Forum Poronienie Ciąża biochemiczna - objawy poronienia
Odpowiedz

Ciąża biochemiczna - objawy poronienia

Oceń ten wątek:
  • Anetynka Przyjaciółka

Wysłany: 24 czerwca, 15:45

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majaaaa wrote:
    No i. Super u mnie bardzo powolutku stwierdziłam ze na betę pójdę w piątek żeby się nie kłuć za bardzo bo w sobotę dopiero miałabym mieć planowana @
    Dziś zrobiłam test 20 (wczoraj robiłam 10) i wyszedł cień wiec jestem dobrej myśli ❤️

https://zapodaj.net/d6b9b6b8ecf2c.jpg.html <===
    Tu zdjęcie dla przykładu ale myśle ze jak na 13dpo jest ok ! U mnie dzis zaczyna się 5 tydzień (4+1)
    Wiec do lekarza umowie się dopiero na koniec przyszłego tygodnia :)

Super, trzymam kciuki i obysmy sie za chwile obie spotkaly na watku ciazowym🤰🏻😅

15.06. ⏸
    06.07. ❤️
    uwo9vfxmb46afor5.png
  • Majaaaa Autorytet

Wysłany: 27 czerwca, 20:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie znowu biochemiczna... w pon beta 7 w piątej tylko 15....

‹‹ 9 10 11 12 13
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.