X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Ciąża biochemiczna - objawy poronienia
Odpowiedz

Ciąża biochemiczna - objawy poronienia

Oceń ten wątek:
  • doris85 Autorytet
    Postów: 1192 561

    Wysłany: 28 czerwca 2013, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,

    Przypuszczam, że straciłam właśnie bardzo wczesna ciąże. Okres przyszedł w terminie poprzedzony 2 dniami brązowych plamień. Test zrobiony w terminie przewidzianej miesiączki wyszedł bardzo słabo i dopiero po kilku godzinach. Następnego dnia był już negatywny.

    A ja było u was? Po czym domyśliłyście się, że to ciąża i jakie były objawy poronienia?


    klz9vcqg5cpvnjbv.png
    więc teraz serca mam dwa
  • moniaak Autorytet
    Postów: 252 111

    Wysłany: 29 czerwca 2013, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    doris..w drugą kreskę widoczną po paru godzinach bym tak nie wierzyła..
    dlaczego myślisz ze ciąża biochemiczna?masz jakieś mocne obfite krwawienie jak nigdy przedtem?bóle jak nigdy wcześniej?

  • mychowe Autorytet
    Postów: 992 966

    Wysłany: 29 czerwca 2013, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zgadzam sie z moniaak, jezeli zrobilas test w tym samym momencie, w ktorym dostalas okres i wyszedl on dopiero po paru godzinach, to ... no nie wiem. A w ciagu tych paru godzin zanim dostalas okres, to spojrzalas na test?
    Co innego, gdyby ten okres sie spoznil,a Ty mialabys obfite krwawienia..

    moniaak, Agxi lubią tę wiadomość

    ex2bkrhmvrp7aszy.png>
  • moniaak Autorytet
    Postów: 252 111

    Wysłany: 30 czerwca 2013, 00:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A najlepiej to nie gdybać, tylko z nadzieją patrzeć do przodu!Raczej Cię optymistycznie takie rozmyślanie nie nastawi:)powodzenia w kolejnym cyklu!

    mychowe, Foto_Anna lubią tę wiadomość

  • mychowe Autorytet
    Postów: 992 966

    Wysłany: 30 czerwca 2013, 00:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zdecydowanie sie zgadzam z moniaak :)

    ex2bkrhmvrp7aszy.png>
  • Pinia Debiutantka
    Postów: 13 2

    Wysłany: 30 czerwca 2013, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    na kazdym tescie jest napisane ze nie odczytujemy wyniku po kilku godzinach. Nie bierz tego pod uwage w ogole. Mysl ze za kilka dni znow dedziecie mieli okazje zeby sie postarac. Trzymam kciuki.

    mychowe lubi tę wiadomość

  • Magda421 Koleżanka
    Postów: 50 72

    Wysłany: 30 czerwca 2013, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doris gdybyś straciła ciążę to test zrobiony następnego dnia wyszedł by prawdopodobnie znowu dodatnio bo HCG utrzymuje się w organiźmie jeszcze przez jakiś czas. Ja po poronieniu jeszcze po tygodniu miałam dodatni test chociaż dzidzi już nie było. Nie przejmuj się i przygotowuj do następnego cyklu.

    f2w3xm5ey48bo7te.png
    tkvgwji2ustxarf7.png
    file:///C:/Users/Magda/Desktop/Karolek/2014-02-25-309.jpg
  • doris85 Autorytet
    Postów: 1192 561

    Wysłany: 30 czerwca 2013, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmm, ja nigdy nie miałam pozytywnego testu ani przedtem ani po. Test sprawdziłam po 5 i 10min a potem dopiero po pracy także nie wiem co było wcześniej. W dniu kiedy zaczęły się plamienia skończył mi się bardzo dokuczliwy wcześniej ból piersi. Przez dwa dni bardzo bolał mnie brzuch i plecy aż nie mogłam spać w nocy. Poza tym krwawienie było bardzo jasnoczerwone, rzadkie, jakby krwotoczne.

    Wiem, że taki test jest niewiarygodny, ale nie mogę na 100% odrzucić możliwości ciąży a czuje,że była. Poza tym każdy test robiłam innej marki.

    Podnoszę watek. Napiszcie mi proszę jakie miałyście objawy bardzo wczesnego poronienia jeszcze przed terminem miesiączki.

    klz9vcqg5cpvnjbv.png
    więc teraz serca mam dwa
  • topa42 Autorytet
    Postów: 1948 2349

    Wysłany: 30 czerwca 2013, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja właśnie takie poronienie przechodzę ciężko jest mi jak cholera. Okres spóźniał mi się 6 dni zrobiłam betę w 31 dc i wyszła 7 wiedziałam że coś jest nie tak bo mała trochę ale owulkę miałam późno bo w 19 dc więc myślałam że to dlatego. Objawy typowe miałam jak przy wczesnej ciąży. Dzień wcześniej spadła mi bardzo temp i miała 2 brązowe plamki. Dziś niestety krwawię brzuch strasznie boli, skurcze mam jest mi nie dobrze, poty mnie oblewają. Leżę cały dzień i tracę nasze maleństwo :-(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 czerwca 2013, 17:11

    zem3i09keg891u11.png
  • doris85 Autorytet
    Postów: 1192 561

    Wysłany: 30 czerwca 2013, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo mi przykro topa. Wyobrażam sobie, że z każdym dniem opóźnienia misiaczki rosła nadzieja. Ja nie miałam pewności więc i smutek mniejszy.

    Podobno nawet 50% ciąż jest traconych w ten sposób. To dzieciątko mogło być bardzo chore. Czas leczy rany i przynosi zdrowe fasolki:)

    klz9vcqg5cpvnjbv.png
    więc teraz serca mam dwa
  • blueberry Autorytet
    Postów: 2197 3257

    Wysłany: 30 czerwca 2013, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    doris85 wrote:
    Podnoszę watek. Napiszcie mi proszę jakie miałyście objawy bardzo wczesnego poronienia jeszcze przed terminem miesiączki.

    Wydaje mi się, że aby w ogóle mówić o jakiejkolwiek ciąży musi dojść do zatrzymania miesiączki. Jeżeli dostajesz krwawienia przed terminem lub o terminie żaden ginekolog nie powie Ci, że byłaś w ciąży.

    mychowe, Effcia28, Tova33, golonat, jo_ana lubią tę wiadomość

    zfxga33.png
  • topa42 Autorytet
    Postów: 1948 2349

    Wysłany: 30 czerwca 2013, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem, że czas leczy rany i na pewno tak będzie. Teraz czuję okropny ból brzucha i słabo mi :-(

    doris85 lubi tę wiadomość

    zem3i09keg891u11.png
  • Magda421 Koleżanka
    Postów: 50 72

    Wysłany: 1 lipca 2013, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślę że nie ma specjalnej różnicy pomiędzy bólem okresowym a poronieniem przed terminem miesiączki. W zasadzie większość lekarzy też nie rozpatruje tego problemu jako poronienie. Po prostu mówią że przyszedł okres i tyle. Wiem że brzmi to bezdusznie ale takie jest podejście większości lekarzy - przynajmniej w mojej miejscowości. Ja poroniłam poprzednią ciążę w 8 tygodniu a jeśli chodzi o ból fizyczny to bolały mnie plecy w okolicy kości krzyżowej a w pewnym momencie poczułam uczucie któro zinterpretowałam początkowo jako potrzebę "wypróżnienia" jednak to była zapowiedź wydalenia maleństwa.

    f2w3xm5ey48bo7te.png
    tkvgwji2ustxarf7.png
    file:///C:/Users/Magda/Desktop/Karolek/2014-02-25-309.jpg
  • topa42 Autorytet
    Postów: 1948 2349

    Wysłany: 5 lipca 2013, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krwawienie się skończyło ale brzuch boli jak na @ - sama nie wiem co jest?

    zem3i09keg891u11.png
  • moniaak Autorytet
    Postów: 252 111

    Wysłany: 5 lipca 2013, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    topa..to normalne że boli..macica się kurczy..będzie dobrze!!

  • topa42 Autorytet
    Postów: 1948 2349

    Wysłany: 8 lipca 2013, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki - ból jakby jest mniejszy- krwawienie ustąpiło. Jak myślicie czy muszę robic przerwę od starań? Jak myślicie normalnie owulkę będę miała?

    Nina777 lubi tę wiadomość

    zem3i09keg891u11.png
  • zozol Autorytet
    Postów: 1380 1236

    Wysłany: 8 lipca 2013, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Topa to jak zareaguje Twój organizm to jest bardzo indywidualna sprawa wiec trudno powiedzieć czy będziesz miała owulację. Ja miałam normalny cykl po poronieniu (poronieniach) i długość cyklu i owulacja była normalnie.

    qm4p206.png

    Nasz największy skarb
    https://www.maluchy.pl/li-68536.png


  • moniaak Autorytet
    Postów: 252 111

    Wysłany: 8 lipca 2013, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dokładnie jak napisała zozol..każda z nas jest inna..ja miałam dłuższy cykl i raczej bez owu po poronieniu..ale dziewczyny zachodziły w ciążę od razu w następnym cyklu więc reguły nie ma..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2013, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez moderatora forum: 2 czerwca 2016, 18:41

  • majka. Znajoma
    Postów: 29 60

    Wysłany: 25 sierpnia 2013, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a co myslicie o tym? miesiaczka spozniala mi sie 10 dni, piersi od owulki obolale, cala noc nieprzespana straszny bol podbrzusza, no i te klucia w macicy, bol od karku po kolana ok 12 w poludnie zachcialo mi sie kupke, w toalecie siedze i niby mi sie chce niby nie, i skrecam sie z bolu no i dziwnie to jakies uczucie do opisania zaczelam przec, wymuszac z siebie niby cos, ale "wymusilam " tzn czulam, ze rodze i wylecialy ze mnie skrzepy, duze strasznie, nie moglam wychodzic z domu przez tydzien taki duzy krwotok i trwal az 4 tygodnie. kilka lat temu udalo mi sie zajsc w ciaze,w 12tciazy czulam klucia w macicy wystraszylam sie i pojechalam do ginekologa i okazalo sie ze serduszko przestalo bic, moja gin uznala ze lepiej bedzie jak organizm sam sie oczysci i miesiac chodzilam z z martwym Oskarkiem, wybaczcie ale dla mnie to byl moj synek nie martwy plod, wtedy tez czulam jakby chec na kupke, niedawno ale w terminie oczekiwanej @ tez dziwne uczucia i tak jak pisalyscie krew jest taka zywego koloru. dlugo sie staram o dzidzie i choruje na endometrioze co jest duza przeszkoda.

    Limerikowo lubi tę wiadomość

1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ