X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Aniołkowe Mamy [*]
Odpowiedz

Aniołkowe Mamy [*]

Oceń ten wątek:
  • Mayes Autorytet
    Postów: 560 158

    Wysłany: 28 października 2016, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja wlasnie mam bol owulacyjny,ktorego nie mialam w tamtym miesiącu. Cos mi ze sluzem nie pasuje bo malo i raczej nie jest taki jaki powinien byc. Takze nie wiem czy sie uda w tym cyklu.

    Czarnulka ciesze się bardzo twpim szczęściem :)

    czarnulka24 lubi tę wiadomość

    Aniołeczek [*] 29.06.2016
    2nn3w1d350qllfew.png
  • Mayes Autorytet
    Postów: 560 158

    Wysłany: 29 października 2016, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gaduaaa jak tam? Widzialam twoj wykres .Przykro jeśli to @ jesli nie ten cykl to nastepny będzie szczęśliwy. Ja liczę na ten cykl no ale bylam chora i moj maz też takze mam tylko malutką nadzieję.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 października 2016, 18:29

    Aniołeczek [*] 29.06.2016
    2nn3w1d350qllfew.png
  • wszamanka Autorytet
    Postów: 1750 686

    Wysłany: 29 października 2016, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobiłam dzisiaj progesteron, no i tak jak myślałam, owulacji nie było :(

    d201db57d4.png
    Starania od 10.2015.
    Dzieciątko 20/21.06.2016, 10tc. [*]

    jesień 2017 2x IUI- odwołane, słabe nasienie
    kwiecień 2019- start ivf, krotki protokół
    7.05 transfer blastki 4AA😢
    7.08 crio blastki😢
    30.08 histeroskopia-zrosty (usunięte), mięśniak, dwurożność/przegroda, stan zapalny
    12.2019-histero/laparo (usunięcie przegrody)
    15.09.2020 transfer, beta rosła, pusty pęcherzyk ciążowy😢
    2 ❄❄
  • Mayes Autorytet
    Postów: 560 158

    Wysłany: 29 października 2016, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi owulacji nie zaznaczyl ovufriend ale jestem pewna ze wczoraj mialam. Przez te bóle i podwyzszona temperaturę wnioskuje,także nie wiem jak ten ovu funkcjonuje. Zauwazylam ze zaznacza owulacje w dniu w ktorym jest spadek tempki.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 października 2016, 20:24

    Aniołeczek [*] 29.06.2016
    2nn3w1d350qllfew.png
  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 30 października 2016, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wszamanka wrote:
    Zrobiłam dzisiaj progesteron, no i tak jak myślałam, owulacji nie było :(
    Jaki masz wynik?

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 30 października 2016, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mayes wrote:
    Gaduaaa jak tam? Widzialam twoj wykres .Przykro jeśli to @ jesli nie ten cykl to nastepny będzie szczęśliwy. Ja liczę na ten cykl no ale bylam chora i moj maz też takze mam tylko malutką nadzieję.
    No niestety u mnie @ pełna parą :( trzymam kciuki za Ciebie

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • wszamanka Autorytet
    Postów: 1750 686

    Wysłany: 30 października 2016, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gaduaaa wrote:
    Jaki masz wynik?
    0,2 :| dzisiaj odstawiam dupka i oby@ szybko przyszła.. W moim otoczeniu u znajomych coraz to nowe dzieci, a ja nawet durnej owulacji nie mogę mieć :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 października 2016, 16:00

    d201db57d4.png
    Starania od 10.2015.
    Dzieciątko 20/21.06.2016, 10tc. [*]

    jesień 2017 2x IUI- odwołane, słabe nasienie
    kwiecień 2019- start ivf, krotki protokół
    7.05 transfer blastki 4AA😢
    7.08 crio blastki😢
    30.08 histeroskopia-zrosty (usunięte), mięśniak, dwurożność/przegroda, stan zapalny
    12.2019-histero/laparo (usunięcie przegrody)
    15.09.2020 transfer, beta rosła, pusty pęcherzyk ciążowy😢
    2 ❄❄
  • Mayes Autorytet
    Postów: 560 158

    Wysłany: 30 października 2016, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gaduaaa wrote:
    No niestety u mnie @ pełna parą :( trzymam kciuki za Ciebie

    Dziękuję kochana. Przykro mi, trzymam kciuki za następny udany cykl u Ciebie i nas wszystkich :) nie ma się co zalamywac i tak bedziemy szczesliwymi mamusiami jeszcze :)

    Gaduaaa lubi tę wiadomość

    Aniołeczek [*] 29.06.2016
    2nn3w1d350qllfew.png
  • wszamanka Autorytet
    Postów: 1750 686

    Wysłany: 30 października 2016, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czarnulka, a jak tam u Ciebie? Robiłaś betę?

    d201db57d4.png
    Starania od 10.2015.
    Dzieciątko 20/21.06.2016, 10tc. [*]

    jesień 2017 2x IUI- odwołane, słabe nasienie
    kwiecień 2019- start ivf, krotki protokół
    7.05 transfer blastki 4AA😢
    7.08 crio blastki😢
    30.08 histeroskopia-zrosty (usunięte), mięśniak, dwurożność/przegroda, stan zapalny
    12.2019-histero/laparo (usunięcie przegrody)
    15.09.2020 transfer, beta rosła, pusty pęcherzyk ciążowy😢
    2 ❄❄
  • wszamanka Autorytet
    Postów: 1750 686

    Wysłany: 31 października 2016, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chyba odpuszczam starania na jakiś czas... u mnie w pracy są zmiany i nie wiem czy mi nie obetną wypłaty, firma męża w czerwcu zakańcza działalność i będzie zmienial pracę, nie wiadomo na jakich warunkach zacznie w nowej, dom mamy cały czas nie wykończony, może to nie jest czas dla nas... Poczekam sobie spokojnie na wizytę w styczniu, nie będę teraz na siłę szukała innego lekarza. Trzymam kciuki za was, będę was podczytywać ;)

    d201db57d4.png
    Starania od 10.2015.
    Dzieciątko 20/21.06.2016, 10tc. [*]

    jesień 2017 2x IUI- odwołane, słabe nasienie
    kwiecień 2019- start ivf, krotki protokół
    7.05 transfer blastki 4AA😢
    7.08 crio blastki😢
    30.08 histeroskopia-zrosty (usunięte), mięśniak, dwurożność/przegroda, stan zapalny
    12.2019-histero/laparo (usunięcie przegrody)
    15.09.2020 transfer, beta rosła, pusty pęcherzyk ciążowy😢
    2 ❄❄
  • Mayes Autorytet
    Postów: 560 158

    Wysłany: 31 października 2016, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    He? Wszamanka nie odpuszczaj. Nigdy nie jest odpowiedni moment na dziecko.
    Nie mozesz sie poddawac teraz. Wszystkie walczymy i nie odpuszczamy.ja też nie jestem w dobrej sytuacji prowadzimy oboje firmę. Gdy zajde w ciaze znowsie wszystko wywroci do gory nogami. Nasz dom czeka generalny remont ale póki co to wszystkie pieniadze ladujemy w firme ale nie odkladam ciąży. Nawet nie mamy pokoiku dla dziecka ale damy rade bo stanę na głowie. To dwa miesiace a nóż sie uda :)
    Ja czekam na testowanie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 października 2016, 13:51

    Aniołeczek [*] 29.06.2016
    2nn3w1d350qllfew.png
  • Mayes Autorytet
    Postów: 560 158

    Wysłany: 31 października 2016, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mysle ze potrzebowalam czasu. Jednak te trzy cykle chyba dobrze jest odczekac po poronieniu. Teraz jest moj czwarty cykl calkiem inny od tych trzech wczesniejszych i co najważniejsze wyczulam owulacje. Takze moze nie odpuszczaj.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 października 2016, 19:29

    Aniołeczek [*] 29.06.2016
    2nn3w1d350qllfew.png
  • czarnulka24 Autorytet
    Postów: 5609 2727

    Wysłany: 2 listopada 2016, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wszamanka wrote:
    Czarnulka, a jak tam u Ciebie? Robiłaś betę?

    hej tak byłam wczoraj ale tu trzeba czekać na wyniki około 1 tydzień więc nie wiem czy było sens robić , powiedziłam swojemu ginowi o co chodzi kazał powtórzyć test na przeciwciała przeciw jądrowe i mam wizytę u gina mam nadzieję że jak naj szybciej .. ma zadzwonić dokładnie kiedy jak odczyta raport o co chodzi ..

    27.08.17 22.00 i 22.01 - moje 2 największe skarby
    07.06.2019 synek
    3 aniołki w niebie [ <3 13tc,<3 10tc,<3 10tc] Cb


    BARDZO SKUTECZNA MODLITWA W SPRAWACH TRUDNYCH I BEZNADZIEJNYCH - Modlitwa do Św. Rity
  • Pierzynka25 Koleżanka
    Postów: 54 9

    Wysłany: 4 listopada 2016, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny dostałam pierwszej @ po poronieniu była troche bardziej obfita niż wcześnien miałam ale trwała 4 dni jak zawsze już się skończyła ale leci mi jeszcze taki jasno brązowy śluz niewiem czemu wcześnien tego niemiałam... Zawsze miałam przed @ brązowe plamienia i tym razem też tak było. Dziś mija 6tydzień od poronienia takż nie powinno już nic lecieć miała może któraś z was tak ??

    [*] Aniołek 9tc. 23.09.2016 :(
  • Mayes Autorytet
    Postów: 560 158

    Wysłany: 4 listopada 2016, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pierzynka25 wrote:
    Hej dziewczyny dostałam pierwszej @ po poronieniu była troche bardziej obfita niż wcześnien miałam ale trwała 4 dni jak zawsze już się skończyła ale leci mi jeszcze taki jasno brązowy śluz niewiem czemu wcześnien tego niemiałam... Zawsze miałam przed @ brązowe plamienia i tym razem też tak było. Dziś mija 6tydzień od poronienia takż nie powinno już nic lecieć miała może któraś z was tak ??


    Ja mialam po zabiegu plamienia brazowe albo krwawienia i tak na przemian. Bylo to powodem niedoczyszczenia macicy i pozostaly resztki ktore sie usunely podczas pierwszego okresu samoistnie. W czwartym okresie po poronieniu mialam dlugo brazowe plamienia az do 8 lub nawet 9 dnia. Takze tez nie wiem o co kaman. Postanowilam czekac do następnego okresu i umowic sie do gina bo mam druga faze krotsza . Takze sprawa hormonow chyba.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 listopada 2016, 22:15

    Aniołeczek [*] 29.06.2016
    2nn3w1d350qllfew.png
  • Mayes Autorytet
    Postów: 560 158

    Wysłany: 4 listopada 2016, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale macica musi się oczyscic ija widze ze w tym cyklu pomalu wraca wdzystko do normy ale to nie jest jeszcze ten stan sprzed ciąży. Zawsze bolaly mnie cycki teraz nie takze hormony u mnie

    Aniołeczek [*] 29.06.2016
    2nn3w1d350qllfew.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 listopada 2016, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć dziewczyny,
    Po zaproszeniu od Mayes poswolicie, że się przyłączę.
    Ja obecnie czekam na pierwszą @ po poronieniu. Wtedy zrobimy badania krwi i skoczymy do gina. Póki co sama nie wiem czy chcę się starać odrazu czy dać sobie czas...ciało dochodzi do siebie ale z głową dużo gorzej. Ryczę co drugi dzień :/ dziś rano M mi powiedział, że jego szwagierka jest w ciąży. Niby się cieszę i gratuluję ale..Ryczałam cały poranek.. masakra

  • Mayes Autorytet
    Postów: 560 158

    Wysłany: 5 listopada 2016, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bacardi90 wrote:
    cześć dziewczyny,
    Po zaproszeniu od Mayes poswolicie, że się przyłączę.
    Ja obecnie czekam na pierwszą @ po poronieniu. Wtedy zrobimy badania krwi i skoczymy do gina. Póki co sama nie wiem czy chcę się starać odrazu czy dać sobie czas...ciało dochodzi do siebie ale z głową dużo gorzej. Ryczę co drugi dzień :/ dziś rano M mi powiedział, że jego szwagierka jest w ciąży. Niby się cieszę i gratuluję ale..Ryczałam cały poranek.. masakra


    Ciesze się ze nas odwiedzilas:) ostatnio cisza tu ale bardzo pomogl mi ten wątek . Wlasnie nie moge za duzo napisac ale pozniej sie odezwe. Siedze i magluje pościel. Tak w tych czasach na maglu. Mamy mały hotelik i ta praca tutaj mnie uratowala. Nie wiem co by bylo ze mną. Po czterech dniach po zabiegu poszlam dzieci uczyc do szkoly. Nie chcialam siedziec w domu. Do tej pory placze codziennie ale po chwili sie przelamuje bo na pewno aniolek nie chciałby tego zebym ciagle płakała. Wierzę ze sie zobaczymy w niebie. W tym miesiacu jest zbiorowy pogrzeb i ciagle o tym myślę bo nie wiem jak to przezyje. Boje się ze wpadne w histerie na cmentarzu. Będzie dużo rodzicow aniolkowych. Teraz czekam na testowanie. Zobaczymy co wyjdzie :)

    Bacardi90 lubi tę wiadomość

    Aniołeczek [*] 29.06.2016
    2nn3w1d350qllfew.png
  • Mayes Autorytet
    Postów: 560 158

    Wysłany: 5 listopada 2016, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bacardi90 jesli masz facebook znajdz profil jesli chcesz"projekt egoistka" tam dziewczyna sama doswiadczyla straty meza i podpowiada jak zyc ma nawet motywujace wpisy bardzo. Polecam

    Bacardi90 lubi tę wiadomość

    Aniołeczek [*] 29.06.2016
    2nn3w1d350qllfew.png
  • Pierzynka25 Koleżanka
    Postów: 54 9

    Wysłany: 5 listopada 2016, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mayes wrote:
    Ja mialam po zabiegu plamienia brazowe albo krwawienia i tak na przemian. Bylo to powodem niedoczyszczenia macicy i pozostaly resztki ktore sie usunely podczas pierwszego okresu samoistnie. W czwartym okresie po poronieniu mialam dlugo brazowe plamienia az do 8 lub nawet 9 dnia. Takze tez nie wiem o co kaman. Postanowilam czekac do następnego okresu i umowic sie do gina bo mam druga faze krotsza . Takze sprawa hormonow chyba.

    Ja nie miałam zabiegu macica sama mi się oczyściła. Byłam na kontroli i wszystko byłp w jak najlepszym porządku. Już leci mi mnien prawie wcale. A ja miałam tak jak przed ciążą @ bolały mnie piersi i bóle podbrzuszne i brązowe plamienia także myśle że wszystko wraca do normay mam nadzieje :) może organizm szybciej się regeneruje jak młody jest ;) niestety też nie mieszkam w polsce a lekarze w Norwegii są okropni...

    [*] Aniołek 9tc. 23.09.2016 :(
‹‹ 974 975 976 977 978 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ