X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Aniołkowe Mamy [*]
Odpowiedz

Aniołkowe Mamy [*]

Oceń ten wątek:
  • Mayes Autorytet
    Postów: 560 158

    Wysłany: 5 listopada 2016, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W Niemczech tez nie lepsi lekarze
    . Karza czekac az sie samo wszystko unormuje.

    Aniołeczek [*] 29.06.2016
    2nn3w1d350qllfew.png
  • madlene88 Autorytet
    Postów: 1663 781

    Wysłany: 5 listopada 2016, 23:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bacardi90 wrote:
    cześć dziewczyny,
    Po zaproszeniu od Mayes poswolicie, że się przyłączę.
    Ja obecnie czekam na pierwszą @ po poronieniu. Wtedy zrobimy badania krwi i skoczymy do gina. Póki co sama nie wiem czy chcę się starać odrazu czy dać sobie czas...ciało dochodzi do siebie ale z głową dużo gorzej. Ryczę co drugi dzień :/ dziś rano M mi powiedział, że jego szwagierka jest w ciąży. Niby się cieszę i gratuluję ale..Ryczałam cały poranek.. masakra
    Jak cie przeczytałam to tak jakbym siebie czytała,krok w krok też czekam na @ żeby badania robić,i waham się co do starań ale chyba niedopuszcze tego po 1@ gdyż słyszałam ze ponoć po poronieniu łatwej zajść.

    ckai9n73kv974yz0.png
  • Gaduaaa Autorytet
    Postów: 10203 5350

    Wysłany: 6 listopada 2016, 07:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny u mnie takie mega nudy, że właściwie nie ma co pisać. Staram się spędzać jak najwięcej czasu tak żeby odrywać myśli od starań. 10dc dzisiaj temperatura niebywale zdechła.. Jeszcze takiego początku cyklu nie miałam. Nie wiem co o tym myśleć, ale boję się że to zapowiedź, że coś się zesrało znowu-brzydko mówiąc. Zobaczymy - do owu jeszcze cały tydzień, jeśli szanowna znowu się nie rozmyśli.

    Witam kolejną nową koleżankę, nie jest to nic miłego witać tutaj kolejne osoby. Nie powinno się tak dziać, tych poronień jest stanowczo za dużo.. :(
    Jakby moja szwagierka była teraz w ciąży to bym chyba zeszła na zawał. Strasznie się nie lubimy.. taka wiadomość by mnie zabiła .. Nie wiem jakie macie relację, ale tak czy inaczej współczuję :) heh

    Fabian <3 Cyprian <3 Tymuś <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 listopada 2016, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mayes wrote:
    Bacardi90 jesli masz facebook znajdz profil jesli chcesz"projekt egoistka" tam dziewczyna sama doswiadczyla straty meza i podpowiada jak zyc ma nawet motywujace wpisy bardzo. Polecam

    Dziękuję Ci bardzo z chęcią skorzystam

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 listopada 2016, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madlene88 wrote:
    Jak cie przeczytałam to tak jakbym siebie czytała,krok w krok też czekam na @ żeby badania robić,i waham się co do starań ale chyba niedopuszcze tego po 1@ gdyż słyszałam ze ponoć po poronieniu łatwej zajść.

    ta sama myśl cały czas mi krąży po głowie zaroaz obok tej a co bedzie jeżeli znów się nie uda..ehh człowiek, który opatentuje tabletki na niemyślenie będzie żądził światem ;)

    Gaduaaa, madlene88 lubią tę wiadomość

  • Mayes Autorytet
    Postów: 560 158

    Wysłany: 6 listopada 2016, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A moja szwagierka urodzila coreczke dwa tyg przed tym jak dowiedzialam sie ze serduszko mojego maleństwa nie bije. Musialam zagryzc zęby i isc na chrzciny ktore byly dwa dni temu. I glupie pytania obcych czemu nie mamy jeszcze dziecka. Takie pytania powinny byc zabronione. Mam ochote wykrzyczec tym osobom ze czekam na pogrzeb maleństwa ale co ich to.

    Aniołeczek [*] 29.06.2016
    2nn3w1d350qllfew.png
  • efta Autorytet
    Postów: 1652 812

    Wysłany: 6 listopada 2016, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witajcie dziewczyny, mam pytanie techniczne. piszę pamiętnik i automatycznie program po zaznaczeniu na wykresie pozytywnego testu ciążowego w pamietniku wstawił zielona ramkę z datą zajścia w ciążę.
    Niestety straciłam ciążę (ciąża biochemiczna). Dzis zaczęłam nowy cykl. Niestety nie mogę kontynuować pamiętnika , bo pod ramką nie da się nic napisać.
    Możecie mi podpowiedzieć co mam zrobić abym mogła nadal pisać w pamiętniku? (myślałam, że program automatycznie pozwoli mi pisać w starym pamiętniku, gdy zaznaczę , że wystąpiło krwawienie i rozpoczynam nowy cykl).

    edit. musiałam sporo pokombinować ale się udało , a wiec pytanie nieaktualne

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 listopada 2016, 17:14

    6 lat starań efekt: Jaś ur. lipiec 2014 :) mutacja C677T i A1298C w genie MTHFR-heterozygota
    1 IUI październik 2016 ciąża biochemiczna :( 2 IUI :(
    3IUI grudzień 2016 :) serduszko bije :) pappa T21 1:424, Nifty Ok. córcia Iga
    km5sio4phtw80xcg.png
  • kkkaaarrr Autorytet
    Postów: 2361 2967

    Wysłany: 8 listopada 2016, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rok... [*][*][*]

    Olga, masz braciszka! Opowiadam mu o Tobie... Wiemy, że jesteś z nami! Oboje, Ty i Borysek jesteście najwspanialsi na świecie i kocham was z całego serca <3

    Nie wiem czy zagląda tu ktoś jeszcze z Aniołkowych Mam, które tu pisały rok temu, mam nadzieję że u was wszystko dobrze, życie nabrało znów barw, tego życzę nam wszystkim!

    antoninina, Kotowa, 230515 lubią tę wiadomość

    eVspp2.png
    SBwKp2.png
    - Olga [*] 8.11.2015 [26tc] - mama Cię kocha córeczko -
  • annak Autorytet
    Postów: 4114 6144

    Wysłany: 8 listopada 2016, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kkkaaarrr wrote:
    Rok... [*][*][*]

    Olga, masz braciszka! Opowiadam mu o Tobie... Wiemy, że jesteś z nami! Oboje, Ty i Borysek jesteście najwspanialsi na świecie i kocham was z całego serca <3

    Nie wiem czy zagląda tu ktoś jeszcze z Aniołkowych Mam, które tu pisały rok temu, mam nadzieję że u was wszystko dobrze, życie nabrało znów barw, tego życzę nam wszystkim!

    Zaglądamy, zaglądamy...

    Kkkaaarrr,
    Wyobrażam sobie, jak trudny dzień to jest dla Ciebie. Ale cieszę się, że możesz w tym dniu patrzeć w oczy Boryska.
    Wszystkiego dobrego dla Was.

    kkkaaarrr lubi tę wiadomość

    <3 16.03 2017 - przyszłaś do mnie...
    iROnp2.png
    <3 21.08.2015 [*] 9tc
    <3 11.06.2015 [*] 5tc
    <3 29.12.2014 [*] 10tc

  • Daga25 Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 8 listopada 2016, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, ja tez stracilam mojego Aniolka 6tc, jest mi strasznie ciezko. Zalamalam sie totalnie przez to, z moim M staralismy sie rok i jak sie juz udalo to zaraz byl dramat. Nie wyobrazam sobie teraz kolejnej ciazy. Wspolczuje wszystkim Aniolkowym Mamom :-(

    Aniołek 6tc.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 listopada 2016, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daga25 strasznie Wam współczuję straty.
    Daj sobie czas i pozwól na żałobę... a myśli o kolejnej ciąży odłóż na później.
    Pamiętaj, że są na świecie ludzie którzy bardzo Cię kochają i dla których musisz być silna.
    Ściskam Cię mocno z całego serduszka

    Mayes lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 listopada 2016, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kkkaaarrr jesteśmy :*
    zapalam światełko dla Twojego Aniołka (*)(*)(*)(*)(*) i gratuluje <3 masz racje, dzieci nadają naszemu życiu nowy sens :)

    kkkaaarrr, Kotowa lubią tę wiadomość

  • MamaMikołajka Autorytet
    Postów: 578 282

    Wysłany: 8 listopada 2016, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kkkaaarrr dla Twojej Córeczki wysyłam gorace myśli i ciepłe światełka do Nieba. Ola jest z Wami cały czas. Jest dumna z dzielnej Mamusi i zakochana w swoim młodszym braciuszku. Bedzie się nim opiekowac juz zawsze.

    I gratuluję Syneczka <3

    Ciężkie miesiące za nami i pewnie jeszcze nie jedna trudna chwila przed Nami ale mamy dla kogo i po co żyć!

    kkkaaarrr, madlene88, Kotowa lubią tę wiadomość

    Mikołajek 37tc +25.02.2015
    Jesteś Naszą Cząstką w Niebie
    p19uk0s3pwl33l3g.png
  • MamaMikołajka Autorytet
    Postów: 578 282

    Wysłany: 8 listopada 2016, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamo Mai - witaj Kochana!
    Wlasnie ostatnio pytalam Dziewczyny czy jeszcze zagladasz na forum :)
    Co u Was Kochana. Jak ma się Wojtuś?
    Usciski dla Was i swiatelko dla naszej Majeczki [*]

    Mikołajek 37tc +25.02.2015
    Jesteś Naszą Cząstką w Niebie
    p19uk0s3pwl33l3g.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 listopada 2016, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamo Mikołajka co u was?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 listopada 2016, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    już dłuuuuugo tu nie zaglądałam, Wojtek jest bardzo żywym dzieckiem i brak mi czasu.
    Ciągle jeżdzimy na rehabilitacje, coraz bliżej mojemu synkowi do chodzenia :) ale są rzeczy, które warto skorygowac ;)
    poza tym nadal ma 3 kciuki, jeszcze nie zdecydowaliśmy o terminie zabiegu, troche się tego obawiam...
    ogólnie Wojtek jest wspaniałym, wesołym chłopcem. Zaczepia obcych ludzi, wiecznie się uśmiecha i w końcu robi się podobny do mnie :) ma już 5 zębów, kolejny za kilka dni się pojawi a ja jestem najszczęśliwszą mamą na świecie <3

    niedawno Maja miała swoje 2 Anielskie urodziny, a ja nawet nie wiem, kiedy ten czas zleciał. Bardzo mi jej brakuje i ciagle myśle "co by było gdyby..." ale to chyba każda z nas tak ma. Odwiedzamy naszego Aniołka z Wojtusiem i on już sie cieszy, jak widzi jej grobek. Robi dzidzi "papa" i wysyła jej całuski <3 to jest takie słodkie i smutne jednocześnie

  • lena89 Koleżanka
    Postów: 50 52

    Wysłany: 8 listopada 2016, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kkkaaarrr wrote:
    Rok... [*][*][*]

    Olga, masz braciszka! Opowiadam mu o Tobie... Wiemy, że jesteś z nami! Oboje, Ty i Borysek jesteście najwspanialsi na świecie i kocham was z całego serca <3

    Nie wiem czy zagląda tu ktoś jeszcze z Aniołkowych Mam, które tu pisały rok temu, mam nadzieję że u was wszystko dobrze, życie nabrało znów barw, tego życzę nam wszystkim!


    światełka do Nieba dla Olgi [*]
    czas szybko leci..
    gratulacje Boryska:)

    kkkaaarrr lubi tę wiadomość

    Kubuś 40tc +15.08.2015

    zrz620mm0acq2yau.png
  • MamaMikołajka Autorytet
    Postów: 578 282

    Wysłany: 8 listopada 2016, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojej aż mi się łza w oku zajręciła jak napisałaś, jak Wojtuś reaguje na grobek Majeczki. Kochany młodszy Braciszek! Ja też.ogromnie tęsknie za Mikołajkiem. Mam nawet wrażenie, że teraz kiedy juz poznalam co to znaczy byc.mama ziemskiego dziecka, tesknie za Mikim jeszcze bardziej. Mam chwile slabosci ale wiem, ze szybko musze sie pozbierac. Czesto mam tak, ze patrze na spiacego Nikodema i nie moge pozbyc sie mysli, ze Mikolajek jest tam sam na cmantarzu, zamiast z nami w cieplym lozku. Mam kolezanke, ktora ma starsza od Mikolaja o 2 tyg corke i az za wyraznie widze, jaki bylby teraz Mikus, co by potrafil, jak by rozrabial juz.
    Bardzo mi go brakuje.

    A Nikodemek ma sie swietnie. Ma juz ponad 4 miesiace. Szok! Chociaz wiekszym jest, ze Wojtus ma prawie rok. A pamietam jakby to bylo wczoraj jak w dzien Twojego porodu siedzialam na forum jak na szpilkach ciagle odswiezajac strone i czekajac na wiesci. Mamo Mai Ty i Wojtus dalisci mi wtedy iskierke nadziei!
    Niko przez pierwsze 3 miesiace mial mega kolki, wiec bylo ciezko, momentami bardzo. W dodatku nienawidzil jazdy samochodem i w wozku. Kazda proba polozenia go do wozka konczyla sie mega afera. Takze spacery odbywaly sie na rekach! Na szczescie juz (a raczej dopiero) wyrosl z tego i teraz mozemy sobie spacerowac poki nie zglodnieje. A glodny jest czesto ;)

    Jak bedziesz miala chwile to przeslij mi jakies fotki Wojtusia <3
    [email protected]

    Sciskam bardzo mocno cala Wasza Wspaniala Trojke :)

    Mikołajek 37tc +25.02.2015
    Jesteś Naszą Cząstką w Niebie
    p19uk0s3pwl33l3g.png
  • MamaMikołajka Autorytet
    Postów: 578 282

    Wysłany: 8 listopada 2016, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena89 - widzę, że i u Ciebie pojawilo sie nowe Szczecie!
    Gratuluję Synka!
    I światelko dla Kubusia (*)

    lena89 lubi tę wiadomość

    Mikołajek 37tc +25.02.2015
    Jesteś Naszą Cząstką w Niebie
    p19uk0s3pwl33l3g.png
  • czarnulka24 Autorytet
    Postów: 5609 2727

    Wysłany: 10 listopada 2016, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gaduaaa wrote:
    Czarnulka który to Twój cykl po poronieniu?

    hej ogólnie poroniłam końcem maja lekarka kazała odczekać 3 miesiące ,, ja zaczęłam się starać w sierpniu a w październiku zaszłam czyli 3 cykle ,

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 listopada 2016, 18:42

    27.08.17 22.00 i 22.01 - moje 2 największe skarby
    07.06.2019 synek
    3 aniołki w niebie [ <3 13tc,<3 10tc,<3 10tc] Cb


    BARDZO SKUTECZNA MODLITWA W SPRAWACH TRUDNYCH I BEZNADZIEJNYCH - Modlitwa do Św. Rity
‹‹ 975 976 977 978 979 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ