X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Ból po łyżeczkowaniu
Odpowiedz

Ból po łyżeczkowaniu

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2016, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny w piątek miałam zabieg, sobota i niedziela lekkie krwawienie, dziś w nocy obudził mnie ból brzucha jak na miesiączkę i cały dzień mam obfite krwawienie. W dodatku od wczoraj boli mnie kręgosłup - odcinek lędźwiowy no i ciągle ten brzuch, czasem nawet jakiś skurcz, dziwne to...co robić? brałam apap i nic nie pomaga.

  • Paolina91 Autorytet
    Postów: 615 711

    Wysłany: 25 kwietnia 2016, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja po zabiegu krwawilam nie caly dzien. Potem to juz raczej plamienia. Ból też byl ktotko chyba że zaxzynalam sprzatac lub robic cos meczacego wtedy lapal mnie taki miesiaczkowy bol brzucha i pleców. Moze skonsultuj sie z lekarzem?

    11.02.2016r Aniołek <3
    dqpr3e5eimhdsuny.png
    dhi4gywlcufll5la.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 kwietnia 2016, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba tak bede musiała zrobić

  • Karola - mama Julci i ... ? Autorytet
    Postów: 1579 364

    Wysłany: 9 maja 2016, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witajcie ja jestem po zabiegu prawie 3 tyg dokładnie 22 kwietnia miałam zabieg najpierw 21 w czwartek dali mi tabletke dopochwową delikatnie bola mnie brzuch ale sie uspokoiło wpiatek rano 22 miałam badanie okazło sie że jeszcze nie mam rozwarcia dali 2 tabletke i sie zaczęło masakra około godzi 13 ból był okropny wielkie skurcze byłam mokra od potu normalnie ze mnie leciało o 15 już nie dawałam rady przyszedł lekarz spojrzał na mnie i pstanowił zabieg o 15.10 mnie uśpili o 15,45 byłam juz na sali nic mnie nie bolało tylko serce z wielkiej pustki ryczało:( po zabiegu delikatnie krwawiłam wieczorem jużtylko plamienie wypisali mnie w sobote ale w niedizle wróciłam po zastrzyk z immunoglobiny bo mam Gr krwi A Rh- :( niestety i to był chyba powód naszej straty od kilku dni boli mnie brzuch jak na @ mam obfity śluz czakam z utesknieniem na @ i na 17 maj na wiyzte knotrolną chciaabym zaczać starania jak najszybciej tylko sie da

    01.01.2011 - Aniołek 6 tc :(
    18.05.2012 - Juleczka nasze największe szczęście :)
    19.04.2016- Aniołek 14 tc :(
    Kochamy Was ;)

    201205184874.png
  • Kamiliia24 Autorytet
    Postów: 297 228

    Wysłany: 27 czerwca 2016, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczny, miałam zabieg 5 dni temu.. zastanawiam się bo doykając okolice pępka odczuwam taki kłujący ból do podbrzysza az sie ciagnie. Jak chodze itd to jest ok jedynie jak dottkam. Nie mam zadnej temepraturu, w sensie rano 37 ale to moze byc jeszcze wina hormonów. nie moge się dodatkowo wypróżnić i nie wiem czy to nie będzie jeszcze tego wina.. miała któras podobnie?

    f2wl3e5ey0rxbebl.png

    f2w3yx8d54ohfowx.png


  • Ancia77 Autorytet
    Postów: 305 196

    Wysłany: 27 czerwca 2016, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ja mialam w ciagu 2 miesiecy 3 lyzeczkowania ale tak jak ty mie mialam.

    Kamiliia24 lubi tę wiadomość

    iv092n0amkzp6vtf.png
  • Kamiliia24 Autorytet
    Postów: 297 228

    Wysłany: 28 czerwca 2016, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ogolnie podziałałam lekami na zaparcia i jest ok ;)

    f2wl3e5ey0rxbebl.png

    f2w3yx8d54ohfowx.png


1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ