać szanse na poznanie się face to face...

    Poczytajcie może komuś pomoże to tak jak mi...
    Ja mam 5 zdjęć USG i ciągle patzre na jedno które mi zostałow telefonie..


    http://kobieta.wp.pl/kat,26321,title,Wiedziala-ze-jej-dziecko-umrze-kilka-godzin-po-urodzeniu-Sfilmowala-jego-krotkie-zycie,wid,16200565,wiadomosc.html

    Nath <3 27.07.2015
    (*) mama 5 aniołków
    w4sqflw1dflkbldc.png
    6 cykl starań
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 maja 2014, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny czy po tym wszystkim co każda znas spotkało zastanawiałyście się czy wogóle Bóg istnieje

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 maja 2014, 15:17

  • Joanna0071 Autorytet
    Postów: 2486 593

    Wysłany: 18 maja 2014, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wal jak w dym :-)

    uwo93e3kr6c9qk3o.png

    Liber feat. Natalia Szroeder - Nie Patrze W Dol.
    Najlepszy przekaz W Mieście- Zawsze do celu.
    Bednarek "Cisza"
    Enej - Symetryczno-Liryczna
    Polecam te utworki :-) .
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 maja 2014, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    obejrzalam miru poryczalam sie oczywiście

  • Joanna0071 Autorytet
    Postów: 2486 593

    Wysłany: 18 maja 2014, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiem szczerze że w chwili szoku gry wyszłam z gabinetu słysząc że serduszko przestało bić i jutro szpital to poczułam taki żal bo Boga dlaczego i tak nagle nic nie wskazywało na to czułam się świetnie, ale dziś nie zastanawiam się nad tym bo wiem ze się nie dowiem i nie ma sensu tkwić w tych emocjach. To nic mi nie da za duzo w zyciu wycierpiałam ale widać udżwignę więcej muszę myśleć pozytywnie

    uwo93e3kr6c9qk3o.png

    Liber feat. Natalia Szroeder - Nie Patrze W Dol.
    Najlepszy przekaz W Mieście- Zawsze do celu.
    Bednarek "Cisza"
    Enej - Symetryczno-Liryczna
    Polecam te utworki :-) .
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 maja 2014, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czy wierzycie w Boga po tym wszytkim co sie nam przytrafiło ja nie potrafie isć do kościola i się modlić omijam kościól narazie szerokim łukiem czuje złość

‹‹ 134 135 136 137 138 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ