X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Aniołkowe Mamy [*]
Odpowiedz

Aniołkowe Mamy [*]

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 kwietnia 2016, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marzusiu kochana ciagle mam cie w myslach :* trzymam za ciebie kciuki <3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 kwietnia 2016, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś mija dokładnie miesiąc od poronienia. W międzyczasie zrobiłam rundkę po lekarzach paru specjalności, wydałam prawie 1000 zł na badania i wizyty i nic się nie dowiedziałam, w sensie powodów straty ciąży.
    Po powrocie do pracy okazało się, że nowe szefostwo nawet mnie nie znając już zostało do mnie uprzedzone przez "życzliwych". Tak, że tego...
    Miało być tak pięknie! A jest do kitu. Czekam na @ i zabieramy się do roboty!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 kwietnia 2016, 15:16

  • Evaa Autorytet
    Postów: 6356 12611

    Wysłany: 3 kwietnia 2016, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to trzymam kciuki za owocne starania dziewczyny ;)

    Elaria lubi tę wiadomość

    ,,Dopoki walczysz,jestes zwyciezca,, Sw.Augustyn
  • MamaMikołajka Autorytet
    Postów: 578 282

    Wysłany: 3 kwietnia 2016, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamo Mai nie dziwię Ci się kochana, że jesteś zakochana w Wojtusiu po uszy! Bo jak tu się nie zakochać! Wojtuś jest wspaniały!!!!
    Wiesz to pewnie trochę śmiesznie zabrzmi, ale on tak troszkę rósł w Twoim brzuszku na naszych "oczach" i nie wiem jak inne dziewczyny, ale ja się czuję trochę jak ciocia Wojtusia :)
    I bardzo się cieszę, że zdrowo się rozwija i rośnie jak na drożdżach!!! Za każdym razem wspaniale się czyta wiadomości od Ciebie!
    Wielkie buuuuziaki dla Wojtusia ode mnie!!!

    Jeśli chodzi o moją wizytę to, to była pierwsza wizyta u nowego lekarza (z poprzednim się pożegnałam) i nie powiem bo było to spore przeżycie. Poprzedni lekarz prowadził moją ciążę z Mikim więc znał doskonale naszą historię, tu musiałam wszystko opowiedzieć. Ale kobieta wydaje się wspaniała i czuję, że dobrze zrobiłam.
    Niki rośnie jak na drożdżach - ma już 670 g <3 Wagowo mieści się w normie względem swojego wieku, co jest dla mnie bardzo ważne ze względu na tą nieszczęsną cukrzycę, która mi się przypałętała. Natomiast kości udowe ma takie długie, że z usg wynika, że nie jestem w 25 tc a 27 ;-)
    Także wysoki chłopak rośnie!

    Angelinko chociaż już nie raz Ci to mówiłam w przeciągu ostatnich tygodni, to powtórzę jeszcze raz - <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3

    Mama_Mai lubi tę wiadomość

    Mikołajek 37tc +25.02.2015
    Jesteś Naszą Cząstką w Niebie
    p19uk0s3pwl33l3g.png
  • kkkaaarrr Autorytet
    Postów: 2361 2967

    Wysłany: 3 kwietnia 2016, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angelina, wspaniała wiadomość!! Czy to jeszcze termin październikowy?? Angelina, kehlana_miyu, lena89 czuję, że to nie przypadek, że jesteśmy na tak podobnym etapie, czuję że paździrnik będzie szczęśliwy miesiącem dla nas, Aniołkowych Mam!

    lena89, kehlana_miyu lubią tę wiadomość

    eVspp2.png
    SBwKp2.png
    - Olga [*] 8.11.2015 [26tc] - mama Cię kocha córeczko -
  • pati87 Autorytet
    Postów: 2474 1509

    Wysłany: 4 kwietnia 2016, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kkkaaarrr wrote:
    Angelina, wspaniała wiadomość!! Czy to jeszcze termin październikowy?? Angelina, kehlana_miyu, lena89 czuję, że to nie przypadek, że jesteśmy na tak podobnym etapie, czuję że paździrnik będzie szczęśliwy miesiącem dla nas, Aniołkowych Mam!
    Hej.
    Ostatnio Się nie udzielalam. Nie wiem czy mnie pamietasz? Bylam przez 20tygodni na lutowkach 2016.
    Gratuluję ciąży!!!
    Jak tam Twoje samopoczucie? Masz już przeczucie co do płci?
    Pozdrawiam

    iv09df9hp0ju3od9.png
    28.09.2015 mój kochany aniołek Ksawierek 20tc [*]
    polimorfizm C.677C/T heterozygota MTHFR

  • pati87 Autorytet
    Postów: 2474 1509

    Wysłany: 4 kwietnia 2016, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama_Mai wrote:
    A tak wyglada moj synus <3
    Jestem w nim zakochana po uszy ;)
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/56333027b266.jpg
    To zdjecie z przymiarki stroju na chrzest ;)
    Ojejciu. Jaki duży i kochany :)

    Mama_Mai lubi tę wiadomość

    iv09df9hp0ju3od9.png
    28.09.2015 mój kochany aniołek Ksawierek 20tc [*]
    polimorfizm C.677C/T heterozygota MTHFR

  • pati87 Autorytet
    Postów: 2474 1509

    Wysłany: 4 kwietnia 2016, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dreambaby wrote:
    Cześć dziewczyny
    Wiem że niestety jesteście doświadczone już przez los tak jak i ja. Potrzebuję waszej pomocy. Jestem po dwóch poronieniach na bardzo wczesnym etapie. Zrobiłam sobie pakiet badań z invicty i Xle wyszło mi:
    MTHFR/ c.665C > T (C677T)
    MTHFR/ c.1286A > C (A1298C).
    Wiem że ma to związek z kwasem foliowym. I tylko tyle wiem. Powiedzcie czy ciężkie jest to do leczenia ? I jakie jest dalsze ryzyko i ryzyko urodzenia chorego dziecka?
    Wiem że kiedyś gdzieś czytałam na wątku o tych mutacjach, ale teraz jestem chyba tak zestresowana że nie mogę znaleźć i jak na złość mój lekarz nie odbiera.

    Jest jeszcze napisane że stwierdzono wzrost ryzyka wystąpienia łagodnej hiperhomocysteinemii (15-30 mikromol/l). Stwierdzono nosicielstwo genotypu heterozygotyczny C/T polimorfizmu C677T w genie kodującym enzym reduktazę metylenotetrahydrofolianu (MTHFR).
    Mam mutacje c.677t heterozygota.
    Jak chcesz wiedzieć więcej o tej mutacji napisz do mnie na priv

    iv09df9hp0ju3od9.png
    28.09.2015 mój kochany aniołek Ksawierek 20tc [*]
    polimorfizm C.677C/T heterozygota MTHFR

  • pati87 Autorytet
    Postów: 2474 1509

    Wysłany: 4 kwietnia 2016, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tak wogole to nadrabiam zaległości i czytam was.
    Widzę że dużo jest dziewczyn z suwaczkami. Gratuluję wam!!!

    U mnie troszkę się plany pokrecily. Miałam właśnie tej wiosny rozpocząć starania. Ale zostały przesunięte na lipiec. Ponieważ w sierpniu bierzemy ślub. Dlatego wybraliśmy lipiec bo wtedy spokojnie się zmieszcze w suknię ślubną.
    Nie ukrywam że trochę się obawiam tych starań. Mój narzeczony tez.
    Nadal chodzę do psychiatry. Ale uważam ze juz chyba się pogodzilam ze śmiercią synka.
    Moim Jedynym marzeniem jest mieć zdrowe dziecko żyjące na ziemi z moim ukochanym.

    iv09df9hp0ju3od9.png
    28.09.2015 mój kochany aniołek Ksawierek 20tc [*]
    polimorfizm C.677C/T heterozygota MTHFR

  • Evaa Autorytet
    Postów: 6356 12611

    Wysłany: 4 kwietnia 2016, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj pati jestes silna kobietka,sukienka ladna zerknelam do Twojego pamietnika ;)

    ,,Dopoki walczysz,jestes zwyciezca,, Sw.Augustyn
  • Evaa Autorytet
    Postów: 6356 12611

    Wysłany: 4 kwietnia 2016, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Troche Wam dziewczyny zazdroszcze ze mozecie starac sie naturalnie,u nas in vitro ..tylko to coraz bardziej godze sie ze sie nigdy nie uda,moj ma problem meski kiepskie nasienie,od 3lat sie staramy,a ja taka mlodziutka juz nie jestem bo w tym roku 33lata.ech szkoda gadac.

    ,,Dopoki walczysz,jestes zwyciezca,, Sw.Augustyn
  • pati87 Autorytet
    Postów: 2474 1509

    Wysłany: 4 kwietnia 2016, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evaa wrote:
    Witaj pati jestes silna kobietka,sukienka ladna zerknelam do Twojego pamietnika ;)
    Dziękuję :)
    Oj. Mój pamiętnik jest ciężki do czytania niestety

    iv09df9hp0ju3od9.png
    28.09.2015 mój kochany aniołek Ksawierek 20tc [*]
    polimorfizm C.677C/T heterozygota MTHFR

  • ankica78 Przyjaciółka
    Postów: 95 50

    Wysłany: 4 kwietnia 2016, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystkim zaciążonym mamusiom nudnych miesięcy❤
    Angelina gratuluje szczególnie Tobie(straciłam córcie tak,jak Ty Franka)mnie paraliżuje strach że się może to wszystko powtórzyć,kibicuje z całego serca,jak masz czas pisz jak mijają Ci tygodnie!!!

    [*]LAURKA28.11.2014
  • Evaa Autorytet
    Postów: 6356 12611

    Wysłany: 4 kwietnia 2016, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No jest,ale musisz byc silna wiem ze na pewno Cie te slowa juz nudza,mecza bo.sama wiesz co w sercu przezywasz...ale zycze Tobie szybkiego zajscia w ciaze,I urodzenie zdrowego synusia..zrobiliscie badania wiadomo w czym tkwi problem,bedzie dobrze!!musi.

    ,,Dopoki walczysz,jestes zwyciezca,, Sw.Augustyn
  • kkkaaarrr Autorytet
    Postów: 2361 2967

    Wysłany: 5 kwietnia 2016, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pati87 wrote:
    Hej.
    Ostatnio Się nie udzielalam. Nie wiem czy mnie pamietasz? Bylam przez 20tygodni na lutowkach 2016.
    Gratuluję ciąży!!!
    Jak tam Twoje samopoczucie? Masz już przeczucie co do płci?
    Pozdrawiam
    Oczywiście, że pamiętam!! Za gratulacje nie dziękuję, aby nie zapeszać :) Samopoczucie dobre, staram się myśleć pozytywnie, myślę że i mi i Bąbelkowi tego właśnie teraz trzeba. Mi coś się wydaje, że będzie chłopak, mój M mówi, że będzie druga dziewczynka. Zobaczymy, za pierwszym razem też obstawiałam chłopaka :)

    eVspp2.png
    SBwKp2.png
    - Olga [*] 8.11.2015 [26tc] - mama Cię kocha córeczko -
  • pati87 Autorytet
    Postów: 2474 1509

    Wysłany: 5 kwietnia 2016, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kkkaaarrr wrote:
    Oczywiście, że pamiętam!! Za gratulacje nie dziękuję, aby nie zapeszać :) Samopoczucie dobre, staram się myśleć pozytywnie, myślę że i mi i Bąbelkowi tego właśnie teraz trzeba. Mi coś się wydaje, że będzie chłopak, mój M mówi, że będzie druga dziewczynka. Zobaczymy, za pierwszym razem też obstawiałam chłopaka :)
    Dokładnie musisz myśleć pozytywnie.
    Ja przy moich 2 ciazach miałam zawsze odwrotne odczucia co do płci :)
    Trzymam mocno kciuki za wasze zdrowie !

    iv09df9hp0ju3od9.png
    28.09.2015 mój kochany aniołek Ksawierek 20tc [*]
    polimorfizm C.677C/T heterozygota MTHFR

  • Aga22 Autorytet
    Postów: 646 361

    Wysłany: 5 kwietnia 2016, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pati85 napisz do mnie w sprawie heterozygoty bo ja też ja mam i nie wiem co dalej..

    w4sq3e3k51a95mi2.png

    2 aniołki [*] ❤
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 kwietnia 2016, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamo Mikusia jesli moge zapytac, to czemu zmienialas lekarza?
    Nikos tez rosnie jak na drozdzach :) taki juz duzy z niego chlopczyk <3

  • pati87 Autorytet
    Postów: 2474 1509

    Wysłany: 5 kwietnia 2016, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga22 wrote:
    pati85 napisz do mnie w sprawie heterozygoty bo ja też ja mam i nie wiem co dalej..
    Napiszę do ciebie jutro na priv. Bo dziś nie mam czasu się rozpisywać.

    iv09df9hp0ju3od9.png
    28.09.2015 mój kochany aniołek Ksawierek 20tc [*]
    polimorfizm C.677C/T heterozygota MTHFR

  • Evaa Autorytet
    Postów: 6356 12611

    Wysłany: 6 kwietnia 2016, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny wpadam zyczyc milego dnia,u mnie piekne slonce.

    mikka lubi tę wiadomość

    ,,Dopoki walczysz,jestes zwyciezca,, Sw.Augustyn
‹‹ 900 901 902 903 904 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ