X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Ciąża biochemiczna - objawy poronienia
Odpowiedz

Ciąża biochemiczna - objawy poronienia

Oceń ten wątek:
  • doris85 Autorytet
    Postów: 1192 561

    Wysłany: 28 czerwca 2013, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,

    Przypuszczam, że straciłam właśnie bardzo wczesna ciąże. Okres przyszedł w terminie poprzedzony 2 dniami brązowych plamień. Test zrobiony w terminie przewidzianej miesiączki wyszedł bardzo słabo i dopiero po kilku godzinach. Następnego dnia był już negatywny.

    A ja było u was? Po czym domyśliłyście się, że to ciąża i jakie były objawy poronienia?


    klz9vcqg5cpvnjbv.png
    więc teraz serca mam dwa
  • moniaak Autorytet
    Postów: 252 111

    Wysłany: 29 czerwca 2013, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    doris..w drugą kreskę widoczną po paru godzinach bym tak nie wierzyła..
    dlaczego myślisz ze ciąża biochemiczna?masz jakieś mocne obfite krwawienie jak nigdy przedtem?bóle jak nigdy wcześniej?

  • mychowe Autorytet
    Postów: 992 966

    Wysłany: 29 czerwca 2013, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zgadzam sie z moniaak, jezeli zrobilas test w tym samym momencie, w ktorym dostalas okres i wyszedl on dopiero po paru godzinach, to ... no nie wiem. A w ciagu tych paru godzin zanim dostalas okres, to spojrzalas na test?
    Co innego, gdyby ten okres sie spoznil,a Ty mialabys obfite krwawienia..

    moniaak, Agxi lubią tę wiadomość

    ex2bkrhmvrp7aszy.png>
  • moniaak Autorytet
    Postów: 252 111

    Wysłany: 30 czerwca 2013, 00:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A najlepiej to nie gdybać, tylko z nadzieją patrzeć do przodu!Raczej Cię optymistycznie takie rozmyślanie nie nastawi:)powodzenia w kolejnym cyklu!

    mychowe, Foto_Anna lubią tę wiadomość

  • mychowe Autorytet
    Postów: 992 966

    Wysłany: 30 czerwca 2013, 00:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zdecydowanie sie zgadzam z moniaak :)

    ex2bkrhmvrp7aszy.png>
  • Pinia Debiutantka
    Postów: 13 2

    Wysłany: 30 czerwca 2013, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    na kazdym tescie jest napisane ze nie odczytujemy wyniku po kilku godzinach. Nie bierz tego pod uwage w ogole. Mysl ze za kilka dni znow dedziecie mieli okazje zeby sie postarac. Trzymam kciuki.

    mychowe lubi tę wiadomość

  • Magda421 Koleżanka
    Postów: 50 72

    Wysłany: 30 czerwca 2013, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doris gdybyś straciła ciążę to test zrobiony następnego dnia wyszedł by prawdopodobnie znowu dodatnio bo HCG utrzymuje się w organiźmie jeszcze przez jakiś czas. Ja po poronieniu jeszcze po tygodniu miałam dodatni test chociaż dzidzi już nie było. Nie przejmuj się i przygotowuj do następnego cyklu.

    f2w3xm5ey48bo7te.png
    tkvgwji2ustxarf7.png
    file:///C:/Users/Magda/Desktop/Karolek/2014-02-25-309.jpg
  • doris85 Autorytet
    Postów: 1192 561

    Wysłany: 30 czerwca 2013, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmm, ja nigdy nie miałam pozytywnego testu ani przedtem ani po. Test sprawdziłam po 5 i 10min a potem dopiero po pracy także nie wiem co było wcześniej. W dniu kiedy zaczęły się plamienia skończył mi się bardzo dokuczliwy wcześniej ból piersi. Przez dwa dni bardzo bolał mnie brzuch i plecy aż nie mogłam spać w nocy. Poza tym krwawienie było bardzo jasnoczerwone, rzadkie, jakby krwotoczne.

    Wiem, że taki test jest niewiarygodny, ale nie mogę na 100% odrzucić możliwości ciąży a czuje,że była. Poza tym każdy test robiłam innej marki.

    Podnoszę watek. Napiszcie mi proszę jakie miałyście objawy bardzo wczesnego poronienia jeszcze przed terminem miesiączki.

    klz9vcqg5cpvnjbv.png
    więc teraz serca mam dwa
  • topa42 Autorytet
    Postów: 1948 2349

    Wysłany: 30 czerwca 2013, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja właśnie takie poronienie przechodzę ciężko jest mi jak cholera. Okres spóźniał mi się 6 dni zrobiłam betę w 31 dc i wyszła 7 wiedziałam że coś jest nie tak bo mała trochę ale owulkę miałam późno bo w 19 dc więc myślałam że to dlatego. Objawy typowe miałam jak przy wczesnej ciąży. Dzień wcześniej spadła mi bardzo temp i miała 2 brązowe plamki. Dziś niestety krwawię brzuch strasznie boli, skurcze mam jest mi nie dobrze, poty mnie oblewają. Leżę cały dzień i tracę nasze maleństwo :-(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 czerwca 2013, 17:11

    zem3i09keg891u11.png
  • doris85 Autorytet
    Postów: 1192 561

    Wysłany: 30 czerwca 2013, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo mi przykro topa. Wyobrażam sobie, że z każdym dniem opóźnienia misiaczki rosła nadzieja. Ja nie miałam pewności więc i smutek mniejszy.

    Podobno nawet 50% ciąż jest traconych w ten sposób. To dzieciątko mogło być bardzo chore. Czas leczy rany i przynosi zdrowe fasolki:)

    klz9vcqg5cpvnjbv.png
    więc teraz serca mam dwa
  • blueberry Autorytet
    Postów: 2197 3257

    Wysłany: 30 czerwca 2013, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    doris85 wrote:
    Podnoszę watek. Napiszcie mi proszę jakie miałyście objawy bardzo wczesnego poronienia jeszcze przed terminem miesiączki.

    Wydaje mi się, że aby w ogóle mówić o jakiejkolwiek ciąży musi dojść do zatrzymania miesiączki. Jeżeli dostajesz krwawienia przed terminem lub o terminie żaden ginekolog nie powie Ci, że byłaś w ciąży.

    mychowe, Effcia28, Tova33, golonat, jo_ana lubią tę wiadomość

    zfxga33.png
  • topa42 Autorytet
    Postów: 1948 2349

    Wysłany: 30 czerwca 2013, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem, że czas leczy rany i na pewno tak będzie. Teraz czuję okropny ból brzucha i słabo mi :-(

    doris85 lubi tę wiadomość

    zem3i09keg891u11.png
  • Magda421 Koleżanka
    Postów: 50 72

    Wysłany: 1 lipca 2013, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślę że nie ma specjalnej różnicy pomiędzy bólem okresowym a poronieniem przed terminem miesiączki. W zasadzie większość lekarzy też nie rozpatruje tego problemu jako poronienie. Po prostu mówią że przyszedł okres i tyle. Wiem że brzmi to bezdusznie ale takie jest podejście większości lekarzy - przynajmniej w mojej miejscowości. Ja poroniłam poprzednią ciążę w 8 tygodniu a jeśli chodzi o ból fizyczny to bolały mnie plecy w okolicy kości krzyżowej a w pewnym momencie poczułam uczucie któro zinterpretowałam początkowo jako potrzebę "wypróżnienia" jednak to była zapowiedź wydalenia maleństwa.

    f2w3xm5ey48bo7te.png
    tkvgwji2ustxarf7.png
    file:///C:/Users/Magda/Desktop/Karolek/2014-02-25-309.jpg
  • topa42 Autorytet
    Postów: 1948 2349

    Wysłany: 5 lipca 2013, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krwawienie się skończyło ale brzuch boli jak na @ - sama nie wiem co jest?

    zem3i09keg891u11.png
  • moniaak Autorytet
    Postów: 252 111

    Wysłany: 5 lipca 2013, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    topa..to normalne że boli..macica się kurczy..będzie dobrze!!

  • topa42 Autorytet
    Postów: 1948 2349

    Wysłany: 8 lipca 2013, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki - ból jakby jest mniejszy- krwawienie ustąpiło. Jak myślicie czy muszę robic przerwę od starań? Jak myślicie normalnie owulkę będę miała?

    Nina777 lubi tę wiadomość

    zem3i09keg891u11.png
  • zozol Autorytet
    Postów: 1380 1236

    Wysłany: 8 lipca 2013, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Topa to jak zareaguje Twój organizm to jest bardzo indywidualna sprawa wiec trudno powiedzieć czy będziesz miała owulację. Ja miałam normalny cykl po poronieniu (poronieniach) i długość cyklu i owulacja była normalnie.

    qm4p206.png

    Nasz największy skarb
    https://www.maluchy.pl/li-68536.png


  • moniaak Autorytet
    Postów: 252 111

    Wysłany: 8 lipca 2013, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dokładnie jak napisała zozol..każda z nas jest inna..ja miałam dłuższy cykl i raczej bez owu po poronieniu..ale dziewczyny zachodziły w ciążę od razu w następnym cyklu więc reguły nie ma..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2013, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez moderatora forum: 2 czerwca 2016, 18:41

  • majka. Znajoma
    Postów: 29 60

    Wysłany: 25 sierpnia 2013, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a co myslicie o tym? miesiaczka spozniala mi sie 10 dni, piersi od owulki obolale, cala noc nieprzespana straszny bol podbrzusza, no i te klucia w macicy, bol od karku po kolana ok 12 w poludnie zachcialo mi sie kupke, w toalecie siedze i niby mi sie chce niby nie, i skrecam sie z bolu no i dziwnie to jakies uczucie do opisania zaczelam przec, wymuszac z siebie niby cos, ale "wymusilam " tzn czulam, ze rodze i wylecialy ze mnie skrzepy, duze strasznie, nie moglam wychodzic z domu przez tydzien taki duzy krwotok i trwal az 4 tygodnie. kilka lat temu udalo mi sie zajsc w ciaze,w 12tciazy czulam klucia w macicy wystraszylam sie i pojechalam do ginekologa i okazalo sie ze serduszko przestalo bic, moja gin uznala ze lepiej bedzie jak organizm sam sie oczysci i miesiac chodzilam z z martwym Oskarkiem, wybaczcie ale dla mnie to byl moj synek nie martwy plod, wtedy tez czulam jakby chec na kupke, niedawno ale w terminie oczekiwanej @ tez dziwne uczucia i tak jak pisalyscie krew jest taka zywego koloru. dlugo sie staram o dzidzie i choruje na endometrioze co jest duza przeszkoda.

    Limerikowo lubi tę wiadomość

1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ